Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
2 | Blumkowska Karolina | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
3 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
4 | Broda Anna | Gniezno | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
5 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ELITE TEAM | opłacono |
6 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | AKTYWNI POSTOMINO | opłacono |
7 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
8 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
9 | Burlińska Anna | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
10 | Burlińska Katarzyna | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
11 | Burliński Xawery | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
12 | Bury Liliana | Reda | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
13 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | NEW VILLAGE TEAM | opłacono on-line |
14 | Chojnacka Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
15 | Chojnacki Piotr | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
16 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
17 | Cichocka Renata | Warszawa | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
18 | Cirocka Małgorzata | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | KreativSport Lębork | opłacono |
19 | Cyra Grażyna | Skoszewo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
20 | Czaja Danuta | Rumia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
21 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | GENETIX Team | opłacono on-line |
22 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Maratonka | opłacono on-line |
23 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
24 | Czyżewska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
25 | Czyżewska Beata | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
26 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
27 | Depczyński Rafał | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
28 | Druszcz Brygida | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
29 | Duczmal Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Forma na szczyt | opłacono on-line |
30 | Dudkiewicz Irena | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
31 | Dudkiewicz Irena | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
32 | Figura Jan | Rotmanka | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
33 | Figura Ludwika | Rotmanka | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
34 | Filipowicz Jerzy | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Jacht Club Rewa | opłacono |
35 | Flisowska Beata | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
36 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
37 | Formela Andrzej | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
38 | Gawrylczyk Jadwiga | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
39 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
40 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ELITE TEAM | |
41 | GAŁKOWSKA Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
42 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
43 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
44 | Guenther Joanna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
45 | Hansen Barbara | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
46 | Hemmerling Agata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
47 | Janiszewski Marek | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
48 | KACZMAREK Robert | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
49 | Kaczmarek Sławomira | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
50 | Karlikowska Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Karlikowscy Team | opłacono on-line |
51 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Elite Team | opłacono |
52 | Kostencka Aga | Banino | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Drużyna Słonecznego Poranka/ Elite Team | opłacono on-line |
53 | Kowalski Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | NEW VILLAGE TEAM | opłacono on-line |
54 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
55 | Krężel Karolina | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
56 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
57 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
58 | Kurnicka Urszula | Warszawa | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
59 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
60 | Maciak Joanna | Szydłowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
61 | Maciazek Jolanta | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
62 | Meringer Krystyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
63 | Miotk Halina | Kąpino | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ECO-KĄPINO | opłacono on-line |
64 | Moszczyńska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | GENETIX Team | opłacono on-line |
65 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
66 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
67 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
68 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
69 | Olszewska Ewa | PASŁĘK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
70 | Olszewska Zuzanna | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
71 | Olszewski Jakub | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
72 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
73 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
74 | Pawłowska Magdalena | Tczewskie Łąki | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
75 | Peretko Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
76 | Pieregut Agnieszka | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | GENETIX Team | opłacono on-line |
77 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
78 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
79 | Przyradska-Trzebiatowska Aneta | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | GENETIX Team | opłacono on-line |
80 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
81 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
82 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono |
83 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono |
84 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Active Family Pasłęk | opłacono |
85 | Sapa Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | opłacono on-line |
86 | Sapa Oskar | Bydgoszcz | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | opłacono on-line |
87 | Siderczyk Natalia | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
88 | Sikoń-Łatka Marta | Kisewo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
89 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
90 | Skarżyńska Joanna | Borkowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
91 | Skarżyński Patryk | Borkowo | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
92 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | LĘBORSKIE LWY | opłacono |
93 | Sochacka Paulina | Mosty | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
94 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
95 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono | |
96 | Steffanowski Maria | ESSEN | Niemcy | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
97 | Styk Edward | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ||
98 | STYK edward | GDYNIA | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
99 | Sutryk Adam | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
100 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Elite Team | opłacono |
Wyświetleń: 54895