IV Bieg Trzech Króli 2019

IV Bieg Trzech Króli 2019 - 3x3km

M-ce Numer DRUŻYNA MIEJSCOWOŚĆ Kat. M-ce kat. M/K KACPER PŁEĆ MELCHIOR PŁEĆ BALTAZAR PŁEĆ KATEGORIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x KACPER MELCHIOR BALTAZAR
1 4 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M Mężczyźni 1 BEDNARCZYK ADRIAN (1982 - BYDGOSZCZ) M DEROŃ WALDEMAR (1987 - BYDGOSZCZ) M GOŁDYN SEBASTIAN (1991 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:32:45 16.49 [km/h] 0:03:38 [min/km] 0:11:03 0:10:59 0:10:43
2 15 BYDGOSKIE OKONIE BYDGOSZCZ M Mężczyźni 2 GRALIK JĘDRZEJ (1992 - BYDGOSZCZ) M MAŁECKI JAKUB (1979 - BYDGOSZCZ) M TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON (1992 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:34:19 15.74 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:12:37 0:10:22 0:11:20
3 99 ŻÓŁTOKRÓLEWSCY BYDGOSZCZ M Mieszana 1 LUTOWSKI WOJCIECH (1985 - BYDGOSZCZ) M KOLMAJER RAFAŁ (1981 - BYDGOSZCZ) M CZAJKOWSKA SYLWIA (1977 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:35:15 15.32 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:11:00 0:11:24 0:12:51
4 18 CZARNE STOPY RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M Mieszana 2 MRUK TOMASZ (1976 - BYDGOSZCZ) M ŁAZ KAMIL (1983 - BYDGOSZCZ) M WOŹNIAKOWSKA AGATA (1984 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:35:37 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:11:11 0:11:32 0:12:54
5 2 #RUNADDICTS BYDGOSZCZ M Mężczyźni 3 FLOREK PAWEŁ (1986 - BYDGOSZCZ) M WILK ŁUKASZ (1983 - BYDGOSZCZ) M MAĆKOWSKI MACIEJ (1986 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:35:40 15.14 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:11:59 0:12:25 0:11:16
6 60 PASJA JUDASZY BYDGOSZCZ M Mężczyźni 4 KRZEMIŃSKI BARTOSZ (1981 - BYDGOSZCZ) M KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF (1985 - BYDGOSZCZ) M KENSIK RAFAŁ (1985 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:36:00 15.00 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:12:44 0:11:44 0:11:32
7 10 BIEGAMY NA SOLI INOWROCŁAW M Mieszana 3 NOWAKOWSKA ANGELINA (1989 - INOWROCŁAW) K GŁON MICHAŁ (1990 - INOWROCŁAW) M KMITTA LESZEK (1988 - INOWROCŁAW) M Mieszana 3x3km 0:36:31 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:13:23 0:11:52 0:11:16
8 33 HABUBI SZMEH ZIELONKA M Rodzinna 1 PAWŁOWSKI KAMIL (1997 - ZIELONKA) M PAWŁOWSKI RADOSŁAW (1967 - ZIELONKA) M PAWŁOWSKI TOMASZ (1993 - ZIELONKA) M Rodzinna 3x3km 0:36:52 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:12:39 0:12:46 0:11:27
9 90 TRISPACE BYDGOSZCZ M Mieszana 4 SZYTTENHOLM OLIWIER (1982 - BYDGOSZCZ) M MENDEL MAGDALENA (1991 - BYDGOSZCZ) K PAWLACZYK SZYMON (1985 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:36:56 14.62 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:11:54 0:13:05 0:11:57
10 55 OLIMPIJCZYCY BYDGOSZCZ M Mężczyźni 5 PRZYRZYTKOWSKI MAREK (1992 - BYDGOSZCZ) M ZIELIŃSKI NICOLAS (1993 - BYDGOSZCZ) M BASIŃSKI ŁUKASZ (1992 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:37:23 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:13:24 0:12:05 0:11:54
11 92 TYGRYSY Z OKOLICY BIAŁE BŁOTA M Mężczyźni 6 KAZUBOWSKI JACEK (1967 - BIAŁE BŁOTA) M RYDLEWSKI MAREK (1970 - CIELE) M KRYSKE BARTOSZ (1985 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:37:32 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:13:47 0:12:45 0:11:00
12 79 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA BYDGOSZCZ M Mieszana 5 WŁODARSKI PRZEMYSŁAW (1983 - BYDGOSZCZ) M ZIENTARA ZAROSA KAMILA (1979 - BYDGOSZCZ) K MOROSZCZAK BOGUMIŁ (1974 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:38:04 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:12:16 0:13:22 0:12:26
13 68 POLONIA BYDGOSZCZ SLA BYDGOSZCZ M Mieszana 6 SZCZĘSNY PIOTR (1990 - BYDGOSZCZ) M RATAJ ZUZANNA (1986 - POZNAŃ) K ŁĄCZNY JAROSŁAW (1979 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:39:40 13.61 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:13:37 0:14:02 0:12:01
14 37 JANUSZE JOGGINGU INOWROCŁAW M Mężczyźni 7 ZIÓŁKOWSKI BENIAMIN (1994 - INOWROCŁAW) M KMITTA MICHAŁ (1986 - INOWROCŁAW) M ZIÓŁKOWSKI DAREK (1994 - INOWROCŁAW) M Mężczyźni 3x3km 0:39:41 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:13:10 0:13:47 0:12:44
15 1 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA II BIAŁE BŁOTA M Mężczyźni 8 KRYSKE MARIUSZ (1982 - BIAŁE BŁOTA) M PAWLACZYK PAWEŁ (1989 - BIAŁE BŁOTA) M ŻEGLICZ MAREK (1995 - BIAŁE BŁOTA) M Mężczyźni 3x3km 0:39:46 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:12:52 0:13:39 0:13:15
16 54 N-BIKE ACADEMY V2 BYDGOSZCZ M Mężczyźni 9 CZECHOWSKI DAWID (2004 - BYDGOSZCZ ) M KITKOWSKI MACIEJ (1971 - OSIELSKO ) M KITKOWSKI MACIEJ (2002 - OSIELSKO ) M Mężczyźni 3x3km 0:39:58 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:12:16 0:14:16 0:13:26
17 46 LADYQUEEN BYDGOSZCZ M Kobiety 1 PALACZ WIOLETTA (1978 - BYDGOSZCZ) K BIERNACKA MAGDALENA (1989 - BYDGOSZCZ) K SZENK MARTA (1980 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 0:40:08 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:13:33 0:14:49 0:11:46
18 32 GRUPA FACETÓW BYDGOSZCZ M Mężczyźni 10 WŁODARCZAK ROBERT (1969 - BYDGOSZCZ) M NADOLNY SEBASTIAN (1975 - BYDGOSZCZ) M MAKOWSKI SŁAWOMIR (1969 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:40:09 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:13:46 0:14:01 0:12:22
19 64 TOP 105 BIAŁE BŁOTA M Mężczyźni 11 MIŚTAK RADEK (1990 - BIAŁE BŁOTA) M ZWIEWKA ADAM (1990 - BIAŁE BŁOTA) M ZWIEWKA SEBASTIAN (1976 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:41:11 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:14:05 0:13:45 0:13:21
20 89 THREE KINGS BYDGOSZCZ M Mężczyźni 12 KUROWSKI RAFAŁ (1980 - BYDGOSZCZ) M ŚLEFARSKI MARCIN (1980 - BIAŁE BŁOTA) M JANCOWSKI WOJTEK (1971 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:41:37 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:13:54 0:13:23 0:14:20
21 20 DIRTY BOYS BYDGOSZCZ M Mężczyźni 13 DURAJEWSKI MATEUSZ (1989 - BYDGOSZCZ) M SCHNEIDER KRYSTIAN (1989 - BYDGOSZCZ) M SKUZA SEBASTIAN (1989 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:41:49 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:13:36 0:14:24 0:13:49
22 71 RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M Rodzinna 2 PIEKARSKI MAREK (1971 - BYDGOSZCZ) M PIEKARSKI MIKOŁAJ (2004 - BYDGOSZCZ) M PIEKARSKA SANDRA (1999 - BYDGOSZCZ) K Rodzinna 3x3km 0:41:52 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:12:58 0:14:54 0:14:00
23 27 ELTRA W BIEGU BYDGOSZCZ M Mieszana 7 ZIMNY MAREK (1960 - BYDGOSZCZ) M PILAKOWSKA ANGELIKA (1981 - ŁOCHOWO) K SZULC ANDRZEJ (1972 - ŁOCHOWO ) M Mieszana 3x3km 0:42:00 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:13:46 0:15:08 0:13:06
24 100 ŻÓŁTOKRÓLEWSKIE PETARDY BYDGOSZCZ M Mieszana 8 NAGOW MICHAŁ (1974 - BYDGOSZCZ) M PASTWA DONATA (1971 - BYDGOSZCZ) K KADOW RYSZARD (1972 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:42:11 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:13:20 0:15:09 0:13:42
25 13 BRZOZA BIEGA BYDGOSZCZ M Mężczyźni 14 CZARNECKI PIOTR (1979 - BYDGOSZCZ) M KIECA ANDRZEJ (1967 - KORONOWO) M CZARNECKI GRZEGORZ (1982 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:42:23 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:15:04 0:14:37 0:12:42
26 41 KMB - KACHA, MICHU, BARSZCZU! KRUSZYN KRAJEŃSKI M Mieszana 9 MROTEK KATARZYNA (1981 - KRUSZYN KRAJEŃSKI) K BARSZCZEWSKI SEBASTIAN (1979 - BYDGOSZCZ) M MROTEK MICHAŁ (1979 - KRUSZYN KRAJEŃSKI) M Mieszana 3x3km 0:42:28 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:14:32 0:14:18 0:13:38
27 50 MAMIMA NIWY M Mężczyźni 15 JESKE MAREK (1971 - NIWY) M KOZIŃSKI MAREK (1975 - OSIELSKO) M JESKE MICHAL (1997 - NIWY) M Mężczyźni 3x3km 0:42:36 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:15:19 0:13:16 0:14:01
28 85 SZKOŁA JAZDY TOMAS BYDGOSZCZ M Mężczyźni 16 ZBORAŁA DAWID (1990 - BYDGOSZCZ) M GUMOWSKI KAMIL (1990 - BYDGOSZCZ) M WENDA DAWID (1990 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:42:52 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:13:36 0:16:09 0:13:07
29 38 KAKAŁO BYDGOSZCZ M Mieszana 10 JAWORSKI KRZYSZTOF (1973 - BYDGOSZCZ) M DZIEWIECZYŃSKA KATARZYNA (1989 - BYDGOSZCZ) K JOPPEK ŁUKASZ (1989 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:42:58 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:14:58 0:15:18 0:12:42
30 9 AMS BYDGOSZCZ M Kobiety 2 WASILEWSKA AGATA (1981 - BYDGOSZCZ) K STEJUK ALEKSANDRA (1978 - BYDGOSZCZ) K WASILEWSKA MARTYNA (1981 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 0:42:58 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:13:53 0:14:52 0:14:13
31 25 DZIKI Z BALCZEWA INOWROCŁAW M Mężczyźni 17 JUCHACZ MICHAŁ (1978 - INOWROCŁAW) M WELCHOWSKI RAFAŁ (1982 - INOWROCŁAW) M WĄSOWSKI ŁUKASZ (1979 - INOWROCŁAW) M Mężczyźni 3x3km 0:43:18 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:13:50 0:13:31 0:15:57
