Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarząb Marcin | Warszawa | Polska | 10 km | ||
2 | Grzelczyk Piotr | Ząbki | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | |
3 | Bąk Oskar | Otwock | Polska | 10 km | ||
4 | SYPNIEWSKI tomasz | Warszawa | Polska | 10 km | Emo oi | |
5 | Michalak Kamila | WARSZAWA | Polska | 10 km | ||
6 | Kopka Marcelina | Częstochowa | Polska | 10 km | ||
7 | Mazur Marek | Warszawa | Polska | 10 km | ||
8 | FIJOŁEK-WARSZEWSKA AGNIESZKA | Warszawa | Polska | 10 km | Kużnia Triathlonu | |
9 | Pluszka Adam | Warszawa | Polska | 10 km | VEGE RUNNERS | |
10 | Gawlikowski Piotr | Józefosław | Polska | 10 km | Koliber Team | |
11 | Belkiewicz Rafał | Warszawa | Polska | 10 km | Kabaty Ultra | |
12 | Piotrowska - Krzak Elżbieta | Warszawa | Polska | 10 km | ||
13 | ZAŁĘCKI Michał | Warszawa | Polska | 10 km | ||
14 | Kim Renata | Warszawa | Polska | 10 km | Złośliwa Alpaka | |
15 | Bogucka Martyna | Warszawa | Polska | 10 km | JACEKBIEGA RUNNING TEAM / Team ZabieganeDni | |
16 | Glapiński Igor Glapiński | Tarczyn | Polska | 10 km | ||
17 | Brewczak Maciej | Warszawa | Polska | 10 km | Save Life | |
18 | Szymaniak Kamil | Pełch | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
19 | Nurzyński Marcin | Warszawa | Polska | 10 km | Team Zabieganedni | |
20 | Pawlaczyk Szymon | Warszawa | Polska | 10 km | ||
21 | Szejna Norbert | Warszawa | Polska | 10 km | ||
22 | Wojciechowska Klaudia | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
23 | Grybalow Katarzyna | Warszawa | Polska | 10 km | ||
24 | Michalak Beata | Góra Kalwaria | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
25 | Krajowska-Kukiel Anna | Kielce | Polska | 10 km | ||
26 | Zalewska Adrianna | Warszawa | Polska | 10 km | ||
27 | Zaręba Aneta | Warszawa | Polska | 10 km | Koliber Team | |
28 | Boniecka Urszula | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
29 | Czopek Konrad | Warszawa | Polska | 10 km | ||
30 | Pawłowska Paulina | Marki | Polska | 10 km | Markowi Biegacze | |
31 | Murawska Małgorzata | WARSZAWA | Polska | 10 km | ||
32 | Żurawski Marcin | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni/Adidas Runners Warsaw | |
33 | Samoć Barbara | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
34 | Murzyn Maria | Warszawa | Polska | 10 km | ||
35 | Trajnerowicz Kamila | Warszawa | Polska | 10 km | ||
36 | Grela Sylwia | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
37 | Skowroński Wojciech | Kabaty | Polska | 10 km | Santander Runners Team | |
38 | Baryła Krzysztof | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
39 | Zarodkiewicz Dawid | Wężewo | Polska | 10 km | Naprzód Młociny / Team ZabieganeDni | |
40 | Waśniewski Dawid Waśniewski | Wyszków | Polska | 10 km | Deweloppol/Team Ochal | |
41 | Redek Sylwia Redek | Wiązowna | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
42 | Kanciała Grzegorz | Wołomin | Polska | 10 km | ||
43 | Bujnowska Eliza | Warszawa | Polska | 10 km | ||
44 | Zasępa Sebastian | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
45 | Raczyńska Magdalena | Łęczyca | Polska | 10 km | Vege Runners | |
46 | Wróbel Dariusz | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
47 | Wójcik Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | ||
48 | Sztandera Berenika Sztandera | Warszawa | Polska | 10 km | VEGE RUNNERS | |
49 | Bonecki Robert | Warszawa | Polska | 10 km | ||
50 | Bieńczak Zuzanna | Warszawa | Polska | 10 km | ASICSFrontRunnerPoland | |
51 | Świerszcz Aneta | Zalesie | Polska | 10 km | Bbln | |
52 | Witkowski Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | Vege Runners | |
53 | Pawelec Krystyna | Piastów | Polska | 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
54 | Paszek Krystyna | Grodzisk Maz | Polska | 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
55 | Król Monika | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
56 | Michałowska Katarzyna | Warszawa | Polska | 10 km | Na Luzaka | |
57 | Florczuk Eliza | Warszawa | Polska | 10 km | Żórawski Team | |
58 | Syguła DOMINIKA | Borowina | Polska | 10 km | TeamZabieganeDni | |
59 | Kanciała Michał | Warszawa | Polska | 10 km | ||
60 | Wodziński Michał | Warszawa | Polska | 10 km | ||
61 | Swojak Michał | Warszawa | Polska | 10 km | The Real Tea | |
62 | Kamiński Paweł | Warszawa | Polska | 10 km | ||
63 | Mikulski Damian | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
64 | Okapiec Aleksandra | Warszawa | Polska | 10 km | AXA Running Team / Team ZabieganeDni | |
65 | Kowalczyk Klaudia | Radom | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
66 | Migdal Gosia | Warszawa | Polska | 10 km | Husaria Race Team | |
67 | Lutyńska Małgorzata | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
68 | Dzideczek Marcin | WARSZAWA | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
69 | Konkowska-Szymańska Joanna | Warszawa | Polska | 10 km | Dzikie Skrzydło | |
70 | Myszkowski Sebastian | Borowina | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
71 | Skomorowska Monika | WARSZAWA | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
72 | Sierecka Dorota | Żelechów | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
73 | Osińska Sylwia | Warszawa | Polska | 10 km | ||
74 | Kunka janusz | Kałuszyn | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
75 | Zakrzewska Ewa | Warszawa | Polska | 10 km | ||
76 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
77 | Pierzak Olaf | Warszawa | Polska | 10 km | Night Runners Kabaty | |
78 | Gołub Marcin Gołub | Białystok | Polska | 10 km | nc+ | |
79 | Lesiak Kamil | Warszawa | Polska | 10 km | Team ZabieganeDni | |
80 | Maciak Grzegorz | Warszawa | Polska | 10 km | ||
81 | Kanciała Łukasz | Warszawa | Polska | 10 km | ||
82 | Mierzlikin Natalia | Warszawa | Polska | 10 km | Uks Gepard Warszawa | |
83 | Mikulska Sylwia | Warszawa | Polska | 10 km | Jw 2063 | |
84 | Major Sandra | Warszawa | Polska | 10 km | ||
85 | golebiowski michal | warszawa | Polska | 10 km | ||
86 | Rodzoch Daniel | Warszawa | Polska | 10 km | ||
87 | Ogrocka Agnieszka | Warszawa | Polska | 10 km | Adidas Runners Warsaw | |
88 | Pawełas Marta | Warszawa | Polska | 10 km | ||
89 | Woicka Katarzyna | Warszawa | Polska | 10 km | ||
90 | Tula Renata Tula | Warszawa | Polska | 10 km | Mykmyk | |
91 | Kowalczyk Robert | Warszawa | Polska | 10 km | ||
92 | Kosewicz Agnieszka | Warszawa | Polska | 10 km | ||
93 | Tukendorf BARBARA | Warszawa | Polska | 10 km | Grupa Biegowa Park run Warszawa | |
94 | Terczyński Paweł | Warszawa | Polska | 10 km | ||
95 | Knychas Darek | Warszawa | Polska | 10 km | PZU Sport Team | |
96 | Radzimirski Adam | Warszawa | Polska | 10 km | Deloitte Adventure Team | |
97 | Milbert Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | Vege Runners | |
98 | Kaniewska Emilia | Warszawa | Polska | 10 km | ||
99 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | 10 km | Vege Runners | |
100 | Wiśniewski Sebastian | Warszawa | Polska | 10 km | Parkrun Bródno |
Wyświetleń: 7186