5km NORDIC WALKING

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARY DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 150 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40-49 PRZODKOWO TEAM DEAF TOPOREK 5km Nordic Walking 0:29:49 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
2 35 KLIMCZAK ADAM M 2 M 60-69 WARSZAWA 5km Nordic Walking 0:29:49 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
3 82 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 3 M 40-49 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Nordic Walking 0:31:24 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
4 77 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 4 M 50-59 1 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km Nordic Walking 0:33:27 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
5 63 JANKOWSKI MARCIN M 5 M 40-49 1 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK JANKOWSCY 5km Nordic Walking 0:33:45 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
6 53 OWCZAREK KATARZYNA K 1 K 40-49 KOSAKOWO OWCZARKI OWCZAREK 5km Nordic Walking 0:33:55 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
7 67 BUJNICKI MARCIN M 6 M 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:34:27 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
8 121 SZYMANOWSKA ANNA K 2 K 50-59 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY SZYMANOWSCY 5km Nordic Walking 0:34:43 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
9 2 CZOPEK JAROSLAW M 7 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 5km Nordic Walking 0:34:56 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
10 34 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 3 K 40-49 WARSZAWA 5km Nordic Walking 0:35:01 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
11 145 PRZYGODA MARIUSZ M 8 M 30-39 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK PRZYGODA 5km Nordic Walking 0:35:25 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
12 73 POSIM DARIUSZ M 9 M 50-59 2 DUBIEL WATAHA POSIM 5km Nordic Walking 0:35:30 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
13 54 OWCZAREK JACEK M 10 M 40-49 3 KOSAKOWO OWCZARKI OWCZAREK 5km Nordic Walking 0:35:44 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
14 122 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 11 M 60-69 1 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY SZYMANOWSCY 5km Nordic Walking 0:35:50 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
15 58 NITKA WACŁAW M 12 M 60-69 2 OTOMIN 5km Nordic Walking 0:35:55 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
16 28 OLEJKO RADOSŁAW M 13 M 40-49 4 GDAŃSK 5km Nordic Walking 0:36:05 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
17 160 KUNCEWICZ MONIKA K 4 K 40-49 1 GDAŃSK 5km Nordic Walking 0:36:28 8.23 [km/h] 0:07:18 [min/km]
18 37 ROGULSKI TOMASZ M 14 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 5km Nordic Walking 0:36:57 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
19 57 BŁĄDEK RAFAŁ M 15 M 40-49 6 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km Nordic Walking 0:37:17 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
20 95 STASIOROWSKA ULA K 5 K 30-39 1 SZTUTOWO 5km Nordic Walking 0:37:19 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
21 199 MĄDER BOGDAN M 16 M 50-59 3 MALBORK 5km Nordic Walking 0:37:29 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
22 15 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 17 M 60-69 3 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM KUSIAK 5km Nordic Walking 0:37:33 7.99 [km/h] 0:07:31 [min/km]
23 108 LEBIEDŹ JACEK M 18 M 40-49 7 MOSTY WIEDŹMIN Z MOSTÓW 5km Nordic Walking 0:37:41 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
24 70 FISZER JUSTYNA K 6 K 30-39 2 MIKOSZEWO 5km Nordic Walking 0:37:57 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
25 127 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 19 M 40-49 8 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5km Nordic Walking 0:38:04 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
26 112 BIAŁK ROMAN M 20 M 60-69 4 GDAŃSK 5km Nordic Walking 0:38:06 7.87 [km/h] 0:07:37 [min/km]
27 152 LITEWSKA JOANNA K 7 K 40-49 2 JUSZKOWO TEAM DEAF 5km Nordic Walking 0:38:26 7.81 [km/h] 0:07:41 [min/km]
