Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla Artura

MIKOŁAJKOWY BIEG DOBROCZYNNY DLA ARTURA BARCIKOWSKIEGO - 5km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 63 KUJAWA WIKTOR M 1 M 20-29 1 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 5km 0:16:55 17.73 [km/h] 0:03:23 [min/km]
1 214 TARAS DANIEL M 1 M 20-29 1 MALBORK 5km 0:19:12 15.63 [km/h] 0:03:50 [min/km]
1 169 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 1 M 30-39 1 TCZEW PAMIR TEAM 5km 0:19:22 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km]
1 236 KOWALSKI WALDEMAR M 1 M 30-39 1 BORKOWO 5km 0:19:32 15.36 [km/h] 0:03:54 [min/km]
1 51 JÓZEFOWICZ DAWID M 1 M 30-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK/GRUPA KOLARSKA MALBORK 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
1 130 ZALEWSKI ANDRZEJ M 1 M 40-49 1 SZTUTOWO ELBLĄSKIE MORSY 5km 0:21:26 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
1 32 CHABOWSKI TOMASZ M 1 M 50-59 1 SZTUM 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
1 107 REDLIN MATEUSZ M 1 M 30-39 1 MALBORK MALBORK BIEGA 5km 0:22:19 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km]
1 7 WALENDZIAK ALICJA K 1 K 40-49 1 GOŚCISZEWO RUNNERSI S7 BANINO 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
1 208 BURDA PATRYK M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
1 45 BRUSZCZAK PATRYK M 1 M 20-29 1 KWIDZYN 5km 0:22:53 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
1 91 DORSZEWSKI RAFAŁ M 1 M 40-49 1 MALBORK RUN4FUN 5km 0:23:00 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
1 147 SIKORA ANDRZEJ M 1 M 40-49 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA 22.BLT 5km 0:23:01 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
1 171 KONOPKA PIOTR M 1 M 30-39 1 MALBORK II LO MALBORK 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
1 244 JEŻAK TOMASZ M 1 M 0-19 1 MALBORK 5km 0:23:08 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
1 149 TREĆ LEON M 1 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
1 156 SUSKI KAROL M 1 M 40-49 1 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
1 104 WIECZOREK TOMASZ M 1 M 40-49 1 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
1 122 SZNYCER SEBASTIAN M 1 M 30-39 1 GRONOWO ELBLĄSKIE 5km 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
1 224 KAMIŃSKI DANIEL M 1 M 0-19 1 MALBORK 5km 0:23:20 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
1 19 KAŁUZIŃSKI TOMASZ M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
1 10 STOLARÓW AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:23:34 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
1 126 WOLANIN JAKUB M 1 M 30-39 1 MALBORK GK MALBORK 5km 0:23:37 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
1 54 JERZYK PAWEŁ M 1 M 30-39 1 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
1 11 WALENDZIAK JAN M 1 M 0-19 1 GOŚCISZEWO SP1 MALBORK 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
1 239 TOMKOWICZ BEATA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:23:57 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
1 18 JASEK MARCIN M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
1 148 TYFERT KRZYSZTOF M 1 M 40-49 1 ELBLĄG 5km 0:24:10 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
1 248 ZABOROWSKI ŁUKASZ M 1 M 20-29 1 MALBORK 5km 0:24:10 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
1 174 CYBULSKI MICHAŁ M 1 M 30-39 1 MALBORK 22.BLT 5km 0:24:11 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
1 227 DENIS ARKADIUSZ M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
1 56 JERZYK ROBERT M 1 M 40-49 1 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:24:28 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
1 143 TOŁKACZ WOJCIECH M 1 M 50-59 1 MALBORK MALBORK BIEGA 5km 0:24:51 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
1 217 KASZTELAN JACEK M 1 M 30-39 1 NOWY STAW 5km 0:24:54 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
1 57 MOCZDŁO ALDONA K 1 K 40-49 1 PRABUTY 5km 0:25:03 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
1 226 BUDKA ROBERT M 1 M 40-49 1 PRABUTY 5km 0:25:03 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
1 162 JESIONKOWSKI GRZEGORZ M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:25:06 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
1 52 DZIEDZIC RAFAŁ M 1 M 30-39 1 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
1 105 ŚNIEG ALEKSANDRA K 1 K 50-59 1 GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 5km 0:25:15 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
1 12 KOLODYNSKI TOMASZ M 1 M 40-49 1 GOŚCISZEWO 5km 0:25:21 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
1 100 PROĆ LUCYNA K 1 K 30-39 1 STARA WISŁA 5km 0:25:23 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
1 98 DZWONKOWSKI MARIUSZ M 1 M 40-49 1 DĘBINA 5km 0:25:30 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
