36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems

36 Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 30 BŁASZCZYK PATRYK M 1 M 20-29 USTKA LKS JANTAR USTKA 5.8km 0:16:57 20.53 [km/h] 0:02:55 [min/km]
2 569 MUSIIATCHENKO DMYTRO M 2 M 20-29 OSTRÓW WIELKOPOLSKI - 5.8km 0:17:11 20.25 [km/h] 0:02:58 [min/km]
3 570 OBUKHOVSKYI OLEKSII M 3 M 20-29 VINNITSA - 5.8km 0:17:15 20.17 [km/h] 0:02:58 [min/km]
4 319 NIEMCZYK MATEUSZ M 4 M 20-29 STAROGARD GDAŃSKI LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA GMINA 5.8km 0:17:32 19.85 [km/h] 0:03:01 [min/km]
5 583 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 5 M 20-29 SZPRUDOWO RULIŃSKI RUNNING TEAM 5.8km 0:18:30 18.81 [km/h] 0:03:11 [min/km]
6 389 RUDNIK TOMASZ M 6 M 30-39 PSZCZÓŁKI ZPS TCZEW 5.8km 0:18:49 18.49 [km/h] 0:03:15 [min/km]
7 503 WOSTAL ALEKSANDER M 7 M 20-29 1 SZPROTAWA GVT 5.8km 0:19:01 18.30 [km/h] 0:03:17 [min/km]
8 378 RESZKE PAWEŁ M 8 M 30-39 1 GDYNIA UKS TRI-TEAM RUMIA 5.8km 0:19:04 18.25 [km/h] 0:03:17 [min/km]
9 592 RULIŃSKI PRZEMYSŁAW M 9 M 30-39 2 GNIEW CZAJATRAININGSYSTEM 5.8km 0:19:13 18.11 [km/h] 0:03:19 [min/km]
10 412 SOSNOWSKI WIESŁAW M 10 M 40-49 1 GNISZEWO ACTIVE MALBORK 5.8km 0:19:17 18.05 [km/h] 0:03:19 [min/km]
11 145 JAKUBOWSKI MAREK M 11 M 40-49 2 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 5.8km 0:19:22 17.97 [km/h] 0:03:20 [min/km]
12 296 MIKUŚ MARCIN M 12 M 30-39 3 TCZEW EATON RUNNING TEAM 5.8km 0:19:29 17.86 [km/h] 0:03:22 [min/km]
13 538 SITAREK MICHAŁ M 13 M 40-49 3 OSTERHANINGE POLISH RUNNERS CLUB IRELAND 5.8km 0:19:49 17.56 [km/h] 0:03:25 [min/km]
14 325 NOGA GRZEGORZ M 14 M 20-29 2 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5.8km 0:19:53 17.50 [km/h] 0:03:26 [min/km]
15 639 BURCZYK ROBERT M 15 M 20-29 3 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5.8km 0:19:54 17.49 [km/h] 0:03:26 [min/km]
16 339 PAPROCKA EWELINA K 1 K 30-39 LUZINO 5.8km 0:19:57 17.44 [km/h] 0:03:26 [min/km]
17 55 CZAJA LESZEK M 16 M 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:19:59 17.41 [km/h] 0:03:27 [min/km]
18 616 JARZYŃSKI DARIUSZ M 17 M 40-49 5 STAROGARD GDAŃSKI ORACZ Z KOCIEWIA GMINA 5.8km 0:20:02 17.37 [km/h] 0:03:27 [min/km]
19 204 KOTOWICZ BARTOSZ M 18 M 40-49 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.8km 0:20:04 17.34 [km/h] 0:03:28 [min/km]
20 209 KOZAK KAROL M 19 M 16-19 1 ELBLĄG ETT 5.8km 0:20:13 17.21 [km/h] 0:03:29 [min/km]
21 526 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 20 M 20-29 4 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:20:18 17.14 [km/h] 0:03:30 [min/km]
22 430 SYWANYCZ IRENEUSZ M 21 M 40-49 7 GDAŃSK PODTRZEPAKIEM 5.8km 0:20:19 17.13 [km/h] 0:03:30 [min/km]
23 83 DUDZIAK MATEUSZ M 22 M 20-29 5 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / GWIAZDECZKA TCZEW 5.8km 0:20:29 16.99 [km/h] 0:03:32 [min/km]
24 28 BLOCH PRZEMYSŁAW M 23 M 30-39 4 CZERSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5.8km 0:20:33 16.93 [km/h] 0:03:33 [min/km]
25 80 DUBIEL PIOTR M 24 M 30-39 5 GNISZEWO FLEX RUNNERS 5.8km 0:20:33 16.93 [km/h] 0:03:33 [min/km]
26 337 OSSOWSKI DARIUSZ M 25 M 50-59 1 KOTEŻE GMINA 5.8km 0:20:38 16.87 [km/h] 0:03:33 [min/km]
27 115 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 26 M 40-49 8 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5.8km 0:20:42 16.81 [km/h] 0:03:34 [min/km]
28 428 STYŚ DARIUSZ M 27 M 30-39 6 PELPLIN 5.8km 0:20:46 16.76 [km/h] 0:03:35 [min/km]
29 476 WALENCIK MARCIN M 28 M 30-39 7 RADOM 5.8km 0:20:59 16.58 [km/h] 0:03:37 [min/km]
30 374 RAJSKI JACEK M 29 M 40-49 9 GDAŃSK SECURITY SERVICE 5.8km 0:21:03 16.53 [km/h] 0:03:38 [min/km]
31 242 LEGASZEWSKI ROMAN M 30 M 30-39 8 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM/MXSKÓRCZ 5.8km 0:21:04 16.52 [km/h] 0:03:38 [min/km]
32 333 OSIAK TOMASZ M 31 M 16-19 2 GNIEW RULIŃSKI RUNNING TEAM 5.8km 0:21:08 16.47 [km/h] 0:03:39 [min/km]
33 629 DUBIELLA MONIKA K 2 K 16-19 LUBICHOWO II LO STAROGARD GDAŃSKI 5.8km 0:21:09 16.45 [km/h] 0:03:39 [min/km]
34 429 SUDZIŃSKA MARIOLA K 3 K 40-49 OLSZTYN AKM OLSZTYN 5.8km 0:21:12 16.42 [km/h] 0:03:39 [min/km]
35 62 CZERWIAK ROBERT M 32 M 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:21:15 16.38 [km/h] 0:03:40 [min/km]
36 314 NAJDA SŁAWOMIR M 33 M 40-49 11 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:21:20 16.31 [km/h] 0:03:41 [min/km]
37 232 KURKOWSKI MAREK M 34 M 50-59 2 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:21:23 16.27 [km/h] 0:03:41 [min/km]
38 471 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 35 M 40-49 12 TCZEW FLEX RUNNERS 5.8km 0:21:29 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km]
39 149 JANKOWSKI MATEUSZ M 36 M 20-29 6 NOWY STAW 5.8km 0:21:34 16.14 [km/h] 0:03:43 [min/km]
40 500 WOJTAŚ JAKUB M 37 M 0-15 1 PINCZYN 5.8km 0:21:35 16.12 [km/h] 0:03:43 [min/km]
41 529 ŻARDECKI DAWID M 38 M 20-29 7 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY GMINA 5.8km 0:21:46 15.99 [km/h] 0:03:45 [min/km]
42 617 KOMOROWSKI KAMIL M 39 M 30-39 9 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:21:47 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km]
43 632 BRZOZOWSKI PIOTR M 40 M 40-49 13 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:21:49 15.95 [km/h] 0:03:46 [min/km]
44 47 CEBULA BOGDAN M 41 M 50-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:21:49 15.95 [km/h] 0:03:46 [min/km]
45 531 ŻURAWSKI MARIUSZ M 42 M 40-49 14 TCZEW 5.8km 0:21:51 15.93 [km/h] 0:03:46 [min/km]
46 36 BOGULSKI PIOTR M 43 M 30-39 10 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:21:52 15.91 [km/h] 0:03:46 [min/km]
47 201 KOTARBA KRZYSZTOF M 44 M 30-39 11 GDAŃSK FLEX RUNNERS 5.8km 0:21:53 15.90 [km/h] 0:03:46 [min/km]
48 175 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 45 M 30-39 12 POGÓDKI FLEX RUNNERS 5.8km 0:21:53 15.90 [km/h] 0:03:46 [min/km]
49 383 ROMANIUK MACIEJ M 46 M 30-39 13 GDAŃSK FLEX RUNNERS 5.8km 0:21:58 15.84 [km/h] 0:03:47 [min/km]
50 466 TRAPP TOMASZ M 47 M 40-49 15 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:22:03 15.78 [km/h] 0:03:48 [min/km]
51 416 SPERLING ARKADIUSZ M 48 M 20-29 8 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:22:04 15.77 [km/h] 0:03:48 [min/km]
52 237 KWIDZIŃSKI BARTOSZ M 49 M 20-29 9 ELBLĄG 5.8km 0:22:05 15.76 [km/h] 0:03:48 [min/km]
53 483 WĘSIORA MARIUSZ M 50 M 50-59 4 DRZYCIM BIEGAM BO CHCĘ 5.8km 0:22:06 15.75 [km/h] 0:03:49 [min/km]
54 138 HINZ WOJCIECH M 51 M 40-49 16 GNIEW DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5.8km 0:22:09 15.71 [km/h] 0:03:49 [min/km]
55 255 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 52 M 40-49 17 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:22:13 15.66 [km/h] 0:03:50 [min/km]
56 61 CZERWIAK BARTOSZ M 53 M 20-29 10 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:22:14 15.65 [km/h] 0:03:50 [min/km]
57 353 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 54 M 40-49 18 TCZEW FLEX RUNNERS 5.8km 0:22:16 15.63 [km/h] 0:03:50 [min/km]
58 504 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 55 M 40-49 19 SZPĘGAWSK GOIA GMINA 5.8km 0:22:20 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km]
59 472 TUWALSKA MAŁGORZATA K 4 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:22:23 15.55 [km/h] 0:03:52 [min/km]
60 12 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 56 M 30-39 14 SIWIAŁKA GMINA 5.8km 0:22:23 15.55 [km/h] 0:03:52 [min/km]
61 545 STRENG DAWID M 57 M 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GMINA 5.8km 0:22:29 15.48 [km/h] 0:03:53 [min/km]
62 507 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 5 K 30-39 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:22:30 15.47 [km/h] 0:03:53 [min/km]
63 642 LENKIEWICZ TOMASZ M 58 M 30-39 16 MĄTOWY WIELKIE BELBAL TEAM 5.8km 0:22:30 15.47 [km/h] 0:03:53 [min/km]
64 489 WIŚNIEWSKI KAMIL M 59 M 20-29 11 KRĄG GMINA 5.8km 0:22:31 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km]
65 64 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 60 M 50-59 5 ROKITKI 5.8km 0:22:33 15.43 [km/h] 0:03:53 [min/km]
66 113 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 6 K 20-29 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 5.8km 0:22:34 15.42 [km/h] 0:03:53 [min/km]
67 137 HINZ ADAM M 61 M 16-19 3 GNIEW RULIŃSKI RUNNING TEAM 5.8km 0:22:38 15.38 [km/h] 0:03:54 [min/km]
68 328 NOWOSIELSKI PIOTR M 62 M 40-49 20 SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 5.8km 0:22:42 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km]
69 603 SZMIDT ADRIAN M 63 M 20-29 12 KALISKA 5.8km 0:22:42 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km]
70 579 SZACHTA MARTA K 7 K 20-29 1 SKÓRCZ - 5.8km 0:22:45 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
71 601 NOWACKI MIROSŁAW M 64 M 50-59 6 STAROGARD GD. GMINA 5.8km 0:22:52 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
72 320 NIEMYJSKA BEATA K 8 K 16-19 1 NOWY DWOR GDANSKI LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:22:52 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
73 56 CZAPIEWSKI PAWEŁ M 65 M 16-19 4 CZERSK 5.8km 0:22:56 15.17 [km/h] 0:03:57 [min/km]
74 129 GRZONKA KAMILA K 9 K 30-39 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:22:57 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km]
75 597 SZCZEPANIAK PRZEMYSŁAW M 66 M 20-29 13 KOKOSZKOWY - GMINA 5.8km 0:22:57 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km]
76 274 MAJKOWSKI TOMASZ M 67 M 30-39 17 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5.8km 0:23:00 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
77 594 WYSOCKI JAN M 68 M 50-59 7 OSIECZNA KKB STAROGARD GDAŃSKI 5.8km 0:23:07 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km]
78 102 GAPSKI ZBIGNIEW M 69 M 60-69 1 STAROGARD GD. ZBYSZEKBIEGA GMINA 5.8km 0:23:14 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
79 568 NADOLSKI LUKASZ M 70 M 30-39 18 TCZEW BELBAL TEAM 5.8km 0:23:16 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
80 609 ZIELIŃSKI NATAN M 71 M 16-19 5 STAROGARD GDAŃSKI I LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:23:17 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
81 607 PIASKOWSKI ŁUKASZ M 72 M 16-19 6 STAROGARD GDAŃSKI I LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:23:17 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
82 522 ZIENKIEWICZ RAFAL M 73 M 30-39 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:23:19 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km]
83 386 RUCHLEWICZ NATALIA K 10 K 20-29 2 SZTUM 5.8km 0:23:20 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
84 567 WELTROWSKI LESZEK M 74 M 40-49 21 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:23:21 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
85 227 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 11 K 40-49 1 ELBLĄG 5.8km 0:23:24 14.87 [km/h] 0:04:02 [min/km]
86 207 KOWALSKI JAROSŁAW M 75 M 40-49 22 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:23:26 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
87 473 TUWALSKI SŁAWOMIR M 76 M 30-39 20 BOBOWO 5.8km 0:23:26 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
