Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rekowski Karol Chojnice 5 km bieg (31.03 - niedziela) Drużyna Szpiku opłacono on-line
2 Pytlik Dariusz Dąbrowa Górnicza 5 km bieg (31.03 - niedziela) SG SQUAD opłacono on-line
3 Lipski Tomasz Dąbrowa Górnicza 5 km bieg (31.03 - niedziela) Saint-Gobain Squad opłacono on-line
4 Kostecka Katarzyna Gdansk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
5 Malinowska Katarzyna Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
6 Greczyło Stanisław Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
7 Greczyło Ewa Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
8 Wróbel Małgorzata Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
9 Narloch Rafał Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
10 Heland Grzegorz Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Sp. 48 Gdańsk opłacono on-line
11 Makyła Paweł Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
12 Piórkowski Mariusz Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Taka RYBA opłacono on-line
13 Kozłowska Katarzyna Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
14 Cisowska Dominika Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
15 Ziomek Patrycja Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
16 Słówko Adrianna Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
17 Reszczyńska Monika Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
18 Stykuć Ewa Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Keep Calm And Run opłacono on-line
19 Pochopień Mira Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
20 Badziong Mateusz Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) JEPPESEN opłacono
21 Sitarczuk Mariusz Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) opłacono on-line
22 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) opłacono on-line
23 Skwarło Dorota Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
24 Skwarło Paweł Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
25 Pietrzak Barbara Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
26 Domański Krzysztof gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
27 Peliksze Sylwia Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
28 Weber Sylwia Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
29 Grube Bartosz Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
30 Biszto Robert Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
31 Biszto Jakub Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Sp. 37 Gdynia opłacono on-line
32 Droszkowska Zuzanna Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) LKS Zorza Gdynia opłacono
33 Szkudlarz Diana Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
34 Mańczak Grzegorz Mańczak Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
35 Bartsch Aleksandra Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
36 Jędrzejczak Maciej Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
37 Filimon Sylwia Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) GPEC Runners opłacono on-line
38 Błażuk Jarosław Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
39 Pawelec Anna Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
40 Rzepczyk Alicja Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
41 Piasecka Karolina Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
42 Schweizer Mirka Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
43 Bładyko Damian Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Cafe Kwadrat / Oll4fan opłacono on-line
44 Okonek Aleks Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szkoła Podstawowa nr 43 opłacono on-line
45 Grześkiewicz Magdalena Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Run for fun opłacono on-line
46 Goryńska Daria Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
47 Mogiłka Aleksander Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
48 Góralski Marcin Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
49 Pawełczak Karolina Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) JAtrenuje opłacono on-line
50 Sobczak Slawomir Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
51 Wiatrowski Krzysztof Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
52 Wasilewski Marcin Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Apteka Gemini Team opłacono on-line
53 Sobczak Martyna Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
54 Sobczak Wiktoria Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
55 Niemiec Marek Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
56 Sobczak Wojciech Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
57 Moskot Marta Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) OKAS Gdynia opłacono on-line
58 Szpyra Edward Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono
59 Abramowski Marek Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Marecki vs Equator opłacono on-line
60 Kajdas Bożena Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
61 Abramowski Wiktor Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Marecki vs Equator opłacono on-line
62 Abramowska Karolina Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Marecki vs Equator opłacono on-line
63 Anszperger Bogdan Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) A-team opłacono on-line
64 Anszperger Anna Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) A-team opłacono on-line
65 Baca Katarzyna Gniewowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
66 Baca Kajetan Gniewowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
67 Sośnicki Krzysztof Hel 5 km bieg (31.03 - niedziela) Helski Zefirek opłacono on-line
68 Jasiaczyk Krystyna Inowrocław 5 km bieg (31.03 - niedziela) Bbl Inowrocław opłacono on-line
69 Okapiec Dagmara Juszkowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
70 Chmielowski Michał juszkowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
71 Hejka Wladyslaw Kartuzy 5 km bieg (31.03 - niedziela) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
72 Knitter Daria Kosakowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) Wymiatacze opłacono on-line
73 Woźnicka- Widziajło Małgorzata Kwidzyn 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
74 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
75 Król Elżbieta Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
76 Wolski Marcin Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
77 Frankiewicz Mariusz Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew opłacono on-line
78 Górski Antoni Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono
79 Andryskowski Marek Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono on-line
80 Lis Dawid Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
81 Sorn Karolina Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
82 Kankowska Justyna Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
83 Kankowski Paweł Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
84 Kankowska Dominika Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO opłacono
85 Kleina Joanna Łeba 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
86 Wierciński Robert Malbork 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
87 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 5 km bieg (31.03 - niedziela) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
88 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna 5 km bieg (31.03 - niedziela) UKS Ósemka Starogard Gdański opłacono on-line
89 Bieliński Dominik Nowe 5 km bieg (31.03 - niedziela) NB Team opłacono on-line
90 Kowalski Jarosław Olkusz 5 km bieg (31.03 - niedziela) SAINT-GOBAIN SQUAD opłacono on-line
91 Kujda Arkadiusz Osielsko 5 km bieg (31.03 - niedziela) 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
92 Kujda Dorota Osielsko 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
93 Kalinowski Patryk Płock 5 km bieg (31.03 - niedziela) Pendzoncy Jeleń opłacono on-line
94 Kowalczuk Leszek Pogórze 5 km bieg (31.03 - niedziela) biegamyrazem.pl opłacono on-line
95 Gruza Agnieszka Pruszcz Gdanski 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
96 Gruza Bartosz Pruszcz Gdański 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
97 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5 km bieg (31.03 - niedziela) 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
98 Kwiatek Aleksandra Pruszków 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line
99 Deik Elżbieta Przyjaźń 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono
100 Erdmann Agnieszka Reda 5 km bieg (31.03 - niedziela) opłacono on-line


Wyświetleń: 30536

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