Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
2 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Elite Team | opłacono |
3 | Chojnacka Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
4 | Chojnacki Piotr | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
5 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
6 | STYK edward | GDYNIA | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
7 | Styk Edward | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
8 | Sutryk Adam | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
9 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ELITE TEAM | |
10 | Siderczyk Natalia | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
11 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
12 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
13 | Hansen Barbara | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
14 | Figura Jan | Rotmanka | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
15 | Figura Ludwika | Rotmanka | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
16 | Cirocka Małgorzata | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | KreativSport Lębork | opłacono |
17 | Wierzbicka Elżbieta | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
18 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Maratonka | opłacono on-line |
19 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ELITE TEAM | opłacono |
20 | Bury Liliana | Reda | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
21 | Sikoń-Łatka Marta | Kisewo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
22 | Czaja Danuta | Rumia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
23 | Czyżewska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
24 | Czyżewska Beata | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
25 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | AKTYWNI POSTOMINO | opłacono |
26 | Steffanowski Maria | ESSEN | Niemcy | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
27 | Cichocka Renata | Warszawa | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
28 | Gawrylczyk Jadwiga | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
29 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
30 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
31 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
32 | Dudkiewicz Irena | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
33 | Maciazek Jolanta | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
34 | Pawłowska Magdalena | Tczewskie Łąki | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
35 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
36 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
37 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
38 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
39 | Karlikowska Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Karlikowscy Team | opłacono on-line |
40 | Hemmerling Agata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
41 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
42 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Nordicowe Lęborskie Lwy | |
43 | GAŁKOWSKA Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
44 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
45 | Flisowska Beata | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
46 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | NEW VILLAGE TEAM | opłacono on-line |
47 | Meringer Krystyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
48 | Kowalski Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | NEW VILLAGE TEAM | opłacono on-line |
49 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Elite Team | opłacono |
50 | Filipowicz Jerzy | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Jacht Club Rewa | opłacono |
51 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | LĘBORSKIE LWY | opłacono |
52 | Duczmal Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Forma na szczyt | opłacono on-line |
53 | Blumkowska Karolina | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
54 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
55 | Żórawska Weronika | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
56 | Druszcz Brygida | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
57 | Wiśniewska Dorota | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
58 | Guenther Joanna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
59 | Żurawska Ewa | Kościerzyna | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
60 | Miotk Halina | Kąpino | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ECO-KĄPINO | opłacono on-line |
61 | KACZMAREK Robert | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
62 | Kaczmarek Sławomira | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
63 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
64 | Sochacka Paulina | Mosty | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
65 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
66 | Wiśniewski Sławomir | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
67 | Janiszewski Marek | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
68 | Dudkiewicz Irena | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
69 | Skarżyński Patryk | Borkowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
70 | Broda Anna | Gniezno | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
71 | Skarżyńska Joanna | Borkowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
72 | Krężel Karolina | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
73 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
74 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
75 | Toporek. Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Nordicowe Lęborskie Lwy | opłacono |
76 | Cyra Grażyna | Skoszewo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
77 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
78 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
79 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Klub sportowy DED | opłacono on-line |
80 | Burliński Xawery | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
81 | Burlińska Katarzyna | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
82 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
83 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
84 | Maciak Joanna | Szydłowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
85 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
86 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
87 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
88 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Nordicowe Lęborskie Lwy | opłacono |
89 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Nordicowe Lęborskie Lwy | opłacono |
90 | Kurnicka Urszula | Warszawa | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
91 | Formela Andrzej | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
92 | Olszewska Ewa | PASŁĘK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
93 | Olszewska Zuzanna | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
94 | Olszewski Jakub | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
95 | Burlińska Anna | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
96 | Łochiński Bogdan | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
97 | Łochińska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
98 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono |
99 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono |
100 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono |
Wyświetleń: 54926