88 67 DANIELEK TOMASZ M 77 M 30-39 21 GDAŃSK 5.8km 0:23:27 14.84 [km/h] 0:04:03 [min/km]
89 268 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 78 M 60-69 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:23:29 14.82 [km/h] 0:04:03 [min/km]
90 572 KOWALSKI JACEK M 79 M 40-49 23 ELBLĄG TEAM KARAŚ ELBLĄG 5.8km 0:23:31 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
91 348 PETKA LUCYNA K 12 K 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:23:32 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km]
92 193 KOMASARA PIOTR M 80 M 20-29 14 MALBORK 5.8km 0:23:33 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
93 362 POZORSKI ADAM M 81 M 30-39 22 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5.8km 0:23:35 14.76 [km/h] 0:04:04 [min/km]
94 54 COPE JASON M 82 M 40-49 24 GDANSK 5.8km 0:23:39 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km]
95 251 LEWAŃCZYK MARCIN M 83 M 30-39 23 STĘŻYCA METROŻERCY 5.8km 0:23:41 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km]
96 284 MATEJA JANUSZ MICHAŁ M 84 M 60-69 3 GDAŃSK 5.8km 0:23:43 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
97 536 BOCHNIARZ MARCIN M 85 M 30-39 24 STAROGARD GDAŃSKI KORONA RYWAŁD GMINA 5.8km 0:23:49 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
98 541 TOKARSKI KRZYSZTOF M 86 M 60-69 4 GDAŃSK S...K...S 5.8km 0:23:50 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km]
99 513 ZAKRZEWSKI JAKUB M 87 M 30-39 25 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM GMINA 5.8km 0:23:51 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
100 305 MOKŁOWICZ PIOTR M 88 M 30-39 26 WEJHEROWO 5.8km 0:23:51 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
101 195 KORDECKI ROBERT M 89 M 20-29 15 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5.8km 0:23:52 14.58 [km/h] 0:04:07 [min/km]
102 261 LOOSE BARTOSZ M 90 M 30-39 27 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:23:54 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km]
103 183 KLIN ANNA K 13 K 20-29 3 SKÓRCZ KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:23:55 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
104 425 STOSIK ARTUR M 91 M 50-59 8 PĄCZEWO POMERANIA WINTER SWIMMING 5.8km 0:23:59 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km]
105 51 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 92 M 50-59 9 PELPLIN 5.8km 0:24:01 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km]
106 310 MROCZKOWSKI TOMASZ M 93 M 30-39 28 MALBORK GRUPA MALBORK 5.8km 0:24:02 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km]
107 104 GĄSIEWICZ ANNA K 14 K 30-39 2 JANOWO GMINA 5.8km 0:24:03 14.47 [km/h] 0:04:09 [min/km]
108 132 GUMOWSKI MARCIN M 94 M 40-49 25 GDANSK GUMA TEAM 5.8km 0:24:04 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
109 439 SZCZESNY DAMIAN M 95 M 30-39 29 GDAŃSK GUMED NA STARCIE 5.8km 0:24:05 14.45 [km/h] 0:04:09 [min/km]
110 79 DRZĄSZCZ MAREK M 96 M 40-49 26 TCZEW CROSSELITE EBROGYM 5.8km 0:24:08 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
111 123 GOSTOMSKI MARIUSZ M 97 M 50-59 10 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:10 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
112 446 SZWEDA MAREK M 98 M 40-49 27 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5.8km 0:24:12 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km]
113 618 SZCZYPIOR MARCIN M 99 M 30-39 30 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:24:13 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
114 408 SLISEWSKI TOMASZ M 100 M 40-49 28 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM GMINA 5.8km 0:24:13 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
115 154 JASNOCH ROBERT M 101 M 40-49 29 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:15 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
116 621 SZCZEPANIK MACIEJ M 102 M 20-29 16 KOKOSZKOWY - GMINA 5.8km 0:24:15 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
117 628 WIKA MATEUSZ M 103 M 20-29 17 DĄBRÓWKA - GMINA 5.8km 0:24:16 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
118 364 PRABUCKI ROBERT M 104 M 30-39 31 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:23 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
119 88 EBERTOWSKI MICHAŁ M 105 M 20-29 18 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:23 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
120 249 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 106 M 30-39 32 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 5.8km 0:24:23 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
121 486 WILUSZ KRZYSZTOF M 107 M 30-39 33 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5.8km 0:24:26 14.24 [km/h] 0:04:13 [min/km]
122 298 MILEWSKI ŁUKASZ M 108 M 30-39 34 TCZEW ABY DO METY !!! 5.8km 0:24:30 14.20 [km/h] 0:04:13 [min/km]
123 520 ZDZIENNICKI BARTEK M 109 M 30-39 35 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:24:31 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km]
124 381 ROGOWSKI WOJCIECH M 110 M 40-49 30 PELPLIN 5.8km 0:24:32 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
125 219 KROPIDŁOWSKI JACEK M 111 M 30-39 36 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:33 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
126 344 PAUL MICHAŁ M 112 M 16-19 7 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:33 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
127 270 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 113 M 30-39 37 SZTUM 5.8km 0:24:34 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
128 295 MIKOŁAJEWSKI MATEUSZ M 114 M 30-39 38 ZBLEWO 5.8km 0:24:43 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
129 426 STOSIK SŁAWOMIR M 115 M 40-49 31 ROŻENTAL POMERANIA WINTER SWIMMING 5.8km 0:24:43 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
130 144 JACKOWSKI PIOTR M 116 M 20-29 19 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD GMINA 5.8km 0:24:43 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
131 418 SROKA JERZY M 117 M 50-59 11 BORZECHOWO TRI STAROGARD 5.8km 0:24:45 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
132 497 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 118 M 40-49 32 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA 5.8km 0:24:45 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
133 118 GOŁĘBIEWSKI STEFAN M 119 M 40-49 33 BRANIEWO 5.8km 0:24:45 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
134 294 MICHNA OSKAR M 120 M 40-49 34 RADUNICA 5.8km 0:24:49 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km]
135 586 RZEPKA ANDRZEJ M 121 M 40-49 35 WIELKI GŁĘBOCZEK MORSY GŁĘBOCZEK 5.8km 0:24:51 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
136 370 PUCEK ARTUR M 122 M 40-49 36 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:51 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
137 624 SZATKOWSKI KACPER M 123 M 16-19 8 PELPLIN I LO STAROGARD GDAŃSKI 5.8km 0:24:51 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
138 196 KORDECKI WIESŁAW M 124 M 50-59 12 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5.8km 0:24:53 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km]
139 420 STACHOWICZ KAROLINA K 15 K 30-39 3 SKÓRCZ SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 5.8km 0:24:54 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
140 135 HINC KAMIL M 125 M 16-19 9 STAROGARD GD. GMINA 5.8km 0:24:55 13.97 [km/h] 0:04:18 [min/km]
141 20 BASARA MATEUSZ M 126 M 30-39 39 STARY LAS TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:57 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
142 614 URBAN SEBASTIAN M 127 M 16-19 10 STAROGARD GDAŃSKI ZSE STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:24:58 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
143 345 PAWEŁCZAK KAROLINA K 16 K 20-29 4 GDYNIA JATRENUJE 5.8km 0:25:00 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
144 73 DERING MARCIN M 128 M 30-39 40 DEMLIN PLAY 5.8km 0:25:01 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km]
145 511 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 129 M 50-59 13 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:25:05 13.87 [km/h] 0:04:19 [min/km]
146 605 PATANOWSKI MARIUSZ M 130 M 30-39 41 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:25:05 13.87 [km/h] 0:04:19 [min/km]
147 459 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 131 M 20-29 20 SZTUM 5.8km 0:25:09 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km]
148 550 BANIAK PAWEŁ M 132 M 30-39 42 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:25:10 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
149 71 DEMBEK SŁAWOMIR M 133 M 30-39 43 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:25:10 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
150 371 PUCKOWSKA KATARZYNA K 17 K 30-39 4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:25:11 13.82 [km/h] 0:04:21 [min/km]
151 321 NIEWIADOMSKI PATRYK M 134 M 20-29 21 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:25:17 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
152 221 KRUPA TOMASZ M 135 M 30-39 44 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.8km 0:25:20 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
153 152 JASKOT MAREK M 136 M 30-39 45 MALBORK EUROFINS 5.8km 0:25:21 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
154 343 PAUL KRZYSZTOF M 137 M 40-49 37 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:25:24 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km]
155 585 POTOCKI DOMINIK M 138 M 16-19 11 LIPINKI SZLACHECKIE TECHNIKUM IM. GEN. JÓZEFA GALLERA, OWIDZ GMINA 5.8km 0:25:25 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
156 482 WEWIÓRSKI PAWEŁ M 139 M 40-49 38 ELBLĄG 5.8km 0:25:27 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
157 168 KACZYŃSKI DANIEL M 140 M 30-39 46 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY / MORSY ZBLEWO GMINA 5.8km 0:25:30 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
158 422 STEINKA MATEUSZ M 141 M 20-29 22 TCZEW 5.8km 0:25:30 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
159 494 WŁOCH KRZYSZTOF M 142 M 40-49 39 BIALACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:25:30 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
160 158 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 143 M 50-59 14 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:25:30 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
161 126 GROBELNY TOMASZ M 144 M 30-39 47 STAROGARD GD. BBL STAROGARD GD. GMINA 5.8km 0:25:33 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
162 125 GREFKA STEFAN M 145 M 50-59 15 ŁĄG 5.8km 0:25:37 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
163 443 SZMYT DAWID M 146 M 20-29 23 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:25:39 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
164 299 MISZKE KAZIMIERZ M 147 M 60-69 5 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 5.8km 0:25:41 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
