Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 21 km nordic walking (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
2 | Ostaszewski Tomasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | Monolit IT DreamTeam | opłacono on-line |
3 | Pawelec Anna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
4 | Głuszek Bożena | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
5 | Kotarski Mariusz | Rumia | Polska | 42 km bieg (30.03 - sobota) | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
6 | Worzała Aleksandra | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | OIRP GDAŃSK | opłacono on-line |
7 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | 21 km nordic walking (30.03 - sobota) | POLIPACK | opłacono on-line |
8 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
9 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
10 | Seweryn Rafał | Kraków | Polska | 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
11 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Elite Team | opłacono |
12 | Kichler Kryspin | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
13 | Gwizdała Marcin | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | OSP SIEROSŁAW | opłacono on-line |
14 | Janik Marzena | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
15 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono on-line |
16 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | 42 km bieg (30.03 - sobota) | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono on-line |
17 | Jończyk Anna | Starogard gdanski | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
18 | Chojnacka Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
19 | Chojnacki Piotr | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
20 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
21 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
22 | ŻABIEŁOWICZ ADAM | Reda | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
23 | Sierecki Zbigniew | Żelechów | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
24 | Dudzik Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
25 | Gierwatowski Michał | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | Monolit IT | opłacono on-line |
26 | Anszperger Anna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | A-team | opłacono on-line |
27 | Anszperger Bogdan | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | A-team | opłacono on-line |
28 | Wasiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Omida Cyclo & Run Team | opłacono on-line |
29 | Okonek Aleks | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szkoła Podstawowa nr 43 | opłacono on-line |
30 | Mikuć Jerzy | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
31 | Bładyko Damian | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Cafe Kwadrat / Oll4fan | opłacono on-line |
32 | Kłos Maciej | Gdansk | Polska | 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono |
33 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (30.03 - sobota) | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
34 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
35 | Jakubowska Jolanta | Wieluń | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Wieluń Biega | opłacono on-line |
36 | STYK edward | GDYNIA | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
37 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
38 | Salewska Katarzyna | Sopot | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | Grażka i Janusze na rowerach | opłacono on-line |
39 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | JAtrenuje | opłacono on-line |
40 | Sutryk Adam | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
41 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | Polska | 63 km bieg (30.03 - sobota) | xRunners | opłacono on-line |
42 | Janiszewski Rafał | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
43 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
44 | Tatys Tomasz | Świdwin | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
45 | Zapadka Stanisław | Warszawa | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
46 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
47 | Rogowski Patryk | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
48 | Siderczyk Natalia | GDAŃSK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
49 | Polanski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 42 km bieg (30.03 - sobota) | Manekin Gdańsk | opłacono on-line |
50 | Modzelewska Milena | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
51 | Zbrzeska Adriana | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
52 | Gąsiorowski Rafał | Sopot | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
53 | Gładkowski Grzegorz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
54 | Piszcz Krzysztof | Gdynia | Polska | 42 km nordic walking (30.03 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
55 | Rzechowski Filip | Gdynia | Polska | 42 km bieg (30.03 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
56 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | CUDAKI | opłacono on-line |
57 | Shtypuliak Sergii | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
58 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono | |
59 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
60 | Kuncewicz Sławomir | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
61 | Witanowski Adam | Dębno | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
62 | Podgórska Alicja | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
63 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
64 | suchocki janusz | suchy dwór | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
65 | Czarnecka Anna | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
66 | Pich Ania | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | ChuchalaTeam | opłacono on-line |
67 | Konieczny Andrzej | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
68 | Kantor Martin Kantor | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
69 | Faron Monika | Gdynia | Polska | 42 km nordic walking (30.03 - sobota) | ELITE TEAM | opłacono |
70 | Kowalkowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | Lufthansa Systems Poland Active | opłacono on-line |
71 | Konieczna Agnieszka | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
72 | Niedziela Tomasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
73 | Kujda Dorota | Osielsko | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
74 | Kujda Arkadiusz | Osielsko | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | 1 Brygada Logistyczna | opłacono on-line |
75 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
76 | Woźnicka- Widziajło Małgorzata | Kwidzyn | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
77 | Hansen Barbara | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
78 | Niedziela Piotr | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
79 | Figura Jan | Rotmanka | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
80 | Figura Ludwika | Rotmanka | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
81 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
82 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | 21 km nordic walking (30.03 - sobota) | KS metraco Polkowice | opłacono on-line |
83 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
84 | Siłkowski Radosław | Gdynia | Polska | 42 km nordic walking (30.03 - sobota) | HT Team | opłacono on-line |
85 | Siłkowska Monika | Gdynia | Polska | 42 km nordic walking (30.03 - sobota) | HT Team | opłacono on-line |
86 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka | opłacono on-line |
87 | Kleina Joanna | Łeba | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
88 | Sikora Katarzyna Sikora | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
89 | Cirocka Małgorzata | Lębork | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | KreativSport Lębork | opłacono |
90 | Grzeszczak Adam | Gdynia | Polska | 21 km bieg (30.03 - sobota) | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
91 | Wierzbicka Elżbieta | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
92 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) | Maratonka | opłacono on-line |
93 | Kaczmarek Sławomir | Rumia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | BIEDRONKA | opłacono on-line |
94 | Kuciapski Adriank | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
95 | Frankiewicz Mariusz | Lębork | Polska | 5 km bieg (31.03 - niedziela) | Szalone Gazele i Król Lew | opłacono on-line |
96 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) | ELITE TEAM | opłacono |
97 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono on-line |
98 | Kubera Paweł | Gdańsk | Polska | 42 km bieg (30.03 - sobota) | opłacono on-line | |
99 | Marszalkowska Agnieszka | gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line | |
100 | Piorunska Agnieszka | Gdynia | Polska | 10 km bieg (31.03 - niedziela) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 55039