1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych

1km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 157 KLONOWSKI ANDRZEJ M 1 2005 MILANÓWEK LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:03:32
2 151 BUCZYŃSKI KACPER M 2 2006 NABOROWO MKS BANK BS PŁOŃSK 1km 0:03:56
3 170 ŻULIŃSKA KAMILA K 1 2005 PODKOWA LEŚNA LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:03:57
4 158 KORACH TADEUSZ M 3 2008 ODRANO-WOLA UKS MELO BŁONIE 1km 0:03:58
5 167 PLEJZNEROWSKI MATEUSZ M 4 2007 OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA 1km 0:04:12
6 162 MAGRYTA NATALIA K 2 2007 MILANÓWEK LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:27
7 153 CIBOROWSKI JAKUB M 5 2007 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:32
8 166 PLEJZNEROWSKI JAKUB M 6 2009 OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA 1km 0:04:35
9 168 ROMANOWICZ DAMIAN M 3 2006 LEGIONOWO 1km 0:04:44
10 150 ADAMCZYK ALEKSANDER M 8 2008 SZCZĘSNE SZKOŁA TOSI I FRANKA 1km 0:04:52
11 165 OBŁĄKOWSKA OLIMPIA K 3 2008 ZAZDROŚĆ SP KORYTÓW 1km 0:04:53
12 161 ŁUSZCZYŃSKA ALEKSANDRA K 4 2008 OPYPY 1km 0:05:01
13 163 MAŁKOWSKA ZUZIA K 5 2009 GRODZISK MAZ. LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:05:25
14 164 MARCINIAK KAMILA K 6 2007 OŚNIKI 1km 0:05:32
15 156 KLIMAS DOMINIKA K 7 2009 RAWA MAZOWIECKA SP 1 RAWA MAZOWIECKA 1km 0:06:00
16 169 SZEWCZYK NADIA K 8 2009 TOMASZÓW MAZOWIECKI 1km 0:06:20

400 m (K)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 132 GONTARCZYK EMILIA K 1 JAKTORÓW 400m 0:01:33
2 133 GONTARCZYK WIKTORIA K 2 JAKTORÓW 400m 0:01:36
3 136 LUTOMIRSKA ASIA K 3 ŁOMIANKI SP3 KUSY ŁOMIANKI / AZS AWF WARSZAWA 400m 0:01:40
4 147 WEDRAL LENA K 4 GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:01:42
5 128 BIAŁACH ZUZANNA K 5 OSOWIEC LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:01:50
6 143 REKUS ZUZANNA K 6 PŁOCK 400m 0:01:54
7 69 JAWORSKA JULIA K 7 WARSZAWA 400m 0:01:59
8 139 MICHALAK AMELIA K 8 SZCZĘSNE SZKOŁA TOSI I FRANKA 400m 0:02:05
9 148 WIŚNIEWSKA ADA K 9 GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:02:17
10 145 TARTANUS KINGA K 10 NIEBORÓW 400m 0:02:25
11 137 MAŁKOWSKA JUSTYNKA K 11 GRODZISK MAZ. 400m 0:02:34

400 m (M)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 98 KOSIK SEWERYN M 1 WYCINKI OSOWSKIE BIEGI LIDER GRODZISK MAZ. 400m 0:01:31
2 129 DĄBROWSKI ALEKSANDER M 2 PIASTÓW DĄBKI FAMILY TEAM 400m 0:01:35
3 127 BALCERSKI ANTEK M 3 MUSUŁY LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:01:42
4 144 STYCZEWSKI JAN M 4 MICHAŁOWICE PODSTAWOWA W MICHAŁOWICACH IM.JANA PAWŁA 2 400m 0:01:45
5 140 MICHALSKI TADEUSZ M 5 NADARZYN SP NADARZYN 400m 0:01:46
6 141 MIRKOWSKI ADRIAN M 6 RADZYMIN AMP VICTORIA RADZYMIN 400m 0:01:47
7 142 PUSZKARSKI ADAM M 7 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM 400m 0:01:48
8 125 ADAMCZYK WOJCIECH M 8 SZCZĘSNE SZKOŁA TOSI I FRANKA 400m 0:01:50
9 135 KRÓL ADAM M 9 WARSZAWA 400m 0:01:51