28 16 WIADERSKI WOJCIECH M 21 M 60-69 5 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:38:28 7.80 [km/h] 0:07:42 [min/km]
29 87 KLUKOWSKA MARTYNA K 8 K 0-19 1 LĘBORK UNIA RACING TEAM 5km Nordic Walking 0:38:42 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km]
30 61 JANKOWSKA BEATA K 9 K 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK JANKOWSCY 5km Nordic Walking 0:39:06 7.67 [km/h] 0:07:49 [min/km]
31 10 KACZMAREK JAREK M 22 M 50-59 4 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK KACZMAREK 5km Nordic Walking 0:39:08 7.67 [km/h] 0:07:50 [min/km]
32 123 WENEK MAJA K 10 K 0-19 2 LĘBORK 5km Nordic Walking 0:39:18 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
33 11 KACZMAREK ZOFIA K 11 K 50-59 1 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK KACZMAREK 5km Nordic Walking 0:39:20 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
34 66 BUJNICKA MAGDALENA K 12 K 0-19 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:39:43 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
35 125 SIKORRA JANINA K 13 K 60+ 1 LĘDZIECHOWO 5km Nordic Walking 0:40:54 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
36 36 ROGULSKA ANNA K 14 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 5km Nordic Walking 0:42:03 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
37 132 GÓRSKA KATARZYNA K 15 K 40-49 5 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:42:05 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
38 184 ZANDER ELŻBIETA K 16 K 60+ 2 TCZEW 5km Nordic Walking 0:42:14 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km]
39 38 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 17 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:43:00 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
40 86 KLUKOWSKA BEATA K 18 K 30-39 3 LĘBORK UNIA RACING TEAM KLUKOWSCY 5km Nordic Walking 0:43:09 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
41 88 KLUKOWSKA MAGDA K 19 K 0-19 4 LĘBORK UNIA RACING TEAM 5km Nordic Walking 0:43:09 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
42 89 KLUKOWSKI MARCIN M 23 M 30-39 3 LĘBORK UNIA RACING TEAM KLUKOWSCY 5km Nordic Walking 0:43:11 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
43 138 PRZYGODA AGNIESZKA K 20 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK PRZYGODA 5km Nordic Walking 0:43:38 6.88 [km/h] 0:08:44 [min/km]
44 13 KULCZYCKI JAN M 24 M 60-69 6 GDAŃSK/SOPOT 5km Nordic Walking 0:43:39 6.87 [km/h] 0:08:44 [min/km]
45 91 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 21 K 30-39 4 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 5km Nordic Walking 0:44:25 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
46 92 DĄBKOWSKA ZOFIA K 22 K 0-19 5 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 5km Nordic Walking 0:44:25 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
47 27 NOWAK BEATA K 23 K 40-49 7 GDAŃSK 5km Nordic Walking 0:44:57 6.67 [km/h] 0:08:59 [min/km]
48 29 POLIS MARZENA K 24 K 40-49 8 GDAŃSK 5km Nordic Walking 0:44:58 6.67 [km/h] 0:09:00 [min/km]
49 59 SZARKO EMILIA K 25 K 40-49 9 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:45:31 6.59 [km/h] 0:09:06 [min/km]
50 72 POSIM BOGUMIŁA K 26 K 50-59 3 DUBIEL WATAHA POSIM 5km Nordic Walking 0:46:42 6.42 [km/h] 0:09:20 [min/km]
51 131 KOSTENCKA AGA K 27 K 40-49 10 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5km Nordic Walking 0:47:07 6.37 [km/h] 0:09:25 [min/km]
52 129 STACHOWICZ ANNA K 28 K 40-49 11 ŁÓDŹ DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5km Nordic Walking 0:47:10 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km]
53 25 CHABOWSKA GRAŻYNA K 29 K 40-49 12 SZTUM MORSY MALBORK 5km Nordic Walking 0:47:27 6.32 [km/h] 0:09:29 [min/km]
54 139 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 30 K 40-49 13 MALBORK 5km Nordic Walking 0:48:05 6.24 [km/h] 0:09:37 [min/km]
55 146 PRZYGODA MARIANNA K 31 K 60+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:50:58 5.89 [km/h] 0:10:12 [min/km]
56 14 KUSIAK MARIA K 32 K 60+ 4 GDAŃSK KUSIAK 5km Nordic Walking 0:51:25 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]
57 76 ŚWISŁOCKA EWA K 33 K 50-59 4 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km Nordic Walking 0:51:26 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]
58 135 SZUSTEK KATARZYNA K 34 K 40-49 14 ELBLĄG 5km Nordic Walking 0:51:47 5.79 [km/h] 0:10:21 [min/km]
