5. Grodziskie biegi rodzinne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Troniarz Stanisław Raszyn Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) 40.00 PLN
2 Miller Kacper Leszno Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) AWF Warszawa opłacono on-line
3 Stankiewicz Dominik Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
4 ZAŁĘCKI Kacper Warszawa Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Bracia Team 20.00 PLN
5 ZAŁĘCKI Antoni Warszawa Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Bracia Team 20.00 PLN
6 Załęcki Michał Załęcki Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) 40.00 PLN
7 Owczarek Magdalena Międzyborów Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
8 Nietrzebka Paweł Międzyborów Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
9 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
10 Mission August Piastów Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
11 Jakubowski Krzysztof Ścinawka Górna Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) ZAO opłacono on-line
12 Klisowska Anna Szczęsne Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
13 Klimas Emilia Rawa Mazowiecka Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
14 Klimas Weronika Rawa Mazowiecka Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
15 Klimas Krzysztof Rawa Mazowiecka Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
16 Klimas Dominika Rawa Mazowiecka Rolki 1km (roczniki 2004-2009) opłacono on-line
17 Słowiński Michał Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DobrzeNamIdzie opłacono on-line
18 Zdziarska Lena Wiridiana Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
19 Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
20 Lewandowski Norbert Błonie Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Lks olymp Błonie 20.00 PLN
21 Barczuk Magda Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DobrzeNamIdzie opłacono on-line
22 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
23 Kozłowski Sobiesław Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dream Run opłacono on-line
24 Kozłowski Krzesimir Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
25 Kozłowski Dobromir Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
26 Misiak Agata Warszawa Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
27 Gronkiewicz Julia Milanówek Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
28 Boczkowska Antonina Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Przedszkole nr 319 w Warszawie opłacono on-line
29 Pałka Natalia Żyrardów Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
30 Pałka Lilianna Żyrardów Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
31 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
32 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
33 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
34 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
35 Górna Katarzyna Radonie Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) 40.00 PLN
36 Górna Barbara Radonie Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) LIDER Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
37 Górny Jacek Radonie Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) LIDER Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
38 Ratyńska Julia Brwinów Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) rat-team opłacono on-line
39 Ratyński Wiktor Brwinów Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) rat-team opłacono on-line
40 Ratyński Wojciech Brwinów Bieg 1km (roczniki 2004-2009) rat-team opłacono on-line
41 Kościelny Tomasz Warszawa Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) opłacono on-line
42 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) 20.00 PLN
43 Sierańska Agata Chrzanów Duży Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
44 ŁOMIŃSKA MARIKA MILANÓWEK Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) 20.00 PLN
45 Marciniak Rafał Ośniki Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) opłacono on-line
46 Marciniak Kamila Ośniki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) Olga opłacono on-line
47 Wilińska Olga Ośniki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Olga opłacono on-line
48 Chołuj Jacek Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Jack opłacono on-line
49 Gruszka Tadeusz Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Przedszkole 366 Warszawa opłacono on-line
50 Gruszka Grzegorz Warszawa Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) Przedszkole 366 Warszawa opłacono on-line
51 Gruszka Jakub Warszawa Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
52 Pietrzak Adrian Grodzisk Mazowiecki Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
53 Piotrowski Michał Stare Faszczyce Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
54 Reszka Mateusz Radzymin Bieg 1km (roczniki 2004-2009) opłacono on-line
55 Reszka Sławomir Radzymin Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
56 Waliś Mikołaj Brwinów Rolki 1km (roczniki 2004-2009) UKS Sparta opłacono on-line
57 Waliś Patryk Brwinów Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) UKS Sparta opłacono on-line
58 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) 40.00 PLN
59 Wasilewski Bartosz Chrzanów Mały Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
60 Wasilewski Szymon Chrzanów Mały Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
61 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) Dobrze Nam Idzie 20.00 PLN
62 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dobrze Nam Idzie 40.00 PLN
63 Timoszuk Dagmara Ryki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) Lost in sport/ Tim-Team opłacono on-line
64 Ciborowski Jakub Grodzisk Mazowiecki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
65 Peszek Julia Grodzisk Mazowiecki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) M&J&K opłacono on-line
66 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) M&J&K opłacono on-line
67 Sasin Marlena Milanówek Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) M&J&K opłacono on-line
68 Wosk Jacek Ryki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) LostinSport/Potrenujemy opłacono on-line
69 Bartołowicz Dawid Hilarów Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dawid TEAM opłacono on-line
70 Kubiak Grzegorz Sochaczew Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dawid TEAM opłacono on-line
71 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
72 Tartanus Kinga Nieborów Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) ZPO Nieborów opłacono on-line
73 Kosiarek Edyta Kosiarek Zyrardów Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) DAWID Team opłacono on-line
74 CYBULSKI ANDRZEJ LESZNO Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
75 Bogucka Małgorzata Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
76 Cybulska Katarzyna Leszno Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
77 Banaszkiewicz Adam Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
78 Murzyn Tomasz Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
79 Balcerska Hela Musuły Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) opłacono on-line
80 Balcerski Antek Musuły Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
81 Małkowska Tita Grodzisk Maz. Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Promienie opłacono on-line
82 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
83 KŁOSIEWICZ RAFAŁ KORYTÓW A Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) opłacono on-line
84 Wąsiewicz Adam Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) 20.00 PLN
85 Wąsiewicz Jan Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) 20.00 PLN
86 Wąsiewicz Piotr Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) PZU sport team 40.00 PLN
87 Musiał Maciej Otrębusy Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) stroiciel.arct.pl opłacono on-line
88 Warchoł Łukasz Warszawa Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) WSR Polskater opłacono on-line
89 STAŃCZUK JAN KOBYŁKA Bieg 1km (roczniki 2004-2009) SP nr 1 w Kobyłce opłacono on-line
90 Bacdorf Alicja Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
91 Lukstaedt Marta Ożarów Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) grupa wilki opłacono on-line
92 Janiszewski Przemysław Chrzanów Mały Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) 40.00 PLN
93 Janiszewska Ewa Chrzanów Mały Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) 40.00 PLN
94 Mikołajewska Ala Warszawa Rolki 1km (roczniki 2004-2009) Rollschool 20.00 PLN
95 Kostrzewa Zygmunt Warszawa Bieg 1km (roczniki 2004-2009) opłacono on-line
96 Kostrzewa Elwira Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) PZU sport team opłacono on-line
97 Rekus Zuzanna Płock Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) Sp 17 Płock 20.00 PLN
98 GASIŃSKA halina Ozarow Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) grupa wilki opłacono on-line
99 GASIŃSKi janusz Ozarow Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) grupa wilki opłacono on-line
100 Borkowski Jan Warszawa Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) 20.00 PLN


Wyświetleń: 4216

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