10 131 FRĄCZAK PIOTR M 10 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:02:06
11 149 ZAWADA JAKUB M 11 PRUSZKÓW 400m 0:02:15
12 134 KLIMAS KRZYSZTOF M 12 RAWA MAZOWIECKA SP 1 RAWA MAZOWIECKA 400m 0:02:18
13 67 PFEIFER ANTONI M 13 GRODZISK MAZ. 400m 0:02:22

200 m (K)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 109 KRÓL AGNIESZKA K 1 WARSZAWA 200m 0:01:05
2 107 KLIMAS WERONIKA K 2 RAWA MAZOWIECKA 200m 0:01:09
3 99 PFEIFER ZUZANNA K 3 GRODZISK MAZ. 200m 0:01:20
4 100 BALCERSKA HELA K 4 MUSUŁY 200m 0:01:22
5 124 ZAREMBA MARIA K 5 WYCINKI OSOWSKIE 200m 0:01:25
6 112 MICHALAK HELENKA K 6 SZCZĘSNE PRZEDSZKOLE TĘCZOWE OGNISKO 200m 0:01:30
7 106 KLIMAS EMILIA K 7 RAWA MAZOWIECKA 200m 0:01:34
8 70 ZAGRAJEK AMELIA K 8 GRODZISK MAZ. BIEGI GRODZISKIE 200m 0:01:39
9 115 OBŁĄKOWSKA ROKSANA K 9 ZAZDROŚĆ PSZCZÓŁKI KORYTÓW 200m 0:01:44
10 71 ZAGRAJEK KORNELIA K 10 GRODZISK MAZ. BIEGI GRODZISKIE 200m 0:02:15
11 104 KAWKA SARA K 11 GRODZISK MAZOWIECKI DOBRZENAMIDZIE 200m 0:03:22
12 117 PONIKOWSKA ALEKSANDRA K 12 PRUSZKÓW PRUSZKÓW 200m 0:04:11

200 m (M)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 125 ADAMCZYK WOJCIECH M 1 SZCZĘSNE SZKOŁA TOSI I FRANKA 200m 0:00:54
2 111 MAZUR PAWEŁ M 2 WARSZAWA 200m 0:01:01
3 123 WĄSIEWICZ JAN M 3 WARSZAWA 200m 0:01:04
4 105 KLECKI LEON M 4 BRWINÓW TEAM99 ACADEMY 200m 0:01:07
5 68 BIAŁACH FILIP M 5 OSOWIEC BIEGI GRODZISKIE 200m 0:01:15
6 108 KOSIAREK SEBASTIAN M 6 ŻYRARDÓW 200m 0:01:17
7 113 NOWAK ALEKSANDER M 7 ŻYRARDÓW 200m 0:01:18
8 110 MARSZAŁOWSKI MATEUSZ M 8 SOCHACZEW PRZEDSZKOLE NR 1 SOCHACZEW 200m 0:01:22
9 119 STYCZEWSKI PIOTR M 9 MICHAŁOWICE PRZEDSZKOLE MICHAŁOWICE 200m 0:01:32
10 122 WĄSIEWICZ ADAM M 10 WARSZAWA 200m 0:01:47
11 118 PONIKOWSKI WITOLD M 11 PRUSZKÓW PRUSZKÓW 200m 0:01:59
12 114 NOWAK MAKSYMILIAN M 12 ŻYRARDÓW 200m 0:03:08
13 116 PLEJZNEROWSKI MIKOŁAJ M 13 OTWOCK 200m 0:04:00

5 km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DRUŻYNA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR 2 OKR 3 OKR 4 OKR 5 OKR
1 215 RADOMSKI MARCIN M 1 M OPEN 1 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE Biegam w sfetsze 5km NW 0:30:54 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:05:50 0:06:13 0:06:15 0:06:20 0:06:16
2 178 BIELAWSKI LESZEK M 2 M OPEN 2 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM Sonsiedzi Team 5km NW 0:30:55 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:05:57 0:06:10 0:06:12 0:06:20 0:06:16
3 195 KLIMCZAK ADAM M 3 M OPEN 3 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM 0 5km NW 0:32:56 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:06:01 0:06:36 0:06:43 0:06:45 0:06:51
4 182 CICHOŃ SŁAWOMIR M 4 M OPEN 4 WARSZAWA 0 5km NW 0:33:30 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:06:14 0:06:33 0:06:57 0:06:58 0:06:48
5 174 BARANOWSKI ROMUALD M 5 M OPEN 5 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE Biegam w sfetsze 5km NW 0:33:51 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:06:06 0:06:49 0:06:53 0:06:59 0:07:04
