Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Shtypuliak Sergii Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
2 Hatłas Adam Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) 65.00 PLN
3 Witanowski Adam Dębno 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
4 Podgórska Alicja Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
5 Jastrzębski Dariusz Sopot 10 km bieg (31.03 - niedziela) 65.00 PLN
6 suchocki janusz suchy dwór 10 km bieg (31.03 - niedziela) Parkrun Gdynia opłacono on-line
7 Konieczny Andrzej Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
8 Konieczna Agnieszka Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
9 Niedziela Piotr Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
10 KLASA JAN NOŻYNO 10 km bieg (31.03 - niedziela) 120.00 PLN
11 Czajkowski Paweł Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BCT Team Gdynia 65.00 PLN
12 Kaczmarek Sławomir Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BIEDRONKA opłacono on-line
13 Kuciapski Adriank Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
14 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono on-line
15 Marszalkowska Agnieszka gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
16 Piorunska Agnieszka Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
17 Warchol Florian Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
18 Kowalski Piotr Wejherowo 10 km bieg (31.03 - niedziela) MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
19 Grzegorek Małgorzata Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
20 Wielgos Joanna Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Parkrun Rumia opłacono on-line
21 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Parkrun Gdynia 65.00 PLN
22 Kryszczuk Piotr Pasłęk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
23 Grzonkowski Krzysztof Zbiczno 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
24 felon michal gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) 65.00 PLN
25 Centkowska Ewelina Ciechocinek 10 km bieg (31.03 - niedziela) SPC opłacono on-line
26 Pietrzak Małgorzata Pietrzak Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
27 Worzala Wojciech Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
28 Szymański Adam Lębork 10 km bieg (31.03 - niedziela) Lębork Biegacze 65.00 PLN
29 Jędrzejak Magdalena. Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
30 schutz tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BROWAR GDYNIA opłacono on-line
31 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
32 Domańska edyta gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
33 modrzejewski zenon gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) arka gdynia opłacono on-line
34 Malecka Natalia Banino 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
35 Engelberg Łukasz Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Invicta Power Team opłacono on-line
36 Giedrojć Kamil Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Invicta Power Team opłacono on-line
37 SANDACH STEFAN GDYNIA 10 km bieg (31.03 - niedziela) ZIELONA LAGUNA TEAM/Motywatornia opłacono on-line
38 Waruszewski Karol Tczew 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegający Tczew opłacono on-line
39 Tomeczkowski Paweł Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Agata Team opłacono
40 Baranowski Krzysztof Siwiałka 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
41 Rożek Paulina Starogard Gdański 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
42 Petk Magdalena Petk Lębork 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegacza im. BRACI PETK opłacono on-line
43 Kochanek Paweł Dębogórze 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
44 Kochanek Agata Dębogórze 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
45 Zaremba Grzegorz Kurpie 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
46 Biegański Bogumił Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BigYellowFoot AdventureTeam 65.00 PLN
47 Powajbo Krzysztof Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Aktywni Charytatywni opłacono on-line
48 Hennig Waldemar Kąpino 10 km bieg (31.03 - niedziela) Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kąpino opłacono on-line
49 Banaszewska Barbara Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
50 Maliszewska Malwina Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
51 Obuchowska Agnieszka Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
52 Richert Henryk Chwaszczyno 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
53 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański 10 km bieg (31.03 - niedziela) Pruszcz Biega / LOTOS Running Team opłacono on-line
54 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork 10 km bieg (31.03 - niedziela) AbsofuckinlutelyTeam opłacono on-line
55 Olszewska Karina Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
56 Olszewski Adam Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
57 Bury Paweł Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
58 Śliwiński Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) JEPPESEN 65.00 PLN
59 Zieliński Łukasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Pan z Aparatem 65.00 PLN
60 Plicht Piotr Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
61 Janda Konrad GDYNIA 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
62 Gąska Maciej Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Pędzące Ślimaki opłacono on-line
63 Michalak Marlena Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
64 García Castro Iván Manuel Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
65 Dordzik Małgorzata Elbląg 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
66 DOMIŃCZAK DARIUSZ Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
67 Kasprzak Daniel Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
68 Tychanycz Piotr Zielona Góra 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
69 Myślińska Aleksandra Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Wataha - Łączy nas bieganie opłacono on-line
70 Szczykutowicz Tomasz Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz 65.00 PLN
71 Mleczek Ola Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) 65.00 PLN
72 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
73 Dulko Jakub Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
74 Schulz Maciej Pruszcz Gdański 10 km bieg (31.03 - niedziela) Pruszcz Biega opłacono on-line
75 Stangenberg Magdalena Tczew 10 km bieg (31.03 - niedziela) Invictus3city 65.00 PLN
76 BORK KAROLINA Słupsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
77 Bociąga Bartosz Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
78 Karwel Damian Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
79 Szczepański Marcin Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) OSR GDYNIA opłacono on-line
80 Baranowski Jarosław Ostrołęka 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
81 Krysiński Wojciech Ostrołęka 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
82 Kozłowska Aleksandra Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) 65.00 PLN
83 Tabaczyński Łukasz Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Jaszczomp opłacono on-line
84 orzoł katarzyna elbląg 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
85 Weber Magdalena Elbląg 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
86 Jantowski Zbigniew REDA 10 km bieg (31.03 - niedziela) Motywatornia Team opłacono on-line
87 Jantowska Małgorzata Reda 10 km bieg (31.03 - niedziela) Motywatornia Team opłacono on-line
88 Laskowski Mariusz Sopot 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
89 Matczuk Maria Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
90 Laskowski Paweł Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
91 Zając Piotr Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Parkrun Rumia opłacono on-line
92 KOZIELEC WALDEMAR GDYNIA 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
93 Żbikowska Malgorzata Toruń 10 km bieg (31.03 - niedziela) SPC opłacono on-line
94 Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski Banino 10 km bieg (31.03 - niedziela) BigYellowFoot Adventure Team 120.00 PLN
95 Świątkowski Dariusz Bojano 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
96 Fiergelewski Piotr Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
97 Szafrański Marek Mosty 10 km bieg (31.03 - niedziela) BBL AWF Gdańsk opłacono on-line
98 Szachniuk Marzena Łeba 10 km bieg (31.03 - niedziela) Jak Zawsze opłacono
99 Sosnowski Grzegorz Łeba 10 km bieg (31.03 - niedziela) Republika FC Łeba opłacono
100 Majewska Agnieszka Elbląg 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line


Wyświetleń: 20037

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