Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalska Dagna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
2 | Kiełpikowski Rafał | Świekatowo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
3 | Bubiak Agata | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
4 | Chabowska Kamila | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
5 | DARGACZ Artur | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | MARCOPOL RUNNING TEAM | opłacono on-line |
6 | Ellwardt Julia | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
7 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
8 | Gumoś Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
9 | Nostitz-Jackowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
10 | Moskot Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | OKAS Gdynia | opłacono on-line |
11 | Jakubowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | SCALAR | opłacono on-line |
12 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
13 | Mikrut Ewelina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
14 | Białooki Bartosz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Wkurw_team | opłacono on-line |
15 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
16 | Będziak Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
17 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line |
18 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
19 | Wytrwał Barbara | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
20 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
21 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
22 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | 17 LO Gdynia | opłacono on-line |
23 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | FabrykaDobrejZabawy.pl | opłacono on-line |
24 | Szydło Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
25 | Grabowski Damian | Malbork | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
26 | JANKOWSKI MARCIN JANKOWSKI | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | MONKEY FLY STUDIO TRENINGOWE OCR | opłacono on-line |
27 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
28 | Kochan Robert | Człuchów | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
29 | Kochan Laura | Człuchów | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
30 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
31 | Świątkowski Łukasz | Reda | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Monolit IT | opłacono on-line |
32 | Klos Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
33 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Thunder Runner -Team | |
34 | Dmitruczuk Edyta | Wejherowo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
35 | Krause Stanisław | Gościcino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Amator Gościcino | opłacono |
36 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Santander Runners Team | opłacono on-line |
37 | Zwatykanicz Martyna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Activ Flow Team | |
38 | Gertner Anna | Łeba | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Błękitne Morsy Łeba | |
39 | Kokot Karolina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
40 | Świstak Ewa | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
41 | JACAK Kasia | Reda | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
42 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Run Babys | opłacono |
43 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
44 | Budzyńska Joanna | Miszewko | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
45 | Górski Jacek | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Eco Kąpino | opłacono on-line |
46 | Radka Michał | Luzino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | KLIMOR TEAM | |
47 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Eco Kąpino | opłacono on-line |
48 | Zelgert Dorota | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ECO-KĄPINO | opłacono on-line |
49 | Krysiński Andrzej | Ostrołęka | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
50 | Grochowski Marek | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | T.G. Sokół Zakopane | opłacono on-line |
51 | Bzowski Krzysztof | Człuchów | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
52 | Augustowska Alicja | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
53 | Fojut Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
54 | Nowaczyk Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
55 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
56 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
57 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
58 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
59 | Chętnik Krzysztof | Kąpino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ECO-KĄPINO | opłacono on-line |
60 | Bygoszewska Sylwia | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Forma na szczyt | opłacono on-line |
61 | Roszman Henryk.. | Orle | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
62 | Al Qanber Hassan | Gdansk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | GUMed | |
63 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
64 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
65 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
66 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
67 | Brzozowski Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
68 | Kumińska Karolina | Lubomino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
69 | Buczko Ewelina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Wild Team | opłacono on-line |
70 | Reichstein Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
71 | Prokop Mariusz | elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | PROKOPKI | opłacono on-line |
72 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | PROKOPKI | opłacono on-line |
73 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | JBB | opłacono on-line |
74 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
75 | Prokop Aleksandra | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | PROKOPKI | opłacono on-line |
76 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono on-line |
77 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
78 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Republika FC Łeba | opłacono |
79 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Jak Zawsze | opłacono |
80 | Szafrański Marek | Mosty | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BBL AWF Gdańsk | opłacono on-line |
81 | Fiergelewski Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
82 | Świątkowski Dariusz | Bojano | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
83 | Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski | Banino | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | |
84 | Żbikowska Malgorzata | Toruń | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | SPC | opłacono on-line |
85 | KOZIELEC WALDEMAR | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
86 | Zając Piotr | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
87 | Laskowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
88 | Matczuk Maria | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
89 | Laskowski Mariusz | Sopot | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
90 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
91 | Jantowski Zbigniew | REDA | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
92 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
93 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
94 | Tabaczyński Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Jaszczomp | opłacono on-line |
95 | Kozłowska Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
96 | Krysiński Wojciech | Ostrołęka | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
97 | Baranowski Jarosław | Ostrołęka | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
98 | Szczepański Marcin | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | OSR GDYNIA | opłacono on-line |
99 | Karwel Damian | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
100 | Bociąga Bartosz | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 54921