6 193 KARPIŃSKI SEBASTIAN M 6 M OPEN 6 WARSZAWA POLNORD 0 5km NW 0:34:22 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km] 0:06:33 0:06:50 0:06:59 0:07:02 0:06:58
7 223 WIĘCKOWSKI JANUSZ M 7 M OPEN 7 SUŁOCIN TOWARZYSTWO BIEGAM W SFETSZE BIS CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:35:18 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:06:51 0:07:07 0:07:18 0:07:06 0:06:56
8 214 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 1 K OPEN 1 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM 0 5km NW 0:35:19 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:06:43 0:07:07 0:07:11 0:07:15 0:07:03
9 65 ZAKRZEWSKI JAN M 8 M OPEN 8 KOZERY LIDER GRODZISK MAZOWIECKI LIDER Grodzisk Mazowiecki 5km NW 0:36:02 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:06:51 0:07:03 0:07:11 0:07:15 0:07:42
10 224 WŁODARSKI PIOTR M 9 M OPEN 9 WARSZAWA 0 5km NW 0:37:24 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km] 0:07:15 0:07:29 0:07:32 0:07:32 0:07:36
11 179 BOROWSKA MARIOLA K 2 K OPEN 2 KADY MCK MILANÓWEK 0 5km NW 0:37:42 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km] 0:06:58 0:07:39 0:07:43 0:07:38 0:07:44
12 188 GAWRON MONIKA K 3 K OPEN 3 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI Grupa Wilki 5km NW 0:37:54 7.92 [km/h] 0:07:35 [min/km] 0:07:16 0:07:36 0:07:44 0:07:45 0:07:33
13 220 TIMOSZUK DAGMARA K 4 K OPEN 4 RYKI TIM TEAM / LOST IN SPORT 0 5km NW 0:38:22 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km] 0:07:30 0:07:39 0:07:45 0:07:44 0:07:44
14 175 BERKOWSKA MARZENA K 5 K OPEN 5 ZABORÓW ZSP BORZĘCIN DUŻY 0 5km NW 0:38:32 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km] 0:07:41 0:07:42 0:07:41 0:07:44 0:07:44
15 181 CHRZANOWSKA SYLWIA K 6 K OPEN 6 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI Grupa Wilki 5km NW 0:39:12 7.65 [km/h] 0:07:50 [min/km] 0:07:26 0:07:36 0:07:50 0:08:10 0:08:10
16 210 PETRYKOWSKI MAREK M 10 M OPEN 10 GRODZISK MAZOWIECKI Entuzjaści 5km NW 0:39:15 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:08:09 0:07:50 0:07:50 0:07:59 0:07:27
17 189 GIL WOJCIECH M 11 M OPEN 11 WARSZAWA CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:39:15 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:07:38 0:07:58 0:07:55 0:07:59 0:07:45
18 211 PILARSKI PAWEŁ M 12 M OPEN 12 GRODZISK MAZOWIECKI Entuzjaści 5km NW 0:39:37 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:08:04 0:07:54 0:07:50 0:07:58 0:07:51
19 213 POROWSKA AGNIESZKA K 7 K OPEN 7 WARSZAWA 0 5km NW 0:39:47 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km] 0:07:35 0:07:48 0:08:07 0:08:01 0:08:16
20 216 ROMANOWICZ MICHAŁ M 13 M OPEN 13 LEGIONOWO 0 5km NW 0:40:15 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km] 0:08:00 0:07:55 0:07:55 0:08:09 0:08:16
21 185 GAJ BOGNA K 8 K OPEN 8 WARSZAWA NW CZLAPSKI TEAM CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:40:25 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km] 0:07:38 0:08:10 0:08:16 0:08:18 0:08:03
