Mikołajkowy Nocny Bieg Chomika 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jarząb Marcin Warszawa 10 km
2 Grzelczyk Piotr Ząbki 10 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team
3 Bąk Oskar Otwock 10 km
4 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa 10 km Emo oi
5 Michalak Kamila WARSZAWA 10 km
6 Kopka Marcelina Częstochowa 10 km
7 Mazur Marek Warszawa 10 km
8 FIJOŁEK-WARSZEWSKA AGNIESZKA Warszawa 10 km Kużnia Triathlonu
9 Pluszka Adam Warszawa 10 km VEGE RUNNERS
10 Gawlikowski Piotr Józefosław 10 km Koliber Team
11 Belkiewicz Rafał Warszawa 10 km Kabaty Ultra
12 Piotrowska - Krzak Elżbieta Warszawa 10 km
13 ZAŁĘCKI Michał Warszawa 10 km
14 Kim Renata Warszawa 10 km Złośliwa Alpaka
15 Bogucka Martyna Warszawa 10 km JACEKBIEGA RUNNING TEAM / Team ZabieganeDni
16 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn 10 km
17 Brewczak Maciej Warszawa 10 km Save Life
18 Szymaniak Kamil Pełch 10 km Team ZabieganeDni
19 Nurzyński Marcin Warszawa 10 km Team Zabieganedni
20 Pawlaczyk Szymon Warszawa 10 km
21 Szejna Norbert Warszawa 10 km
22 Wojciechowska Klaudia Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
23 Grybalow Katarzyna Warszawa 10 km
24 Michalak Beata Góra Kalwaria 10 km Team ZabieganeDni
25 Krajowska-Kukiel Anna Kielce 10 km
26 Zalewska Adrianna Warszawa 10 km
27 Zaręba Aneta Warszawa 10 km Koliber Team
28 Boniecka Urszula Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
29 Czopek Konrad Warszawa 10 km
30 Pawłowska Paulina Marki 10 km Markowi Biegacze
31 Murawska Małgorzata WARSZAWA 10 km
32 Żurawski Marcin Warszawa 10 km Team ZabieganeDni/Adidas Runners Warsaw
33 Samoć Barbara Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
34 Murzyn Maria Warszawa 10 km
35 Trajnerowicz Kamila Warszawa 10 km
36 Grela Sylwia Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
37 Skowroński Wojciech Kabaty 10 km Santander Runners Team
38 Baryła Krzysztof Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
39 Zarodkiewicz Dawid Wężewo 10 km Naprzód Młociny / Team ZabieganeDni
40 Waśniewski Dawid Waśniewski Wyszków 10 km Deweloppol/Team Ochal
41 Redek Sylwia Redek Wiązowna 10 km Team ZabieganeDni
42 Kanciała Grzegorz Wołomin 10 km
43 Bujnowska Eliza Warszawa 10 km
44 Zasępa Sebastian Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
45 Raczyńska Magdalena Łęczyca 10 km Vege Runners
46 Wróbel Dariusz Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
47 Wójcik Piotr Warszawa 10 km
48 Sztandera Berenika Sztandera Warszawa 10 km VEGE RUNNERS
49 Bonecki Robert Warszawa 10 km
50 Bieńczak Zuzanna Warszawa 10 km ASICSFrontRunnerPoland
51 Świerszcz Aneta Zalesie 10 km Bbln
52 Witkowski Piotr Warszawa 10 km Vege Runners
53 Pawelec Krystyna Piastów 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
54 Paszek Krystyna Grodzisk Maz 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
55 Król Monika Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
56 Michałowska Katarzyna Warszawa 10 km Na Luzaka
57 Florczuk Eliza Warszawa 10 km Żórawski Team
58 Syguła DOMINIKA Borowina 10 km TeamZabieganeDni
59 Kanciała Michał Warszawa 10 km
60 Wodziński Michał Warszawa 10 km
61 Swojak Michał Warszawa 10 km The Real Tea
62 Kamiński Paweł Warszawa 10 km
63 Mikulski Damian Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
64 Okapiec Aleksandra Warszawa 10 km AXA Running Team / Team ZabieganeDni
65 Kowalczyk Klaudia Radom 10 km Team ZabieganeDni
66 Migdal Gosia Warszawa 10 km Husaria Race Team
67 Lutyńska Małgorzata Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
68 Dzideczek Marcin WARSZAWA 10 km Team ZabieganeDni
69 Konkowska-Szymańska Joanna Warszawa 10 km Dzikie Skrzydło
70 Myszkowski Sebastian Borowina 10 km Team ZabieganeDni
71 Skomorowska Monika WARSZAWA 10 km Team ZabieganeDni
72 Sierecka Dorota Żelechów 10 km Team ZabieganeDni
73 Osińska Sylwia Warszawa 10 km
74 Kunka janusz Kałuszyn 10 km Team ZabieganeDni
75 Zakrzewska Ewa Warszawa 10 km
76 Kunka Piotr Jakubów 10 km Team ZabieganeDni
77 Pierzak Olaf Warszawa 10 km Night Runners Kabaty
78 Gołub Marcin Gołub Białystok 10 km nc+
79 Lesiak Kamil Warszawa 10 km Team ZabieganeDni
80 Maciak Grzegorz Warszawa 10 km
81 Kanciała Łukasz Warszawa 10 km
82 Mierzlikin Natalia Warszawa 10 km Uks Gepard Warszawa
83 Mikulska Sylwia Warszawa 10 km Jw 2063
84 Major Sandra Warszawa 10 km
85 golebiowski michal warszawa 10 km
86 Rodzoch Daniel Warszawa 10 km
87 Ogrocka Agnieszka Warszawa 10 km Adidas Runners Warsaw
88 Pawełas Marta Warszawa 10 km
89 Woicka Katarzyna Warszawa 10 km
90 Tula Renata Tula Warszawa 10 km Mykmyk
91 Kowalczyk Robert Warszawa 10 km
92 Kosewicz Agnieszka Warszawa 10 km
93 Tukendorf BARBARA Warszawa 10 km Grupa Biegowa Park run Warszawa
94 Terczyński Paweł Warszawa 10 km
95 Knychas Darek Warszawa 10 km PZU Sport Team
96 Radzimirski Adam Warszawa 10 km Deloitte Adventure Team
97 Milbert Piotr Warszawa 10 km Vege Runners
98 Kaniewska Emilia Warszawa 10 km
99 Majer Bogusława Warszawa 10 km Vege Runners
100 Wiśniewski Sebastian Warszawa 10 km Parkrun Bródno


Wyświetleń: 2338

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