Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jeliński Mateusz Goręczyno 63 km bieg (30.03 - sobota) xRunners opłacono on-line
2 Czapliński Michał Ostrołęka 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
3 Ziemianin Przemek Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota)
4 Bucholc Mateusz Skarszewy 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
5 Stefaniak Maciej Poznań 63 km bieg (30.03 - sobota) gRUNwald Team Poznań opłacono on-line
6 Elwart Roman PUCK 63 km bieg (30.03 - sobota) KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK opłacono on-line
7 Roman Krzysztof Bolszewo 63 km bieg (30.03 - sobota) przecinak77 opłacono on-line
8 Konarzewski Jacek Rumia 63 km bieg (30.03 - sobota) Rumia biega opłacono on-line
9 Figura Marcin Kwidzyn 63 km bieg (30.03 - sobota) Kwidzyn Run opłacono on-line
10 Stasiukiewicz Rafał Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) Centrum Sportowe opłacono
11 Potoczek Andrzej Lichnowy 63 km bieg (30.03 - sobota) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
12 Ożański Tomasz Wilkasy 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
13 Ganko Tomasz Gdańsk 63 km bieg (30.03 - sobota)
14 Zakrzewski Maciej Rumia 63 km bieg (30.03 - sobota) PARKRUN RUMIA opłacono on-line
15 Renachowski Mirosław Reda 63 km bieg (30.03 - sobota) OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
16 Duński Bartosz Elblag 63 km bieg (30.03 - sobota)
17 Słoniewski Rafał Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) RMF 4RT OCR opłacono on-line
18 Wąż Mariusz Reda 63 km bieg (30.03 - sobota) Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
19 Olejnik Adam Włocławek 63 km bieg (30.03 - sobota) Refericon opłacono
20 Śliwińska Katarzyna Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
21 Dąbrowski Roman Chojniczki 63 km bieg (30.03 - sobota) 55.00 PLN
22 Piotrowski Mateusz Sierakowice 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
23 Mroziński Leszek Reda 63 km bieg (30.03 - sobota) Runeda opłacono on-line
24 Gruchała Robert Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) Padł na Ryj Team opłacono on-line
25 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA 63 km bieg (30.03 - sobota) Motywatornia Team opłacono
26 Damian Tomasz Gdańsk 63 km bieg (30.03 - sobota) Wild Crew opłacono on-line
27 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia 63 km bieg (30.03 - sobota) OSNiP WP Active Team opłacono on-line
28 Kołkowski Andrzej Braniewo 63 km bieg (30.03 - sobota) Spartanie Dzieciom
29 Błażko Maciej Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) Przyszłość zaczyna się dziś! opłacono on-line
30 Bartkowiak Michał Września 63 km bieg (30.03 - sobota) Trójmiejskie Pyry opłacono on-line
31 Kujawska-Frejlich Joanna Kujawska-Frejlich Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
32 Gleinert Szymon Żukowo 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
33 Niemczyk Michał Lębork 63 km bieg (30.03 - sobota) Dzika Świnia 55.00 PLN
34 Nalborska Lucyna Pelplin 63 km bieg (30.03 - sobota) Biegajacy rodzice
35 Kujawski Robert Człuchów 63 km bieg (30.03 - sobota) Dzika Świnia
36 Lietz Renata Chojnice 63 km bieg (30.03 - sobota) Totalnie Biegnięci 55.00 PLN
37 Trejder Maria Koszalin 63 km bieg (30.03 - sobota) Bajaderki Koszalin opłacono on-line
38 Kościński Patryk Pozezdrze 63 km bieg (30.03 - sobota)
39 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź 63 km bieg (30.03 - sobota) Forever Young Łódź opłacono on-line
40 Grabowska-Lesisz Aneta Grabowska-Lesisz Koszalin 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
41 Piotrowski Michał Gdańsk 63 km bieg (30.03 - sobota) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
42 Borówka Ryszard Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
43 Damps Sylwester Gowino 63 km bieg (30.03 - sobota) opłacono on-line
44 Rajkowski Damian Pogórze 63 km bieg (30.03 - sobota) Kosakowo Runners opłacono on-line


Wyświetleń: 26242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