22 196 KLISOWSKA ANNA K 9 K OPEN 9 SZCZESNE 0 5km NW 0:40:52 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km] 0:08:20 0:08:04 0:08:11 0:08:13 0:08:04
23 180 BURNA IWETA K 10 K OPEN 10 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE Biegam w sfetsze 5km NW 0:41:12 7.28 [km/h] 0:08:14 [min/km] 0:08:08 0:08:19 0:08:24 0:08:20 0:08:01
24 171 ADAMKIEWICZ KATARZYNA K 11 K OPEN 11 PŁOCK LENA LEMONIADA TEAM LENA LEMONIADA TEAM 5km NW 0:41:24 7.25 [km/h] 0:08:17 [min/km] 0:08:50 0:08:23 0:08:06 0:08:07 0:07:58
25 204 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 12 K OPEN 12 MIĘDZYBORÓW MIĘDZYBORÓW Międzyborów 5km NW 0:41:27 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km] 0:07:55 0:08:12 0:08:30 0:08:18 0:08:32
26 190 GLEGOCIŃSKA JOANNA K 13 K OPEN 13 SUŁOCIN TOWARZYSTWO BIEGAM W SFETSZE BIS Biegam w sfetsze 5km NW 0:42:01 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km] 0:08:24 0:08:27 0:08:29 0:08:22 0:08:19
27 192 JANISZEWSKA EWA K 14 K OPEN 14 CHRZANÓW MAŁY Entuzjaści 5km NW 0:42:17 7.09 [km/h] 0:08:27 [min/km] 0:08:27 0:08:20 0:08:27 0:08:44 0:08:19
28 202 MIKOŚ TERESA K 15 K OPEN 15 OTWOCK 0 5km NW 0:42:19 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:08:33 0:08:33 0:08:35 0:08:19 0:08:19
29 201 MIKOŚ ROMAN M 14 M OPEN 14 OTWOCK 0 5km NW 0:42:20 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:08:31 0:08:34 0:08:36 0:08:17 0:08:22
30 217 RUNOWIECKA URSZULA K 16 K OPEN 16 GRODZISK MAZOWIECKI Entuzjaści 5km NW 0:42:24 7.08 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:08:28 0:08:26 0:08:33 0:08:34 0:08:23
31 194 KITA-NOWAK MAŁGORZATA K 17 K OPEN 17 BORZĘCIN MAŁY STARE BABICE NORDIC WALKING Stare Babice Nordic Walking 5km NW 0:42:42 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km] 0:08:32 0:08:25 0:08:34 0:08:36 0:08:35
32 212 PLEJZNEROWSKA IWONA K 18 K OPEN 18 OTWOCK Plejznerowscy 5km NW 0:42:48 7.01 [km/h] 0:08:34 [min/km] 0:08:20 0:08:35 0:08:34 0:08:38 0:08:41
33 191 IZRAELSKA KATARZYNA K 19 K OPEN 19 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM Sonsiedzi Team 5km NW 0:42:58 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km] 0:08:27 0:08:33 0:08:33 0:08:42 0:08:43
34 198 KRAWCZUK AGNIESZKA K 20 K OPEN 20 BŁONIE 0 5km NW 0:43:24 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:08:18 0:08:50 0:08:54 0:08:50 0:08:32
35 207 OWCZAREK MAGDALENA K 21 K OPEN 21 MIĘDZYBORÓW MIĘDZYBORÓW Międzyborów 5km NW 0:43:27 6.90 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:08:41 0:08:42 0:08:41 0:08:50 0:08:33
36 172 ADAMKIEWICZ TOMASZ M 15 M OPEN 15 PŁOCK LENA LEMONIADA TEAM LENA LEMONIADA TEAM 5km NW 0:43:47 6.85 [km/h] 0:08:45 [min/km] 0:08:58 0:08:44 0:08:44 0:08:39 0:08:42
37 197 KORNICKA ANETA K 22 K OPEN 22 PRUSZKOW 0 5km NW 0:44:03 6.81 [km/h] 0:08:49 [min/km] 0:08:37 0:08:50 0:09:01 0:08:54 0:08:41
38 177 BIELAWSKA ELWIRA K 23 K OPEN 23 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM Sonsiedzi Team 5km NW 0:44:08 6.80 [km/h] 0:08:50 [min/km] 0:08:47 0:09:14 0:08:43 0:08:45 0:08:39
