Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne
Super Sprint
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozera Katarzyna Skrzeszew Super Sprint BUSHIDO opłacono on-line
2 Szabłowska Iwona Juszkowo Super Sprint Kujavia3Team 150.00 PLN
3 Rożek Paulina Rożek Kaliska Super Sprint 150.00 PLN
4 Kuryło Jędrzej Kuryło Toruń Super Sprint WITC opłacono on-line
5 Inglot Michal Gdansk Super Sprint Refinitiv Triathlon Team opłacono on-line
6 Więcielewska Joanna Gdynia Super Sprint BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
7 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
8 Szymiczek Jan Starogard Gdański Super Sprint opłacono on-line
9 Bogulski Piotr Zblewo Super Sprint KS Sokół Zblewo/ TRI STG opłacono on-line
10 Kwapisz Przemysław Sopot Super Sprint opłacono on-line
11 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA SOPOT Super Sprint Tsunami-Tri opłacono on-line
12 Oller Grzegorz Koteże Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
13 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
14 Suszyńska Anna Gdynia Super Sprint Morsy Gdyńskie opłacono on-line
15 Chyczewski Robert Łódź Super Sprint Radosny Dom Seniora opłacono on-line
16 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
17 Paschke Roman Gdynia Super Sprint ShipCup opłacono on-line
18 Kraśniewski Piotr Kraśniewski Nowa Wieś Rzeczna Super Sprint opłacono on-line
19 Barwiński Wiktor Łódź Super Sprint opłacono on-line
20 Barwiński Tomasz Łódź Super Sprint opłacono on-line
21 Pruszyńska Marlena Tczew Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
22 Sroka Jerzy Borzechowo Super Sprint Tri Starogard opłacono on-line
23 Hering Maciej bartosz Krag Super Sprint TRI Starogard Gdański opłacono on-line
24 Wasztyl Michał Charbin Super Sprint Zone3 Team / Witkowo biega opłacono on-line
25 Kosiedowski Wojtek Poznań Super Sprint WARTA Poznań opłacono on-line
26 Czerwiak Robert Starogard Gdański Super Sprint TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
27 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Super Sprint BIKE U UP - PZU SPORT TEAM opłacono on-line
28 Biegała Marek Gdańsk Super Sprint BIKE U UP - EUROPELL opłacono on-line
29 Koczorowska Klaudia Gdansk Super Sprint Bona Fide Fizjoterapia opłacono on-line
30 Zagalski Jakub Gdańsk Super Sprint opłacono on-line
31 Milczunas Marcin Białystok Super Sprint Nadaktywni Białystok opłacono on-line
32 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Super Sprint 150.00 PLN
33 Kołakowski Mikołaj Reda Super Sprint Endure opłacono on-line
34 Chlebowski Jerzy Warszawa Super Sprint Triclub 3 opłacono on-line
35 Piotrowski Rafał Choroszcz Super Sprint Nadaktywni / Spartanie Dzieciom 150.00 PLN
36 Szwarc Jagoda Gdynia Super Sprint ti3miasto opłacono on-line
37 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz Super Sprint 150.00 PLN
38 Zalewski Paweł Zalewski Warszawa Super Sprint PZU Sport Team opłacono on-line
39 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Super Sprint Skl filippides 150.00 PLN
40 Sokołowski Michał Henryków Urocze Super Sprint opłacono on-line
41 Surmak Paweł Warszawa Super Sprint opłacono on-line
42 Zaręba Beata Kaliska Super Sprint niezrzeszona opłacono on-line
43 Drapała Marek Drapała Henryków-Urocze Super Sprint opłacono on-line
44 Łukasik Grzegorz Łukasik Warszawa Super Sprint opłacono on-line
45 Gabryel Maciej Żabno Super Sprint TRI Starogard Gdański 150.00 PLN
46 Różycki Paweł Gdańsk Super Sprint opłacono on-line


Wyświetleń: 1111

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