- 177 CHABSKA KRYSTYNA K - K 60+ - KATY RYBACKIE 5km Nordic Walking 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 178 JAKUBCZAK WALDEMAR M - M 60-69 - MALBORK 5km Nordic Walking 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

5km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARY DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 168 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 20-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 5km Bieg 0:16:48 17.86 [km/h] 0:03:22 [min/km]
2 40 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 2 M 20-29 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km Bieg 0:17:16 17.37 [km/h] 0:03:27 [min/km]
3 21 GROTH PATRYK M 3 M 0-19 GLINCZ GKS ŻUKOWO 5km Bieg 0:18:10 16.51 [km/h] 0:03:38 [min/km]
4 100 SENIUŚ MARCIN M 4 M 40-49 1 EGIERTOWO SENIUŚ 5km Bieg 0:19:45 15.19 [km/h] 0:03:57 [min/km]
5 128 WALCZAK JĘDRZEJ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK 5km Bieg 0:19:53 15.09 [km/h] 0:03:59 [min/km]
6 117 CHUDEWNIAK TOMEK M 6 M 20-29 1 SZTUTOWO WILKI ŻUŁAWSKIE 5km Bieg 0:19:54 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km]
7 105 WALDOWSKI ROMAN M 7 M 30-39 2 GDAŃSK 5km Bieg 0:19:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
8 116 ZALEWSKI ANDRZEJ M 8 M 40-49 2 SZTUTOWO 5km Bieg 0:20:05 14.94 [km/h] 0:04:01 [min/km]
9 119 OLIWIŃSKI PAWEŁ M 9 M 30-39 3 BIAŁA GÓRA LKS ZANTYR SZTUM 5km Bieg 0:20:37 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
10 181 KASZUBOWSKI ZENON M 10 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:20:47 14.43 [km/h] 0:04:09 [min/km]
11 24 CHABOWSKI TOMASZ M 11 M 50-59 2 SZTUM SZTUM BIEGA 5km Bieg 0:21:02 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km]
12 120 PAŁAT PAWEŁ M 12 M 30-39 4 WĘGORZEWO 11 MPA WĘGORZEWO 5km Bieg 0:21:07 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
13 124 KOZIARSKA ANIA K 1 K 30-39 ELBLĄG 5km Bieg 0:21:09 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
14 43 JASNOCH ROBERT M 13 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI 5km Bieg 0:21:26 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
15 39 WNUK STANISŁAW M 14 M 50-59 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km Bieg 0:21:38 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
16 157 SZUBOWSKI LUKASZ M 15 M 30-39 5 TCZEW 5km Bieg 0:21:43 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
17 60 SZARKO MACIEJ M 16 M 40-49 4 ELBLĄG 5km Bieg 0:21:47 13.77 [km/h] 0:04:21 [min/km]
18 32 DZWONKOWSKI MARIUSZ M 17 M 40-49 5 DĘBINA 5km Bieg 0:21:50 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
19 31 SUCHOMSKI MARCIN M 18 M 30-39 6 NOWY STAW GOLDEN TEAM 5km Bieg 0:22:04 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
20 93 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 19 M 30-39 7 SZTUM 5km Bieg 0:22:09 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
21 141 CHUDEWNIAK AGNIESZKA K 2 K 20-29 WROCŁAW TRIATHLON CLUB WROCŁAW 5km Bieg 0:22:14 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
22 111 SOBIERAJ KRZYSZTOF M 20 M 50-59 4 GŁOGOWO TTC TORUŃ 5km Bieg 0:22:16 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
23 50 MROCZKOWSKI TOMASZ M 21 M 30-39 8 MALBORK GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS 5km Bieg 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
24 142 MIECZKOWSKI TOMASZ M 22 M 40-49 6 PASŁĘK 5km Bieg 0:22:27 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
25 65 TUNIEWICZ TOMASZ M 23 M 40-49 7 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK TUNIEWICZ 5km Bieg 0:22:27 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
26 26 JURCZYK MATEUSZ M 24 M 30-39 9 OTŁÓWKO GMINA GARDEJA BIEGA 5km Bieg 0:22:29 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
27 98 STASIOROWSKI PRZEMYSŁAW M 25 M 30-39 10 SZTUTOWO 5km Bieg 0:22:35 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
28 48 RANISZEWSKI PRZEMYSŁAW M 26 M 30-39 11 ELBLĄG 5km Bieg 0:22:43 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
29 182 STOLARÓW ROBERT M 27 M 40-49 8 MALBORK ACTIVE MALBORK STOLARÓW 5km Bieg 0:22:47 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
30 110 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 3 K 40-49 TUCHOM DIETETYKA-24.PL 5km Bieg 0:22:49 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