39 199 KRÓL ANNA K 24 K OPEN 24 WARSZAWA 0 5km NW 0:44:10 6.79 [km/h] 0:08:50 [min/km] 0:08:49 0:08:47 0:08:55 0:08:48 0:08:51
40 219 SZELIGA JUSTYNA K 25 K OPEN 25 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI LIDER Grodzisk Mazowiecki 5km NW 0:44:25 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km] 0:08:47 0:08:54 0:09:17 0:08:51 0:08:36
41 72 DZIUBA EDYTA K 26 K OPEN 26 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI Grupa Wilki 5km NW 0:44:50 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km] 0:08:23 0:08:45 0:08:58 0:09:36 0:09:08
42 206 OLSZEWSKI JACEK M 16 M OPEN 16 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM Sonsiedzi Team 5km NW 0:44:51 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km] 0:08:47 0:09:15 0:09:02 0:09:05 0:08:42
43 203 MURZYN ANNA K 27 K OPEN 27 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI LIDER Grodzisk Mazowiecki 5km NW 0:45:13 6.63 [km/h] 0:09:03 [min/km] 0:08:57 0:09:00 0:09:05 0:09:05 0:09:06
44 222 TUSZYŃSKA ANNA K 28 K OPEN 28 GRODZISK MAZOWIECK LIDER GRODZISK MAZOWIECKI LIDER Grodzisk Mazowiecki 5km NW 0:45:55 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km] 0:09:09 0:09:13 0:09:13 0:09:16 0:09:04
45 200 LUKSTAEDT MARTA K 29 K OPEN 29 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI Grupa Wilki 5km NW 0:46:05 6.51 [km/h] 0:09:13 [min/km] 0:08:48 0:09:15 0:09:19 0:09:27 0:09:16
46 173 BACDORF ALICJA K 30 K OPEN 30 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI LIDER Grodzisk Mazowiecki 5km NW 0:46:17 6.48 [km/h] 0:09:15 [min/km] 0:09:10 0:09:13 0:09:17 0:09:19 0:09:18
47 187 GASIŃSKI JANUSZ M 17 M OPEN 17 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI Grupa Wilki 5km NW 0:46:45 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km] 0:08:57 0:09:33 0:09:25 0:09:25 0:09:25
48 218 SUJKOWSKA ALICJA K 31 K OPEN 31 BORZĘCIN MAŁY STARE BABICE NORDIC WALKING Stare Babice Nordic Walking 5km NW 0:47:09 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km] 0:09:12 0:09:35 0:09:33 0:09:21 0:09:28
49 186 GASIŃSKA HALINA K 32 K OPEN 32 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI Grupa Wilki 5km NW 0:48:44 6.16 [km/h] 0:09:45 [min/km] 0:09:35 0:09:51 0:09:43 0:09:45 0:09:50
50 176 BIECHONSKI PIOTR M 18 M OPEN 18 KALONKA 0 5km NW 0:51:16 5.85 [km/h] 0:10:15 [min/km] 0:10:55 0:10:50 0:09:29 0:09:52 0:10:10
51 221 TOBOROWICZ PIOTR M 19 M OPEN 19 WARSZAWA EX CWKS LEGIA WARSZAWA 0 5km NW 0:57:28 5.22 [km/h] 0:11:30 [min/km] 0:10:56 0:11:11 0:11:40 0:11:49 0:11:52

5 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DRUŻYNA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR 3 OKR 4 OKR 5 OKR
1 3 BARTOŁOWICZ DAWID M 1 M OPEN 1 HILARÓW DAWID TEAM Dawid TEAM 5km 0:18:01 16.65 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:03:26 0:03:35 0:03:36 0:03:43 0:03:41
