Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniak Rafał | Ośniki | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
2 | Tartanus Kinga | Nieborów | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
3 | Zawada Jakub | Pruszków | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
4 | Gontarczyk Emilia | Jaktorów | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
5 | Gontarczyk Wiktoria | Jaktorów | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
6 | Dobosiewicz Jan | Chylice | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
7 | Wiśniewska Ada | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
8 | Borkowski Jan | Warszawa | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | limit osiągnięty | |
9 | Wedral Lena | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
10 | Małkowska Justynka | Grodzisk Maz. | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
11 | Król Adam | Warszawa | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
12 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | opłacono on-line | |
13 | Mirkowski Adrian | Radzymin | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | AMP Victoria Radzymin | opłacono on-line |
14 | Dąbrowski Aleksander | Piastów | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | Dąbki Family Team | opłacono on-line |
15 | Puszkarski Adam | Warszawa | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | Gosadi Nordic Team | opłacono on-line |
16 | ADAMKIEWICZ LENA | PŁOCK | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | LENA LEMONIADA TEAM | opłacono on-line |
17 | Strzelecka Magdalena | Osowiec | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
18 | FRĄCZAK PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
19 | Balcerski Antek | Musuły | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
20 | Styczewski Jan | Michałowice | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | Podstawowa w Michałowicach im.Jana Pawła 2 | opłacono on-line |
21 | Jamioł Ignacy | Kielce | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | przedszkolak | limit osiągnięty |
22 | Klimas Krzysztof | Rawa Mazowiecka | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | SP 1 Rawa Mazowiecka | opłacono on-line |
23 | Wach Hanna | Rawa Mazowiecka | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | SP 4 Rawa Mazowiecka | opłacono on-line |
24 | Michalski Tadeusz | Nadarzyn | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | SP Nadarzyn | opłacono on-line |
25 | Lutomirska Asia | Łomianki | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | SP3 Kusy Łomianki / AZS AWF Warszawa | opłacono on-line |
26 | Adamczyk Wojciech | Szczęsne | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | Szkoła Tosi i Franka | opłacono on-line |
27 | Michalak Amelia | Szczęsne | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | Szkoła Tosi i Franka | opłacono on-line |
28 | Duraj Lena | Ząbki | Polska | Bieg 400m (roczniki 2010-2012) | Ząbki | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 15315