165 363 PRABUCKI PIOTR M 148 M 40-49 40 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:25:42 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
166 285 MATEJA JÓZEF M 149 M 50-59 16 JANOWO SKL FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:25:42 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
167 106 GEMSKI OSKAR M 150 M 20-29 24 TORUŃ 5.8km 0:25:45 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km]
168 496 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 151 M 30-39 48 GDAŃSK 5.8km 0:25:45 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km]
169 440 SZCZUKA LESZEK M 152 M 40-49 41 TCZEW CROSSELITE EBROGYM 5.8km 0:25:49 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
170 110 GLAZA HENRYK M 153 M 40-49 42 OSIECZNA 5.8km 0:25:50 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
171 119 GOŁUŃSKI BARTOSZ M 154 M 30-39 49 KLONÓWKA HODOWLA LEŚNY GWAR FCI GMINA 5.8km 0:25:50 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
172 74 DĘBIEC PAWEŁ M 155 M 30-39 50 TCZEW CROSSELITE EBROGYM 5.8km 0:25:50 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
173 467 TREĆ LEON M 156 M 60-69 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:25:51 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
174 495 WODZIKOWSKI MARCIN M 157 M 30-39 51 GDAŃSK 5.8km 0:25:52 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
175 198 KORPECKI MATEUSZ M 158 M 30-39 52 SKARSZEWY 5.8km 0:25:53 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km]
176 438 SZATKOWSKI JÓZEF M 159 M 60-69 7 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 5.8km 0:25:54 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km]
177 506 WÓJCIK TOMASZ M 160 M 40-49 43 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:25:55 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
178 464 TOŁKACZ WOJCIECH M 161 M 50-59 17 MALBORK MALBORK BIEGA 5.8km 0:25:56 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
179 8 BACH TOMASZ M 162 M 20-29 25 PRUSZCZ GDAŃSKI 5.8km 0:25:57 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
180 352 PIEKARSKA ANNA K 18 K 40-49 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:25:59 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km]
181 133 GURBOWICZ JAROSŁAW M 163 M 40-49 44 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:26:00 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
182 341 PASZKIEWICZ ROBERT M 164 M 30-39 53 DĄBROWA FLEX RUNNERS 5.8km 0:26:01 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
183 590 KRAWCZUK MARIUSZ M 165 M 30-39 54 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:26:03 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
184 375 RATAJCZAK DAWID M 166 M 30-39 55 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:26:03 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
185 7 BACH MACIEJ M 167 M 30-39 56 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 5.8km 0:26:07 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
186 479 WAŚNIEWSKI EDWARD M 168 M 60-69 8 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.8km 0:26:07 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
187 588 SMUGAŁA MAREK M 169 M 20-29 26 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:26:08 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
188 611 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 170 M 50-59 18 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:26:11 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
189 390 RULIŃSKA JULIA K 19 K 30-39 5 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 5.8km 0:26:11 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
190 329 OGONOWSKI RAFAŁ M 171 M 40-49 45 TCZEW 5.8km 0:26:12 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
191 258 LOKŚ PAWEŁ M 172 M 16-19 12 JANOWO SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:26:14 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
192 615 PIOTRZOWSKI GRZEGORZ M 173 M 50-59 19 STAROGARD GDAŃSKI PUMA KLUB FITNESS GMINA 5.8km 0:26:15 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km]
193 648 HINC ŁUKASZ M 174 M 20-29 27 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:26:16 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
194 465 TOMKIEL PIOTR M 175 M 30-39 57 GDAŃSK 5.8km 0:26:17 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
195 235 KWAŚNIEWSKI ROMAN M 176 M 50-59 20 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI. GMINA 5.8km 0:26:18 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
196 485 WIELIŃSKI JACEK M 177 M 60-69 9 GDAŃSK GRUPA LOTOS 5.8km 0:26:21 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
197 475 WAJERSKI DAWID M 178 M 30-39 58 TCZEW RUN-LOG.COM 5.8km 0:26:22 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
198 252 LEWINSKI KRZYSZTOF M 179 M 40-49 46 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM - 49 BAZA LOTNICZA 5.8km 0:26:23 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
199 66 DAGGA PATRYK M 180 M 20-29 28 RYWAŁD GMINA 5.8km 0:26:25 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
200 161 JERZYK PAWEŁ M 181 M 30-39 59 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.8km 0:26:32 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
201 211 KRAMPICHOWSKI PAWEŁ M 182 M 30-39 60 STUDZIENICE 5.8km 0:26:38 13.07 [km/h] 0:04:36 [min/km]
202 610 JANKOWSKI MICHAŁ M 183 M 20-29 29 SKÓRCZ ZSE W STAROGARDZIE GDAŃSKIM 5.8km 0:26:38 13.07 [km/h] 0:04:36 [min/km]
203 139 HOFFMANN DANIEL M 184 M 30-39 61 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:26:38 13.07 [km/h] 0:04:36 [min/km]
204 613 NOWACKI MICHAŁ M 185 M 40-49 47 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:26:40 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
205 5 ANUS KRZYSZTOF M 186 M 50-59 21 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:26:40 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
206 552 GEMBIAK BARTOSZ M 187 M 40-49 48 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:26:41 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
207 326 NOWAKOWSKI MARCIN M 188 M 40-49 49 TCZEW FLEX RUNNERS 5.8km 0:26:42 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
208 190 KOLINSKI MATEUSZ M 189 M 30-39 62 KALISKA KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 5.8km 0:26:43 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
209 199 KORTAS PAWEŁ M 190 M 16-19 13 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:26:46 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
210 124 GRACZ KATARZYNA K 20 K 30-39 6 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:26:46 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
211 181 KLEJNA DAWID M 191 M 20-29 30 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:26:48 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
212 185 KLUK PRZEMYSLAW M 192 M 30-39 63 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:26:49 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
213 68 DARDA SYLWIA K 21 K 30-39 7 KWIDZYN 5.8km 0:26:51 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km]
214 44 BUTOWSKA KATARZYNA K 22 K 30-39 8 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:26:51 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km]
215 593 CICHAWA ADRIAN M 193 M 30-39 64 OSIECZNA - 5.8km 0:26:57 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
216 92 FIEREK BOŻENA K 23 K 60+ 1 CZERSK 5.8km 0:26:58 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
217 518 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 194 M 50-59 22 BŁOTNIA KAZIK W BIEGU PRUSZCZ BIEGA 5.8km 0:26:58 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
218 76 DOLINSKI STANISLAW M 195 M 50-59 23 LUBIESZEWO LKS ZANTYR SZTUM 5.8km 0:27:01 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km]
219 554 LITWIŃSKI MATEUSZ M 196 M 40-49 50 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:27:04 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
220 42 BUDZANOWSKI PAWEŁ M 197 M 20-29 31 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:04 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
221 637 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 198 M 50-59 24 ZBLEWO KKB 5.8km 0:27:05 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
222 250 LEWANDOWSKI KRYSTIAN M 199 M 40-49 51 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:06 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
223 202 KOTECKI JAROSŁAW M 200 M 30-39 65 SKARSZEWY 5.8km 0:27:07 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
224 98 FRYSZKA BŁAŻEJ M 201 M 30-39 66 TCZEW FLEX RUNNERS 5.8km 0:27:07 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
225 262 LORENC ROMAN M 202 M 40-49 52 PELPLIN DOVISTA ACTIVE TEAM 5.8km 0:27:09 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
226 225 KUHN RAFAŁ M 203 M 30-39 67 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:10 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
227 31 BŁASZKÓW PIOTR M 204 M 30-39 68 KWIDZYN 5.8km 0:27:13 12.79 [km/h] 0:04:42 [min/km]
228 468 TREDER MARIUSZ M 205 M 50-59 25 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:14 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
229 18 BARTOSIAK RYSZARD M 206 M 50-59 26 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5.8km 0:27:16 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
230 582 MUCHOWSKI KRZYSZTOF M 207 M 40-49 53 NOWA WIEŚ RZECZNA STAR-WIK GMINA 5.8km 0:27:17 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
231 111 GLAZA PRZEMYSŁAW M 208 M 20-29 32 OSIECZNA UNIWERSYTET GDAŃSKI 5.8km 0:27:18 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km]
232 561 RESZKE JAKUB M 209 M 16-19 14 STAROGARD GDAŃSKI II LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:19 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
233 532 WOJCIECHOWSKI ADAM M 210 M 40-49 54 TCZEW 5.8km 0:27:21 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
234 81 DUBIELLA KAROLINA K 24 K 20-29 5 MOŚCISKA KS AZS-AWFIS GDAŃSK 5.8km 0:27:23 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
235 241 LECH JACEK M 211 M 40-49 55 LUBICHOWO 5.8km 0:27:23 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
236 45 BYCZYŃSKA BARBARA K 25 K 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD GMINA 5.8km 0:27:23 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
237 72 DERDOWSKI MICHAŁ M 212 M 20-29 33 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5.8km 0:27:24 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
238 456 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 213 M 40-49 56 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5.8km 0:27:26 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
239 53 CIEŚLIK MARTA K 26 K 20-29 6 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5.8km 0:27:26 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
240 509 ZABOROWSKA BEATA K 27 K 40-49 5 DRZYCIM BIEGAM BO LUBIĘ 5.8km 0:27:27 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
241 514 ZAKRZEWSKI SZYMON M 214 M 20-29 34 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:27 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