1 110 SUCHOMSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 NOWY STAW GOLDEN TEAM 5km 0:25:31 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
1 79 POTOCZEK ANDRZEJ M 1 M 30-39 1 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:25:31 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
1 36 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
1 241 DARIUSZ KONRAD M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:25:36 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
1 150 WYCICHOWSKI WOJCIECH M 1 M 40-49 1 OSTASZEWO 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
1 194 HOFFMANN DANIEL M 1 M 30-39 1 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:25:39 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
1 99 LASZUK BOGDAN M 1 M 40-49 1 SZALENIEC 5km 0:25:40 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
1 170 MĄKOSA MARTYNA K 1 K 20-29 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 5km 0:25:45 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
1 206 ANDRZEJEWSKI BORYS M 1 M 0-19 1 GDAŃSK 5km 0:25:59 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
1 31 OSOWSKI PAWEŁ M 1 M 20-29 1 RUMIA PATRIOTYCZNY TPS RUMIA 5km 0:26:03 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km]
1 183 WOODS MICHAEL M 1 M 40-49 1 TCZEW 5km 0:26:12 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
1 16 KOWNACKA MARTA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
1 89 CHODUKIEWICZ MONIKA K 1 K 0-19 1 KWIDZYN 5km 0:26:29 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
1 40 NAUMCZYK TOMASZ M 1 M 30-39 1 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km 0:26:31 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
1 73 KURKUS MARCIN M 1 M 30-39 1 MAREZA 5km 0:26:33 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
1 77 GDANIEC ANNA K 1 K 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:26:33 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
1 39 NAUMCZYK KATARZYNA K 1 K 30-39 1 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 5km 0:26:34 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
1 114 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 1 M 40-49 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 5km 0:26:36 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
1 115 MACKIEWICZ MACIEK M 1 M 40-49 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 5km 0:26:36 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
1 112 MACKIEWICZ KRYSTYNA K 1 K 70+ 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 5km 0:26:38 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
1 157 PIELA JUSTYNA K 1 K 20-29 1 TOLKOWIEC GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 5km 0:26:39 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
1 9 JONATOWSKI ZYGMUNT M 1 M 60-69 1 MALBORK GK MALBORK 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
1 113 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
1 247 MAZERSKI BARTOSZ M 1 M 40-49 1 SZTUM 5km 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
1 193 DZIWOSZ PAWEŁ M 1 M 30-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5km 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
1 41 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 1 M 50-59 1 MALBORK 5km 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
1 125 PUCHALSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 MALBORK 22.BLT 5km 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
1 116 SKRZYPEK MARCIN M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:26:56 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
1 4 ROGOWSKA JULIA K 1 K 0-19 1 MALBORK SP NR 3 MALBORK 5km 0:26:57 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
1 5 ROGOWSKI MARIUSZ M 1 M 40-49 1 MALBORK 22.BLT 5km 0:26:57 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
1 25 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 1 M 50-59 1 MALBORK 5km 0:26:59 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
1 203 ŻUKOWSKA BLANKA K 1 K 0-19 1 MALBORK LEIER POLSKA S.A 5km 0:27:13 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
1 204 ŻUKOWSKA DIANA K 1 K 30-39 1 MALBORK LEIER POLSKA S.A 5km 0:27:13 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
1 205 ŻUKOWSKA NINA K 1 K 0-19 1 MALBORK LEIER POLSKA S.A 5km 0:27:13 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
1 165 ANTONIEWICZ MARCIN M 1 M 30-39 1 ELBLĄG 5km 0:27:21 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
1 166 TAŁUĆ ŁUKASZ M 1 M 30-39 1 ELBLĄG 5km 0:27:21 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
1 200 BOROWSKI PIOTR M 1 M 50-59 1 MALBORK 5km 0:27:31 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
1 67 BINISZKIEWICZ OLIWIA K 1 K 0-19 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:27:40 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