32 16 CHŁOPAKI DO ROBOTY BYDGOSZCZ M Mieszana 11 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA (1978 - BYDGOSZCZ ) K WESOŁOWSKI KRZYSZTOF (1977 - NEKLA) M BICZKOWSKA MAGDALENA (1981 - BYDGOSZCZ ) K Mieszana 3x3km 0:43:53 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:15:02 0:13:43 0:15:08
33 84 SZATKOWSCY TEAM BYDGOSZCZ M Mieszana 12 SZATKOWSKA BEATA (1963 - BYDGOSZCZ) K RAKOWSKA NATALIA (1993 - BYDGOSZCZ) K SZATKOWSKI MARCIN (1988 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:43:59 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:30 0:13:39 0:13:50
34 47 LASKI Z RUN PASJI BYDGOSZCZ M Kobiety 3 PĘKAŁA ALEKSANDRA (1984 - BYDGOSZCZ) K KOZIŃSKA AGATA (1989 - TORUŃ) K BANASZAK MONIKA (1983 - DOBRCZ) K Kobiety 3x3km 0:44:21 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:12:03 0:15:58 0:16:20
35 48 LP500 BYDGOSZCZ M Mężczyźni 18 GORGOL TOMASZ (1978 - BYDGOSZCZ) M KRAWISZ MACIEJ (1976 - BYDGOSZCZ) M JASIWIECKI WOJCIECH (1979 - BYDGOSZCZ) M Mężczyźni 3x3km 0:44:41 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:13:32 0:14:01 0:17:08
36 5 2 BATALION LOGISTYCZNY BYDGOSZCZ M Mieszana 13 SIKORA SYLWIA (1979 - BYDGOSZCZ) K KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW (1962 - BYDGOSZCZ) M CIACHERA IRENEUSZ (1967 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:45:14 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:14:25 0:15:27 0:15:22
37 11 BOLEK I DWIE TOSIE BYDGOSZCZ M Mieszana 14 WOJCIECHOWSKI JAROSLAW (1973 - BYDGOSZCZ) M ANDRZEJAK SYLWIA (1969 - ZOLEDOWO) K WOJCIECHOWSKA EMILIA (1975 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:45:24 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:14:44 0:14:47 0:15:53
38 62 PĘDZĄCA BELLA LINE KOBYLARNIA M Kobiety 4 WALIGÓRA KAROLINA (1974 - KOBYLARNIA) K ZAMIATOWSKA KINGA (1977 - BYDGOSZCZ) K GIERSZEWSKA GRAŻYNA (1970 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 0:45:57 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:15:06 0:15:38 0:15:13
39 65 POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA BYDGOSZCZ M Mieszana 15 DUDEK DAWID (1981 - BYDGOSZCZ) M GIŻA WIOLETTA (1982 - BYDGOSZCZ) K DĘBSKI RAFAŁ (1991 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:46:06 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:14:20 0:16:51 0:14:55
40 12 BOSCY KRÓLOWIE Z WIĘCBORKA WIĘCBORK M Mężczyźni 19 KONIEC KRZYSZTOF (1970 - WIĘCBORK) M ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF (1965 - WIĘCBORK) M DOROSZ GRZEGORZ (1985 - WIĘCBORK) M Mężczyźni 3x3km 0:46:50 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:15:38 0:16:58 0:14:14
41 14 BYDGOSCY GÓRALE BYDGOSZCZ M Mieszana 16 KALLAS-LIPSKA ANETTA (1975 - BYDGOSZCZ) K SIKORSKI JAREK (1977 - BYDGOSZCZ) M LIPSKI KRZYSZTOF (1974 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:46:54 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:17:26 0:15:08 0:14:20
42 44 KUNG FU PANDY 3 BYDGOSZCZ M Rodzinna 3 NURKIEWICZ JAROSŁAW (1971 - BYDGOSZCZ) M NURKIEWICZ ZOFIA (2005 - BYDGOSZCZ) K NURKIEWICZ FRANCISZEK (2001 - BYDGOSZCZ) M Rodzinna 3x3km 0:47:26 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:15:52 0:17:23 0:14:11
43 58 ORTIMED RUNNERS TEAM ŁOCHOWO M Mieszana 17 JASKULSKI BARTOSZ (1972 - ŁOCHOWO) M KOSECKA JUSTYNA (1980 - BYDGOSZCZ) K BARTKOWIAK RAFAŁ (1973 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:47:29 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:16:40 0:17:07 0:13:42
44 95 WILCZA WATAHA DĄBROWA CHEŁMIŃSKA M Rodzinna 4 GOŁATA WOJCIECH (1980 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) M GOŁATA AGNIESZKA (1982 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) K GOŁATA JULIA (2007 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) K Rodzinna 3x3km 0:47:31 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:12:18 0:17:17 0:17:56
45 40 KLAN KRÓLI AGULI BYDGOSZCZ M Mieszana 18 NUNZEK AGNIESZKA (1974 - BYDGOSZCZ) K SIERANT MARIAN (1959 - BYDGOSZCZ) M WRZESIŃSKI WOJCIECH (1972 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:47:35 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:17:36 0:15:51 0:14:08
46 19 DEAF BYDGOSZCZ M Mieszana 19 POTRZEBOWSKA AGATA (1985 - BYDGOSZCZ) K POTRZEBOWSKI MAREK (1983 - BYDGOSZCZ) M TOMASZEWSKA AGNIESZKA (1981 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:48:56 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:15:36 0:16:13 0:17:07
47 57 ORANGE SQUAD II BYDGOSZCZ M Mieszana 20 SZATKOWSKA KAROLINA (1985 - BYDGOSZCZ) K APPELT AGNIESZKA (1976 - BYDGOSZCZ) K SIELSKI KAMIL (1989 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:48:56 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:15:18 0:17:12 0:16:26
48 70 PYDYNKI ZŁOTÓW M Rodzinna 5 PYDYN ANDRZEJ (1961 - ZŁOTÓW) M PYDYN REGINA (1962 - ZŁOTÓW) K PYDYN TOMASZ (1987 - ZŁOTÓW) M Rodzinna 3x3km 0:48:56 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:15:51 0:17:22 0:15:43
49 51 MEGA MOCNI TORUŃ M Mężczyźni 20 STACHOWIAK DAWID (1986 - TORUŃ) M SULIŃSKI RADOSŁAW (1986 - BYDGOSZCZ) M GOŚCIAK ŁUKASZ (1989 - TORUŃ) M Mężczyźni 3x3km 0:49:02 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:16:55 0:17:38 0:14:29
50 86 SZYBCY I WŚCIEKLI BYDGOSZCZ M Mieszana 21 SIUDA SEBASTIAN (1973 - BYDGOSZCZ) M WYDRZYŃSKA KATARZYNA (1968 - SOLEC KUJAWSKI) K WOJTECKI ŁUKASZ (1983 - SOLEC KUJAWSKI) M Mieszana 3x3km 0:49:11 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:14:54 0:20:08 0:14:09
51 56 ORANGE SQUAD I KCYNIA M Mieszana 22 SŁOMSKA AURELIA (1998 - KCYNIA) K BURDZIŃSKA ANNA (1992 - NIEMCZ) K POLIWODZIŃSKI MICHAŁ (1979 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:49:25 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:17:30 0:17:13 0:14:42
52 28 EMDEKI BYDGOSZCZ M Mężczyźni 21 ROHDE ŁUKASZ (2005 - BYDGOSZCZ) M KOWALSKI OSKAR (2006 - ŁOCHOWO) M WIELGOSZ JAKUB (2006 - BIAŁE BŁOTA) M Mężczyźni 3x3km 0:49:26 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:16:57 0:14:10 0:18:19
53 80 STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON BYDGOSZCZ M Kobiety 5 LUZAK MAGDALENA (1991 - BYDGOSZCZ) K SOBOLEWSKA ALEKSANDRA (1994 - BYDGOSZCZ) K WITUCKA-KRYGIER MALWINA (1987 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 0:49:27 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:15:14 0:15:46 0:18:27
54 77 SŁYNNESOLECKIEHERODY SOLEC KUJAWSKI M Mężczyźni 22 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ (1974 - SOLEC KUJAWSKI) M KUBIAK RAFAŁ (1973 - SOLEC KUJAWSKI ) M PÓŁGĘSEK RAFAŁ (1972 - SOLEC KUJAWSKI ) M Mężczyźni 3x3km 0:49:56 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:15:26 0:14:24 0:20:06
55 67 POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 3 BYDGOSZCZ M Mieszana 23 POBIEDZIŃSKA MARTA (1993 - BYDGOSZCZ) K PRZYBYLSKA GRAŻYNA (1964 - BYDGOSZCZ) K POBIEDZIŃSKI ROBERT (1993 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:50:03 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:17:48 0:16:56 0:15:19
56 76 SERCE TYBETU BYDGOSZCZ M Mieszana 24 NALEWALSKA JUSTYNA (1989 - BYDGOSZCZ) K JELEŃ AGNIESZKA (1984 - BYDGOSZCZ) K RENC PATRYK (1989 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:50:35 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:17:35 0:17:04 0:15:56
57 96 YERBASTYCZNI BYDGOSZCZ M Mieszana 25 WRZESIŃSKA JOANNA (1978 - BYDGOSZCZ) K DUDZIŃSKA ALEKSANDRA (1968 - BYDGOSZCZ) K RZEMEK SŁAWOMIR (1980 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:50:36 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:16:19 0:17:13 0:17:04
58 21 DOG TEAM BYDGOSZCZ M Mieszana 26 MAJEK MARCIN (1977 - BYDGOSZCZ) M TUCZKOWSKA JOANNA (1991 - BYDGOSZCZ) K SKOWRON MONIKA (1977 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:50:41 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:14:56 0:17:32 0:18:13
59 24 DZIEWCZYNY Z RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M Kobiety 6 DZIEŻA ROMA (1971 - BYDGOSZCZ) K MIŁKOWSKA MONIKA (1978 - BYDGOSZCZ) K MELWIŃSKA PAULINA (1981 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 0:50:44 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:14:57 0:20:17 0:15:30
60 53 MONGOLSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY BYDGOSZCZ M Mieszana 27 WIŚNIEWSKI PIOTR (1989 - BYDGOSZCZ) M BOGDANÓW KAROLINA (1989 - BYDGOSZCZ) K MATUSZEWSKA AGNIESZKA (1982 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:50:51 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:13:36 0:17:25 0:19:50
61 29 FIONA SHREK I KOT W BUTACH PEPŁOWO M Mieszana 28 POGORZELSKA BOGUSIA (1977 - PEPŁOWO) K KLINIKOWSKI JACEK (1969 - ŚWIEKATOWO) M STĘPIEŃ MONIKA (1978 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:51:10 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:18:28 0:15:26 0:17:16
