Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobczak Mateusz | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
2 | Szumielewicz Kinga | Banino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | |
3 | Pawelec Anna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
4 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
5 | Sierecki Zbigniew | Żelechów | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
6 | Anszperger Anna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | A-team | opłacono on-line |
7 | Anszperger Bogdan | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | A-team | opłacono on-line |
8 | Okonek Aleks | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szkoła Podstawowa nr 43 | opłacono on-line |
9 | Bładyko Damian | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Cafe Kwadrat / Oll4fan | opłacono on-line |
10 | Jakubowska Jolanta | Wieluń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wieluń Biega | opłacono on-line |
11 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JAtrenuje | opłacono on-line |
12 | Tatys Tomasz | Świdwin | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
13 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | CUDAKI | opłacono on-line |
14 | Kujda Dorota | Osielsko | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
15 | Kujda Arkadiusz | Osielsko | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 1 Brygada Logistyczna | opłacono on-line |
16 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
17 | Woźnicka- Widziajło Małgorzata | Kwidzyn | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
18 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
19 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
20 | Kleina Joanna | Łeba | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
21 | Frankiewicz Mariusz | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
22 | Mumot Magda | Wieleń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
23 | Rekowski Karol | Chojnice | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
24 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
25 | Jasiaczyk Krystyna | Inowrocław | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Bbl Inowrocław | opłacono on-line |
26 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
27 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
28 | Sorn Karolina | Luzino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
29 | Hoppe Katarzyna | Sominy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
30 | Lis Dawid | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
31 | Milas Mariusz | Susz | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
32 | Pytlik Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | SG SQUAD | opłacono on-line |
33 | Mańczak Grzegorz Mańczak | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
34 | Lipski Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
35 | Kowalski Jarosław | Olkusz | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono on-line |
36 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Gmina Gardeja Biega | |
37 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
38 | Knitter Daria | Kosakowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wymiatacze | opłacono on-line |
39 | Kostecka Katarzyna | Gdansk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
40 | Domański Krzysztof | gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
41 | Strzelczyk Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
42 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
43 | Skwarło Dorota | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
44 | Wzorek Natalia | Swiecie | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wzorki biegaja i gotuja | opłacono on-line |
45 | Wzorek Karolina | Swiecie/Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wzorki biegaja i gotuja | opłacono on-line |
46 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
47 | Stykuć Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Keep Calm And Run | opłacono on-line |
48 | Biszto Jakub | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Sp. 37 Gdynia | opłacono on-line |
49 | Biszto Robert | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
50 | Erdmann Agnieszka | Reda | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
51 | Qu Kaichen | Rewa | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni | opłacono on-line |
52 | Grześkiewicz Magdalena | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Run for fun | opłacono on-line |
53 | Goryńska Daria | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
54 | Preuss Paulina | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni | opłacono on-line |
55 | Rózga Natalia Rózga | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni | opłacono on-line |
56 | Bagiński Damian Bagiński | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wkurw_team | opłacono on-line |
57 | Schmidt Dorota | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
58 | Niemiec Ewa | Słupsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
59 | Abramowska Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
60 | Abramowski Wiktor | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
61 | Abramowski Marek | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
62 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
63 | Ciesielczyk Kinga | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
64 | Piasecka Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
65 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
66 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
67 | Przytarska Dominika | Reda | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
68 | Matlak Urszula | Gdansk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
69 | Moskot Marta | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | OKAS Gdynia | opłacono on-line |
70 | Cisowska Dominika | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
71 | Kozłowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
72 | Badziong Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JEPPESEN | opłacono |
73 | Konkiel Artur | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
74 | Konkiel Joanna Konkiel | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
75 | Pogorzelski Damian | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | PEKAZET | opłacono on-line |
76 | Weiland Karina | Sopot | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
77 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono |
78 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
79 | Słówko Adrianna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
80 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
81 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | LKS Zorza Gdynia | opłacono |
82 | Schweizer Mirka | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
83 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
84 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | NB Team | opłacono on-line |
85 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
86 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
87 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
88 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
89 | Kleczewski Piotr | WARSZAWA | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | UKS KUSY | |
90 | Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna | Warszawa | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
91 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
92 | Beyer-Wróblewska Monika | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | MEWA Gdynia | |
93 | Knut Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
94 | Wolski Marcin | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
95 | Greczyło Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
96 | Greczyło Stanisław | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
97 | Król Elżbieta | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
98 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Taka RYBA | opłacono on-line |
99 | Stańkowski Karol | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
100 | Szkudlarz Diana | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 54931