1 231 OSTROWSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 DEBINA 5km 0:27:44 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
1 33 DOMERACKI MARIUSZ M 1 M 30-39 1 GRONOWO ELBLĄSKIE RATOWNIK MEDYCZNY TEAM 5km 0:27:48 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
1 137 TOCHA ZBIGNIEW M 1 M 60-69 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:27:51 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
1 142 SZEWCZYK ADAM M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
1 74 BOCHON AGATA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
1 177 KOMASARA PIOTR M 1 M 20-29 1 MALBORK 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
1 178 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 1 M 40-49 1 LASOWICE WIELKIE 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
1 189 MARKOWICZ PAULINA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
1 245 MARKOWICZ ŁUKASZ M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
1 53 NOWICKA KATARZYNA K 1 K 40-49 1 KWIDZYN-MAREZA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:28:13 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
1 95 CHABOWSKI TOMASZ M 1 M 40-49 1 TCZEW 5km 0:28:23 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
1 213 DĘGA LIDIA K 1 K 20-29 1 TRALEWO 5km 0:28:39 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
1 129 PRZYBYSZEWSKA KAROLINA K 1 K 20-29 1 KWIDZYN 5km 0:28:41 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
1 35 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:28:46 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
1 218 MOTYLEWSKI DOMINIK M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:28:47 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
1 176 GROSZKOWSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
1 175 GROSZKOWSKA ALICJA K 1 K 0-19 1 MALBORK SP 8 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
1 69 GRABOWSKA MAGDALENA K 1 K 20-29 1 STARE POLE 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
1 30 KÜCHLER PAWEŁ M 1 M 20-29 1 GDYNIA 5km 0:28:50 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
1 249 KONRAD KRZYSZTOF M 1 M 50-59 1 MALBORK 5km 0:28:54 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
1 90 ZYCH DAWID M 1 M 40-49 1 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:28:57 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km]
1 49 JEROMIN AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 MALBORK KLUB BIEGACZA GRUPA MALBORK 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
1 50 DONAJSKI PIOTR M 1 M 40-49 1 POSTOLIN 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
1 202 WORON ALEKSANDRA K 1 K 50-59 1 MALBORK 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
1 228 GÓRSKA WERONIKA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:29:02 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
1 103 SALEEM MONIKA K 1 K 30-39 1 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:29:17 10.24 [km/h] 0:05:51 [min/km]
1 37 MAMCZYNSKA JOLA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG 5km 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
1 38 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 1 M 40-49 1 ELBLĄG 5km 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
1 68 BINISZKIEWICZ MARCIN M 1 M 40-49 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:29:24 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
1 197 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 MALBORK KIJOWY FOLK 5km 0:29:35 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
1 59 KARGÓL MARZENA K 1 K 30-39 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:29:36 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
1 58 KARGÓL ŁUKASZ M 1 M 30-39 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:29:56 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
1 154 RUCHLEWICZ URSZULA K 1 K 40-49 1 SZTUM 5km 0:30:07 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
1 65 BACZEWSKI ROBERT M 1 M 40-49 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:30:13 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
1 190 STARZEC PIOTR M 1 M 20-29 1 MALBORK 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
1 146 SARACH LESZEK M 1 M 30-39 1 CZARLIN INSTAL-KLIMA 5km 0:30:49 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
1 145 SARACH KAROLINA K 1 K 30-39 1 CZARLIN INSTAL-KLIMA 5km 0:30:49 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
1 94 FILIPIAK BEATA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 5km 0:30:53 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
1 93 PĘKALSKA MONIKA K 1 K 30-39 1 ELBLĄG 5km 0:30:53 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
1 48 GŁOWACKA ANNA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:30:53 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
