Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefański Łukasz | Redystowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
2 | Górski Antoni | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
3 | Rzepczyk Alicja | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
4 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Helski Zefirek | opłacono on-line |
5 | Kalinowski Patryk | Płock | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Pendzoncy Jeleń | opłacono on-line |
6 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
7 | Baca Kajetan | Gniewowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
8 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
9 | Ziomek Patrycja | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
10 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | RUMIA | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
11 | Okapiec Dagmara | Juszkowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line |
12 | Chmielowski Michał | juszkowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line |
13 | Gruza Agnieszka | Pruszcz Gdanski | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
14 | Gruza Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
15 | Werra Maciej | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Runeda | opłacono on-line |
16 | Werra Ziemowit | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Runeda | opłacono on-line |
17 | Werra Patrycja | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Runeda | opłacono on-line |
18 | Roman-Kalinowska Anna | Władysławowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Pendzoncy Jeleń | opłacono on-line |
19 | Zawadzka Monika | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
20 | Zawadzki Paulina | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
21 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
22 | Reszczyńska Monika | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
23 | Filimon Sylwia | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GPEC Runners | opłacono on-line |
24 | Kajdas Bożena | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
25 | Pietrzak Barbara | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
26 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) | opłacono on-line |
27 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
28 | Sobczak Slawomir | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
29 | Sobczak Martyna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
30 | Sobczak Wiktoria | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
31 | Sobczak Wojciech | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
32 | Weber Sylwia | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
33 | Makyła Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
34 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
35 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
36 | Brzeska Bożena | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Pasieka Kaszuby | opłacono on-line |
37 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
38 | Peliksze Sylwia | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
39 | Narloch Rafał | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
40 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Sp. 48 Gdańsk | opłacono on-line |
41 | Wierciński Robert | Malbork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
42 | Błażuk Jarosław | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
43 | Kwiatek Aleksandra | Pruszków | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
44 | Sitarczuk Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) | opłacono on-line |
45 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
46 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
47 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono |
48 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
49 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | UKS Ósemka Starogard Gdański | opłacono on-line |
50 | Szkudlarz Diana | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
51 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Taka RYBA | opłacono on-line |
52 | Król Elżbieta | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
53 | Greczyło Stanisław | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
54 | Greczyło Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
55 | Wolski Marcin | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
56 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
57 | Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna | Warszawa | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
58 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
59 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
60 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
61 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
62 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | NB Team | opłacono on-line |
63 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
64 | Schweizer Mirka | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
65 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | LKS Zorza Gdynia | opłacono |
66 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
67 | Słówko Adrianna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
68 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
69 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono |
70 | Weiland Karina | Sopot | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
71 | Pogorzelski Damian | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | PEKAZET | opłacono on-line |
72 | Badziong Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JEPPESEN | opłacono |
73 | Kozłowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
74 | Cisowska Dominika | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
75 | Moskot Marta | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | OKAS Gdynia | opłacono on-line |
76 | Przytarska Dominika | Reda | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
77 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
78 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
79 | Piasecka Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
80 | Ciesielczyk Kinga | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
81 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
82 | Abramowski Marek | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
83 | Abramowski Wiktor | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
84 | Abramowska Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
85 | Niemiec Ewa | Słupsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
86 | Schmidt Dorota | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
87 | Bagiński Damian Bagiński | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wkurw_team | opłacono on-line |
88 | Rózga Natalia Rózga | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni | opłacono on-line |
89 | Preuss Paulina | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni | opłacono on-line |
90 | Goryńska Daria | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
91 | Grześkiewicz Magdalena | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Run for fun | opłacono on-line |
92 | Qu Kaichen | Rewa | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni | opłacono on-line |
93 | Erdmann Agnieszka | Reda | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
94 | Biszto Robert | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
95 | Biszto Jakub | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Sp. 37 Gdynia | opłacono on-line |
96 | Stykuć Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Keep Calm And Run | opłacono on-line |
97 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
98 | Wzorek Karolina | Swiecie/Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wzorki biegaja i gotuja | opłacono on-line |
99 | Wzorek Natalia | Swiecie | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wzorki biegaja i gotuja | opłacono on-line |
100 | Skwarło Dorota | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 54892