31 49 SIKORA ANDRZEJ M 28 M 40-49 9 NOWA WIEŚ MALBORSKA 22.BLT 5km Bieg 0:22:52 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
32 90 TONGA JAN M 29 M 30-39 12 ELBLĄG 5km Bieg 0:22:55 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
33 106 BRZESKI DAREK M 30 M 40-49 10 BRANIEWO 5km Bieg 0:23:01 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
34 7 WALENDZIAK ALICJA K 4 K 40-49 1 GOŚCISZEWO RUNNERSI S7 BANINO 5km Bieg 0:23:02 13.02 [km/h] 0:04:36 [min/km]
35 1 WALENDZIAK JAN M 31 M 0-19 1 GOŚCISZEWO 5km Bieg 0:23:02 13.02 [km/h] 0:04:36 [min/km]
36 159 DYDYNA KRZYSZTOF M 32 M 40-49 11 KĄTY RYBACKIE MARYNARKA WOJENNA 5km Bieg 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
37 183 STOLARÓW AGNIESZKA K 5 K 40-49 2 MALBORK ACTIVE MALBORK STOLARÓW 5km Bieg 0:23:20 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
38 174 KREJA ŁUKASZ M 33 M 30-39 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km Bieg 0:23:23 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
39 192 ZIMNY SEBASTIAN M 34 M 30-39 14 TCZEW ZIMNY 5km Bieg 0:23:27 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km]
40 118 FURTAK ARKADIUSZ M 35 M 50-59 5 SZTUTOWO BŁĘKITNI MIERZEJA 5km Bieg 0:23:38 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
41 130 GRABIAS ALEKSANDRA K 6 K 30-39 1 GDAŃSK 5km Bieg 0:23:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
42 6 ORLICKI DOMINIK M 36 M 40-49 12 STEGNA 5km Bieg 0:24:06 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
43 171 DOROSZEWSKI RAFAŁ M 37 M 40-49 13 MALBORK RON FOR FUN 5km Bieg 0:24:34 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
44 85 GAWRON PIOTR M 38 M 40-49 14 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 5km Bieg 0:24:44 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
45 80 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 7 K 40-49 3 SZTUTOWO KARCZEWSCY 5km Bieg 0:25:04 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
46 94 CZAPLA NATALIA K 8 K 20-29 1 MALBORK 5km Bieg 0:25:12 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
47 158 GURZEDA KACPER M 39 M 20-29 2 WROCLAW 5km Bieg 0:25:16 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
48 140 CHUDEWNIAK WOJCIECH M 40 M 50-59 6 JUNOSZYNO WILKI ŻUŁAWSKIE 5km Bieg 0:25:33 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
49 44 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 9 K 40-49 4 ELBLAG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP 5km Bieg 0:25:41 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
50 51 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 41 M 40-49 15 MALBORK 22.BLT 5km Bieg 0:25:51 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
51 52 GROSZKOWSKI MARCIN M 42 M 30-39 15 MALBORK 22 BLT 5km Bieg 0:25:52 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
52 172 KACZKIEWICZ DAMIAN M 43 M 40-49 16 GLIWICE NIGHT RUNNERS GLIWICE 5km Bieg 0:25:56 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
53 64 TUNIEWICZ AGNIESZKA K 10 K 40-49 5 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK TUNIEWICZ 5km Bieg 0:26:01 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
54 79 LULIS ZBIGNIEW M 44 M 50-59 7 GDAŃSK 5km Bieg 0:26:01 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
55 30 BŁAWAT ŁUKASZ M 45 M 30-39 16 NOWY STAW 5km Bieg 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
56 188 KOSIŃSKA ANNA K 11 K 30-39 2 MALBORK ABSOFACKINUTELY TEAM 5km Bieg 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
57 109 WOODS MICHAEL M 46 M 40-49 17 TCZEW 5km Bieg 0:26:50 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
58 189 ZIMNY AGNIESZKA K 12 K 30-39 3 TCZEW ZIMNY 5km Bieg 0:26:57 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
59 81 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 47 M 40-49 18 SZTUTOWO KARCZEWSCY 5km Bieg 0:27:07 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km]
60 68 GRUSZCZYŃSKI MIESZKO M 48 M 30-39 17 BYDGOSZCZ NORDIC WALKING PASŁĘK 5km Bieg 0:27:34 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
61 170 BIELASIEOSKI JAKUB M 49 M 0-19 2 JUNOSZYNO STEGNA 5km Bieg 0:27:54 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
62 41 ANTONIEWICZ MARCIN M 50 M 30-39 18 ELBLĄG 5km Bieg 0:28:11 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
