Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | przecinak77 | opłacono on-line |
2 | Kołkowski Andrzej | Braniewo | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Spartanie Dzieciom | |
3 | Lietz Renata | Chojnice | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Totalnie Biegnięci | |
4 | Dąbrowski Roman | Chojniczki | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | ||
5 | Kujawski Robert | Człuchów | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Dzika Świnia | |
6 | Duński Bartosz | Elblag | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | ||
7 | Damian Tomasz | Gdańsk | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Wild Crew | opłacono on-line |
8 | Ganko Tomasz | Gdańsk | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | ||
9 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
10 | Stasiukiewicz Rafał | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Centrum Sportowe | opłacono |
11 | Ziemianin Przemek | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | ||
12 | Słoniewski Rafał | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | RMF 4RT OCR | opłacono on-line |
13 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
14 | Kujawska-Frejlich Joanna Kujawska-Frejlich | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
15 | Borówka Ryszard | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
16 | Błażko Maciej | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Przyszłość zaczyna się dziś! | opłacono on-line |
17 | Gruchała Robert | Gdynia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Padł na Ryj Team | opłacono on-line |
18 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | xRunners | opłacono on-line |
19 | Damps Sylwester | Gowino | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
20 | Grabowska-Lesisz Aneta Grabowska-Lesisz | Koszalin | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
21 | Trejder Maria | Koszalin | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Bajaderki Koszalin | opłacono on-line |
22 | Figura Marcin | Kwidzyn | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Kwidzyn Run | opłacono on-line |
23 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Dzika Świnia | |
24 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line |
25 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Forever Young Łódź | opłacono on-line |
26 | Czapliński Michał | Ostrołęka | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
27 | Nalborska Lucyna | Pelplin | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Biegajacy rodzice | |
28 | Rajkowski Damian | Pogórze | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Kosakowo Runners | opłacono on-line |
29 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | ||
30 | Stefaniak Maciej | Poznań | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | gRUNwald Team Poznań | opłacono on-line |
31 | Elwart Roman | PUCK | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK | opłacono on-line |
32 | Wąż Mariusz | Reda | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
33 | Renachowski Mirosław | Reda | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | opłacono on-line |
34 | Mroziński Leszek | Reda | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Runeda | opłacono on-line |
35 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Motywatornia Team | opłacono |
36 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | PARKRUN RUMIA | opłacono on-line |
37 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Rumia biega | opłacono on-line |
38 | MIERZEJEWSKI Sylwester | Rumia | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | OSNiP WP Active Team | opłacono on-line |
39 | Piotrowski Mateusz | Sierakowice | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
40 | Bucholc Mateusz | Skarszewy | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
41 | Ożański Tomasz | Wilkasy | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
42 | Olejnik Adam | Włocławek | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Refericon | opłacono |
43 | Bartkowiak Michał | Września | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | Trójmiejskie Pyry | opłacono on-line |
44 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 54922