1 42 KOZŁOWSKI PATRYK M 1 M 20-29 1 MALBORK 5km 0:30:55 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
1 75 KULCZYK IZABELA K 1 K 30-39 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:31:10 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
1 47 KOTŁOWSKA MARLENA K 1 K 40-49 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:31:10 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
1 46 KOWALSKA ANNA K 1 K 40-49 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:31:10 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
1 240 CIESIELSKA MAŁGORZATA K 1 K 30-39 1 KWIDZYN 5km 0:31:26 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
1 24 ZALEWSKA KAROLINA K 1 K 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:31:26 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
1 196 DOMINIECKA ADRIANA K 1 K 40-49 1 MALBORK KIJOWY FOLK 5km 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
1 106 REDLIN MONIKA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:31:35 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
1 181 ROJEWSKI ALAN M 1 M 0-19 1 MALBORK 5km 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
1 28 MICHALECKA BEATA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:31:54 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
1 29 MICHALECKI JAROSŁAW M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:31:54 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
1 180 ROJEWSKA IWONA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:31:58 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
1 182 CZAPLA NATALIA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:31:58 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
1 179 ROJEWSKA ANGELIKA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:31:58 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
1 164 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 1 M 50-59 1 MALBORK I LO MALBORK 5km 0:31:59 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
1 55 NOWICKA PATRYCJA K 1 K 0-19 1 MAREZA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:32:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
1 225 KARLAK MARLENA K 1 K 20-29 1 KRZYŻANOWO 5km 0:32:07 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km]
1 201 HOOG WIOLETA K 1 K 30-39 1 MIŁORADZ 5km 0:32:10 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
1 21 WITEK SYLWIA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:32:10 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
1 84 OSTROWSKA MIROSŁAWA K 1 K 30-39 1 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:32:10 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
1 15 JARZEMSKI PIOTR M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:32:20 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
1 139 SADOWSKA MONIKA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:32:25 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
1 167 MATEJUK EWA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:32:30 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
1 17 WARACHEWICZ ANNA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:32:31 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
1 184 URBANOWICZ BARTOSZ M 1 M 30-39 1 MALBORK 22.BLT 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km]
1 243 BEŁWON SANDRA K 1 K 20-29 1 SZLAGNOWO 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km]
1 76 KULCZYK KAROLINA K 1 K 30-39 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
1 14 STÓJ NATALIA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
1 237 CHARZEWSKI MAREK M 1 M 50-59 1 MALBORK 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
1 144 SŁAWIŃSKA MONIKA K 1 K 30-39 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
1 87 ZIMNY IGOR M 1 M 0-19 1 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW, SP 8 TCZEW 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
1 86 ZIMNY FILIP M 1 M 0-19 1 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
1 85 ZIMNA ANNA K 1 K 30-39 1 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:33:13 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
1 88 ZIMNY SEBASTIAN M 1 M 30-39 1 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:33:13 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
1 232 PRZEWOROWSKA SYLWIA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:33:43 8.90 [km/h] 0:06:45 [min/km]
1 34 JAROŃSKA MAŁGORZATA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:33:56 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
1 120 RYKAŁA RAFAŁ M 1 M 30-39 1 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE 5km 0:34:00 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km]
1 92 MAJEWSKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 ELBLĄG 5km 0:34:09 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