2 66 PAWŁOWICZ ALEKSANDER M 2 M OPEN 2 WARSZAWA 0 5km 0:18:22 16.33 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:03:31 0:03:36 0:03:42 0:03:50 0:03:43
3 39 REJDYCH ALEKSANDER M 3 M OPEN 3 WARSZWAA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 0 5km 0:18:42 16.04 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:03:25 0:03:45 0:03:54 0:03:56 0:03:42
4 30 MICHALAK MARIUSZ M 4 M OPEN 4 WARSZAWA MM TEAM 0 5km 0:18:50 15.93 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:03:40 0:03:47 0:03:49 0:03:51 0:03:43
5 25 KUBIAK GRZEGORZ M 5 M OPEN 5 SOCHACZEW DAWID TEAM Dawid TEAM 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:03:49 0:03:56 0:04:02 0:04:01 0:03:51
6 1 ANTOSIK PIOTR M 6 M OPEN 6 JAKTORÓW 0 5km 0:19:43 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:03:47 0:04:02 0:04:02 0:04:04 0:03:48
7 44 SŁOWIŃSKI MICHAŁ M 7 M OPEN 7 WARSZAWA DOBRZENAMIDZIE DobrzeNamIdzie 5km 0:19:57 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:03:46 0:04:02 0:04:04 0:04:07 0:03:58
8 26 KUPISZ KONRAD M 8 M OPEN 8 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:20:00 15.00 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:03:37 0:04:00 0:04:09 0:04:19 0:03:55
9 27 KURMANEK MARIUSZ M 9 M OPEN 9 BŁONIE KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 0 5km 0:20:05 14.94 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:03:48 0:03:58 0:04:05 0:04:13 0:04:01
10 41 SAŁEK MATEUSZ M 10 M OPEN 10 WARSZAWA Knujki 5km 0:20:20 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:03:45 0:04:02 0:04:10 0:04:16 0:04:07
11 61 ZAREMBA ANDRZEJ M 11 M OPEN 11 WYCINKI OSOWSKIE 0 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:03:39 0:03:59 0:04:12 0:04:25 0:04:15
12 29 MICHALAK MAJA K 1 K OPEN 1 WARSZAWA MM TEAM 0 5km 0:20:39 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:03:48 0:04:03 0:04:14 0:04:17 0:04:17
13 37 PLEJZNEROWSKI MARCIN M 12 M OPEN 12 OTWOCK Plejznerowscy 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:03:44 0:04:10 0:04:32 0:04:41 0:04:12
14 11 CZOSKA PATRYK M 13 M OPEN 13 DUTROW 0 5km 0:21:39 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:04:01 0:04:22 0:04:30 0:04:36 0:04:10
15 31 MICHALAK SYLWESTER M 14 M OPEN 14 SZCZĘSNE 0 5km 0:21:44 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:03:55 0:04:14 0:04:31 0:04:35 0:04:29
16 60 ZAGRAJEK KAMIL M 15 M OPEN 15 KŁUDNO STARE Biegi Grodzisk 5km 0:21:49 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:04:08 0:04:21 0:04:31 0:04:33 0:04:16
17 16 JAWORSKA WIOLETA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA Knujki 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:04:10 0:04:32 0:04:45 0:04:49 0:04:33
18 15 GÓRNY JACEK M 16 M OPEN 16 RADONIE LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:04:27 0:04:42 0:04:46 0:04:48 0:04:27
19 42 SASIN MARLENA K 3 K OPEN 3 MILANÓWEK BRACTWO BIEGOWE BGK 0 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:04:21 0:04:50 0:04:59 0:04:56 0:04:44
20 43 SIERAŃSKA AGATA K 4 K OPEN 4 CHRZANÓW DUŻY Knujki 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:04:14 0:04:48 0:05:03 0:04:56 0:04:53