62 98 ZIMNE OGNIE BYDGOSZCZ M Mieszana 29 MICHALSKA DARIA (1992 - BYDGOSZCZ) K MICHALSKI PIOTR (1990 - BYDGOSZCZ) M GROCHOWSKA ZUZANNA (1995 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:51:11 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:16:07 0:18:18 0:16:46
63 93 TURBOGROSZKI.RUN INOWROCŁAW M Mieszana 30 WAJCHERT ŁUKASZ (1986 - INOWROCŁAW) M ŁUKAWSKI DAMIAN (1994 - INOWROCŁAW) M SIWIŃSKA ELŻBIETA (1958 - INOWROCŁAW) K Mieszana 3x3km 0:51:47 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:15:59 0:18:36 0:17:12
64 88 ŚWIĘTA TRÓJCA BYDGOSZCZ M Mieszana 31 SAJUR SYLWIA (1993 - BYDGOSZCZ) K RASSALSKA ROMA (1978 - BYDGOSZCZ) K WASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW (1985 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:51:59 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:16:51 0:19:18 0:15:50
65 75 RZEŹNICZKI BYDGOSZCZ M Mieszana 32 LORENC-KRUSZYŃSKA SYLWIA (1982 - BYDGOSZCZ) K BARWIKOWSKA BOGUSIA (1975 - SOLEC KUJAWSKI) K GUŹDZIOŁ JAREK (1978 - SOLEC KUJAWSKI) M Mieszana 3x3km 0:52:13 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:17:43 0:18:53 0:15:37
66 35 HAROMA TEAM ZIELONKA M Mieszana 33 KARWACKA AGNIESZKA (1980 - ZIELONKA) K STEFAŃSKA MAGDA (1977 - BYDGOSZCZ) K ROGUSZCZAK MACIEJ (1975 - BIAŁE BŁOTA) M Mieszana 3x3km 0:52:28 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:18:10 0:19:49 0:14:29
67 73 RODZINKA PL BYDGOSZCZ M Mieszana 34 KACZMAREK AGNIESZKA (1971 - BYDGOSZCZ) K KACZMAREK DARIUSZ (1966 - BYDGOSZCZ) M JASKULSKI TYMOTEUSZ (2002 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:52:33 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:21:24 0:16:22 0:14:47
68 78 SPEED BALTAZARY BYDGOSZCZ M Rodzinna 6 WÓJCIK ANNA (1981 - BYDGOSZCZ) K WÓJCIK PIOTR (2008 - BYDGOSZCZ) M WÓJCIK TOMASZ (1971 - BYDGOSZCZ ) M Rodzinna 3x3km 0:53:09 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:19:03 0:16:33 0:17:33
69 42 KRÓLEWSKIE NASTROJE BYDGOSZCZ M Mieszana 35 GADOMSKA MARIA (1952 - BYDGOSZCZ) K TWARDOWSKI WOJCIECH (1968 - BYDGOSZCZ) M PIETRASZAK TOMASZ (1971 - BIAŁE BŁOTA) M Mieszana 3x3km 0:53:18 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:18:36 0:17:23 0:17:19
70 8 AMORKI I SZEFOWA BYDGOSZCZ M Mieszana 36 WOLAN KRZYSZTOF (1979 - BYDGOSZCZ) M BROCKA MAŁGORZATA (1980 - UNISŁAW) K WOLAN MAGDALENA (1979 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:54:15 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:16:41 0:22:45 0:14:49
71 30 GANG QUEEN BYDGOSZCZ M Mieszana 37 KOLASIŃSKA JOANNA (1980 - BYDGOSZCZ) K BEDNARCZYK JOANNA (1980 - CZARNOWO) K KARDACH XXX (1980 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:54:17 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:16:45 0:20:50 0:16:42
72 31 GANG SŁODZIAKÓW ZIELONKA M Rodzinna 7 SŁODOWNIK RAFAŁ (1973 - ZIELONKA) M SŁODOWNIK KASIA (1979 - ZIELONKA) K SŁODOWNIK BARTEK (2006 - ZIELONKA) M Rodzinna 3x3km 0:54:31 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:14:27 0:17:47 0:22:17
73 22 DOJAZDOWA TEAM PRZYŁĘKI M Mieszana 38 SKRZĄTEK ANNA (1973 - PRZYŁĘKI) K MEGER AGNIESZKA (1978 - BYDGOSZCZ) K TREPANOWSKI TOMASZ (1968 - PRZYŁĘKI) M Mieszana 3x3km 0:54:32 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:17:31 0:19:42 0:17:19
74 52 MŁODZI TYTANI BYDGOSZCZ M Mieszana 39 GUMOWSKA ANETA (1981 - BYDGOSZCZ) K ROŻYŃSKA MONIKA (1992 - BYDGOSZCZ ) K JANULEWICZ JAKUB (1979 - BYDGOSZCZ ) M Mieszana 3x3km 0:54:35 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:18:29 0:18:52 0:17:14
75 6 3 CZY NOWY DWOR M Kobiety 7 CZYZAK JOANNA (1975 - NOWY DWOR) K CZYŻAK ELŻBIETA (1983 - REPTOWO) K CZYŻAK MAJA (2006 - NOWY DWÓR) K Kobiety 3x3km 0:54:52 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:15:59 0:17:28 0:21:25
76 61 PCHELKI KOLNO M Kobiety 8 LIPNIEWSKA MAGDALENA (1981 - KOLNO) K WRUK JUSTYNA (1972 - GRODEK) K KOPROWICZ KATARZYNA (1972 - SWIECIE ) K Kobiety 3x3km 0:54:52 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:17:54 0:20:42 0:16:16
77 74 RUDOLKI PRĄDOCIN M Rodzinna 8 RUDOL MAGDALENA (1976 - PRĄDOCIN) K RUDOL SEBASTIAN (1975 - PRĄDOCIN) M RUDOL JULIUSZ (2006 - PRĄDOCIN) M Rodzinna 3x3km 0:55:00 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:15:24 0:14:41 0:24:55
78 94 UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA I KAWALERÓW DWÓCH BYDGOSZCZ M Mieszana 40 ANDRZEJEWSKI RYSZARD (1948 - BYDGOSZCZ) M GACA ANNA (1979 - BYDGOSZCZ) K GAJZLER JERZY (1951 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:55:05 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:17:30 0:18:49 0:18:46
79 72 RODZINKA 4DON BYDGOSZCZ M Mieszana 41 SZTEJKA DAMIAN (1976 - BYDGOSZCZ) M ŁUKOMSKA KASIA (1991 - BYDGOSZCZ) K SZTEJKA JOLANTA (1978 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 0:55:32 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:13:37 0:23:47 0:18:08
80 87 ŚWIECIANKI ŚWIECIE M Mieszana 42 KOPROWIK ADAM (1967 - ŚWIECIE) K NOWICKA TATIANA (1974 - ŚWIECIE) K SŁOMSKA MONIKA (1980 - ŚWIECIE) K Mieszana 3x3km 0:55:54 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:18:02 0:18:57 0:18:55
81 39 KATOLIK TEAM BYDGOSZCZ M Kobiety 9 NOWACKA MAŁGORZATA (1988 - BYDGOSZCZ) K RÓŻAŃSKA JOWANKA (1976 - BYDGOSZCZ) K ZUPA MARTYNA (1996 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 0:56:14 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:14:41 0:21:00 0:20:33
82 101 TRZEJ KRÓLOWIE Z KOLEJARZA BYDGOSZCZ M Mieszana 43 LENC JANUSZ (1953 - BYDGOSZCZ) M GACKOWKA BEATA (1968 - BYDGOSZCZ) K ANGIEL WŁADYŁAW (1937 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:56:14 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:19:08 0:17:15 0:19:51
83 97 ZAKŁAD O WHISKY TEAM BYDGOSZCZ M Mieszana 44 DUDZIŃSKA MAGDA (1993 - BYDGOSZCZ) K REPKE DAMIAN (1992 - BYDGOSZCZ) M SIELUŻYCKI MIESZKO (1987 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:56:31 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:20:49 0:15:50 0:19:52
84 7 3KR BIAŁE BIAŁE M Mężczyźni 23 KALISZEWSKI SŁAWOMIR (1985 - BIAŁE BIAŁE) M ROSIAK JAROSŁAW (1970 - BYDGOSZCZ) M KALISZEWSKI WOJCIECH (1981 - BIAŁE BŁOTA) M Mężczyźni 3x3km 0:56:39 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:19:46 0:14:45 0:22:08
85 43 KRÓLOWE NOCY NOWA WIEŚ WIELKA M Kobiety 10 ETTINGER JUSTYNA (1979 - NOWA WIEŚ WIELKA ) K RASSALSKA JOLA (1978 - BYDGOSZCZ ) K WOJTYSIAK DOROTA (1981 - BYDGOSZCZ ) K Kobiety 3x3km 0:56:53 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:17:24 0:21:57 0:17:32
86 26 DZIKIE KUNY INOWROCŁAW M Kobiety 11 ZNANIECKA KAROLINA (1996 - INOWROCŁAW) K CELANOWICZ LIDIA (1981 - INOWROCŁAW) K NADRAJKOWSKA JOANNA (1984 - INOWROCŁAW) K Kobiety 3x3km 0:57:11 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:19:08 0:19:22 0:18:41
87 91 TRZY WSPANIAŁE BYDGOSZCZ M Kobiety 12 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA (1980 - BYDGOSZCZ) K GRZĘDZICKA MARTA (1987 - BYDGOSZCZ) K BRZEZIŃSKA MONIKA (1987 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 0:58:11 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:19:03 0:18:27 0:20:41
88 49 ŁOSIE NA SZOSIE ŁOCHOWO M Mieszana 45 KNASINSKI MARIUSZ (1975 - ŁOCHOWO) M WYCISZKIEWICZ DIANA (1981 - ŁOCHOWO) K SIELSKA IWONA (1975 - ŁOCHOWO) K Mieszana 3x3km 0:59:03 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:17:38 0:22:08 0:19:17
89 81 ZŁOTE STRZAŁY BORÓWNO M Kobiety 13 NOSKOWIAK-BAJNO ALICJA (1979 - BORÓWNO) K BŁASZKIEWICZ MARZENA (1978 - BORÓWNO ) K ZIELIŃSKA JUSTYNA (1981 - SOLEC KUJAWSKI) K Kobiety 3x3km 0:59:40 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:19:53 0:20:12 0:19:35
90 66 POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 2 BYDGOSZCZ M Kobiety 14 LENC AGNIESZKA (1979 - BYDGOSZCZ) K WOŹNIACKA BEATA (1965 - SOLEC KUJAWSKI) K ŁĄCZNA AGNIESZKA (1981 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 1:00:56 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:21:39 0:19:14 0:20:03
91 59 PASIEKI BIEGAJĄ OBOK DOMU BABY JAGI DRZEWIANOWO M Rodzinna 9 PASIEKA TOMASZ (1976 - DRZEWIANOWO) M PASIEKA MAGDA (1981 - DRZEWIANOWO) K PASIEKA RAFAŁ (2017 - DRZEWIANOWO) M Rodzinna 3x3km 1:01:30 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km] 0:17:25 0:21:22 0:22:43
92 83 SWEET GROSZKI BYDGOSZCZ M Mieszana 46 GROCHOWALSKI ARKADIUSZ (1975 - BYDGOSZCZ) M GROCHOWALSKA MARZENA (1985 - BYDGOSZCZ) K GROCHOWALSKA MAJA (2011 - BYDGOSZCZ) K Mieszana 3x3km 1:02:54 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:19:10 0:19:07 0:24:37
93 17 CO NIE DOBIEGAM TO DOWYGLĄDAM BUDZIAKI - ROJEWO M Kobiety 15 SOCHA-TOPOLSKA MONIKA (1986 - BUDZIAKI - ROJEWO) K MALATYŃSKA-SMUŁKA AGNIESZKA (1994 - BYDGOSZCZ) K ŁASICKA KASIA (1977 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 1:02:57 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:18:09 0:23:38 0:21:10
94 34 HALLEK.PL ZAKRZEWO M Rodzinna 10 HALLEK PIOTR (1978 - ZAKRZEWO) M HALLEK CELESTYNA (1983 - ZAKRZEWO) K HALLEK ALEKSANDRA (2007 - ZAKRZEWO) K Rodzinna 3x3km 1:03:16 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km] 0:17:40 0:22:35 0:23:01
95 82 SUNESCOBAR SQUAD BYDGOSZCZ M Mieszana 47 LORKOWSKA MARYSIA (1989 - BYDGOSZCZ) K LORKOWSKA BEATA (1975 - BYDGOSZCZ) K CEGIELSKI MACIEJ (1975 - ŚWIEKATOWO) M Mieszana 3x3km 1:04:18 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km] 0:20:40 0:22:53 0:20:45
96 63 PĘDZĄCE ŚLIMAKI DOBRCZ M Kobiety 16 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA (1980 - DOBRCZ) K KONARZEWSKA JOLANTA (1975 - BYDGOSZCZ) K PROKOPOWICZ AGNIESZKA (1978 - KRUSZYN KRAJ.) K Kobiety 3x3km 1:04:35 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:20:50 0:22:25 0:21:20
97 23 DRUZYNA A BYDGOSZCZ M Rodzinna 11 RATAJCZAK AURELIA (1981 - BYDGOSZCZ) K GORZYNSKI ALAN (2001 - BYDGOSZCZ) M GORZYNSKI ARKADIUSZ (1979 - BYDGOSZCZ) M Rodzinna 3x3km 1:05:47 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:27:22 0:19:05 0:19:20
98 69 POWOLNIE SZCZĘŚLIWE BYDGOSZCZ M Kobiety 17 DZIEDZIC ALEKSANDRA (1982 - BYDGOSZCZ) K KULCZYK ŻANETA (1990 - BYDGOSZCZ) K STĘPKOWSKA IZABELA (1974 - BYDGOSZCZ) K Kobiety 3x3km 1:09:51 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km] 0:25:14 0:20:49 0:23:48
99 3 #TEAMFARFALLA BYDGOSZCZ M Mieszana 48 ANDRYSZAK KAROLINA (1977 - BYDGOSZCZ) K CHOCIŁOWSKA EDYTA (1975 - BYDGOSZCZ) K CHOCIŁOWSKI MACIEJ (1973 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 1:14:23 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km] 0:28:32 0:24:35 0:21:16
- 36 HEALTHY HEROES GDAŃSK M Mieszana - TELEJKO ŁUKASZ (1994 - GDAŃSK) M KOWALSKI ADRIAN (1988 - DĄBROWA GÓRNICZA) M ZDROJKOWSKA JOANNA (1967 - PRZYŁĘKI) K Mieszana 3x3km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 45 LABEK TEAM BYDGOSZCZ M Mieszana - SZCZEPANIAK JUSTYNA (1979 - BYDGOSZCZ) K BURCZYK EWA (1988 - BYDGOSZCZ) K TROJAMOWSKI BŁAŻEJ (1983 - BYDGOSZCZ) M Mieszana 3x3km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

IV Bieg Trzech Króli 2019 - INDYWIDUALNIE 3KM

M-ce Numer Nazwisko DRUŻYNA Płeć M-ce M/K Kat. ZMIANA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 15 MAŁECKI JAKUB (1979 - BYDGOSZCZ) BYDGOSKIE OKONIE M 1 Mężczyźni 2 3 0:10:22 17.36 [km/h] 0:03:27 [min/km]
2 4 GOŁDYN SEBASTIAN (1991 - BYDGOSZCZ) 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M 2 Mężczyźni 3 3 0:10:43 16.80 [km/h] 0:03:34 [min/km]
3 4 DEROŃ WALDEMAR (1987 - BYDGOSZCZ) 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M 3 Mężczyźni 2 3 0:10:59 16.39 [km/h] 0:03:40 [min/km]
4 99 LUTOWSKI WOJCIECH (1985 - BYDGOSZCZ) ŻÓŁTOKRÓLEWSCY M 4 Mieszana 1 3 0:11:00 16.36 [km/h] 0:03:40 [min/km]
5 92 KRYSKE BARTOSZ (1985 - BYDGOSZCZ) TYGRYSY Z OKOLICY M 5 Mężczyźni 3 3 0:11:00 16.36 [km/h] 0:03:40 [min/km]
6 4 BEDNARCZYK ADRIAN (1982 - BYDGOSZCZ) 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M 6 Mężczyźni 1 3 0:11:03 16.29 [km/h] 0:03:41 [min/km]
7 18 MRUK TOMASZ (1976 - BYDGOSZCZ) CZARNE STOPY RUN BYDGOSZCZ M 7 Mieszana 1 3 0:11:11 16.10 [km/h] 0:03:44 [min/km]
8 2 MAĆKOWSKI MACIEJ (1986 - BYDGOSZCZ) #RUNADDICTS M 8 Mężczyźni 3 3 0:11:16 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km]
9 10 KMITTA LESZEK (1988 - INOWROCŁAW) BIEGAMY NA SOLI M 9 Mieszana 3 3 0:11:16 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km]
10 15 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON (1992 - BYDGOSZCZ) BYDGOSKIE OKONIE M 10 Mężczyźni 3 3 0:11:20 15.88 [km/h] 0:03:47 [min/km]
11 99 KOLMAJER RAFAŁ (1981 - BYDGOSZCZ) ŻÓŁTOKRÓLEWSCY M 11 Mieszana 2 3 0:11:24 15.79 [km/h] 0:03:48 [min/km]
12 33 PAWŁOWSKI TOMASZ (1993 - ZIELONKA) HABUBI SZMEH M 12 Rodzinna 3 3 0:11:27 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km]
13 60 KENSIK RAFAŁ (1985 - BYDGOSZCZ) PASJA JUDASZY M 13 Mężczyźni 3 3 0:11:32 15.61 [km/h] 0:03:51 [min/km]
14 18 ŁAZ KAMIL (1983 - BYDGOSZCZ) CZARNE STOPY RUN BYDGOSZCZ M 14 Mieszana 2 3 0:11:32 15.61 [km/h] 0:03:51 [min/km]
15 60 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF (1985 - BYDGOSZCZ) PASJA JUDASZY M 15 Mężczyźni 2 3 0:11:44 15.34 [km/h] 0:03:55 [min/km]
16 46 SZENK MARTA (1980 - BYDGOSZCZ) LADYQUEEN K 1 Kobiety 3 3 0:11:46 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
17 10 GŁON MICHAŁ (1990 - INOWROCŁAW) BIEGAMY NA SOLI M 16 Mieszana 2 3 0:11:52 15.17 [km/h] 0:03:57 [min/km]
18 90 SZYTTENHOLM OLIWIER (1982 - BYDGOSZCZ) TRISPACE M 17 Mieszana 1 3 0:11:54 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
19 55 BASIŃSKI ŁUKASZ (1992 - BYDGOSZCZ) OLIMPIJCZYCY M 18 Mężczyźni 3 3 0:11:54 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
20 90 PAWLACZYK SZYMON (1985 - BYDGOSZCZ) TRISPACE M 19 Mieszana 3 3 0:11:57 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km]
21 2 FLOREK PAWEŁ (1986 - BYDGOSZCZ) #RUNADDICTS M 20 Mężczyźni 1 3 0:11:59 15.02 [km/h] 0:04:00 [min/km]
22 68 ŁĄCZNY JAROSŁAW (1979 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SLA M 21 Mieszana 3 3 0:12:01 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
23 47 PĘKAŁA ALEKSANDRA (1984 - BYDGOSZCZ) LASKI Z RUN PASJI K 2 Kobiety 1 3 0:12:03 14.94 [km/h] 0:04:01 [min/km]
24 55 ZIELIŃSKI NICOLAS (1993 - BYDGOSZCZ) OLIMPIJCZYCY M 22 Mężczyźni 2 3 0:12:05 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
25 79 WŁODARSKI PRZEMYSŁAW (1983 - BYDGOSZCZ) SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M 23 Mieszana 1 3 0:12:16 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
26 54 CZECHOWSKI DAWID (2004 - BYDGOSZCZ ) N-BIKE ACADEMY V2 M 24 Mężczyźni 1 3 0:12:16 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
27 95 GOŁATA WOJCIECH (1980 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) WILCZA WATAHA M 25 Rodzinna 1 3 0:12:18 14.63 [km/h] 0:04:06 [min/km]
28 32 MAKOWSKI SŁAWOMIR (1969 - BYDGOSZCZ) GRUPA FACETÓW M 26 Mężczyźni 3 3 0:12:22 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km]
29 2 WILK ŁUKASZ (1983 - BYDGOSZCZ) #RUNADDICTS M 27 Mężczyźni 2 3 0:12:25 14.50 [km/h] 0:04:08 [min/km]
30 79 MOROSZCZAK BOGUMIŁ (1974 - BYDGOSZCZ) SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M 28 Mieszana 3 3 0:12:26 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km]
31 15 GRALIK JĘDRZEJ (1992 - BYDGOSZCZ) BYDGOSKIE OKONIE M 29 Mężczyźni 1 3 0:12:37 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
32 33 PAWŁOWSKI KAMIL (1997 - ZIELONKA) HABUBI SZMEH M 30 Rodzinna 1 3 0:12:39 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
33 13 CZARNECKI GRZEGORZ (1982 - BYDGOSZCZ) BRZOZA BIEGA M 31 Mężczyźni 3 3 0:12:42 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
34 38 JOPPEK ŁUKASZ (1989 - BYDGOSZCZ) KAKAŁO M 32 Mieszana 3 3 0:12:42 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
35 60 KRZEMIŃSKI BARTOSZ (1981 - BYDGOSZCZ) PASJA JUDASZY M 33 Mężczyźni 1 3 0:12:44 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
36 37 ZIÓŁKOWSKI DAREK (1994 - INOWROCŁAW) JANUSZE JOGGINGU M 34 Mężczyźni 3 3 0:12:44 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
37 92 RYDLEWSKI MAREK (1970 - CIELE) TYGRYSY Z OKOLICY M 35 Mężczyźni 2 3 0:12:45 14.12 [km/h] 0:04:15 [min/km]
38 33 PAWŁOWSKI RADOSŁAW (1967 - ZIELONKA) HABUBI SZMEH M 36 Rodzinna 2 3 0:12:46 14.10 [km/h] 0:04:15 [min/km]
39 99 CZAJKOWSKA SYLWIA (1977 - BYDGOSZCZ) ŻÓŁTOKRÓLEWSCY K 3 Mieszana 3 3 0:12:51 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
40 1 KRYSKE MARIUSZ (1982 - BIAŁE BŁOTA) SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA II M 37 Mężczyźni 1 3 0:12:52 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km]
41 18 WOŹNIAKOWSKA AGATA (1984 - BYDGOSZCZ) CZARNE STOPY RUN BYDGOSZCZ K 4 Mieszana 3 3 0:12:54 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
42 71 PIEKARSKI MAREK (1971 - BYDGOSZCZ) RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ M 38 Rodzinna 1 3 0:12:58 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
43 90 MENDEL MAGDALENA (1991 - BYDGOSZCZ) TRISPACE K 5 Mieszana 2 3 0:13:05 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
44 27 SZULC ANDRZEJ (1972 - ŁOCHOWO ) ELTRA W BIEGU M 39 Mieszana 3 3 0:13:06 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
45 85 WENDA DAWID (1990 - BYDGOSZCZ) SZKOŁA JAZDY TOMAS M 40 Mężczyźni 3 3 0:13:07 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
46 37 ZIÓŁKOWSKI BENIAMIN (1994 - INOWROCŁAW) JANUSZE JOGGINGU M 41 Mężczyźni 1 3 0:13:10 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
47 1 ŻEGLICZ MAREK (1995 - BIAŁE BŁOTA) SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA II M 42 Mężczyźni 3 3 0:13:15 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
48 50 KOZIŃSKI MAREK (1975 - OSIELSKO) MAMIMA M 43 Mężczyźni 2 3 0:13:16 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
49 100 NAGOW MICHAŁ (1974 - BYDGOSZCZ) ŻÓŁTOKRÓLEWSKIE PETARDY M 44 Mieszana 1 3 0:13:20 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
50 64 ZWIEWKA SEBASTIAN (1976 - BYDGOSZCZ) TOP 105 M 45 Mężczyźni 3 3 0:13:21 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
51 79 ZIENTARA ZAROSA KAMILA (1979 - BYDGOSZCZ) SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA K 6 Mieszana 2 3 0:13:22 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
52 10 NOWAKOWSKA ANGELINA (1989 - INOWROCŁAW) BIEGAMY NA SOLI K 7 Mieszana 1 3 0:13:23 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
53 89 ŚLEFARSKI MARCIN (1980 - BIAŁE BŁOTA) THREE KINGS M 46 Mężczyźni 2 3 0:13:23 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
54 55 PRZYRZYTKOWSKI MAREK (1992 - BYDGOSZCZ) OLIMPIJCZYCY M 47 Mężczyźni 1 3 0:13:24 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
55 54 KITKOWSKI MACIEJ (2002 - OSIELSKO ) N-BIKE ACADEMY V2 M 48 Mężczyźni 3 3 0:13:26 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
56 25 WELCHOWSKI RAFAŁ (1982 - INOWROCŁAW) DZIKI Z BALCZEWA M 49 Mężczyźni 2 3 0:13:31 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
57 48 GORGOL TOMASZ (1978 - BYDGOSZCZ) LP500 M 50 Mężczyźni 1 3 0:13:32 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
58 46 PALACZ WIOLETTA (1978 - BYDGOSZCZ) LADYQUEEN K 8 Kobiety 1 3 0:13:33 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
59 20 DURAJEWSKI MATEUSZ (1989 - BYDGOSZCZ) DIRTY BOYS M 51 Mężczyźni 1 3 0:13:36 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
60 85 ZBORAŁA DAWID (1990 - BYDGOSZCZ) SZKOŁA JAZDY TOMAS M 52 Mężczyźni 1 3 0:13:36 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
61 53 WIŚNIEWSKI PIOTR (1989 - BYDGOSZCZ) MONGOLSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY M 53 Mieszana 1 3 0:13:36 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
62 68 SZCZĘSNY PIOTR (1990 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SLA M 54 Mieszana 1 3 0:13:37 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
63 72 SZTEJKA DAMIAN (1976 - BYDGOSZCZ) RODZINKA 4DON M 55 Mieszana 1 3 0:13:37 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
64 41 MROTEK MICHAŁ (1979 - KRUSZYN KRAJEŃSKI) KMB - KACHA, MICHU, BARSZCZU! M 56 Mieszana 3 3 0:13:38 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
65 84 RAKOWSKA NATALIA (1993 - BYDGOSZCZ) SZATKOWSCY TEAM K 9 Mieszana 2 3 0:13:39 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
66 1 PAWLACZYK PAWEŁ (1989 - BIAŁE BŁOTA) SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA II M 57 Mężczyźni 2 3 0:13:39 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
67 100 KADOW RYSZARD (1972 - BYDGOSZCZ) ŻÓŁTOKRÓLEWSKIE PETARDY M 58 Mieszana 3 3 0:13:42 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
68 58 BARTKOWIAK RAFAŁ (1973 - BYDGOSZCZ) ORTIMED RUNNERS TEAM M 59 Mieszana 3 3 0:13:42 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
69 16 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF (1977 - NEKLA) CHŁOPAKI DO ROBOTY M 60 Mieszana 2 3 0:13:43 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
70 64 ZWIEWKA ADAM (1990 - BIAŁE BŁOTA) TOP 105 M 61 Mężczyźni 2 3 0:13:45 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
71 32 WŁODARCZAK ROBERT (1969 - BYDGOSZCZ) GRUPA FACETÓW M 62 Mężczyźni 1 3 0:13:46 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
72 27 ZIMNY MAREK (1960 - BYDGOSZCZ) ELTRA W BIEGU M 63 Mieszana 1 3 0:13:46 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
73 37 KMITTA MICHAŁ (1986 - INOWROCŁAW) JANUSZE JOGGINGU M 64 Mężczyźni 2 3 0:13:47 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
74 92 KAZUBOWSKI JACEK (1967 - BIAŁE BŁOTA) TYGRYSY Z OKOLICY M 65 Mężczyźni 1 3 0:13:47 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
75 20 SKUZA SEBASTIAN (1989 - BYDGOSZCZ) DIRTY BOYS M 66 Mężczyźni 3 3 0:13:49 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
76 25 JUCHACZ MICHAŁ (1978 - INOWROCŁAW) DZIKI Z BALCZEWA M 67 Mężczyźni 1 3 0:13:50 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
77 84 SZATKOWSKI MARCIN (1988 - BYDGOSZCZ) SZATKOWSCY TEAM M 68 Mieszana 3 3 0:13:50 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
78 9 WASILEWSKA AGATA (1981 - BYDGOSZCZ) AMS K 10 Kobiety 1 3 0:13:53 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
79 89 KUROWSKI RAFAŁ (1980 - BYDGOSZCZ) THREE KINGS M 69 Mężczyźni 1 3 0:13:54 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
80 71 PIEKARSKA SANDRA (1999 - BYDGOSZCZ) RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ K 11 Rodzinna 3 3 0:14:00 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
81 32 NADOLNY SEBASTIAN (1975 - BYDGOSZCZ) GRUPA FACETÓW M 70 Mężczyźni 2 3 0:14:01 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
82 48 KRAWISZ MACIEJ (1976 - BYDGOSZCZ) LP500 M 71 Mężczyźni 2 3 0:14:01 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
83 50 JESKE MICHAL (1997 - NIWY) MAMIMA M 72 Mężczyźni 3 3 0:14:01 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
84 68 RATAJ ZUZANNA (1986 - POZNAŃ) POLONIA BYDGOSZCZ SLA K 12 Mieszana 2 3 0:14:02 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
85 64 MIŚTAK RADEK (1990 - BIAŁE BŁOTA) TOP 105 M 73 Mężczyźni 1 3 0:14:05 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
86 40 WRZESIŃSKI WOJCIECH (1972 - BYDGOSZCZ) KLAN KRÓLI AGULI M 74 Mieszana 3 3 0:14:08 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
87 86 WOJTECKI ŁUKASZ (1983 - SOLEC KUJAWSKI) SZYBCY I WŚCIEKLI M 75 Mieszana 3 3 0:14:09 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
88 28 KOWALSKI OSKAR (2006 - ŁOCHOWO) EMDEKI M 76 Mężczyźni 2 3 0:14:10 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
89 44 NURKIEWICZ FRANCISZEK (2001 - BYDGOSZCZ) KUNG FU PANDY 3 M 77 Rodzinna 3 3 0:14:11 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
90 9 WASILEWSKA MARTYNA (1981 - BYDGOSZCZ) AMS K 13 Kobiety 3 3 0:14:13 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
91 12 DOROSZ GRZEGORZ (1985 - WIĘCBORK) BOSCY KRÓLOWIE Z WIĘCBORKA M 78 Mężczyźni 3 3 0:14:14 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
92 54 KITKOWSKI MACIEJ (1971 - OSIELSKO ) N-BIKE ACADEMY V2 M 79 Mężczyźni 2 3 0:14:16 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
93 41 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN (1979 - BYDGOSZCZ) KMB - KACHA, MICHU, BARSZCZU! M 80 Mieszana 2 3 0:14:18 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
94 14 LIPSKI KRZYSZTOF (1974 - BYDGOSZCZ) BYDGOSCY GÓRALE M 81 Mieszana 3 3 0:14:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
95 65 DUDEK DAWID (1981 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA M 82 Mieszana 1 3 0:14:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
96 89 JANCOWSKI WOJTEK (1971 - BYDGOSZCZ) THREE KINGS M 83 Mężczyźni 3 3 0:14:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
97 20 SCHNEIDER KRYSTIAN (1989 - BYDGOSZCZ) DIRTY BOYS M 84 Mężczyźni 2 3 0:14:24 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
98 77 KUBIAK RAFAŁ (1973 - SOLEC KUJAWSKI ) SŁYNNESOLECKIEHERODY M 85 Mężczyźni 2 3 0:14:24 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
99 5 SIKORA SYLWIA (1979 - BYDGOSZCZ) 2 BATALION LOGISTYCZNY K 14 Mieszana 1 3 0:14:25 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
100 31 SŁODOWNIK RAFAŁ (1973 - ZIELONKA) GANG SŁODZIAKÓW M 86 Rodzinna 1 3 0:14:27 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
101 51 GOŚCIAK ŁUKASZ (1989 - TORUŃ) MEGA MOCNI M 87 Mężczyźni 3 3 0:14:29 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
102 35 ROGUSZCZAK MACIEJ (1975 - BIAŁE BŁOTA) HAROMA TEAM M 88 Mieszana 3 3 0:14:29 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
103 41 MROTEK KATARZYNA (1981 - KRUSZYN KRAJEŃSKI) KMB - KACHA, MICHU, BARSZCZU! K 15 Mieszana 1 3 0:14:32 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
104 13 KIECA ANDRZEJ (1967 - KORONOWO) BRZOZA BIEGA M 89 Mężczyźni 2 3 0:14:37 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km]
105 74 RUDOL SEBASTIAN (1975 - PRĄDOCIN) RUDOLKI M 90 Rodzinna 2 3 0:14:41 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
106 39 NOWACKA MAŁGORZATA (1988 - BYDGOSZCZ) KATOLIK TEAM K 16 Kobiety 1 3 0:14:41 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
107 56 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ (1979 - BYDGOSZCZ) ORANGE SQUAD I M 91 Mieszana 3 3 0:14:42 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
108 11 WOJCIECHOWSKI JAROSLAW (1973 - BYDGOSZCZ) BOLEK I DWIE TOSIE M 92 Mieszana 1 3 0:14:44 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
109 7 ROSIAK JAROSŁAW (1970 - BYDGOSZCZ) 3KR M 93 Mężczyźni 2 3 0:14:45 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
110 11 ANDRZEJAK SYLWIA (1969 - ZOLEDOWO) BOLEK I DWIE TOSIE K 17 Mieszana 2 3 0:14:47 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
111 73 JASKULSKI TYMOTEUSZ (2002 - BYDGOSZCZ) RODZINKA PL M 94 Mieszana 3 3 0:14:47 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
112 8 WOLAN MAGDALENA (1979 - BYDGOSZCZ) AMORKI I SZEFOWA K 18 Mieszana 3 3 0:14:49 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
113 46 BIERNACKA MAGDALENA (1989 - BYDGOSZCZ) LADYQUEEN K 19 Kobiety 2 3 0:14:49 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
114 9 STEJUK ALEKSANDRA (1978 - BYDGOSZCZ) AMS K 20 Kobiety 2 3 0:14:52 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
115 86 SIUDA SEBASTIAN (1973 - BYDGOSZCZ) SZYBCY I WŚCIEKLI M 95 Mieszana 1 3 0:14:54 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
116 71 PIEKARSKI MIKOŁAJ (2004 - BYDGOSZCZ) RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ M 96 Rodzinna 2 3 0:14:54 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
117 65 DĘBSKI RAFAŁ (1991 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA M 97 Mieszana 3 3 0:14:55 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
118 21 MAJEK MARCIN (1977 - BYDGOSZCZ) DOG TEAM M 98 Mieszana 1 3 0:14:56 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
119 24 DZIEŻA ROMA (1971 - BYDGOSZCZ) DZIEWCZYNY Z RUN BYDGOSZCZ K 21 Kobiety 1 3 0:14:57 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
120 38 JAWORSKI KRZYSZTOF (1973 - BYDGOSZCZ) KAKAŁO M 99 Mieszana 1 3 0:14:58 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
121 16 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA (1978 - BYDGOSZCZ ) CHŁOPAKI DO ROBOTY K 22 Mieszana 1 3 0:15:02 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
122 13 CZARNECKI PIOTR (1979 - BYDGOSZCZ) BRZOZA BIEGA M 100 Mężczyźni 1 3 0:15:04 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
123 62 WALIGÓRA KAROLINA (1974 - KOBYLARNIA) PĘDZĄCA BELLA LINE K 23 Kobiety 1 3 0:15:06 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
124 27 PILAKOWSKA ANGELIKA (1981 - ŁOCHOWO) ELTRA W BIEGU K 24 Mieszana 2 3 0:15:08 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
125 14 SIKORSKI JAREK (1977 - BYDGOSZCZ) BYDGOSCY GÓRALE M 101 Mieszana 2 3 0:15:08 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
126 16 BICZKOWSKA MAGDALENA (1981 - BYDGOSZCZ ) CHŁOPAKI DO ROBOTY K 25 Mieszana 3 3 0:15:08 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
127 100 PASTWA DONATA (1971 - BYDGOSZCZ) ŻÓŁTOKRÓLEWSKIE PETARDY K 26 Mieszana 2 3 0:15:09 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
128 62 GIERSZEWSKA GRAŻYNA (1970 - BYDGOSZCZ) PĘDZĄCA BELLA LINE K 27 Kobiety 3 3 0:15:13 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
129 80 LUZAK MAGDALENA (1991 - BYDGOSZCZ) STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K 28 Kobiety 1 3 0:15:14 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
130 38 DZIEWIECZYŃSKA KATARZYNA (1989 - BYDGOSZCZ) KAKAŁO K 29 Mieszana 2 3 0:15:18 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
131 57 SZATKOWSKA KAROLINA (1985 - BYDGOSZCZ) ORANGE SQUAD II K 30 Mieszana 1 3 0:15:18 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
132 67 POBIEDZIŃSKI ROBERT (1993 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 3 M 102 Mieszana 3 3 0:15:19 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
133 50 JESKE MAREK (1971 - NIWY) MAMIMA M 103 Mężczyźni 1 3 0:15:19 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
134 5 CIACHERA IRENEUSZ (1967 - BYDGOSZCZ) 2 BATALION LOGISTYCZNY M 104 Mieszana 3 3 0:15:22 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
135 74 RUDOL MAGDALENA (1976 - PRĄDOCIN) RUDOLKI K 31 Rodzinna 1 3 0:15:24 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
136 29 KLINIKOWSKI JACEK (1969 - ŚWIEKATOWO) FIONA SHREK I KOT W BUTACH M 105 Mieszana 2 3 0:15:26 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
137 77 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ (1974 - SOLEC KUJAWSKI) SŁYNNESOLECKIEHERODY M 106 Mężczyźni 1 3 0:15:26 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
138 5 KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW (1962 - BYDGOSZCZ) 2 BATALION LOGISTYCZNY M 107 Mieszana 2 3 0:15:27 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
139 24 MELWIŃSKA PAULINA (1981 - BYDGOSZCZ) DZIEWCZYNY Z RUN BYDGOSZCZ K 32 Kobiety 3 3 0:15:30 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
140 19 POTRZEBOWSKA AGATA (1985 - BYDGOSZCZ) DEAF K 33 Mieszana 1 3 0:15:36 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
141 75 GUŹDZIOŁ JAREK (1978 - SOLEC KUJAWSKI) RZEŹNICZKI M 108 Mieszana 3 3 0:15:37 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
142 12 KONIEC KRZYSZTOF (1970 - WIĘCBORK) BOSCY KRÓLOWIE Z WIĘCBORKA M 109 Mężczyźni 1 3 0:15:38 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
143 62 ZAMIATOWSKA KINGA (1977 - BYDGOSZCZ) PĘDZĄCA BELLA LINE K 34 Kobiety 2 3 0:15:38 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
144 70 PYDYN TOMASZ (1987 - ZŁOTÓW) PYDYNKI M 110 Rodzinna 3 3 0:15:43 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
145 80 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA (1994 - BYDGOSZCZ) STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K 35 Kobiety 2 3 0:15:46 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
146 97 REPKE DAMIAN (1992 - BYDGOSZCZ) ZAKŁAD O WHISKY TEAM M 111 Mieszana 2 3 0:15:50 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
147 88 WASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW (1985 - BYDGOSZCZ) ŚWIĘTA TRÓJCA M 112 Mieszana 3 3 0:15:50 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
148 40 SIERANT MARIAN (1959 - BYDGOSZCZ) KLAN KRÓLI AGULI M 113 Mieszana 2 3 0:15:51 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
149 70 PYDYN ANDRZEJ (1961 - ZŁOTÓW) PYDYNKI M 114 Rodzinna 1 3 0:15:51 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
150 44 NURKIEWICZ JAROSŁAW (1971 - BYDGOSZCZ) KUNG FU PANDY 3 M 115 Rodzinna 1 3 0:15:52 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
151 11 WOJCIECHOWSKA EMILIA (1975 - BYDGOSZCZ) BOLEK I DWIE TOSIE K 36 Mieszana 3 3 0:15:53 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
152 76 RENC PATRYK (1989 - BYDGOSZCZ) SERCE TYBETU M 116 Mieszana 3 3 0:15:56 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
153 25 WĄSOWSKI ŁUKASZ (1979 - INOWROCŁAW) DZIKI Z BALCZEWA M 117 Mężczyźni 3 3 0:15:57 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
154 47 KOZIŃSKA AGATA (1989 - TORUŃ) LASKI Z RUN PASJI K 37 Kobiety 2 3 0:15:58 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
155 93 WAJCHERT ŁUKASZ (1986 - INOWROCŁAW) TURBOGROSZKI.RUN M 118 Mieszana 1 3 0:15:59 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
156 6 CZYZAK JOANNA (1975 - NOWY DWOR) 3 CZY K 38 Kobiety 1 3 0:15:59 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
157 98 MICHALSKA DARIA (1992 - BYDGOSZCZ) ZIMNE OGNIE K 39 Mieszana 1 3 0:16:07 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
158 85 GUMOWSKI KAMIL (1990 - BYDGOSZCZ) SZKOŁA JAZDY TOMAS M 119 Mężczyźni 2 3 0:16:09 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
159 19 POTRZEBOWSKI MAREK (1983 - BYDGOSZCZ) DEAF M 120 Mieszana 2 3 0:16:13 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
160 61 KOPROWICZ KATARZYNA (1972 - SWIECIE ) PCHELKI K 40 Kobiety 3 3 0:16:16 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
161 96 WRZESIŃSKA JOANNA (1978 - BYDGOSZCZ) YERBASTYCZNI K 41 Mieszana 1 3 0:16:19 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
162 47 BANASZAK MONIKA (1983 - DOBRCZ) LASKI Z RUN PASJI K 42 Kobiety 3 3 0:16:20 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
163 73 KACZMAREK DARIUSZ (1966 - BYDGOSZCZ) RODZINKA PL M 121 Mieszana 2 3 0:16:22 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
164 57 SIELSKI KAMIL (1989 - BYDGOSZCZ) ORANGE SQUAD II M 122 Mieszana 3 3 0:16:26 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
165 84 SZATKOWSKA BEATA (1963 - BYDGOSZCZ) SZATKOWSCY TEAM K 43 Mieszana 1 3 0:16:30 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
166 78 WÓJCIK PIOTR (2008 - BYDGOSZCZ) SPEED BALTAZARY M 123 Rodzinna 2 3 0:16:33 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
167 58 JASKULSKI BARTOSZ (1972 - ŁOCHOWO) ORTIMED RUNNERS TEAM M 124 Mieszana 1 3 0:16:40 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
168 8 WOLAN KRZYSZTOF (1979 - BYDGOSZCZ) AMORKI I SZEFOWA M 125 Mieszana 1 3 0:16:41 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
169 30 KARDACH XXX (1980 - BYDGOSZCZ) GANG QUEEN M 126 Mieszana 3 3 0:16:42 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
170 30 KOLASIŃSKA JOANNA (1980 - BYDGOSZCZ) GANG QUEEN K 44 Mieszana 1 3 0:16:45 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
171 98 GROCHOWSKA ZUZANNA (1995 - BYDGOSZCZ) ZIMNE OGNIE K 45 Mieszana 3 3 0:16:46 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
172 88 SAJUR SYLWIA (1993 - BYDGOSZCZ) ŚWIĘTA TRÓJCA K 46 Mieszana 1 3 0:16:51 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
173 65 GIŻA WIOLETTA (1982 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA K 47 Mieszana 2 3 0:16:51 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
174 51 STACHOWIAK DAWID (1986 - TORUŃ) MEGA MOCNI M 127 Mężczyźni 1 3 0:16:55 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
175 67 PRZYBYLSKA GRAŻYNA (1964 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 3 K 48 Mieszana 2 3 0:16:56 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
176 28 ROHDE ŁUKASZ (2005 - BYDGOSZCZ) EMDEKI M 128 Mężczyźni 1 3 0:16:57 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
177 12 ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF (1965 - WIĘCBORK) BOSCY KRÓLOWIE Z WIĘCBORKA M 129 Mężczyźni 2 3 0:16:58 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
178 76 JELEŃ AGNIESZKA (1984 - BYDGOSZCZ) SERCE TYBETU K 49 Mieszana 2 3 0:17:04 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
179 96 RZEMEK SŁAWOMIR (1980 - BYDGOSZCZ) YERBASTYCZNI M 130 Mieszana 3 3 0:17:04 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
180 19 TOMASZEWSKA AGNIESZKA (1981 - BYDGOSZCZ) DEAF K 50 Mieszana 3 3 0:17:07 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
181 58 KOSECKA JUSTYNA (1980 - BYDGOSZCZ) ORTIMED RUNNERS TEAM K 51 Mieszana 2 3 0:17:07 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
182 48 JASIWIECKI WOJCIECH (1979 - BYDGOSZCZ) LP500 M 131 Mężczyźni 3 3 0:17:08 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
183 57 APPELT AGNIESZKA (1976 - BYDGOSZCZ) ORANGE SQUAD II K 52 Mieszana 2 3 0:17:12 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
184 93 SIWIŃSKA ELŻBIETA (1958 - INOWROCŁAW) TURBOGROSZKI.RUN K 53 Mieszana 3 3 0:17:12 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
185 96 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA (1968 - BYDGOSZCZ) YERBASTYCZNI K 54 Mieszana 2 3 0:17:13 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km]
186 56 BURDZIŃSKA ANNA (1992 - NIEMCZ) ORANGE SQUAD I K 55 Mieszana 2 3 0:17:13 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km]
187 52 JANULEWICZ JAKUB (1979 - BYDGOSZCZ ) MŁODZI TYTANI M 132 Mieszana 3 3 0:17:14 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
188 101 GACKOWKA BEATA (1968 - BYDGOSZCZ) TRZEJ KRÓLOWIE Z KOLEJARZA K 56 Mieszana 2 3 0:17:15 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
189 29 STĘPIEŃ MONIKA (1978 - BYDGOSZCZ) FIONA SHREK I KOT W BUTACH K 57 Mieszana 3 3 0:17:16 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
190 95 GOŁATA AGNIESZKA (1982 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) WILCZA WATAHA K 58 Rodzinna 2 3 0:17:17 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
191 42 PIETRASZAK TOMASZ (1971 - BIAŁE BŁOTA) KRÓLEWSKIE NASTROJE M 133 Mieszana 3 3 0:17:19 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
192 22 TREPANOWSKI TOMASZ (1968 - PRZYŁĘKI) DOJAZDOWA TEAM M 134 Mieszana 3 3 0:17:19 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
193 70 PYDYN REGINA (1962 - ZŁOTÓW) PYDYNKI K 59 Rodzinna 2 3 0:17:22 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km]
194 44 NURKIEWICZ ZOFIA (2005 - BYDGOSZCZ) KUNG FU PANDY 3 K 60 Rodzinna 2 3 0:17:23 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
195 42 TWARDOWSKI WOJCIECH (1968 - BYDGOSZCZ) KRÓLEWSKIE NASTROJE M 135 Mieszana 2 3 0:17:23 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
196 43 ETTINGER JUSTYNA (1979 - NOWA WIEŚ WIELKA ) KRÓLOWE NOCY K 61 Kobiety 1 3 0:17:24 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
197 59 PASIEKA TOMASZ (1976 - DRZEWIANOWO) PASIEKI BIEGAJĄ OBOK DOMU BABY JAGI M 136 Rodzinna 1 3 0:17:25 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
198 53 BOGDANÓW KAROLINA (1989 - BYDGOSZCZ) MONGOLSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY K 62 Mieszana 2 3 0:17:25 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
199 14 KALLAS-LIPSKA ANETTA (1975 - BYDGOSZCZ) BYDGOSCY GÓRALE K 63 Mieszana 1 3 0:17:26 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
200 6 CZYŻAK ELŻBIETA (1983 - REPTOWO) 3 CZY K 64 Kobiety 2 3 0:17:28 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
201 56 SŁOMSKA AURELIA (1998 - KCYNIA) ORANGE SQUAD I K 65 Mieszana 1 3 0:17:30 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
202 94 ANDRZEJEWSKI RYSZARD (1948 - BYDGOSZCZ) UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA I KAWALERÓW DWÓCH M 137 Mieszana 1 3 0:17:30 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
203 22 SKRZĄTEK ANNA (1973 - PRZYŁĘKI) DOJAZDOWA TEAM K 66 Mieszana 1 3 0:17:31 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
204 43 WOJTYSIAK DOROTA (1981 - BYDGOSZCZ ) KRÓLOWE NOCY K 67 Kobiety 3 3 0:17:32 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
205 21 TUCZKOWSKA JOANNA (1991 - BYDGOSZCZ) DOG TEAM K 68 Mieszana 2 3 0:17:32 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
206 78 WÓJCIK TOMASZ (1971 - BYDGOSZCZ ) SPEED BALTAZARY M 138 Rodzinna 3 3 0:17:33 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
207 76 NALEWALSKA JUSTYNA (1989 - BYDGOSZCZ) SERCE TYBETU K 69 Mieszana 1 3 0:17:35 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
208 40 NUNZEK AGNIESZKA (1974 - BYDGOSZCZ) KLAN KRÓLI AGULI K 70 Mieszana 1 3 0:17:36 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
209 49 KNASINSKI MARIUSZ (1975 - ŁOCHOWO) ŁOSIE NA SZOSIE M 139 Mieszana 1 3 0:17:38 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
210 51 SULIŃSKI RADOSŁAW (1986 - BYDGOSZCZ) MEGA MOCNI M 140 Mężczyźni 2 3 0:17:38 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
211 34 HALLEK PIOTR (1978 - ZAKRZEWO) HALLEK.PL M 141 Rodzinna 1 3 0:17:40 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
212 75 LORENC-KRUSZYŃSKA SYLWIA (1982 - BYDGOSZCZ) RZEŹNICZKI K 71 Mieszana 1 3 0:17:43 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
213 31 SŁODOWNIK KASIA (1979 - ZIELONKA) GANG SŁODZIAKÓW K 72 Rodzinna 2 3 0:17:47 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
214 67 POBIEDZIŃSKA MARTA (1993 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 3 K 73 Mieszana 1 3 0:17:48 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
215 61 LIPNIEWSKA MAGDALENA (1981 - KOLNO) PCHELKI K 74 Kobiety 1 3 0:17:54 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
216 95 GOŁATA JULIA (2007 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) WILCZA WATAHA K 75 Rodzinna 3 3 0:17:56 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
217 87 KOPROWIK ADAM (1967 - ŚWIECIE) ŚWIECIANKI K 76 Mieszana 1 3 0:18:02 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
218 72 SZTEJKA JOLANTA (1978 - BYDGOSZCZ) RODZINKA 4DON K 77 Mieszana 3 3 0:18:08 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
219 17 SOCHA-TOPOLSKA MONIKA (1986 - BUDZIAKI - ROJEWO) CO NIE DOBIEGAM TO DOWYGLĄDAM K 78 Kobiety 1 3 0:18:09 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
220 35 KARWACKA AGNIESZKA (1980 - ZIELONKA) HAROMA TEAM K 79 Mieszana 1 3 0:18:10 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
221 21 SKOWRON MONIKA (1977 - BYDGOSZCZ) DOG TEAM K 80 Mieszana 3 3 0:18:13 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
222 98 MICHALSKI PIOTR (1990 - BYDGOSZCZ) ZIMNE OGNIE M 142 Mieszana 2 3 0:18:18 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
223 28 WIELGOSZ JAKUB (2006 - BIAŁE BŁOTA) EMDEKI M 143 Mężczyźni 3 3 0:18:19 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
224 80 WITUCKA-KRYGIER MALWINA (1987 - BYDGOSZCZ) STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K 81 Kobiety 3 3 0:18:27 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
225 91 GRZĘDZICKA MARTA (1987 - BYDGOSZCZ) TRZY WSPANIAŁE K 82 Kobiety 2 3 0:18:27 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
226 29 POGORZELSKA BOGUSIA (1977 - PEPŁOWO) FIONA SHREK I KOT W BUTACH K 83 Mieszana 1 3 0:18:28 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
227 52 GUMOWSKA ANETA (1981 - BYDGOSZCZ) MŁODZI TYTANI K 84 Mieszana 1 3 0:18:29 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
228 42 GADOMSKA MARIA (1952 - BYDGOSZCZ) KRÓLEWSKIE NASTROJE K 85 Mieszana 1 3 0:18:36 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
229 93 ŁUKAWSKI DAMIAN (1994 - INOWROCŁAW) TURBOGROSZKI.RUN M 144 Mieszana 2 3 0:18:36 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
230 26 NADRAJKOWSKA JOANNA (1984 - INOWROCŁAW) DZIKIE KUNY K 86 Kobiety 3 3 0:18:41 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
231 94 GAJZLER JERZY (1951 - BYDGOSZCZ) UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA I KAWALERÓW DWÓCH M 145 Mieszana 3 3 0:18:46 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
232 94 GACA ANNA (1979 - BYDGOSZCZ) UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA I KAWALERÓW DWÓCH K 87 Mieszana 2 3 0:18:49 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
233 52 ROŻYŃSKA MONIKA (1992 - BYDGOSZCZ ) MŁODZI TYTANI K 88 Mieszana 2 3 0:18:52 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
234 75 BARWIKOWSKA BOGUSIA (1975 - SOLEC KUJAWSKI) RZEŹNICZKI K 89 Mieszana 2 3 0:18:53 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
235 87 SŁOMSKA MONIKA (1980 - ŚWIECIE) ŚWIECIANKI K 90 Mieszana 3 3 0:18:55 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
236 87 NOWICKA TATIANA (1974 - ŚWIECIE) ŚWIECIANKI K 91 Mieszana 2 3 0:18:57 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
237 78 WÓJCIK ANNA (1981 - BYDGOSZCZ) SPEED BALTAZARY K 92 Rodzinna 1 3 0:19:03 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
238 91 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA (1980 - BYDGOSZCZ) TRZY WSPANIAŁE K 93 Kobiety 1 3 0:19:03 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
239 23 GORZYNSKI ALAN (2001 - BYDGOSZCZ) DRUZYNA A M 146 Rodzinna 2 3 0:19:05 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
240 83 GROCHOWALSKA MARZENA (1985 - BYDGOSZCZ) SWEET GROSZKI K 94 Mieszana 2 3 0:19:07 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
241 101 LENC JANUSZ (1953 - BYDGOSZCZ) TRZEJ KRÓLOWIE Z KOLEJARZA M 147 Mieszana 1 3 0:19:08 9.41 [km/h] 0:06:23 [min/km]
242 26 ZNANIECKA KAROLINA (1996 - INOWROCŁAW) DZIKIE KUNY K 95 Kobiety 1 3 0:19:08 9.41 [km/h] 0:06:23 [min/km]
243 83 GROCHOWALSKI ARKADIUSZ (1975 - BYDGOSZCZ) SWEET GROSZKI M 148 Mieszana 1 3 0:19:10 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
244 66 WOŹNIACKA BEATA (1965 - SOLEC KUJAWSKI) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 2 K 96 Kobiety 2 3 0:19:14 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
245 49 SIELSKA IWONA (1975 - ŁOCHOWO) ŁOSIE NA SZOSIE K 97 Mieszana 3 3 0:19:17 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
246 88 RASSALSKA ROMA (1978 - BYDGOSZCZ) ŚWIĘTA TRÓJCA K 98 Mieszana 2 3 0:19:18 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
247 23 GORZYNSKI ARKADIUSZ (1979 - BYDGOSZCZ) DRUZYNA A M 149 Rodzinna 3 3 0:19:20 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
248 26 CELANOWICZ LIDIA (1981 - INOWROCŁAW) DZIKIE KUNY K 99 Kobiety 2 3 0:19:22 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km]
249 81 ZIELIŃSKA JUSTYNA (1981 - SOLEC KUJAWSKI) ZŁOTE STRZAŁY K 100 Kobiety 3 3 0:19:35 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
250 22 MEGER AGNIESZKA (1978 - BYDGOSZCZ) DOJAZDOWA TEAM K 101 Mieszana 2 3 0:19:42 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
251 7 KALISZEWSKI SŁAWOMIR (1985 - BIAŁE BIAŁE) 3KR M 150 Mężczyźni 1 3 0:19:46 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
252 35 STEFAŃSKA MAGDA (1977 - BYDGOSZCZ) HAROMA TEAM K 102 Mieszana 2 3 0:19:49 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
253 53 MATUSZEWSKA AGNIESZKA (1982 - BYDGOSZCZ) MONGOLSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY K 103 Mieszana 3 3 0:19:50 9.08 [km/h] 0:06:37 [min/km]
254 101 ANGIEL WŁADYŁAW (1937 - BYDGOSZCZ) TRZEJ KRÓLOWIE Z KOLEJARZA M 151 Mieszana 3 3 0:19:51 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
255 97 SIELUŻYCKI MIESZKO (1987 - BYDGOSZCZ) ZAKŁAD O WHISKY TEAM M 152 Mieszana 3 3 0:19:52 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
256 81 NOSKOWIAK-BAJNO ALICJA (1979 - BORÓWNO) ZŁOTE STRZAŁY K 104 Kobiety 1 3 0:19:53 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
257 66 ŁĄCZNA AGNIESZKA (1981 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 2 K 105 Kobiety 3 3 0:20:03 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
258 77 PÓŁGĘSEK RAFAŁ (1972 - SOLEC KUJAWSKI ) SŁYNNESOLECKIEHERODY M 153 Mężczyźni 3 3 0:20:06 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
259 86 WYDRZYŃSKA KATARZYNA (1968 - SOLEC KUJAWSKI) SZYBCY I WŚCIEKLI K 106 Mieszana 2 3 0:20:08 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
260 81 BŁASZKIEWICZ MARZENA (1978 - BORÓWNO ) ZŁOTE STRZAŁY K 107 Kobiety 2 3 0:20:12 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km]
261 24 MIŁKOWSKA MONIKA (1978 - BYDGOSZCZ) DZIEWCZYNY Z RUN BYDGOSZCZ K 108 Kobiety 2 3 0:20:17 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
262 39 ZUPA MARTYNA (1996 - BYDGOSZCZ) KATOLIK TEAM K 109 Kobiety 3 3 0:20:33 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
263 82 LORKOWSKA MARYSIA (1989 - BYDGOSZCZ) SUNESCOBAR SQUAD K 110 Mieszana 1 3 0:20:40 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
264 91 BRZEZIŃSKA MONIKA (1987 - BYDGOSZCZ) TRZY WSPANIAŁE K 111 Kobiety 3 3 0:20:41 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
265 61 WRUK JUSTYNA (1972 - GRODEK) PCHELKI K 112 Kobiety 2 3 0:20:42 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
266 82 CEGIELSKI MACIEJ (1975 - ŚWIEKATOWO) SUNESCOBAR SQUAD M 154 Mieszana 3 3 0:20:45 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
267 97 DUDZIŃSKA MAGDA (1993 - BYDGOSZCZ) ZAKŁAD O WHISKY TEAM K 113 Mieszana 1 3 0:20:49 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
268 69 KULCZYK ŻANETA (1990 - BYDGOSZCZ) POWOLNIE SZCZĘŚLIWE K 114 Kobiety 2 3 0:20:49 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
269 30 BEDNARCZYK JOANNA (1980 - CZARNOWO) GANG QUEEN K 115 Mieszana 2 3 0:20:50 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
270 63 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA (1980 - DOBRCZ) PĘDZĄCE ŚLIMAKI K 116 Kobiety 1 3 0:20:50 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
271 39 RÓŻAŃSKA JOWANKA (1976 - BYDGOSZCZ) KATOLIK TEAM K 117 Kobiety 2 3 0:21:00 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
272 17 ŁASICKA KASIA (1977 - BYDGOSZCZ) CO NIE DOBIEGAM TO DOWYGLĄDAM K 118 Kobiety 3 3 0:21:10 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
273 3 CHOCIŁOWSKI MACIEJ (1973 - BYDGOSZCZ) #TEAMFARFALLA M 155 Mieszana 3 3 0:21:16 8.46 [km/h] 0:07:05 [min/km]
274 63 PROKOPOWICZ AGNIESZKA (1978 - KRUSZYN KRAJ.) PĘDZĄCE ŚLIMAKI K 119 Kobiety 3 3 0:21:20 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
275 59 PASIEKA MAGDA (1981 - DRZEWIANOWO) PASIEKI BIEGAJĄ OBOK DOMU BABY JAGI K 120 Rodzinna 2 3 0:21:22 8.42 [km/h] 0:07:07 [min/km]
276 73 KACZMAREK AGNIESZKA (1971 - BYDGOSZCZ) RODZINKA PL K 121 Mieszana 1 3 0:21:24 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
277 6 CZYŻAK MAJA (2006 - NOWY DWÓR) 3 CZY K 122 Kobiety 3 3 0:21:25 8.40 [km/h] 0:07:08 [min/km]
278 66 LENC AGNIESZKA (1979 - BYDGOSZCZ) POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA 2 K 123 Kobiety 1 3 0:21:39 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
279 43 RASSALSKA JOLA (1978 - BYDGOSZCZ ) KRÓLOWE NOCY K 124 Kobiety 2 3 0:21:57 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
280 7 KALISZEWSKI WOJCIECH (1981 - BIAŁE BŁOTA) 3KR M 156 Mężczyźni 3 3 0:22:08 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
281 49 WYCISZKIEWICZ DIANA (1981 - ŁOCHOWO) ŁOSIE NA SZOSIE K 125 Mieszana 2 3 0:22:08 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
282 31 SŁODOWNIK BARTEK (2006 - ZIELONKA) GANG SŁODZIAKÓW M 157 Rodzinna 3 3 0:22:17 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
283 63 KONARZEWSKA JOLANTA (1975 - BYDGOSZCZ) PĘDZĄCE ŚLIMAKI K 126 Kobiety 2 3 0:22:25 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
284 34 HALLEK CELESTYNA (1983 - ZAKRZEWO) HALLEK.PL K 127 Rodzinna 2 3 0:22:35 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
285 59 PASIEKA RAFAŁ (2017 - DRZEWIANOWO) PASIEKI BIEGAJĄ OBOK DOMU BABY JAGI M 158 Rodzinna 3 3 0:22:43 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km]
286 8 BROCKA MAŁGORZATA (1980 - UNISŁAW) AMORKI I SZEFOWA K 128 Mieszana 2 3 0:22:45 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
287 82 LORKOWSKA BEATA (1975 - BYDGOSZCZ) SUNESCOBAR SQUAD K 129 Mieszana 2 3 0:22:53 7.87 [km/h] 0:07:38 [min/km]
288 34 HALLEK ALEKSANDRA (2007 - ZAKRZEWO) HALLEK.PL K 130 Rodzinna 3 3 0:23:01 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
289 17 MALATYŃSKA-SMUŁKA AGNIESZKA (1994 - BYDGOSZCZ) CO NIE DOBIEGAM TO DOWYGLĄDAM K 131 Kobiety 2 3 0:23:38 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km]
290 72 ŁUKOMSKA KASIA (1991 - BYDGOSZCZ) RODZINKA 4DON K 132 Mieszana 2 3 0:23:47 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
291 69 STĘPKOWSKA IZABELA (1974 - BYDGOSZCZ) POWOLNIE SZCZĘŚLIWE K 133 Kobiety 3 3 0:23:48 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
292 3 CHOCIŁOWSKA EDYTA (1975 - BYDGOSZCZ) #TEAMFARFALLA K 134 Mieszana 2 3 0:24:35 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
293 83 GROCHOWALSKA MAJA (2011 - BYDGOSZCZ) SWEET GROSZKI K 135 Mieszana 3 3 0:24:37 7.31 [km/h] 0:08:12 [min/km]
294 74 RUDOL JULIUSZ (2006 - PRĄDOCIN) RUDOLKI M 159 Rodzinna 3 3 0:24:55 7.22 [km/h] 0:08:18 [min/km]
295 69 DZIEDZIC ALEKSANDRA (1982 - BYDGOSZCZ) POWOLNIE SZCZĘŚLIWE K 136 Kobiety 1 3 0:25:14 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
296 23 RATAJCZAK AURELIA (1981 - BYDGOSZCZ) DRUZYNA A K 137 Rodzinna 1 3 0:27:22 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]
297 3 ANDRYSZAK KAROLINA (1977 - BYDGOSZCZ) #TEAMFARFALLA K 138 Mieszana 1 3 0:28:32 6.31 [km/h] 0:09:31 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