1 83 ZIMNY DAWID M 1 M 0-19 1 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:34:15 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
1 82 ZIMNA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:34:15 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
1 246 ZALEWSKI KAMIL M 1 0 1 SZTUTOWO 5km 0:34:36 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
1 20 BRZUSTEWICZ TOMASZ M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:35:11 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
1 78 SKIERKOWSKI BARTEK M 1 M 20-29 1 KOŃCZEWICE GRUPA BRICOMARCHE 5km 0:35:12 8.52 [km/h] 0:07:02 [min/km]
1 26 FILCEK DARIA K 1 K 30-39 1 NOWY STAW 5km 0:35:20 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
1 111 WALENTOWICZ NATALIA K 1 K 30-39 1 NOWY STAW 5km 0:35:21 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
1 27 BŁAWAT ŁUKASZ M 1 M 30-39 1 NOWY STAW 5km 0:35:21 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
1 43 OCZKOWSKA ANNA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:35:47 8.38 [km/h] 0:07:09 [min/km]
1 198 SĘKARA RAFAŁ M 1 M 20-29 1 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE 5km 0:35:57 8.34 [km/h] 0:07:11 [min/km]
1 199 SIUCIAK ALEKSANDRA K 1 K 20-29 1 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE 5km 0:35:57 8.34 [km/h] 0:07:11 [min/km]
1 23 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK SAPIĄCE GAZELE 5km 0:35:59 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km]
1 8 BŁĄDEK NATALIA K 1 K 0-19 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA SP NR 8 5km 0:36:06 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
1 6 BŁĄDEK RAFAŁ M 1 M 40-49 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km 0:36:07 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
1 22 KRAJEWSKI MIROSŁAW M 1 M 60-69 1 MALBORK MORSY MALBORK 5km 0:36:16 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km]
1 238 NOWAK KACPER M 1 M 0-19 1 TCZEW 5km 0:36:32 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
1 96 NOWAK GRZEGORZ M 1 M 30-39 1 TCZEW 5km 0:36:32 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
1 97 NOWAK KATARZYNA K 1 K 30-39 1 TCZEW 5km 0:36:32 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
1 80 DUDZIK PIOTR M 1 M 40-49 1 ELBLĄG EL-AKTYWNI 5km 0:37:05 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km]
1 81 KULPA - DUDZIK EWA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG 5km 0:37:06 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km]
1 64 BACZEWSKA KATARZYNA K 1 K 40-49 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:37:11 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
1 163 KUPIŃSKA-JASIŃSKA MAGDALENA K 1 K 30-39 1 MIŁORADZ 5km 0:37:15 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
1 173 KOSTRZEWA-GÓRAL JUSTYNA K 1 K 30-39 1 STARA WISŁA 5km 0:37:15 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
1 60 KARGÓL SANDRA K 1 K 0-19 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:37:52 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km]
1 168 WĘGRZYNOWSKI GRZEGORZ M 1 M 30-39 1 ELBLĄG 5km 0:38:16 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
1 132 SOWA SYLWEK M 1 M 40-49 1 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:38:22 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
1 131 SOWA RENATA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:38:23 7.82 [km/h] 0:07:41 [min/km]
1 66 MIŚKIEWICZ BASIA K 1 K 40-49 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:38:40 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km]
1 61 KARGÓL DOROTA K 1 K 30-39 1 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:38:41 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km]
1 72 NOWOSIELSKI EUGENIUSZ M 1 M 50-59 1 MALBORK 5km 0:38:54 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
1 138 SADOWSKA DOROTA K 1 K 50-59 1 MALBORK 5km 0:38:54 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
1 117 CZOPEK JAROSLAW M 1 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 5km 0:39:14 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
1 230 KILIMAN BEATA K 1 K 40-49 1 DĘBINA 5km 0:39:57 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km]
1 229 SAWICKA URSZULA K 1 K 30-39 1 DĘBINA 5km 0:39:57 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km]
1 141 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:40:14 7.46 [km/h] 0:08:03 [min/km]
1 70 KOCZAJ JANNA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:41:40 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
1 140 ZAJĄC LUCYNA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:41:40 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
1 71 BŁASZAK MAGDALENA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:41:40 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
1 223 STACHOWICZ DOMINIK M 1 M 0-19 1 GNOJEWO 5km 0:42:21 7.08 [km/h] 0:08:28 [min/km]
1 221 STACHOWICZ DAMIAN M 1 M 0-19 1 GNOJEWO 5km 0:42:21 7.08 [km/h] 0:08:28 [min/km]