21 46 STANKIEWICZ DOMINIK M 17 M OPEN 17 WARSZAWA 0 5km 0:24:04 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:04:47 0:04:46 0:05:03 0:05:00 0:04:28
22 64 LUS TOMASZ M 18 M OPEN 18 ŁOWICZ 5km 0:24:09 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:04:32 0:04:45 0:05:03 0:04:58 0:04:51
23 9 CHMURA TOMASZ M 19 M OPEN 19 BUDY ZAKLASZTORNE 0 5km 0:24:17 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:04:41 0:04:48 0:04:56 0:04:57 0:04:55
24 28 ŁĘCKI MICHAŁ M 20 M OPEN 20 PIASTÓW 0 5km 0:24:20 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:03:54 0:04:26 0:05:48 0:04:57 0:05:15
25 20 KLECKI RAFAŁ M 21 M OPEN 21 BRWINÓW TEAM99 ACADEMY 0 5km 0:24:22 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:04:32 0:04:52 0:05:03 0:05:06 0:04:49
26 35 OBŁĄKOWSKI HUBERT M 22 M OPEN 22 ZAZDROŚĆ 0 5km 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:04:31 0:04:53 0:05:00 0:05:04 0:04:58
27 23 KOWALCZYK PIOTR M 23 M OPEN 23 PRUSZKÓW CIENIE WIATRU 0 5km 0:24:27 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:04:25 0:04:48 0:04:54 0:05:19 0:05:01
28 55 WĄSIEWICZ PIOTR M 24 M OPEN 24 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 0 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:04:40 0:05:00 0:05:18 0:05:04 0:04:35
29 38 RAMOTOWSKI WOJCIECH M 25 M OPEN 25 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:04:35 0:05:00 0:05:15 0:05:25 0:05:20
30 7 BORZĄDEK ALEKSANDRA K 5 K OPEN 5 GRODZISK MAZOWIECKI LEGIA RUN CLUB 0 5km 0:26:06 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:04:30 0:05:09 0:05:29 0:05:29 0:05:29
31 21 KOSIAREK EDYTA K 6 K OPEN 6 ZYRARDÓW DAWID TEAM Dawid TEAM 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:04:45 0:05:18 0:05:30 0:05:37 0:05:35
32 13 FIGIEL MICHAŁ M 26 M OPEN 26 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:27:20 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:05:16 0:05:23 0:05:26 0:05:35 0:05:40
33 63 PFEIFER MARCIN M 27 M OPEN 27 GRODZISK MAZ. 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:05:25 0:05:29 0:05:27 0:05:38 0:05:37
34 57 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA K 7 K OPEN 7 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:27:38 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:05:08 0:05:27 0:05:36 0:05:42 0:05:45
35 51 SZPADZIK JAROSŁAW M 28 M OPEN 28 MARKI WIN 0 5km 0:27:49 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:05:27 0:05:31 0:05:47 0:05:47 0:05:17
36 5 BORKOWSKI JACEK M 29 M OPEN 29 WARSZAWA 0 5km 0:28:27 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:05:14 0:05:34 0:05:49 0:05:56 0:05:54
37 4 BORKOWSKA ZUZANNA K 8 K OPEN 8 WARSZAWA 0 5km 0:28:53 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:05:25 0:05:35 0:05:44 0:06:07 0:06:02
38 22 KOSTRZEWA ELWIRA K 9 K OPEN 9 WARSZAWA PZU Sport Team 5km 0:29:36 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:05:31 0:06:00 0:06:03 0:06:06 0:05:56
