Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Al Qanber Hassan Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) GUMed 55.00 PLN
2 Roszman Henryk.. Orle 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
3 Bygoszewska Sylwia Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Forma na szczyt opłacono on-line
4 Chętnik Krzysztof Kąpino 10 km bieg (31.03 - niedziela) ECO-KĄPINO opłacono on-line
5 Brzezińska ewa Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
6 Krużycki Bartosz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
7 Krużycka Żaneta Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
8 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
9 Nowaczyk Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
10 Fojut Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
11 Augustowska Alicja Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
12 Bzowski Krzysztof Człuchów 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
13 Grochowski Marek Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) T.G. Sokół Zakopane opłacono on-line
14 Krysiński Andrzej Ostrołęka 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
15 Zelgert Dorota Kąpino 10 km bieg (31.03 - niedziela) ECO-KĄPINO opłacono on-line
16 Konkol Joanna Kąpino 10 km bieg (31.03 - niedziela) Eco Kąpino opłacono on-line
17 Górski Jacek Kąpino 10 km bieg (31.03 - niedziela) Eco Kąpino opłacono on-line
18 Budzyńska Joanna Miszewko 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
19 Lehmann Dawid Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
20 Krauza Grażyna Bolszewo 10 km bieg (31.03 - niedziela) Run Babys opłacono
21 JACAK Kasia Reda 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
22 Świstak Ewa Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
23 Kokot Karolina Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
24 Gertner Anna Łeba 10 km bieg (31.03 - niedziela) 110.00 PLN
25 Zwatykanicz Martyna Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Activ Flow Team 55.00 PLN
26 Feld Maciej Bydgoszcz 10 km bieg (31.03 - niedziela) Santander Runners Team opłacono on-line
27 Krause Stanisław Gościcino 10 km bieg (31.03 - niedziela) Amator Gościcino opłacono
28 Dmitruczuk Edyta Wejherowo 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono
29 Wiloch Radoslaw Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Thunder Runner -Team 55.00 PLN
30 Klos Tomasz Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
31 Cybula Paweł Kazimierz 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono
32 Kochan Laura Człuchów 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
33 Kochan Robert Człuchów 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
34 Różycki Paweł Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
35 JANKOWSKI MARCIN JANKOWSKI GDYNIA 10 km bieg (31.03 - niedziela) MONKEY FLY STUDIO TRENINGOWE OCR opłacono on-line
36 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
37 Szydło Joanna Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
38 Czarnowski Krzysztof Reda 10 km bieg (31.03 - niedziela) FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono on-line
39 Brodecka Małgorzata Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) 17 LO Gdynia opłacono on-line
40 Zajk Piotr Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
41 Zajk Alicja Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
42 Wytrwał Barbara Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
43 Sciepuro Karolina Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
44 Polański Marcin Sztutowo 10 km bieg (31.03 - niedziela) Generat ze Sztutowa opłacono on-line
45 Będziak Anna Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
46 Richert Danuta Tuchom 10 km bieg (31.03 - niedziela) Motywatornia Team opłacono on-line
47 Białooki Bartosz Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) Wkurw_team opłacono on-line
48 Mikrut Ewelina Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
49 ZDANKO DOROTA GDYNIA 10 km bieg (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
50 Jakubowski Piotr Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) SCALAR opłacono on-line
51 Moskot Krzysztof Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) OKAS Gdynia opłacono on-line
52 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
53 Gumoś Katarzyna Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
54 Stokarska Beata Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegowi Wariaci opłacono on-line
55 Ellwardt Julia Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
56 DARGACZ Artur GDYNIA 10 km bieg (31.03 - niedziela) MARCOPOL RUNNING TEAM opłacono on-line
57 Waruszewska Lucyna Tczew 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegający Tczew opłacono on-line
58 Bubiak Agata Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
59 Kiełpikowski Rafał Świekatowo 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
60 Kowalska Dagna Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line


Wyświetleń: 6362

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