1 222 STACHOWICZ KAMILA K 1 K 30-39 1 GNOJEWO 5km 0:42:21 7.08 [km/h] 0:08:28 [min/km]
1 212 ZNANIECKI RAFAŁ M 1 M 40-49 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km 0:42:56 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
1 211 ZNANIECKI FRANCISZEK M 1 M 0-19 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km 0:42:57 6.98 [km/h] 0:08:35 [min/km]
1 1 BARCIKOWSKA ANIA K 1 K 30-39 1 ŻONA ARTURA :-) DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM 5km 0:44:07 6.80 [km/h] 0:08:49 [min/km]
1 124 GÓRECKA SYLWIA K 1 K 30-39 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:44:22 6.76 [km/h] 0:08:52 [min/km]
1 242 KOCZAJ AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
1 172 CYGANOWSKA EWA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
1 123 SZTALKA KATARZYNA K 1 K 30-39 1 TCZEW 5km 0:45:52 6.54 [km/h] 0:09:10 [min/km]
1 195 HOFFMANN IZABELA K 1 K 30-39 1 ZBLEWO 5km 0:45:56 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km]
1 191 WASIOŁEK ADAM M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:47:38 6.30 [km/h] 0:09:32 [min/km]
1 192 WASIOŁEK MARIOLA K 1 K 50-59 1 MALBORK 5km 0:47:38 6.30 [km/h] 0:09:32 [min/km]
1 158 PIERZCHAŁA MARTA K 1 K 30-39 1 ELBLAG 5km 0:49:00 6.12 [km/h] 0:09:48 [min/km]
1 128 WOLANIN ANNA K 1 K 30-39 1 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 5km 0:49:44 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
1 219 LERCH MAGDALENA K 1 K 30-39 1 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 5km 0:49:44 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
1 127 WOLANIN OLIWIA K 1 K 0-19 1 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 5km 0:49:44 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
1 210 ZNANIECKA JULIA K 1 K 0-19 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km 0:50:04 5.99 [km/h] 0:10:01 [min/km]
1 209 ZNANIECKA ANNA K 1 K 40-49 1 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km 0:50:04 5.99 [km/h] 0:10:01 [min/km]
1 234 KWIATKOWSKI MARCIN M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:50:18 5.96 [km/h] 0:10:04 [min/km]
1 233 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:50:18 5.96 [km/h] 0:10:04 [min/km]
1 235 SKOREK ARKADIUSZ M 1 0 1 MIŁORADZ 5km 0:50:18 5.96 [km/h] 0:10:04 [min/km]
1 3 WIECZOREK EUGIENIA K 1 K 60-69 1 MALBORK 5km 0:51:04 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
1 13 KRUSZEWSKA KATARZYNA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:51:05 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
1 207 SASIN ANNA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:51:07 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
1 216 DĘGA JADWIGA K 1 K 60-69 1 TRALEWO 5km 0:51:22 5.84 [km/h] 0:10:16 [min/km]
1 215 NARLOCH PAWEŁ M 1 M 0-19 1 LASKI 5km 0:51:22 5.84 [km/h] 0:10:16 [min/km]
1 153 ZIMNA DANIELA K 1 K 30-39 1 TCZEW 5km 0:53:48 5.58 [km/h] 0:10:46 [min/km]
1 151 POTOCZEK GENOWEFA K 1 K 70+ 1 LICHNOWY MAMA,BABCIA,PRABABCIA 5km 0:53:48 5.58 [km/h] 0:10:46 [min/km]
1 152 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 1 K 50-59 1 TCZEW 5km 0:53:48 5.58 [km/h] 0:10:46 [min/km]
1 220 WIŚNIEWSKA AMELIA K 1 K 0-19 1 MALBORK 5km 0:53:48 5.58 [km/h] 0:10:46 [min/km]
1 159 GORDON-NOWAK EWA K 1 K 60-69 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:55:24 5.42 [km/h] 0:11:05 [min/km]
1 160 NOWAK MAREK M 1 M 60-69 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:55:33 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 187 ŚLEDŹ JOANNA K 1 K 50-59 1 ELBLĄG 5km 0:55:34 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 44 KOSIŃSKA ANNA K 1 K 30-39 1 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km 0:55:34 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 119 CHABOWSKA GRAŻYNA K 1 K 40-49 1 SZTUM MORSY MALBORK 5km 0:55:34 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 161 BARTOSIK KATARZYNA K 1 K 50-59 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:55:34 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 188 PŁOSKONKA KAMILA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 5km 0:55:34 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 185 NIERZWICKI GRZEGORZ M 1 M 40-49 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:55:35 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 186 NIERZWICKA ANNA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:55:35 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
1 135 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA K 1 K 30-39 1 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km 0:55:42 5.39 [km/h] 0:11:08 [min/km]
1 134 CICHERSKA PAULINA K 1 K 30-39 1 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km 0:55:42 5.39 [km/h] 0:11:08 [min/km]
1 62 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 1 M 50-59 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:55:43 5.38 [km/h] 0:11:09 [min/km]
