1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Buczynska Wioleta Naborowo Nordic Walking 5km
2 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 5km Maratonka
3 Chrzanowska Sylwia Chrzanowska Ożarów Mazowiecki Nordic Walking 5km Grupa Wilki opłacono on-line
4 Dziakiewicz Iwona Żyrardów Nordic Walking 5km opłacono on-line
5 Żulińska Kamila Podkowa Leśna Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
6 Klonowski Andrzej Milanówek Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
7 Barczuk Magda Warszawa Bieg 5km DobrzeNamIdzie opłacono on-line
8 Ramotowski Wojciech GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 5km opłacono on-line
9 Lewandowski Norbert Błonie Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Lks olymp
10 Słowiński Michał Warszawa Bieg 5km DobrzeNamIdzie opłacono on-line
11 Stokowska Marta Legionowo Bieg 5km opłacono on-line
12 Krawczuk Agnieszka Błonie Nordic Walking 5km opłacono on-line
13 Strzelecka Magdalena Osowiec Bieg 400m (roczniki 2010-2012) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
14 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki Bieg 5km DobrzeNamIdzie opłacono on-line
15 Marszałowski Mateusz Sochaczew Bieg 200m (roczniki 2013-2018) Przedszkole nr 1 Sochaczew opłacono on-line
16 Zarzycki Piotr Warszawa Bieg 5km
17 Mazur Paweł Warszawa Bieg 200m (roczniki 2013-2018) opłacono on-line
18 Magryta Natalia Milanówek Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
19 Dąbrowski Aleksander Piastów Bieg 400m (roczniki 2010-2012) Dąbki Family Team opłacono on-line
20 Dąbrowski Maksymilian Piastów Bieg 200m (roczniki 2013-2018) Dąbki Family Team opłacono on-line
21 Puszkarski Adam Warszawa Bieg 400m (roczniki 2010-2012) Gosadi Nordic Team opłacono on-line
22 Król Agnieszka Warszawa Bieg 200m (roczniki 2013-2018) opłacono on-line
23 Król Adam Warszawa Bieg 400m (roczniki 2010-2012) opłacono on-line
24 Król Anna Warszawa Nordic Walking 5km opłacono on-line
25 Brzezina Ewa SOCHACZEW Nordic Walking 5km
26 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Nordic Walking 5km
27 Karpiński Sebastian Warszawa Nordic Walking 5km Polnord opłacono on-line
28 Wedral Lena Grodzisk Mazowiecki Bieg 400m (roczniki 2010-2012) opłacono on-line
29 Kita-Nowak Małgorzata Borzęcin Mały Nordic Walking 5km Stare Babice Nordic Walking opłacono on-line
30 Puszkarska Małgorzata Warszawa Nordic Walking 5km Gosadi Nordic Team opłacono on-line
31 Klimczak Adam Warszawa Nordic Walking 5km Gosadi Nordic Team opłacono on-line
32 Styczewski Piotr Michałowice Bieg 200m (roczniki 2013-2018) Przedszkole Michałowice opłacono on-line
33 Styczewski Jan Michałowice Bieg 400m (roczniki 2010-2012) Podstawowa w Michałowicach im.Jana Pawła 2 opłacono on-line
34 SUJKOWSKA ALICJA BORZĘCIN MAŁY Nordic Walking 5km Stare Babice Nordic walking opłacono on-line
35 Cichoń Sławomir Warszawa Nordic Walking 5km opłacono on-line
36 Jamioł Ignacy Kielce Bieg 400m (roczniki 2010-2012) przedszkolak limit osiągnięty
37 Jamioł Michał Kielce Bieg 5km
38 Petrycki Marcin Marków Świnice Bieg 5km opłacono on-line
39 Szafran Beata Marków Świnice Bieg 5km opłacono on-line
40 Pawłowicz Aleksander Warszawa Bieg 5km
41 Marciniak Rafał Ośniki Bieg 400m (roczniki 2010-2012) opłacono on-line
42 Marciniak Kamila Ośniki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) opłacono on-line
43 Wiśniewska Ada Grodzisk Mazowiecki Bieg 400m (roczniki 2010-2012) opłacono on-line
44 Krasnodembska-Lange Monika Marków-Świnice Bieg 5km opłacono on-line
45 Jaworska Wioleta WARSZAWA Bieg 5km opłacono on-line
46 Kurmanek Mariusz Błonie Bieg 5km Klub Biegacza RTV Euro AGD opłacono on-line
47 Gronkiewicz Julia Milanówek Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
48 Szpadzik Jarosław Marki Bieg 5km WIN opłacono on-line
49 Uchwał Marcin Płock Bieg 5km Płocki Klub Wesołego Biegacza opłacono on-line
50 Zaremba Maria Wycinki Osowskie Bieg 200m (roczniki 2013-2018) opłacono on-line
