Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Januchta Przemek lubin 10 km mSport Lubin opłacono on-line
2 Oleksy Zdzisław Kamienna Góra 10 km Biegam bo lubię opłacono on-line
3 Pizoń Daniel Gryfów Śląski 10 km opłacono on-line
4 Soszka Mateusz Gryfów Śląski 10 km
5 Winna Julita Golanka Górna 10 km DECATHLON TEAM opłacono
6 Marciniak Igor Michałów 500m SP nr 9 Legnica opłacono on-line
7 Marciniak Marek Michałów 10 km Nadleśnictwo Legnica opłacono
8 Marciniak Anna Michałów 10 km opłacono on-line
9 MARCHEWKA JUSTYNA MALCZYCE 10 km opłacono on-line
10 Soszka Piotr Soszka Gryfów Śląski 10 km
11 Dziadyk Sabina Legnica 500m opłacono on-line
12 Frydrycki Dariusz Legnica 10 km opłacono on-line
13 Borecki Michał Legnica 10 km DECATHLON TEAM opłacono
14 Waloszczyk Dominik Świętoszów 500m opłacono on-line
15 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów 10 km opłacono on-line
16 Grzyb Łukasz Malczyce 10 km opłacono on-line
17 celuch renata chojnow 10 km KB LEW LEGNICA opłacono on-line
18 Szewczyk Szymon Goślinów 500m opłacono on-line
19 Prońko Kamil Legnica 10 km DECATHLON TEAM opłacono
20 Madej Tomasz Lubin 500m opłacono on-line
21 Madej Piotr Lubin 500m opłacono on-line
22 Madej Bartosz Lubin 500m Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie opłacono on-line
23 Madej Anna Lubin 10 km opłacono on-line
24 Wieczorek Norbert Bogatynia 10 km Rozbiegane Wieczorki opłacono on-line
25 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km Rozbiegane Wieczorki opłacono on-line
26 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 500m opłacono on-line
27 STRZAŁKOWSKA RENATA LEGNICA 10 km legnickie morsy opłacono on-line
28 Jankowski Tomasz Chełmiec 10 km KS ACTIVE URAN opłacono on-line
29 Wendland Hubert Wrocław 500m opłacono on-line
30 Wendland Bartosz Wrocław 500m opłacono on-line
31 Wendland Paweł Wrocław 10 km opłacono on-line
32 Wendland Michal Wrocław 10 km UKS "Olimpia" Węgliniec opłacono on-line
33 Pomietlarz Michał Legnica 10 km KB LEW LEGNICA opłacono on-line
34 Klepaczek Dawid Lubin 10 km Daleko jeszcze...?!? opłacono on-line
35 MACIEJEWSKI ŁUKASZ Jawor 10 km JKS Salamandra opłacono on-line
36 Zawadzka Barbara Bolesławiec 10 km opłacono on-line
37 Sitek Anna Lipa 10 km LZS LIPA opłacono on-line
38 Filipiak Piotr Lipa 500m LZS Lipa opłacono on-line
39 Filipiak Sebastian Lipa 10 km LZS Lipa opłacono on-line
40 Żurakowska Anna LEGNICA 10 km Fitness Piekary Legnica opłacono
41 Szczepańska Zuzanna Legnica 500m Biegam Pomagam Legnica opłacono on-line
42 Gutowska Sylwia Wrocław 10 km
43 Łuczak Tomasz Wałbrzych 10 km MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
44 Sembrat Daria Sembrat Legnica 10 km
45 Świątek Natalia Kromolin 500m
46 Siedy Jadwiga Kromolin 10 km
47 Archuticz Joanna Legnica 10 km
48 Matejczuk Emil Głogów 10 km Biegam Bo Lubię Głogów opłacono on-line
49 Olbrych Katarzyna Chojnów 10 km opłacono


Wyświetleń: 1445

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