39 58 WOSK JACEK M 30 M OPEN 30 RYKI BSW/LOSTINSPORT/POTRENUJEMY? 0 5km 0:29:36 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:05:31 0:05:59 0:06:05 0:06:04 0:05:57
40 32 MRÓZ MATEUSZ M 31 M OPEN 31 KOMORÓW 0 5km 0:29:55 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:05:24 0:05:44 0:06:22 0:06:17 0:06:08
41 33 MRÓZ SEBASTIAN M 32 M OPEN 32 KOMORÓW 0 5km 0:29:55 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:05:24 0:05:43 0:06:22 0:06:17 0:06:09
42 50 SZEWCZYK ŁUKASZ M 33 M OPEN 33 TOMASZÓW MAZOWIECKI 0 5km 0:29:56 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:05:29 0:05:58 0:06:15 0:06:22 0:05:52
43 19 KAWKA PAWEŁ M 34 M OPEN 34 GRODZISK MAZOWIECKI DOBRZENAMIDZIE DobrzeNamIdzie 5km 0:30:17 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:05:21 0:06:01 0:06:18 0:06:27 0:06:10
44 14 GÓRNA BARBARA K 10 K OPEN 10 RADONIE LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:31:03 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:04:55 0:06:39 0:07:04 0:06:23 0:06:02
45 54 WASIAK RAFAŁ M 35 M OPEN 35 LEGIONOWO 0 5km 0:31:45 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:06:59 0:05:37 0:06:08 0:06:43 0:06:18
46 97 PFEIFER IWONA K 11 K OPEN 11 GRODZISK MAZ. 5km 0:31:46 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:05:56 0:06:08 0:06:33 0:06:35 0:06:34
47 34 NOWICKA MAŁGORZATA K 12 K OPEN 12 WARSZAWA 0 5km 0:31:55 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:06:01 0:06:15 0:06:29 0:06:28 0:06:42
48 62 ZBYSZYŃSKA-PIETRZAK ANNA K 13 K OPEN 13 BRWINOW 0 5km 0:32:13 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:05:57 0:06:09 0:06:37 0:06:58 0:06:32
49 53 WALENDZIK ANNA K 14 K OPEN 14 ŁOMIANKI 0 5km 0:32:59 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:06:02 0:06:13 0:07:01 0:06:52 0:06:51
50 2 BARCZUK MAGDA K 15 K OPEN 15 WARSZAWA DOBRZENAMIDZIE DobrzeNamIdzie 5km 0:33:14 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:05:56 0:06:40 0:06:52 0:06:59 0:06:47
51 56 WILIŃSKA OLGA K 16 K OPEN 16 OŚNIKI OLGA 0 5km 0:35:03 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:06:22 0:06:33 0:07:04 0:07:39 0:07:25
52 10 CHOŁUJ JACEK M 36 M OPEN 36 WARSZAWA JACK 0 5km 0:35:30 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:06:21 0:25:33 23:28:06 0:00:00 0:00:00
53 36 PETRYCKI MARCIN M 37 M OPEN 37 MARKÓW ŚWINICE pump!T 5km 0:36:11 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:07:21 0:07:05 0:07:06 0:07:30 0:07:09
54 49 SZAFRAN BEATA K 17 K OPEN 17 MARKÓW ŚWINICE pump!T 5km 0:36:11 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:07:21 0:07:06 0:07:10 0:07:27 0:07:07
55 18 KAWKA IDA K 18 K OPEN 18 GRODZISK MAZOWIECKI DOBRZENAMIDZIE DobrzeNamIdzie 5km 0:40:18 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:07:41 0:08:19 0:08:14 0:08:16 0:07:48
56 48 STOKOWSKA MARTA K 19 K OPEN 19 LEGIONOWO 0 5km 0:48:16 6.22 [km/h] 0:09:39 [min/km] 0:09:23 0:09:12 0:10:19 0:09:22 23:21:44

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