51 Zaremba Andrzej Wycinki Osowskie Bieg 5km opłacono on-line
52 Nowak Maksymilian Żyrardów Bieg 200m (roczniki 2013-2018) opłacono on-line
53 Nowak Aleksander Żyrardów Bieg 200m (roczniki 2013-2018) opłacono on-line
54 Mikoś Roman Otwock Nordic Walking 5km opłacono on-line
55 Mikoś Teresa Otwock Nordic Walking 5km opłacono on-line
56 Olszewski Jacek Okuniew Nordic Walking 5km Sonsiedzi Team opłacono on-line
57 Borowska Mariola Kady Nordic Walking 5km MCK Milanówek opłacono on-line
58 Sałek Mateusz Warszawa Bieg 5km opłacono on-line
59 Łapińska Katarzyna Podkowa leśna Bieg 5km
60 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking 5km
61 Buczyński Kacper Naborowo Bieg 1km (roczniki 2004-2009) MKS BANK BS Płońsk opłacono on-line
62 Izraelska Katarzyna Okuniew Nordic Walking 5km Sonsiedzi Team opłacono on-line
63 Obłąkowska Olimpia Zazdrość Bieg 1km (roczniki 2004-2009) SP Korytów opłacono on-line
64 Obłąkowska Roksana Zazdrość Bieg 200m (roczniki 2013-2018) Pszczółki Korytów opłacono on-line
65 Obłąkowski Hubert Zazdrość Bieg 5km opłacono on-line
66 Sierańska Agata Chrzanów Duży Bieg 5km opłacono on-line
67 Wilińska Olga Ośniki Bieg 5km Olga opłacono on-line
68 Rejdych Aleksander Warszwaa Bieg 5km JacekBiega Running Team opłacono on-line
69 Zawada Jakub Pruszków Bieg 400m (roczniki 2010-2012) opłacono on-line
70 Nowicka Małgorzata Warszawa Bieg 5km opłacono on-line
71 Chołuj Jacek Warszawa Bieg 5km Jack opłacono on-line
72 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki Nordic Walking 5km GRUPA WILKI opłacono on-line
73 Wasiak Rafał Legionowo Bieg 5km opłacono on-line
74 Stankiewicz Dominik Warszawa Bieg 5km opłacono on-line
75 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA Nordic Walking 5km opłacono on-line
76 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA Nordic Walking 5km opłacono on-line
77 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki Bieg 200m (roczniki 2013-2018) DobrzeNamIdzie opłacono on-line
78 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki Bieg 5km DobrzeNamIdzie opłacono on-line
79 Tartanus Kinga Nieborów Bieg 400m (roczniki 2010-2012) opłacono on-line
80 Owczarek Magdalena Międzyborów Nordic Walking 5km Międzyborów opłacono on-line
81 Nietrzebka Paweł Międzyborów Nordic Walking 5km Międzyborów opłacono on-line
82 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów Nordic Walking 5km Międzyborów opłacono on-line
83 Domański DARIUSZ MAKÓWKA Bieg 5km POGOŃ/DOGOŃ GRODZISK MAZ
84 Grabski Aleksander Teresin Bieg 200m (roczniki 2013-2018) opłacono on-line
85 Adamczyk Aleksander Szczęsne Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Szkoła Tosi i Franka opłacono on-line
86 Adamczyk Wojciech Szczęsne Bieg 400m (roczniki 2010-2012) Szkoła Tosi i Franka opłacono on-line
87 Michalak Amelia Szczęsne Bieg 400m (roczniki 2010-2012) Szkoła Tosi i Franka opłacono on-line
88 Michalak Helenka Szczęsne Bieg 200m (roczniki 2013-2018) Przedszkole Tęczowe Ognisko opłacono on-line
89 Michalak Sylwester Szczęsne Bieg 5km opłacono on-line
90 Bielawski Leszek Okuniew Nordic Walking 5km Sonsiedzi Team opłacono on-line
91 Bielawska Elwira Okuniew Nordic Walking 5km Sonsiedzi Team opłacono on-line
92 Łęcki Michał Piastów Bieg 5km opłacono on-line
93 Czoska Patryk Dutrow Bieg 5km opłacono on-line
94 Murzyn Anna Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 5km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
95 Wojciechowska Magdalena Grodzisk Mazowiecki Bieg 5km opłacono on-line
96 Patynowska Katarzyna Tłuste Nordic Walking 5km opłacono on-line
97 Kostrzewa Elwira Warszawa Bieg 5km opłacono on-line
98 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki Nordic Walking 5km GRUPA WILKI opłacono on-line
99 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki Bieg 5km opłacono on-line
100 Sasin Marlena Milanówek Bieg 5km Bractwo Biegowe BGK opłacono on-line


Wyświetleń: 7819

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