Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makyła Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
2 | Abramowska Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
3 | Abramowski Marek | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
4 | Abramowski Wiktor | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Marecki vs Equator | opłacono on-line |
5 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
6 | Anszperger Anna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | A-team | opłacono on-line |
7 | Anszperger Bogdan | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | A-team | opłacono on-line |
8 | Baca Kajetan | Gniewowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
9 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
10 | Badziong Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JEPPESEN | opłacono |
11 | Bagiński Damian Bagiński | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wkurw_team | opłacono on-line |
12 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
13 | Beyer-Wróblewska Monika | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | MEWA Gdynia | |
14 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | NB Team | opłacono on-line |
15 | Biszto Jakub | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Sp. 37 Gdynia | opłacono on-line |
16 | Biszto Robert | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
17 | Brzeska Bożena | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Pasieka Kaszuby | opłacono on-line |
18 | Bładyko Damian | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Cafe Kwadrat / Oll4fan | opłacono on-line |
19 | Błażuk Jarosław | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
20 | Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna | Warszawa | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
21 | Chmielowski Michał | juszkowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line |
22 | Ciesielczyk Kinga | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
23 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
24 | Cisowska Dominika | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
25 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
26 | Domański Krzysztof | gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
27 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | LKS Zorza Gdynia | opłacono |
28 | Erdmann Agnieszka | Reda | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
29 | Filimon Sylwia | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GPEC Runners | opłacono on-line |
30 | Frankiewicz Mariusz | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
31 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
32 | Górski Antoni | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
33 | Goryńska Daria | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
34 | Greczyło Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
35 | Greczyło Stanisław | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
36 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
37 | Gruza Agnieszka | Pruszcz Gdanski | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
38 | Gruza Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
39 | Grześkiewicz Magdalena | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Run for fun | opłacono on-line |
40 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | IKS ATAK ELBLĄG | |
41 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
42 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Sp. 48 Gdańsk | opłacono on-line |
43 | Hoppe Katarzyna | Sominy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
44 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
45 | Jakubowska Jolanta | Wieluń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wieluń Biega | opłacono on-line |
46 | Jasiaczyk Krystyna | Inowrocław | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Bbl Inowrocław | opłacono on-line |
47 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
48 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | UKS Ósemka Starogard Gdański | opłacono on-line |
49 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
50 | Kajdas Bożena | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
51 | Kalinowski Patryk | Płock | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Pendzoncy Jeleń | opłacono on-line |
52 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono |
53 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
54 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
55 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | RUMIA | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
56 | Kleczewski Piotr | WARSZAWA | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | UKS KUSY | |
57 | Kleina Joanna | Łeba | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
58 | Knitter Daria | Kosakowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wymiatacze | opłacono on-line |
59 | Knut Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
60 | Konkiel Artur | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
61 | Konkiel Joanna Konkiel | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
62 | Kostecka Katarzyna | Gdansk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
63 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | CUDAKI | opłacono on-line |
64 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
65 | Kowalski Jarosław | Olkusz | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono on-line |
66 | Kozłowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
67 | Król Elżbieta | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
68 | Kujda Arkadiusz | Osielsko | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 1 Brygada Logistyczna | opłacono on-line |
69 | Kujda Dorota | Osielsko | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
70 | Kwiatek Aleksandra | Pruszków | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
71 | Linda Roman | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Parkrun Gdynia | |
72 | Lipski Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
73 | Lis Dawid | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
74 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
75 | Mańczak Grzegorz Mańczak | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
76 | Matlak Urszula | Gdansk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ||
77 | Milas Mariusz | Susz | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
78 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
79 | Moskot Marta | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | OKAS Gdynia | opłacono on-line |
80 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
81 | Mumot Magda | Wieleń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
82 | Narloch Rafał | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
83 | Niemiec Ewa | Słupsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
84 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
85 | Okapiec Dagmara | Juszkowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line |
86 | Okonek Aleks | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szkoła Podstawowa nr 43 | opłacono on-line |
87 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono |
88 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
89 | Pawelec Anna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
90 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JAtrenuje | opłacono on-line |
91 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
92 | Peliksze Sylwia | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
93 | Piasecka Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
94 | Pietrzak Barbara | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
95 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Taka RYBA | opłacono on-line |
96 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
97 | Pogorzelski Damian | Rumia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | PEKAZET | opłacono on-line |
98 | Preuss Paulina | Wejherowo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni | opłacono on-line |
99 | Przytarska Dominika | Reda | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
100 | Pytlik Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | SG SQUAD | opłacono on-line |
Wyświetleń: 55020