Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne
Super Sprint
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalska Natalia Gdańsk Super Sprint BATALION71 opłacono
2 Szymańska Katarzyna Gdańsk Super Sprint BATALION71 opłacono
3 Kaczmarek Sławomir Rumia Super Sprint BATALION71 opłacono
4 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
5 Opelt Paweł Malbork Super Sprint BATALION71 opłacono
6 Wojda Łukasz Gdańsk Super Sprint BATALION71 opłacono
7 Witkowska Beata Gdańsk Super Sprint kaszanienamoka opłacono
8 Molin Bartosz Molin Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
9 Dobrowolski Błażej Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono
10 Mordasiewicz Adrian Rumia Super Sprint Wydra Squad opłacono on-line
11 Sawuła Marcin Kraków Super Sprint 3DVSN opłacono on-line
12 Dylert Arkadiusz Malbork Super Sprint Grupa Malbork opłacono
13 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Super Sprint Gabriel Brothers / TRI Starogard opłacono
14 Gabriel Patryk Starogard Gdański Super Sprint Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański opłacono on-line
15 Dawicki Marcin Starogard Gdański Super Sprint Gang Oleja opłacono on-line
16 Grębska Agata Starogard Gdański Super Sprint opłacono on-line
17 SCHALKOWSKI DAWID STAROGARD GDAŃSKI Super Sprint opłacono on-line
18 Lewandowski Marcin Gdynia Super Sprint TRIDEA TEAM opłacono on-line
19 Łazaronek Piotr Sikorzyno Super Sprint OlimpSwim opłacono on-line
20 Kucharska Aleksandra Warszawa Super Sprint Dream Run opłacono on-line
21 Gizicki Marek Warszawa Super Sprint opłacono on-line
22 Kozera Katarzyna Skrzeszew Super Sprint BUSHIDO opłacono on-line
23 Gołaszewska Karolina Tychy Super Sprint Reha Fit & Warszat Formy opłacono
24 Rożek Paulina Rożek Kaliska Super Sprint opłacono on-line
25 Kuryło Jędrzej Kuryło Toruń Super Sprint WITC opłacono on-line
26 Inglot Michal Gdansk Super Sprint Refinitiv Triathlon Team opłacono on-line
27 Więcielewska Joanna Gdynia Super Sprint BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
28 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
29 Szymiczek Jan Starogard Gdański Super Sprint opłacono on-line
30 Bogulski Piotr Zblewo Super Sprint KS Sokół Zblewo/ TRI STG opłacono on-line
31 Kwapisz Przemysław Sopot Super Sprint opłacono on-line
32 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA SOPOT Super Sprint Tsunami-Tri opłacono on-line
33 Oller Grzegorz Koteże Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
34 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
35 Suszyńska Anna Gdynia Super Sprint Morsy Gdyńskie opłacono on-line
36 Chyczewski Robert Łódź Super Sprint Radosny Dom Seniora opłacono on-line
37 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
38 Paschke Roman Gdynia Super Sprint ShipCup opłacono on-line
39 Kraśniewski Piotr Kraśniewski Nowa Wieś Rzeczna Super Sprint opłacono on-line
40 Barwiński Wiktor Łódź Super Sprint opłacono on-line
41 Barwiński Tomasz Łódź Super Sprint opłacono on-line
42 Pruszyńska Marlena Tczew Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
43 Sroka Wiktor Borzechowo Super Sprint Tri Starogard opłacono on-line
44 Hering Maciej bartosz Krag Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
45 Wasztyl Michał Charbin Super Sprint Zone3 Team / Witkowo biega opłacono on-line
46 Kubiczak Jan Toruń Super Sprint Parum Canis Delta opłacono
47 Czerwiak Robert Starogard Gdański Super Sprint TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
48 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Super Sprint BIKE U UP - PZU SPORT TEAM opłacono on-line
49 Biegała Marek Gdańsk Super Sprint BIKE U UP - EUROPELL opłacono on-line
50 Koczorowska Klaudia Gdansk Super Sprint Bona Fide Fizjoterapia opłacono on-line
51 Zagalski Jakub Gdańsk Super Sprint opłacono on-line
52 Milczunas Marcin Białystok Super Sprint Nadaktywni Białystok opłacono on-line
53 Ślizewski Kamil Starogard Gdański Super Sprint Starogard opłacono
54 Jelonek Mieczysław Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono
55 Kołakowski Mikołaj Reda Super Sprint Endure opłacono on-line
56 Chlebowski Jerzy Warszawa Super Sprint Triclub 3 opłacono on-line
57 Różycka Joanna Gdańsk Super Sprint opłacono
58 Szwarc Jagoda Gdynia Super Sprint ti3miasto opłacono on-line
59 Orłowski Radosław Gdańsk Super Sprint kaszanienamoka opłacono
60 Zalewski Paweł Zalewski Warszawa Super Sprint PZU Sport Team opłacono on-line
61 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Super Sprint Skl filippides opłacono
62 Sokołowski Michał Henryków Urocze Super Sprint opłacono on-line
63 Surmak Paweł Warszawa Super Sprint opłacono on-line
64 Barabasz Michał Józefów Super Sprint goswimrun.pl 2 opłacono
65 Zaręba Beata Kaliska Super Sprint niezrzeszona opłacono on-line
66 Drapała Marek Drapała Henryków-Urocze Super Sprint opłacono on-line
67 Łukasik Grzegorz Łukasik Warszawa Super Sprint opłacono on-line
68 Paul Krzysztof Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono
69 Różycki Paweł Gdańsk Super Sprint opłacono on-line
70 Khakimava Viktoryia Warszawa Super Sprint WITC opłacono


Wyświetleń: 2114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