63 42 TAŁUĆ ŁUKASZ M 51 M 30-39 19 ELBLĄG 5km Bieg 0:28:11 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
64 144 SZKLARSKI ANDRZEJ M 52 M 40-49 19 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 5km Bieg 0:28:16 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
65 99 SENIUŚ MAŁGORZATA K 13 K 30-39 4 EGIERTOWO SENIUŚ 5km Bieg 0:28:17 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
66 101 SIEBERT MONIKA K 14 K 30-39 5 KOBYLA KĘPA 5km Bieg 0:28:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
67 55 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 53 M 50-59 8 MALBORK I LO MALBORK 5km Bieg 0:28:28 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
68 12 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA K 15 K 30-39 6 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km Bieg 0:28:46 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
69 113 GNYP DANIEL M 54 M 40-49 20 RÓŻYNY GNYP 5km Bieg 0:28:49 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
70 33 SŁAWSKA GABRIELA K 16 K 40-49 6 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5km Bieg 0:28:52 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
71 107 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 55 M 50-59 9 MALBORK 5km Bieg 0:28:53 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
72 9 WÓŁKOWSKI MAREK M 56 M 50-59 10 OSTROŁĘKA 5km Bieg 0:29:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
73 8 PŁOCHA GRZEGORZ M 57 M 50-59 11 OSTROŁĘKA 5km Bieg 0:29:12 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km]
74 149 ZYGAROWSKA EWELINA K 17 K 30-39 7 SZTUTOWO 5km Bieg 0:29:39 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
75 195 WITEK ADAM M 58 M 40-49 21 MALBORK WITEK 5km Bieg 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
76 196 WITEK SYLWIA K 18 K 40-49 7 MALBORK WITEK 5km Bieg 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
77 147 KOTUŁA ANDRZEJ M 59 M 60-69 1 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM 5km Bieg 0:29:46 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
78 62 KÜCHLER PAWEŁ M 60 M 20-29 3 GDYNIA 5km Bieg 0:30:03 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
79 47 OLESIŃSKA AGNIESZKA K 19 K 30-39 8 ELBLĄG 5km Bieg 0:30:05 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
80 56 ZYCH DAWID M 61 M 40-49 22 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5km Bieg 0:30:26 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
81 23 KISIELEWSKI MAREK M 62 M 40-49 23 ELBLĄG KISIELEWSCY 5km Bieg 0:30:47 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
82 133 PĘKALSKA MONIKA K 20 K 30-39 9 ELBLĄG 5km Bieg 0:30:50 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
83 46 RABIEGA MAREK M 63 M 60-69 2 ELBLĄG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP 5km Bieg 0:31:07 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
84 74 SANDECKA GRAŻYNA K 21 K 40-49 8 JUNOSZYNO 5km Bieg 0:31:26 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
85 69 KLEIN TADEUSZ M 64 M 30-39 20 MALBORK 22.BLT 5km Bieg 0:31:27 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
86 148 MAJNA KAZIMIERZ M 65 M 60-69 3 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 5km Bieg 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
87 3 BRATKOWSKA - WOLSKA MARLENA K 22 K 20-29 2 SZTUTOWO 5km Bieg 0:32:03 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
88 22 KISIELEWSKA TERESA K 23 K 40-49 9 ELBLĄG KISIELEWSCY 5km Bieg 0:32:13 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
89 45 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 24 K 20-29 3 ELBLAG 5km Bieg 0:32:21 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
90 154 BUSZMAN PAWEL M 66 M 30-39 21 WARSZAWA BUSZMAN 5km Bieg 0:32:42 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km]
91 115 ZALEWSKI KAMIL M 67 M 0-19 3 SZTUTOWO 5km Bieg 0:32:52 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
92 137 KOS PATRYK M 68 M 40-49 24 STRASZYN KOS 5km Bieg 0:33:00 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
93 136 ADAMCZYK-KOS AGNIESZKA K 25 K 40-49 10 STRASZYN PRUSZCZ BIEGA KOS 5km Bieg 0:33:00 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
94 153 BUSZMAN AGATA K 26 K 30-39 10 WARSZAWA BUSZMAN 5km Bieg 0:33:05 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