1 109 MĄDER JOLANTA K 1 K 50-59 1 MALBORK PTTK MALBORK 5km 0:55:46 5.38 [km/h] 0:11:09 [min/km]
1 133 MAJEWSKI ARKADRIUSZ M 1 M 50-59 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:55:46 5.38 [km/h] 0:11:09 [min/km]
1 108 MĄDER BOGDAN M 1 M 50-59 1 MALBORK PTTK MALBORK 5km 0:55:47 5.38 [km/h] 0:11:09 [min/km]
1 136 KOSIANOWSKA MONIKA K 1 K 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:55:48 5.38 [km/h] 0:11:10 [min/km]
1 102 CZARNECKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:55:49 5.37 [km/h] 0:11:10 [min/km]
1 118 WITKOWSKI ALBERT M 1 M 40-49 1 TRALEWO MALBORSKIE MORSY 5km 0:55:49 5.37 [km/h] 0:11:10 [min/km]
1 101 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:55:49 5.37 [km/h] 0:11:10 [min/km]
1 121 WITKOWSKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 TRALEWO 5km 0:57:05 5.26 [km/h] 0:11:25 [min/km]
1 155 RUCHLEWICZ URSZULKA K 1 K 0-19 1 SZTUM 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 301 BIELEC KAROLINA K 1 K 30-39 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 302 BIELEC WOJCIECH M 1 M 30-39 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 303 BIEN DAMIAN M 1 M 20-29 1 NOWY STAW 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 304 BRODZIK MARTYNA K 1 K 30-39 1 LISEWO MALBORSKIE 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 305 BUKOWSKA DOROTA K 1 K 40-49 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 306 DOMBROWSKA BARBARA K 1 K 40-49 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 307 DOMINIAK ANITA K 1 K 40-49 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 308 DOMINIECKI KRZYSZTOF M 1 M 40-49 1 MALBORK KIJOWY FOLK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 309 DUBICKA NATALIA K 1 K 20-29 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 310 FRĄTCZAK ŁUKASZ M 1 M 20-29 1 PELPLIN 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 311 JASTRZESPSKA MARIOLA K 1 K 50-59 1 STARE POLE 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 312 JÓZEFOWICZ BARBARA K 1 K 30-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 313 KAMIŃSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 STAROGARD INSTAL-KLIMA 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 314 KASZUBOWSKI ZENON M 1 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 315 KENOBI OBI-WAN M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 316 KOCZAJ RAFAŁ M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 317 KOWALSKA MARTA K 1 K 40-49 1 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 318 KOWNACKA KAROLINA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 319 KRUCZKOWSKI MICHAŁ M 1 M 20-29 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 320 LINEK MARCELINA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 321 MALINOWSKI MATEUSZ M 1 M 20-29 1 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 322 MAZUREK GALERIA K 1 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 323 MAZUREK TOMASZ M 1 M 40-49 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 324 MOCZYŃSKA BEATA K 1 K 50-59 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 325 MOCZYŃSKI SŁAWOMIR M 1 M 50-59 1 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 326 OLEK MEDARD M 1 M 30-39 1 KIJEWO SZLACHECKIE 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 327 PODLASKI LUKASZ M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 328 STOLARÓW ROBERT M 1 M 40-49 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 329 TARKOWSKA IZA K 1 K 50-59 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 330 WALENDZIAK RYSZARD M 1 M 40-49 1 GOŚCISZEWO VALDANO 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 331 ZIELIŃSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 GRUDZIĄDZ 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 332 ZINIEWICZ ŁUKASZ M 1 M 30-39 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 333 BEDNARZ JUSTYNA K 1 K 20-29 1 NOWY KAMIEŃ 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 334 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 1 K 30-39 1 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 335 DĄBKOWSKA ZOFIA K 1 K 0-19 1 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 336 GÓRA BEATA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 337 KLUZA KAROLINA K 1 K 20-29 1 WLADYSLAWOWO 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 338 KMIEĆ EDWARD M 1 M 70+ 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 339 KMIEĆ KRYSTYNA K 1 K 60-69 1 MALBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 340 KOWALCZYK ANNA K 1 K 40-49 1 PRUSZKÓW APS 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 341 WIECZORKIEWICZ BARBARA K 1 K 40-49 1 KRZYŻANOWO 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
1 342 WIJATKOWSKA JOLANTA K 1 K 60-69 1 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