5. Grodziskie biegi rodzinne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wardakowska Wiktoria Radzymin Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
2 Potocka Marlena Szczęsne Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
3 Potocka Alicja Szczęsne Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
4 Kisiel Adrian Grodzisk Mazowiecki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) opłacono on-line
5 Duraj Lena Ząbki Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Runformers Ząbki
6 Marczak Tomasz Aleksandria I Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
7 Krajewska Liliana Szczęsne Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
8 Krajewski Hubert Szczęsne Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
9 Krajewski Jerzy Szczęsne Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
10 Krajewska Edyta Szczęsne Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
11 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dobrze Nam Idzie opłacono on-line
12 Adamczyk Wojtek Szczęsne Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Szkoła Tosi i Franka opłacono on-line
13 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze)
14 Gnatowicz Jakub Grodzisk mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
15 Gnatowicz Szymon Grodzisk mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
16 Michalak Helenka Szczęsne Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Przedszkole Tęczowe Ognisko opłacono on-line
17 RYDZ-MICHALAK EMILIA Szczęsne Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
18 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono on-line
19 Wigier Stanisław Milanówek Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Rodzina Wigier-Reichel opłacono on-line
20 Reichel Maciej Milanówek Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Rodzina Wigier-Reichel opłacono on-line
21 Wigier Helena Milanówek Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Rodzina Wigier-Reichel opłacono on-line
22 Wigier-Reichel Magdalena Milanówek Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) Rodzina Wigier-Reichel opłacono on-line
23 KUSTRA ALEKSANDRA WARSZAWA Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
24 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
25 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
26 Michałowski Daniel Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dogoń Grodzisk Mazowiecki
27 Borowska Mariola Kady Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) MCK Milanówek opłacono on-line
28 Pilich Paweł Milanówek Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
29 Troniarz Stanisław Raszyn Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze)
30 Miller Kacper Leszno Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) AWF Warszawa opłacono on-line
31 Stankiewicz Dominik Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
32 ZAŁĘCKI Kacper Warszawa Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Bracia Team
33 ZAŁĘCKI Antoni Warszawa Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Bracia Team
34 Załęcki Michał Załęcki Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze)
35 Owczarek Magdalena Międzyborów Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
36 Nietrzebka Paweł Międzyborów Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
37 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
38 Mission August Piastów Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
39 Jakubowski Krzysztof Ścinawka Górna Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) ZAO opłacono on-line
40 Klisowska Anna Szczęsne Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
41 Klimas Emilia Rawa Mazowiecka Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
42 Klimas Weronika Rawa Mazowiecka Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
43 Klimas Krzysztof Rawa Mazowiecka Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
44 Klimas Dominika Rawa Mazowiecka Rolki 1km (roczniki 2004-2009) opłacono on-line
45 Słowiński Michał Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DobrzeNamIdzie opłacono on-line
46 Zdziarska Lena Wiridiana Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
47 Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
48 Lewandowski Norbert Błonie Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Lks olymp Błonie
49 Barczuk Magda Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DobrzeNamIdzie opłacono on-line
50 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
51 Kozłowski Sobiesław Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dream Run opłacono on-line
52 Kozłowski Krzesimir Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
53 Kozłowski Dobromir Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
54 Misiak Agata Warszawa Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
55 Gronkiewicz Julia Milanówek Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
56 Boczkowska Antonina Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Przedszkole nr 319 w Warszawie opłacono on-line
57 Pałka Natalia Żyrardów Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
58 Pałka Lilianna Żyrardów Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
59 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
60 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
61 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
62 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
63 Górna Katarzyna Radonie Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
64 Górna Barbara Radonie Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
65 Górny Jacek Radonie Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
66 Ratyńska Julia Brwinów Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) rat-team opłacono on-line
67 Ratyński Wiktor Brwinów Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) rat-team opłacono on-line
68 Ratyński Wojciech Brwinów Bieg 1km (roczniki 2004-2009) rat-team opłacono on-line
69 Kościelny Tomasz Warszawa Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
70 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018)
71 Sierańska Agata Chrzanów Duży Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
72 ŁOMIŃSKA MARIKA MILANÓWEK Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012)
73 Marciniak Rafał Ośniki Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
74 Marciniak Kamila Ośniki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Olga opłacono on-line
75 Wilińska Olga Ośniki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Olga opłacono on-line
76 Chołuj Jacek Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Jack opłacono on-line
77 Gruszka Tadeusz Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Przedszkole 366 Warszawa opłacono on-line
78 Gruszka Grzegorz Warszawa Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) Przedszkole 366 Warszawa opłacono on-line
79 Gruszka Jakub Warszawa Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
80 Pietrzak Adrian Grodzisk Mazowiecki Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
81 Piotrowski Michał Stare Faszczyce Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
82 Reszka Mateusz Radzymin Bieg 1km (roczniki 2004-2009) opłacono on-line
83 Reszka Sławomir Radzymin Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
84 Waliś Mikołaj Brwinów Rolki 1km (roczniki 2004-2009) UKS Sparta opłacono on-line
85 Waliś Patryk Brwinów Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) UKS Sparta opłacono on-line
86 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze)
87 Wasilewski Bartosz Chrzanów Mały Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
88 Wasilewski Szymon Chrzanów Mały Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
89 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Dobrze Nam Idzie
90 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dobrze Nam Idzie
91 Timoszuk Dagmara Ryki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) Lost in sport/ Tim-Team opłacono on-line
92 Ciborowski Jakub Grodzisk Mazowiecki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
93 Peszek Julia Grodzisk Mazowiecki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) M&J&K opłacono on-line
94 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) M&J&K opłacono on-line
95 Sasin Marlena Milanówek Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) M&J&K opłacono on-line
96 Wosk Jacek Ryki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) LostinSport/Potrenujemy opłacono on-line
97 Bartołowicz Dawid Hilarów Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dawid TEAM opłacono on-line
98 Kubiak Grzegorz Sochaczew Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dawid TEAM opłacono on-line
99 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
100 Tartanus Kinga Nieborów Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) ZPO Nieborów opłacono on-line


Wyświetleń: 6750

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