95 126 JAROSZEWSKA MONIKA K 27 K 30-39 11 GDAŃSK 5km Bieg 0:33:11 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km]
96 102 KROPIDŁOWSKA NATALIA K 28 K 30-39 12 SZTUTOWO 5km Bieg 0:33:13 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
97 96 STASIOROWSKA ZUZIA K 29 K 0-19 1 SZTUTOWO 5km Bieg 0:33:15 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
98 97 STASIOROWSKA GABRYSIA K 30 K 0-19 2 SZTUTOWO 5km Bieg 0:33:27 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
99 104 RESZCZYŃSKA CELINA K 31 K 30-39 13 KĄTY RYBACKIE 5km Bieg 0:33:36 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
100 175 CHUDEWNIAK DANUTA K 32 K 50-59 1 JUNOSZYNO WILKI ŻULAWSKIE 5km Bieg 0:33:41 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km]
101 103 WARDZINSKA MALGORZATA K 33 K 30-39 14 KOBYLA KEPA 5km Bieg 0:33:43 8.90 [km/h] 0:06:45 [min/km]
102 191 ZIMNY DAWID M 69 M 0-19 4 TCZEW 5km Bieg 0:33:57 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
103 190 ZIMNY TOMASZ M 70 M 40-49 25 TCZEW 5km Bieg 0:34:01 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km]
104 194 HOOG WIOLETA K 34 K 30-39 15 MIŁORADZ HOOG 5km Bieg 0:34:06 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
105 193 HOOG GRZEGORZ M 71 M 40-49 26 MIŁORADZ HOOG 5km Bieg 0:34:07 8.79 [km/h] 0:06:49 [min/km]
106 143 SZKLARSKA ALICJA K 35 K 40-49 11 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 5km Bieg 0:34:35 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
107 4 ROŻEK JOANNA ROŻEK M 72 M 30-39 22 KRYNICA MORSKA 5km Bieg 0:35:34 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
108 186 MAŁYSZCZYSKI MARIUSZ M 73 M 30-39 23 SKOWRONKI YASOU 5km Bieg 0:35:49 8.38 [km/h] 0:07:10 [min/km]
109 5 MROZ ANNA K 36 K 30-39 16 SZTUTOWO 5km Bieg 0:36:00 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
110 71 DANELSKA GABRIELA K 37 K 30-39 17 JUNOSZYNO 5km Bieg 0:36:00 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
111 151 GRZYBOWSKI ROMAN M 74 M 40-49 27 SZTUTOWO 5km Bieg 0:36:28 8.23 [km/h] 0:07:18 [min/km]
112 176 GAJEWSKA GRAŻYNA K 38 K 50-59 2 ZIELONA GORA 5km Bieg 0:36:46 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
113 156 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 75 M 40-49 28 ELBLĄG 5km Bieg 0:36:55 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
114 155 KMITA SYLWIA K 39 K 40-49 12 ELBLĄG 5km Bieg 0:36:55 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
115 134 MAJEWSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 18 ELBLĄG 5km Bieg 0:37:18 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
116 114 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 41 K 40-49 13 RÓŻYNY GNYP 5km Bieg 0:37:26 8.01 [km/h] 0:07:29 [min/km]
117 78 DUDZIK PIOTR M 76 M 40-49 29 ELBLĄG EL-AKTYWNI DUDZIK 5km Bieg 0:40:48 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
118 75 KULPA - DUDZIK EWA K 42 K 40-49 14 ELBLĄG DUDZIK 5km Bieg 0:40:48 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
119 197 WASZKIEWICZ ARIEL M 77 M 40-49 30 EŁK WASZKIEWICZ 5km Bieg 0:41:33 7.22 [km/h] 0:08:19 [min/km]
120 198 WASZKIEWICZ MARTA K 43 K 40-49 15 EŁK WASZKIEWICZ 5km Bieg 0:41:34 7.22 [km/h] 0:08:19 [min/km]
121 18 GODLEWSKI MIROSŁAW M 78 M 40-49 31 ELBLĄG 5km Bieg 0:42:20 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
122 19 SOWA RENATA K 44 K 40-49 16 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG SOWA 5km Bieg 0:42:20 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
123 17 GŁOWACKA ANNA K 45 K 40-49 17 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km Bieg 0:42:20 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
124 20 SOWA SYLWESTER M 79 M 40-49 32 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG SOWA 5km Bieg 0:42:20 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
125 173 KACZKIEWICZ AGNIESZKA K 46 K 40-49 18 GLIWICE NIGHT RUNNERS 5km Bieg 0:43:43 6.86 [km/h] 0:08:45 [min/km]
126 169 CHINC MAŁGORZATA K 47 K 50-59 3 KĄTY RYBACKIE 5km Bieg 0:48:27 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km]
127 187 BŁACHUT BARTOSZ M 80 M 30-39 24 MALBORK 5km Bieg 0:52:00 5.77 [km/h] 0:10:24 [min/km]
- 83 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN M - M 0-19 - SZTUTOWO 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 84 KARCZEWSKI OLIVIER M - M 0-19 - SZTUTOWO 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