242 566 HILLAR JACEK M 215 M 40-49 57 KWIDZYŃ KWIDZYŃ BIEGA 5.8km 0:27:28 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
243 350 PIANKOWSKI PIOTR M 216 M 20-29 35 BOBOWO SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 5.8km 0:27:31 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
244 580 ADAMCZYK KAROL M 217 M 16-19 15 BRZUŚCE - 5.8km 0:27:32 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
245 99 FRYSZKA MICHAŁ M 218 M 30-39 69 TCZEW 5.8km 0:27:37 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
246 547 CYLKOWSKI GRZEGORZ M 219 M 30-39 70 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:37 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
247 200 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 220 M 50-59 27 KWIDZYN 5.8km 0:27:37 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
248 247 LENZ KRZYSZTOF M 221 M 50-59 28 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:38 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
249 474 URTNOWSKI HENRYK M 222 M 81+ 1 GDAŃSK EURO STYL GDAŃSK 5.8km 0:27:38 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
250 323 NIEŻURAWSKI ROBERT M 223 M 40-49 58 CZERSK BBL CZERSK 5.8km 0:27:38 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
251 417 SPREGA AURELIA K 28 K 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:27:39 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
252 159 JEDWABNIK MICHAŁ M 224 M 40-49 59 STAROGARD GD KOTEŻE GMINA 5.8km 0:27:44 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
253 224 KRZOSKA DOROTA K 29 K 40-49 7 BRUSY 5.8km 0:27:45 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
254 644 BARTWICKI DAWID M 225 M 30-39 71 SZTEKLIN - 5.8km 0:27:45 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
255 379 ROGALSKA MAŁGORZATA K 30 K 40-49 8 KOLINCZ GK STG, BBL STAROGARD GD. GMINA 5.8km 0:27:45 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
256 602 NOWACKI TOMASZ M 226 M 20-29 36 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:49 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
257 457 ŚMISTEK PAWEŁ M 227 M 30-39 72 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:50 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
258 291 MELLER MICHAŁ M 228 M 40-49 60 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:54 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
259 100 GABRYEL MACIEJ M 229 M 30-39 73 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:27:56 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
260 470 TRYGALSKA PAULINA K 31 K 20-29 7 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:27:58 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
261 21 BĄKOWSKI TADEUSZ M 230 M 50-59 29 ROKOCIN KS SOKÓŁ ZBLEWO GMINA 5.8km 0:27:58 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
262 11 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 231 M 50-59 30 SKARSZEWY 5.8km 0:28:00 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
263 478 WANGLER TOMASZ M 232 M 40-49 61 GDYNIA 5.8km 0:28:05 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
264 427 STRAMSKA BEATA K 32 K 30-39 9 GDAŃSK 5.8km 0:28:06 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
265 218 KRAWCZUK ANDRZEJ M 233 M 60-69 10 GDAŃSK TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:28:08 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
266 156 JAWORSKA JOANNA K 33 K 40-49 9 KWIDZYN 5.8km 0:28:11 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
267 103 GAWĘDA WITOLD M 234 M 50-59 31 KWIDZYN 5.8km 0:28:11 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
268 271 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 235 M 20-29 37 TCZEW FLEX RUNNERS 5.8km 0:28:11 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
269 259 LOKŚ SŁAWOMIR M 236 M 40-49 62 JANOWO BBL STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:28:12 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
270 462 TOCHA ZBIGNIEW M 237 M 60-69 11 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5.8km 0:28:13 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
271 280 MARSZALEC MATEUSZ M 238 M 0-15 2 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI. GMINA 5.8km 0:28:17 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
272 6 ARCISZEWSKA MAGDA K 34 K 30-39 10 GDYNIA LPP TEAM 5.8km 0:28:19 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
273 581 RADTKA ŁUKASZ M 239 M 20-29 38 OSIEK TECHNIKUM IM. GEN. JÓZEFA GALLERA 5.8km 0:28:22 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
274 95 FOJUT MARCIN M 240 M 40-49 63 BYTONIA MORSY ZBLEWO 5.8km 0:28:23 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
275 85 DYWEL BOGDAN M 241 M 50-59 32 ŁĄG 5.8km 0:28:24 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
276 380 ROGALSKI TOMASZ M 242 M 40-49 64 KOLINCZ GK STG GMINA 5.8km 0:28:24 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
277 575 CHABOWSKI TOMASZ M 243 M 40-49 65 TCZEW - 5.8km 0:28:25 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
278 560 PATELCZYK KAROL M 244 M 0-15 3 DEMLIN SP GODZISZEWO 5.8km 0:28:26 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
279 282 MARTYNIAK RAFAŁ M 245 M 40-49 66 SZTOKHOLM 5.8km 0:28:27 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
280 351 PIATEK ADAM M 246 M 70-75 1 ELBLAG 5.8km 0:28:28 12.22 [km/h] 0:04:54 [min/km]
281 434 SZARMACH MIROSŁAW M 247 M 30-39 74 BYTONIA 5.8km 0:28:29 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
282 604 JOŃCZYK ANNA K 35 K 50-59 1 STAROGARD GDAŃSKI BIEGAM BO LUBIĘ GMINA 5.8km 0:28:30 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
283 512 ZAKRZEWSKI DAWID M 248 M 30-39 75 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:28:32 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
284 396 SARACH KAROLINA K 36 K 30-39 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:28:34 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
285 91 FELSKI PAWEL M 249 M 20-29 39 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIV TEAM GMINA 5.8km 0:28:36 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
286 598 NOWACKI PIOTR M 250 M 20-29 40 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:28:36 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
287 37 BOJAN ANDRZEJ M 251 M 40-49 67 GDYNIA 5.8km 0:28:39 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
288 342 PATELCZYK SŁAWOMIR M 252 M 40-49 68 DEMLIN 5.8km 0:28:40 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
289 559 PATELCZYK AGATA K 37 K 0-15 1 DEMLIN SP GODZISZEWO 5.8km 0:28:40 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
290 180 KLEIN KAMIL M 253 M 30-39 76 STAROGARD GDANSKI GMINA 5.8km 0:28:40 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
291 346 PEPLINSKI MARIUSZ M 254 M 40-49 69 GDYNIA 5.8km 0:28:41 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
292 101 GACEK KATARZYNA K 38 K 40-49 10 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5.8km 0:28:44 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
293 340 PARADOWSKI KRYSTIAN M 255 M 40-49 70 KULICE 5.8km 0:28:45 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km]
294 539 SITAREK GRZEGORZ M 256 M 30-39 77 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:28:47 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
295 49 CHODUKIEWICZ MONIKA K 39 K 16-19 2 KWIDZYN 5.8km 0:28:48 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
296 22 BEBECKI RADOSŁAW M 257 M 30-39 78 KWIDZYN FLEX RUNNERS 5.8km 0:28:49 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
297 267 ŁEPEK MAŁGORZATA K 40 K 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:28:50 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
298 635 SERZYSKO WOJCIECH M 258 M 40-49 71 MALBORK - 5.8km 0:28:53 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
299 327 NOWAKOWSKI TOMASZ M 259 M 40-49 72 KWIDZYN 5.8km 0:28:57 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
300 286 MAZELLA MONIKA K 41 K 30-39 13 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5.8km 0:28:57 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
301 187 KLUK TOMASZ M 260 M 30-39 79 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5.8km 0:28:57 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
302 186 KLUK SYLWIA K 42 K 30-39 14 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5.8km 0:28:58 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
303 577 EGGERT MICHAŁ M 261 M 16-19 16 STAROGARD GDAŃSKI II LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:28:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
304 128 GROSZKOWSKI MARCIN M 262 M 30-39 80 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5.8km 0:28:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
305 24 BIELIŃSKA BARBARA K 43 K 40-49 11 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:29:02 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
306 521 ZIELASKIEWICZ ROBERT M 263 M 30-39 81 GDAŃSK LPP TEAM 5.8km 0:29:04 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
307 576 JEDWABSKI MICHAŁ M 264 M 16-19 17 STAROGARD GDAŃSKI II LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:29:05 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
308 630 ZIELIŃSKI MATEUSZ M 265 M 20-29 41 STAROGARD GDAŃSKI TECHNIKUM IM. GEN. JÓZEFA GALLERA, OWIDZ GMINA 5.8km 0:29:05 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
309 105 GĄSIEWICZ MARCIN M 266 M 30-39 82 JANOWO GMINA 5.8km 0:29:07 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
310 84 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 267 M 50-59 33 KWIDZYN 5.8km 0:29:11 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
311 402 SKALSKA ANNA K 44 K 30-39 15 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:29:12 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
312 565 DOMKOWSKI MAKSYM M 268 M 0-15 4 STAROGARD GDAŃSKI PSP1 GMINA 5.8km 0:29:13 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
313 146 JANASZEK JAROSŁAW M 269 M 40-49 73 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:29:15 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
314 19 BASARA IWONA K 45 K 20-29 8 STARY LAS TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:29:17 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
315 318 NICEWICZ PAWEŁ M 270 M 20-29 42 GDAŃSK WKS - WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ 5.8km 0:29:17 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
316 212 KRAŚNIEWSKI PIOTR M 271 M 20-29 43 NOWA WIEŚ RZECZNA GMINA 5.8km 0:29:18 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
317 222 KRUSZYŃSKA BARBARA K 46 K 50-59 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:29:20 11.86 [km/h] 0:05:03 [min/km]
318 96 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 272 M 40-49 74 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:29:22 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
319 647 OSIECKI GRZEGORZ M 273 M 60-69 12 KISIELICE - 5.8km 0:29:24 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
320 367 PRUSIK ARKADIUSZ M 274 M 30-39 83 KWIDZYN 5.8km 0:29:24 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
321 163 JESIOŁOWSKI JAKUB M 275 M 30-39 84 RUDNO 5.8km 0:29:27 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
322 612 BASKA WIESŁAW M 276 M 50-59 34 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:29:29 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
323 533 CZECH KRZYSZTOF M 277 M 50-59 35 SANDOMIERZ TEAM-MEXICO 5.8km 0:29:31 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
324 361 POZORSKA JOANNA K 47 K 30-39 16 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5.8km 0:29:34 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
325 407 SKUCZYŃSKI ALEKSY M 278 M 30-39 85 STAROGARD GD. AQ BIEG GMINA 5.8km 0:29:35 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
326 266 ŁĄCKI DOMINIK M 279 M 30-39 86 BRZEŹNO WIELKIE DOVISTA ACTIVE TEAM GMINA 5.8km 0:29:36 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
327 311 MUCHLIŃSKI TADEUSZ M 280 M 50-59 36 PIECE MORSY ZBLEWO 5.8km 0:29:36 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
328 189 KNOBEL ANNA K 48 K 20-29 9 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:29:38 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
329 332 ORMIANIN MARCIN M 281 M 30-39 87 TCZEW APATOR METRIX S.A. 5.8km 0:29:39 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
330 165 KACA PAWEŁ K 49 K 20-29 10 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:29:40 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
331 419 SROKA MARIETTA K 50 K 50-59 3 BORZECHOWO 5.8km 0:29:42 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
332 358 PIOTROWSKA LUCYNA K 51 K 40-49 12 WIELGŁOWY 5.8km 0:29:45 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
333 336 OSSOWSKA EWA K 52 K 60+ 2 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5.8km 0:29:47 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
334 107 GERIGK NATALIA K 53 K 30-39 17 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:29:48 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
335 33 BOGALECKI MAREK M 282 M 60-69 13 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 5.8km 0:29:51 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
336 116 GNYBA MARIUSZ M 283 M 30-39 88 STĘŻYCA METROŻERCY 5.8km 0:29:51 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
337 452 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 284 M 50-59 37 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:29:52 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
338 445 SZUTTA RAFAŁ M 285 M 30-39 89 TCZEW EATON RUNNING TEAM 5.8km 0:29:54 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
339 260 LOOSE ANNA K 54 K 30-39 18 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:29:54 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
340 90 FELSKI IRENEUSZ M 286 M 50-59 38 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:29:54 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
341 248 LEŚNIEWSKI JAN M 287 M 70-75 2 ELBLĄG EL AKTYWNI 5.8km 0:29:55 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km]
342 108 GIBAS LUCYNA K 55 K 30-39 19 TCZEW 5.8km 0:29:57 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
343 147 JANCZYNSKI KAROL M 288 M 30-39 90 DĄBRÓWKA GMINA 5.8km 0:29:57 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
344 477 WALKOWSKI MICHAŁ M 289 M 20-29 44 MALBORK EUROFINS 5.8km 0:29:57 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
345 524 ZIĘBA KAMIL M 290 M 20-29 45 NOWY STAW TP NOGAT MALBORK 5.8km 0:29:57 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
346 150 JANUSZEWSKI TOMASZ M 291 M 20-29 46 CZARNA WODA 5.8km 0:29:58 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
347 77 DOMKE PATRYCJA K 56 K 30-39 20 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:01 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
348 463 TOLLA KRZYSZTOF M 292 M 40-49 75 KOTEŻE BO JAK NIE MY TO...KTO? :)) GMINA 5.8km 0:30:01 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
349 376 REKOWSKI DARIUSZ M 293 M 30-39 91 STAROGARD GD. GMINA 5.8km 0:30:02 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
350 208 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 294 M 40-49 76 LASOWICE WIELKIE 5.8km 0:30:06 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
351 421 STANISŁAWSKI PATRYK M 295 M 30-39 92 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:10 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
352 508 WROTECKI MARCIN M 296 M 30-39 93 BYDGOSZCZ 5.8km 0:30:12 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
353 140 IWAŃSKA KINGA K 57 K 20-29 11 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5.8km 0:30:12 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
354 177 KIK ANDRZEJ M 297 M 70-75 3 GDAŃSK 5.8km 0:30:14 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
355 287 MAZUR KRZYSZTOF M 298 M 40-49 77 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:16 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
356 355 PIESIK SŁAWOMIR M 299 M 40-49 78 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:20 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
357 300 MIZURA-STENCEL ANETTA K 58 K 40-49 13 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:21 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
358 48 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 300 M 40-49 79 KĄPINO 5.8km 0:30:21 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
359 194 KONKOL JOANNA K 59 K 30-39 21 KĄPINO 5.8km 0:30:22 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
360 444 SZOPIŃSKI WIKTOR M 301 M 40-49 80 STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM GMINA 5.8km 0:30:22 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
361 174 KĘDRAK ADRIAN M 302 M 30-39 94 STARY LAS GMINA 5.8km 0:30:23 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
362 600 NOWACKA BRYGIDA K 60 K 40-49 14 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:24 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
363 151 JASKOT JERZY M 303 M 60-69 14 MALBORK NIEZRZESZONY 5.8km 0:30:24 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
364 517 ZARĘBSKI SŁAWOMIR M 304 M 60-69 15 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 5.8km 0:30:25 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
365 587 RZEPKA EWA K 61 K 40-49 15 WIELKI GŁĘBOCZEK MORSY GŁĘBOCZEK 5.8km 0:30:26 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
366 288 MAZUR MAGDA K 62 K 30-39 22 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:29 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
367 281 MARSZAŁEK MATEUSZ M 305 M 20-29 47 DZIERZGOŃ 5.8km 0:30:30 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
368 234 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K 63 K 40-49 16 CZARNE CZARNE BIEGA 5.8km 0:30:30 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
369 272 MAJ IZABELA K 64 K 30-39 23 TCZEW 5.8km 0:30:31 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
370 373 PYŻEWSKI GRZEGORZ M 306 M 40-49 81 CZERSK 5.8km 0:30:34 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
371 548 NOWAK ANDRZEJ M 307 M 50-59 39 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:30:35 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
372 65 DAGGA DAWID M 308 M 30-39 95 RYWAŁD GMINA 5.8km 0:30:36 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
373 34 BOGDAN BEATA K 65 K 20-29 12 ZELGOSZCZ 5.8km 0:30:37 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
374 3 ADAMKOWSKI JERZY M 309 M 60-69 16 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA GMINA 5.8km 0:30:37 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
375 214 KRAUSE IWONA K 66 K 40-49 17 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:30:37 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
376 97 FRANKIEWICZ ŻANETA K 67 K 40-49 18 TCZEW TCZEW 5.8km 0:30:38 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
377 571 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA EWA K 68 K 40-49 19 ELBLĄG TEAM KARAŚ ELBLĄG 5.8km 0:30:38 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
378 215 KRAUSE SŁAWOMIR M 310 M 40-49 82 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:30:38 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
379 17 BARTNICKI WOJCIECH M 311 M 50-59 40 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:30:38 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
380 16 BARTNICKA ANETTA K 69 K 40-49 20 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:30:38 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
381 143 JABŁOŃSKI JAKUB M 312 M 30-39 96 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:30:39 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
382 127 GROCKI ARTUR M 313 M 40-49 83 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:30:39 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
383 1 ĀBOLIŅA TATJANA K 70 K 40-49 21 LATVIJA MARATONA KLUBS 5.8km 0:30:42 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
384 395 SAPALSKA MICHALINA K 71 K 20-29 13 LUBIEWO BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5.8km 0:30:44 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
385 317 NEUFELD SYLWIA K 72 K 40-49 22 STAROGARD GDANSKI GMINA 5.8km 0:30:46 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
386 153 JASKULSKA PAULINA K 73 K 30-39 24 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5.8km 0:30:47 11.30 [km/h] 0:05:18 [min/km]
387 13 BARCA EMILIA K 74 K 30-39 25 ZBLEWO 5.8km 0:30:52 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
388 89 ENGLER ZUZANNA K 75 K 0-15 2 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:30:53 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
389 626 REKOWSKI KAZIMIERZ M 314 M 60-69 17 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5.8km 0:30:57 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
390 623 PATRA KATARZYNA K 76 K 30-39 26 ELBLĄG 5.8km 0:30:57 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
391 57 CZAPLA NATALIA K 77 K 20-29 14 MALBORK 5.8km 0:30:58 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
392 117 GNYP DANIEL M 315 M 40-49 84 RÓŻYNY 5.8km 0:30:59 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
393 414 SOWA SYLWESTER M 316 M 40-49 85 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.8km 0:30:59 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
394 169 KAMIŃSKA JOANNA K 78 K 40-49 23 MALBORK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 5.8km 0:31:01 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
395 411 SMOCZYŃSKA BARBARA K 79 K 30-39 27 SZPRUDOWO RULINSKI RUNNING TEAM 5.8km 0:31:01 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
396 162 JESIOŁOWSKA ŻANETA K 80 K 30-39 28 RUDNO 5.8km 0:31:01 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
397 184 KLUGMANN MAGDALENA K 81 K 30-39 29 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:31:02 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
398 551 JANKOWSKI JAKUB M 317 M 30-39 97 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:31:02 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
399 399 SIEKIERZYŃSKA DOROTA K 82 K 40-49 24 SKARSZEWY SKL FILIPPIDES 5.8km 0:31:03 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
400 403 SKIBIŃSKI DAWID M 318 M 40-49 86 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES GMINA 5.8km 0:31:04 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
401 606 ZAJĄC JULIA K 83 K 16-19 3 SKÓRCZ I LO STAROGARD GDAŃSKI 5.8km 0:31:06 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
402 501 WOJTYNA SŁAWOMIR M 319 M 40-49 87 STAROGARD GDAŃSKI FLEX RUNNERS GMINA 5.8km 0:31:08 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
403 223 KRYSZCZUK SEBASTIAN M 320 M 40-49 88 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5.8km 0:31:10 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
404 32 BŁĄDEK RAFAŁ M 321 M 40-49 89 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 5.8km 0:31:12 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
405 360 PISKORSKI JERZY M 322 M 60-69 18 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.8km 0:31:15 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
406 608 DRÓŻLOWSKI SZYMON M 323 M 16-19 18 STAROGARD GDAŃSKI I LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:31:27 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
407 157 JAŻDŻEWSKA IWONA K 84 K 40-49 25 MALBORK 5.8km 0:31:30 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
408 502 WOLSKI JAROSŁAW M 324 M 40-49 90 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:31:36 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
409 549 NOWAK EMILIA K 85 K 20-29 15 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:31:37 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
410 449 SZYMAŃSKA MARZENA K 86 K 50-59 4 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:31:37 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
411 244 LEMPKOWSKA JOANNA K 87 K 30-39 30 ZBLEWO 5.8km 0:31:39 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
412 245 LEMPKOWSKI PRZEMYSŁAW M 325 M 30-39 98 ZBLEWO 5.8km 0:31:39 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
413 564 MACIEJCZYK ŁUKASZ M 326 M 30-39 99 PRUSZCZ GDAŃSKI - 5.8km 0:31:42 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
414 60 CZARNECKA DOROTA K 88 K 30-39 31 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:31:42 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
415 542 REKOWSKI ZYGMUNT M 327 M 60-69 19 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:31:45 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km]
416 382 ROJEWSKA ANGELIKA K 89 K 20-29 16 MALBORK 5.8km 0:31:47 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
417 625 LANDOWSKI KRZYSZTOF M 328 M 40-49 91 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:31:48 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
418 377 RESZKE MATEUSZ M 329 M 20-29 48 BYDGOSZCZ KU AZS UKW BYDGOSZCZ/RESZKE TEAM STAROGARD GDAŃSKI 5.8km 0:31:50 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
419 534 KUBKOWSKI MACIEJ M 330 M 30-39 100 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:31:50 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
420 490 WIŚNIEWSKI PIOTR M 331 M 50-59 41 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA 5.8km 0:31:51 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
421 372 PYŻEWSKA BEATA K 90 K 40-49 26 CZERSK 5.8km 0:31:54 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
422 275 MAKOWSKA MAŁGORZATA K 91 K 30-39 32 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:31:54 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
423 387 RUCHLEWICZ URSZULA K 92 K 50-59 5 SZTUM 5.8km 0:31:56 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
424 633 PIESIK KRYSTIAN M 332 M 16-19 19 STAROGARD GDAŃSKI I LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:31:59 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
425 148 JANIKOWSKA MARIOLA K 93 K 40-49 27 CZERSK 5.8km 0:32:02 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
426 257 LOKŚ PAULINA K 94 K 0-15 3 JANOWO SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:32:05 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
427 540 JĘDRUSIŃSKA ELŻBIETA K 95 K 50-59 6 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:32:05 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
428 279 MARGUARDT PIOTR M 333 M 40-49 92 STAROGARD GMINA 5.8km 0:32:05 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
429 546 SEROCKI MIECZYSŁAW M 334 M 40-49 93 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:32:06 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
430 172 KELSZ DARIUSZ M 335 M 40-49 94 DĄBRÓWKA GMINA 5.8km 0:32:06 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
431 480 WESOŁOWSKA MARTYNA K 96 K 20-29 17 OWIDZ GMINA 5.8km 0:32:07 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
432 182 KLEJNA WIESŁAWA K 97 K 50-59 7 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:32:07 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
433 52 CIESIELSKA EWELINA K 98 K 30-39 33 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:32:07 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
434 491 WITEK SYLWIA K 99 K 40-49 28 MALBORK 5.8km 0:32:08 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
435 646 DEPTULSKI MATEUSZ M 336 M 20-29 49 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:32:19 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
436 562 SZCZEPAŃSKI LECH M 337 M 30-39 101 GDAŃSK - 5.8km 0:32:19 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
437 563 ŚLIMAK MONIKA K 100 K 30-39 34 GDAŃSK - 5.8km 0:32:19 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
438 130 GRZONKA SZYMON M 338 M 30-39 102 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:32:20 10.76 [km/h] 0:05:34 [min/km]
439 574 BZYMEK RAFAŁ M 339 M 40-49 95 ROKITKI BELBAL TEAM 5.8km 0:32:23 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
440 315 NARLOCH MICHAŁ M 340 M 30-39 103 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:32:31 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km]
441 322 NIEŻURAWSKA EWA K 101 K 40-49 29 CZERSK BBL CZERSK 5.8km 0:32:32 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
442 357 PIOTROWSKA AGATA K 102 K 16-19 4 WIELGŁOWY 5.8km 0:32:36 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
443 634 GOŁĄBEK MARIUSZ M 341 M 30-39 104 TCZEW BELBAL TEAM 5.8km 0:32:39 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
444 415 SOWIŃSKI ZBIGNIEW M 342 M 60-69 20 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5.8km 0:32:40 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
445 441 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 103 K 60+ 3 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5.8km 0:32:43 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
446 86 DYWELSKI MIROSŁAW M 343 M 60-69 21 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:32:43 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
447 410 SŁAWSKA GABRIELA K 104 K 40-49 30 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5.8km 0:32:48 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
448 192 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 105 K 30-39 35 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5.8km 0:32:50 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
449 544 GRUCHAŁA DANIEL M 344 M 30-39 105 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:32:50 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
450 638 LIWANDOWSKI SZYMON M 345 M 20-29 50 STAROGARD GDAŃSKI ZSE STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:32:50 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
451 93 FIEREK LESZEK M 346 M 50-59 42 CZERSK 5.8km 0:32:52 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
452 447 SZYCA KATARZYNA K 106 K 40-49 31 GDAŃSK FLEX RUNNERS 5.8km 0:32:52 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
453 636 SZARMACH ANDRZEJ M 347 M 50-59 43 PELPLIN - 5.8km 0:32:58 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
454 26 BIGUS-WOJTANOWSKA ANNA K 107 K 30-39 36 GDYNIA 5.8km 0:32:59 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
455 573 ZDUN TOMASZ M 348 M 50-59 44 ELBLĄG - 5.8km 0:33:01 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
456 453 SZYMCZAK-PASTWA MAGDALENA K 108 K 30-39 37 OSIECZNA 5.8km 0:33:05 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
457 432 SZARMACH GRZEGORZ M 349 M 30-39 106 OCYPEL SZARMACH TEAM 5.8km 0:33:14 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
458 246 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 350 M 60-69 22 BĄDKI 5.8km 0:33:18 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km]
459 394 RZESKI ROBERT M 351 M 40-49 96 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:19 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
460 487 WISNIEWSKA ANNA K 109 K 50-59 8 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA 5.8km 0:33:20 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
461 210 KOZAK KRZYSZTOF M 352 M 40-49 97 ELBLĄG 5.8km 0:33:21 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
462 510 ZAKRZEWSKA ANETA K 110 K 20-29 18 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:22 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
463 596 KRYGER JUSTYNA K 111 K 30-39 38 TCZEW BELBAL TEAM 5.8km 0:33:24 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
464 178 KISIELEWSKA TERESA K 112 K 40-49 32 ELBLĄG 5.8km 0:33:26 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
465 312 MUSOLF JAROSŁAW M 353 M 30-39 107 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ GMINA 5.8km 0:33:26 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
466 578 KOMAN DARIUSZ M 354 M 30-39 108 SZTUM 22BLT 5.8km 0:33:26 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
467 498 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH M 355 M 40-49 98 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:27 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
468 435 SZARMACH SYLWIA K 113 K 30-39 39 OCYPEL SZARMACH TEAM 5.8km 0:33:29 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
469 645 JANIKOWSKA ALICJA K 114 K 16-19 5 KAMIEROWSKIE PIECE I LO STAROGARD GDAŃSKI 5.8km 0:33:29 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
470 191 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M 356 M 30-39 109 SOBĄCZ 5.8km 0:33:29 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
471 431 SZARMACH ANNA K 115 K 30-39 40 LUBICHOWO 5.8km 0:33:31 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
472 400 SIERAŃSKI PAWEŁ M 357 M 30-39 110 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:32 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
473 176 KIEŁPIKOWSKI RAFAŁ M 358 M 30-39 111 ŚWIEKATOWO 5.8km 0:33:34 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
474 41 BUBIAK AGATA K 116 K 30-39 41 GDAŃSK 5.8km 0:33:35 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km]
475 558 DOMKOWSKA KLAUDIA K 117 K 16-19 6 STAROGARD GDAŃSKI I LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:36 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
476 4 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 359 M 40-49 99 ELBLĄG UNICORN TEAM 5.8km 0:33:38 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
477 331 OPALA JOANNA K 118 K 40-49 33 SUCHEDNIÓW CROSSELITE EBROGYM 5.8km 0:33:38 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
478 69 DELEWSKI JAN M 360 M 0-15 5 PELPLIN ZKIW KULICE 5.8km 0:33:41 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
479 70 DELEWSKI PIOTR M 361 M 40-49 100 ROŻENTAL 5.8km 0:33:41 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
480 436 SZARMAŃSKA WIOLETTA K 119 K 50-59 9 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:41 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
481 437 SZARMAŃSKI ANDRZEJ M 362 M 50-59 45 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:42 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
482 484 WICHER ŁUCJA K 120 K 30-39 42 TCZEW FLEXRUNNERS 5.8km 0:33:42 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
483 39 BRZEZIŃSKA EWA K 121 K 50-59 10 GDYNIA 5.8km 0:33:43 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
484 120 GORNOWICZ EMILIA K 122 K 20-29 19 STAROGARD GDAŃSKI MEDPHARMA GMINA 5.8km 0:33:43 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
485 2 ADAMCZYK ARTUR M 363 M 30-39 112 STAROGARD GDAŃSKI MEDPHARMA GMINA 5.8km 0:33:44 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
486 595 BOSCHKE MAGDALENA K 123 K 20-29 20 PELPLIN - 5.8km 0:33:47 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
487 599 STANKOWIAK NIKOLA K 124 K 20-29 21 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:33:48 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
488 442 SZMAGLIŃSKI PIOTR M 364 M 20-29 51 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:33:48 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
489 313 NAGÓRSKI RYSZARD M 365 M 60-69 23 CIECHOCINEK 5.8km 0:33:49 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
490 349 PĘKALSKA MONIKA K 125 K 40-49 34 ELBLĄG 5.8km 0:33:52 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
491 527 ŻAKOWSKI LUDWIK M 366 M 60-69 24 BIAŁACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:33:52 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
492 553 BIELIŃSKA ANNA K 126 K 16-19 7 STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH GMINA 5.8km 0:33:53 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
493 631 BRZOZOWSKA MONIKA K 127 K 40-49 35 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 5.8km 0:34:01 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
494 131 GRZONKOWSKI GRZEGORZ M 367 M 40-49 101 CZERSK BBL CZERSK 5.8km 0:34:05 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
495 121 GORNOWICZ DANIELA K 128 K 30-39 43 STAROGARD GDAŃSKI MEDPHARMA GMINA 5.8km 0:34:05 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
496 391 RUMKOWSKI PIOTR M 368 M 30-39 113 GDYNIA 5.8km 0:34:16 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
497 179 KISIELEWSKI MAREK M 369 M 50-59 46 ELBLĄG 5.8km 0:34:20 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
498 43 BUSZTA KAMILA K 129 K 30-39 44 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:34:24 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
499 58 CZAPLEWSKA DOROTA K 130 K 40-49 36 SKARSZEWY AQ BIEG 5.8km 0:34:26 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
500 303 MOELLER OSKAR M 370 M 20-29 52 MIRADOWO AQ BIEG 5.8km 0:34:26 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
501 283 MASZKA BEATA K 131 K 30-39 45 OSIECZNA 5.8km 0:34:28 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
502 217 KRAWCZAK ANNA K 132 K 40-49 37 CZERSK 5.8km 0:34:31 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
503 160 JERZYK PAULINA K 133 K 30-39 46 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.8km 0:34:33 10.07 [km/h] 0:05:57 [min/km]
504 460 TALAŚKA TOMASZ M 371 M 30-39 114 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:34:42 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
505 238 KWIDZIŃSKI WALDEMAR M 372 M 40-49 102 ELBLĄG 5.8km 0:35:00 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
506 23 BEJMA KRZYSZTOF M 373 M 40-49 103 WAŁDOWO SZLACHECKIE 5.8km 0:35:07 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
507 451 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 374 M 40-49 104 KWIDZYN 5.8km 0:35:08 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
508 589 KWIECEIŃ ANDRZEJ M 375 M 60-69 25 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:35:09 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
509 334 OSOWICKI IRENEUSZ M 376 M 50-59 47 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA/ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH GMINA 5.8km 0:35:13 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
510 505 WÓJCIK ANNA K 134 K 30-39 47 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:35:14 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
511 38 BOJAN ANNA K 135 K 40-49 38 GDYNIA 5.8km 0:35:14 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
512 203 KOTŁOWSKA MARLENA K 136 K 40-49 39 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.8km 0:35:16 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
513 409 SŁAWIŃSKA MONIKA K 137 K 30-39 48 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.8km 0:35:17 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
514 82 DUCHAŁA PIOTR M 377 M 40-49 105 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.8km 0:35:17 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
515 277 MANIKOWSKA KATARZYNA K 138 K 30-39 49 NOWA WIEŚ RZECZNA GMINA 5.8km 0:35:19 9.85 [km/h] 0:06:05 [min/km]
516 392 RYCHŁOWSKA BERNADETA K 139 K 50-59 11 PELPLIN 5.8km 0:35:20 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km]
517 354 PIEKARZ LIDIA K 140 K 20-29 22 MALBORK FLEX RUNNERS 5.8km 0:35:24 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
518 230 KULIG PATRYK M 378 M 20-29 53 JANOWO GMINA 5.8km 0:35:29 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
519 240 LANGMESSER DANUTA K 141 K 50-59 12 PINCZYN 5.8km 0:35:31 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
520 226 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 142 K 50-59 13 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5.8km 0:35:31 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
521 543 DEMSKI PAWEŁ M 379 M 30-39 115 OWIDZ GMINA 5.8km 0:35:32 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
522 40 BRZOSKOWSKI RAFAŁ M 380 M 40-49 106 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:35:36 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
523 481 WESOŁOWSKI DAWID M 381 M 30-39 116 MALBORK 5.8km 0:35:44 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
524 63 CZOSKE ANETA K 143 K 20-29 23 PRUSZCZ GDAŃSKI FLEX RUNNERS 5.8km 0:35:44 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
525 35 BOGULSKA AGNIESZKA K 144 K 30-39 50 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:35:47 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
526 155 JAWORSKA EWA K 145 K 30-39 51 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:36:00 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
527 206 KOWALSKA MONIKA K 146 K 40-49 40 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 5.8km 0:36:00 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
528 220 KRUK AGNIESZKA K 147 K 30-39 52 SZYMANKOWO FLEX RUNNERS 5.8km 0:36:03 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
529 307 MONDRZEJEWSKI RAFAŁ M 382 M 20-29 54 CIERZPICE FLEX RUNNERS 5.8km 0:36:03 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
530 591 WICZYŃSKI JAKUB M 383 M 20-29 55 ROKOCIN - GMINA 5.8km 0:36:04 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
531 555 SZCZYGIELSKI ADAM M 384 M 40-49 107 SZPĘGAWSK - GMINA 5.8km 0:36:16 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
532 488 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 148 K 30-39 53 GDYNIA 5.8km 0:36:16 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
533 46 CEBIENKO-ŻACZEK EUGENIA K 149 K 30-39 54 BALDRAM 5.8km 0:36:18 9.59 [km/h] 0:06:16 [min/km]
534 114 GŁOWACKA ANNA K 150 K 40-49 41 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.8km 0:36:22 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
535 256 LOKŚ GRAŻYNA K 151 K 40-49 42 JANOWO SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:36:24 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
536 388 RUDA JOANNA K 152 K 30-39 55 GNIEW 5.8km 0:36:40 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
537 301 MŁYŃSKA MIROSŁAWA K 153 K 60+ 4 GDAŃSK 5.8km 0:36:40 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
538 515 ZALEWSKA KAROLINA K 154 K 40-49 43 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:36:40 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
539 231 KURKOWSKA ELWIRA K 155 K 40-49 44 PIECE 5.8km 0:36:45 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
540 229 KULIG AGNIESZKA K 156 K 30-39 56 JANOWO GMINA 5.8km 0:36:48 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
541 450 SZYMAŃSKA BEATA K 157 K 40-49 45 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.8km 0:36:51 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
542 164 JÓZEFIAK ANIA K 158 K 30-39 57 STAROGARD GDANSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:37:18 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
543 253 LIPKA-PREZLATA AGNIESZKA K 159 K 40-49 46 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:37:18 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
544 239 LANGE AGATA K 160 K 20-29 24 STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:37:20 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
545 393 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 385 M 50-59 48 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.8km 0:37:32 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
546 306 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 386 M 60-69 26 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.8km 0:37:32 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
547 620 MARJUSZYC-KAJZER EMILIA K 161 K 30-39 58 GDAŃSK - 5.8km 0:37:38 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
548 619 KAJZER PIOTR M 387 M 30-39 117 GDAŃSK - 5.8km 0:37:38 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
549 338 OWSIANY ROBERT M 388 M 40-49 108 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:37:42 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
550 499 WOJLANIS ALICJA K 162 K 20-29 25 GDAŃSK LPP TEAM 5.8km 0:37:43 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
551 535 GUMIŃSKI PIOTR M 389 M 20-29 56 ZBLEWO - 5.8km 0:37:59 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
552 537 KOZŁOWSKA JOANNA K 163 K 40-49 47 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:38:02 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
553 356 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 164 K 40-49 48 RÓŻYNY 5.8km 0:38:11 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
554 469 TROCHOWSKA DOMINIKA K 165 K 20-29 26 ELBLĄG 5.8km 0:38:12 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
555 584 GLANERT KAROLINA K 166 K 16-19 8 STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH GMINA 5.8km 0:38:19 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
556 641 MACHOLLA AGATA K 167 K 16-19 9 STAROGARD GDAŃSKI I LO STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:38:23 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
557 347 PEPLIŃSKI MAREK M 390 M 60-69 27 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5.8km 0:38:31 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km]
558 528 ŻARDECKA SABINA K 168 K 30-39 59 STAROGARD GDANSKI GMINA 5.8km 0:38:34 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
559 492 WITTKAMP KAROLINA K 169 K 20-29 27 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY GMINA 5.8km 0:38:34 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
560 302 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 391 M 60-69 28 KOKOSZKOWY GMINA 5.8km 0:38:37 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km]
561 254 LIS EWELINA K 170 K 30-39 60 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5.8km 0:38:47 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
562 359 PIÓRKOWSKA WIOLETTA K 171 K 40-49 49 OKRĄGŁA ŁĄKA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.8km 0:38:50 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
563 15 BARSKA-MOJEK BEATA K 172 K 40-49 50 GRUPA MOJASKI 5.8km 0:39:06 8.90 [km/h] 0:06:44 [min/km]
564 304 MOJEK RADOSŁAW M 392 M 40-49 109 GRUPA MOJASKI 5.8km 0:39:06 8.90 [km/h] 0:06:44 [min/km]
565 627 KASAVETS ALIONA K 173 K 20-29 28 STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:39:13 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
566 397 SCHARMACH MARCIN M 393 M 40-49 110 STAROGARD GDANSKI GMINA 5.8km 0:39:13 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
567 273 MAJEWSKA AGNIESZKA K 174 K 30-39 61 ELBLĄG 5.8km 0:39:43 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
568 423 STĘPKOWSKA IZABELA K 175 K 40-49 51 BYDGOSZCZ 5.8km 0:39:54 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
569 523 ZIEŃCZUK PIOTR M 394 M 40-49 111 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 5.8km 0:39:56 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
570 170 KANIEWSKI ŁUKASZ M 395 M 40-49 112 ELBLĄG 5.8km 0:40:06 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
571 413 SOWA RENATA K 176 K 40-49 52 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.8km 0:40:06 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
572 173 KELSZ-KARLIŃSKA DOROTA K 177 K 20-29 29 GDAŃSK 5.8km 0:40:12 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
573 365 PROKOP ANNA K 178 K 40-49 53 ELBLĄG PROKOPKI 5.8km 0:40:14 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
574 122 GORSKI JOANNA K 179 K 40-49 54 SUMIN MAGICBUSART GMINA 5.8km 0:40:17 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
575 50 CHOJNACKA JOLANTA K 180 K 50-59 14 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.8km 0:40:18 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
576 335 OSSOWICKA HANNA K 181 K 30-39 62 LUBIKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:40:43 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
577 556 ZGIRSKA MAŁGORZATA K 182 K 40-49 55 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:40:44 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km]
578 557 BANIAK WIOLETA K 183 K 40-49 56 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:40:44 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km]
579 406 SKRZYPCZAK RAFAŁ M 396 M 40-49 113 ZBLEWO AQ BIEG 5.8km 0:40:45 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km]
580 293 MICHNA MONIKA K 184 K 20-29 30 ZELGOSZCZ AQ BIEG 5.8km 0:41:36 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
581 263 LUBOWIECKA ALICJA K 185 K 30-39 63 WEJHEROWO UNICORN TEAM 5.8km 0:41:36 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
582 290 MECHLIŃSKA ANNA K 186 K 40-49 57 LUBIKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:41:37 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
583 78 DRESZLER MAŁGORZATA K 187 K 30-39 64 ŻUKCZYN AQ BIEG 5.8km 0:43:41 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
584 292 MICHNA EWELINA K 188 K 20-29 31 ZELGOSZCZ AQ BIEG 5.8km 0:43:41 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
585 213 KRAUSE DAMIAN M 397 M 16-19 20 KARSIN 5.8km 0:44:41 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
586 324 NIWIŃSKI STANISŁAW M 398 M 81+ 2 GDAŃSK POMORSKI KLUB WETERANÓW LA W SOPOCIE 5.8km 0:46:02 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
- 9 BAŁDYGA RADOSŁAW M - M 40-49 - ELBLĄG JBB 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 10 BANKIEWICZ GRZEGORZ M - M 40-49 - EŁK CROSSELITE EBROGYM 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 14 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - MALBORK EUROFINS 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 25 BIGUS ANNA K - K 30-39 - GDYNIA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 27 BLOCH BARTEK M - M 30-39 - STAROGARD GDAŃSKI PLAY GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 29 BŁASZCZAK DOMINIK M - M 30-39 - SZTUM BLEKI TEAM SZTUMSKIE POLE 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 59 CZAPLEWSKA JUSTYNA K - K 30-39 - DEMLIN 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 75 DMUCHOWSKI ADAM M - M 50-59 - STAROGARD GDAŃSKI POMERANIA WINTER SWIMMING GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 87 DZIEDZIC ALEKSANDRA K - K 30-39 - OTOROWO 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 94 FILIPIAK BEATA K - K 40-49 - ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 109 GIL NATALIA K - K 30-39 - STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 112 GŁADKI ZDZISŁAW M - M 70-75 - ELBLĄG ESK NESTORA W ELBLAGU 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 134 HANZHA ANASTASIIA K - K 20-29 - GDAŃSK 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 136 HINC STANISŁAW M - M 30-39 - KOWALE PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 141 JABLONSKA JUSTYNA K - K 30-39 - BIAŁACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 142 JABŁOŃSKI MACIEJ M - M 30-39 - BIAŁACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 166 KACZMAREK-GALIŃSKA BEATA K - K 40-49 - TRĄBKI WIELKIE 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 167 KACZOR AGNIESZKA K - K 30-39 - DEBRZNO WIKING RYCHNOWY 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 171 KĄKOLEWSKI PAWEŁ M - M 20-29 - STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 188 KŁOS KLAUDIUSZ M - M 30-39 - SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 197 KORDUNOWSKI TOMASZ M - M 20-29 - JELEŃ OSP JELEŃ 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 205 KOWALSKA ANNA K - K 40-49 - KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 216 KRAUSE-OLECH ANNA K - K 30-39 - GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 228 KULCZYK ŻANETA K - K 20-29 - STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 233 KURLAPSKA MONIKA K - K 40-49 - GDYNIA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 236 KWICZOR DANIEL M - M 20-29 - OSIEK K. SKÓRCZA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 243 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K - K 40-49 - OTOMIN 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 264 ŁASZKIEWICZ JULIA K - K 40-49 - GDYNIA MOLO MOLO CHALLENGE 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 265 ŁASZKIEWICZ MARCIN M - M 40-49 - GDYNIA MOLO MOLO CHALLENGE 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 269 MACHNIKOWSKA KAROLINA K - K 30-39 - ZBLEWO MORSY ZBLEWO/AKTYWNI KOCIEWIACY 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 276 MALIK ADRIAN M - M 40-49 - TCZEW 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 278 MARCINIAK IZABELA K - K 40-49 - BANINO KUJAWSCY S7 RUNNERS 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 289 MAZUR MICHAŁ M - M 40-49 - DEMLIN 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 297 MILEWSKA EDYTA K - K 40-49 - STAROGARD GD GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 308 MORITZ KAROL M - M 50-59 - MOKRE BIEGIEM DLA MAGDY 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 309 MROCZKOWSKA JOANNA K - K 50-59 - KWIDZYN 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 316 NARLOCH TOMASZ M - M 30-39 - STAROGARD GDANSKI GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 330 OLIŃSKI WOJCIECH M - M 50-59 - MALBORK ACTIVE MALBORK 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 366 PROKOP MARIUSZ M - M 40-49 - ELBLĄG PROKOPKI 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 368 PRZEDNÓWEK MARIOLA K - K 30-39 - CZARNE CZARNE BIEGA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 369 PRZERADA SZYMON M - M 30-39 - STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 384 ROŻEK PAULINA K - K 20-29 - KALISKA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 385 RÓŻYCKI PAWEŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 398 SEROCKI ADAM M - M 40-49 - ELBLAG 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 401 SIMON JULIA K - K 16-19 - GNIEW 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 404 SKRZYPCZAK ALEKSANDRA K - K 20-29 - ZBLEWO 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 405 SKRZYPCZAK JULIETA K - K 40-49 - ZBLEWO 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 424 STOLARÓW AGNIESZKA K - K 40-49 - MALBORK ACTIVE MALBORK 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 433 SZARMACH KRZYSZTOF M - M 50-59 - STAROGARD GD TRI STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 448 SZYCA MATEUSZ M - M 20-29 - STAROGARD GDAŃSKI GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 454 ŚLEDŹ MIKOŁAJ M - M 20-29 - PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 455 ŚLIWOŃ MICHALINA K - K 30-39 - GRUPA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 458 ŚNIEG ALEKSANDRA K - K 50-59 - GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 461 TERSA MICHAŁ M - M 40-49 - DĄBRÓWKA TCZEWSKA FLEX RUNNERS 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 493 WŁADYMIRUK DARIUSZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 516 ZARĘBA BEATA K - K 40-49 - KALISKA NIEZRZESZONA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 519 ZDANOWICZ WIOLETA K - K 30-39 - STAROGARD GDANSKI GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 525 ZNAROWSKA BOŻENA K - K 50-59 - ELBLAG 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 530 ŻÓRALSKI WOJCIECH M - M 30-39 - ELBLĄG 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 622 BUKOWSKI PATRYK M - M 20-29 - STAROGARD GDAŃSKI TECHNIKUM IM. GEN. JÓZEFA GALLERA, OWIDZ GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 640 SZUPIENKO PAULINA K - K 16-19 - SKARSZEWY TECHNIKUM IM. GEN. JÓZEFA GALLERA, OWIDZ 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 643 CZERWICKA EDYTA K - K 40-49 - STAROGARD GDAŃSKI - GMINA 5.8km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