Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarniak Michał | Białobrzegi | Polska | 10 km | TEAM Białobrzegi | |
2 | Gadomska Anna | Warszawa | Polska | 10 km | PZU Sport Team | |
3 | Kurzawa Sławomir | Warszawa | Polska | 10 km | T-MOBILE SPORT TEAM | |
4 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | 10 km | Grupa Biegowa Park run Warszawa | |
5 | Chudzińska Joanna | Zielonka | Polska | 10 km | ||
6 | Jambor Maciej | Warszawa | Polska | 10 km | ||
7 | Bukowski Kamil | Warszawa | Polska | 10 km | Orange Polska | |
8 | Michalczyk Marcin | Warszawa | 10 km | Monston | ||
9 | Klimowicz Ewa | Zielonka | Polska | 10 km | ||
10 | Piekutowska Aneta | Białystok | Polska | 10 km | ||
11 | Krasnodębski Adam | Warszawa | Polska | 10 km | ||
12 | Szot Justyna | Warszawa | Polska | 10 km | ||
13 | Zaborowska Aleksandra | Warszawa | Polska | 10 km | ||
14 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | 10 km | VEGE RUNNERS | |
15 | Płusa Monika | Warszawa | Polska | 10 km | ||
16 | Ostrowski Marcin | Warszawa | Polska | 10 km | PZU Sport Team | |
17 | Hulanicka Irina | WARSZAWA | Polska | 10 km | Goggle PAE | |
18 | Dobrołowicz Agata | Warszawa | Polska | 10 km | SBRT Warszawa | |
19 | Hulanicki Andrzej | WARSZAWA | Polska | 10 km | Goggle PAE | |
20 | Pietraszek Marcin | Warszawa | Polska | 10 km | VEGE RUNNERS | |
21 | Szala Ola | Warszawa | Polska | 10 km | ||
22 | Jambor Michał | Warszawa | Polska | 10 km | Bractwo Biegowe BGK | |
23 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | 10 km | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | |
24 | Płusa Iwona | Warszawa | Polska | 10 km | Bródno Run Team | |
25 | Płusa Jerzy | Warszawa | Polska | 10 km | ||
26 | Poteralski Dariusz | Warszawa | Polska | 10 km | ||
27 | Poteralska Alina | Warszawa | Polska | 10 km | Bródno Run Team | |
28 | Madejek Kamil | Warszawa | Polska | 10 km | VEGE RUNNERS | |
29 | Chrzanowska Olga | Warszawa | Polska | 10 km | ||
30 | Bakalarska MARIOLA | Warszawa | Polska | 10 km | Warsaw Run Club | |
31 | Kubiak Adam | Warszawa | Polska | 10 km | MKB Dreptak | |
32 | Wziątek Aneta | Warszawa | Polska | 10 km | ||
33 | Wiaderek Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | Pędzące Żółwie | |
34 | Walczak Sławomir Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | Grupa Biegowa Park run Warszawa | |
35 | Jaskólska Magda | Warszawa | Polska | 10 km | VEGE RUNNERS | |
36 | Murawski Przemysław | Warszawa | Polska | 10 km | ||
37 | ROSZKOWSKI TOMASZ | Warszawa | Polska | 10 km | Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów | |
38 | Wiśniewski Sebastian | Warszawa | Polska | 10 km | Parkrun Bródno | |
39 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | 10 km | Vege Runners | |
40 | Kaniewska Emilia | Warszawa | Polska | 10 km | ||
41 | Milbert Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | Vege Runners | |
42 | Radzimirski Adam | Warszawa | Polska | 10 km | Deloitte Adventure Team | |
43 | Knychas Darek | Warszawa | Polska | 10 km | PZU Sport Team | |
44 | Terczyński Paweł | Warszawa | Polska | 10 km | ||
45 | Tukendorf BARBARA | Warszawa | Polska | 10 km | Grupa Biegowa Park run Warszawa | |
46 | Kosewicz Agnieszka | Warszawa | Polska | 10 km | ||
47 | Kowalczyk Robert | Warszawa | Polska | 10 km | ||
48 | Tula Renata Tula | Warszawa | Polska | 10 km | Mykmyk | |
49 | Woicka Katarzyna | Warszawa | Polska | 10 km | ||
50 | Pawełas Marta | Warszawa | Polska | 10 km | ||
51 | Ogrocka Agnieszka | Warszawa | Polska | 10 km | Adidas Runners Warsaw | |
52 | Rodzoch Daniel | Warszawa | Polska | 10 km | ||
53 | golebiowski michal | warszawa | Polska | 10 km | ||
54 | Major Sandra | Warszawa | Polska | 10 km | ||
55 | Mikulska Sylwia | Warszawa | Polska | 10 km | Jw 2063 | |
56 | Mierzlikin Natalia | Warszawa | Polska | 10 km | Uks Gepard Warszawa | |
57 | Kanciała Łukasz | Warszawa | Polska | 10 km | ||
58 | Maciak Grzegorz | Warszawa | Polska | 10 km | ||
59 | Lesiak Kamil | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
60 | Gołub Marcin Gołub | Białystok | Polska | 10 km | nc+ | |
61 | Pierzak Olaf | Warszawa | Polska | 10 km | Night Runners Kabaty | |
62 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
63 | Zakrzewska Ewa | Warszawa | Polska | 10 km | ||
64 | Kunka janusz | Kałuszyn | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
65 | Osińska Sylwia | Warszawa | Polska | 10 km | ||
66 | Sierecka Dorota | Żelechów | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
67 | Skomorowska Monika | WARSZAWA | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
68 | Myszkowski Sebastian | Borowina | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
69 | Konkowska-Szymańska Joanna | Warszawa | Polska | 10 km | Dzikie Skrzydło | |
70 | Dzideczek Marcin | WARSZAWA | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
71 | Lutyńska Małgorzata | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
72 | Migdal Gosia | Warszawa | Polska | 10 km | Husaria Race Team | |
73 | Kowalczyk Klaudia | Radom | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
74 | Okapiec Aleksandra | Warszawa | Polska | 10 km | AXA Running Team / Team ZabieganeDni | |
75 | Mikulski Damian | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
76 | Kamiński Paweł | Warszawa | Polska | 10 km | ||
77 | Swojak Michał | Warszawa | Polska | 10 km | The Real Tea | |
78 | Wodziński Michał | Warszawa | Polska | 10 km | ||
79 | Kanciała Michał | Warszawa | Polska | 10 km | ||
80 | Syguła DOMINIKA | Borowina | Polska | 10 km | TeamZabieganeDni | |
81 | Florczuk Eliza | Warszawa | Polska | 10 km | Żórawski Team | |
82 | Michałowska Katarzyna | Warszawa | Polska | 10 km | Na Luzaka | |
83 | Król Monika | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
84 | Paszek Krystyna | Grodzisk Maz | Polska | 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
85 | Pawelec Krystyna | Piastów | Polska | 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
86 | Witkowski Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | Vege Runners | |
87 | Świerszcz Aneta | Zalesie | Polska | 10 km | Bbln | |
88 | Bieńczak Zuzanna | Warszawa | Polska | 10 km | ASICSFrontRunnerPoland | |
89 | Bonecki Robert | Warszawa | Polska | 10 km | ||
90 | Sztandera Berenika Sztandera | Warszawa | Polska | 10 km | VEGE RUNNERS | |
91 | Wójcik Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | ||
92 | Wróbel Dariusz | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
93 | Raczyńska Magdalena | Łęczyca | Polska | 10 km | Vege Runners | |
94 | Zasępa Sebastian | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
95 | Bujnowska Eliza | Warszawa | Polska | 10 km | ||
96 | Kanciała Grzegorz | Wołomin | Polska | 10 km | ||
97 | Redek Sylwia Redek | Wiązowna | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
98 | Waśniewski Dawid Waśniewski | Wyszków | Polska | 10 km | Deweloppol/Team Ochal | |
99 | Zarodkiewicz Dawid | Wężewo | Polska | 10 km | Naprzód Młociny / Team ZabieganeDni | |
100 | Baryła Krzysztof | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni |
Wyświetleń: 7219