Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Wojtek | Szczęsne | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | Szkoła Tosi i Franka | opłacono on-line |
2 | Ambroziak Olaf | Warszawa | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | SP 355 | |
3 | Ambroziak Szymon | Warszawa | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | SP 355 | |
4 | Bacdorf Alicja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
5 | Balcerska Hela | Musuły | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
6 | Balcerski Antek | Musuły | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
7 | Banaszkiewicz Adam | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
8 | Barczuk Magda | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | DobrzeNamIdzie | opłacono on-line |
9 | Bartołowicz Dawid | Hilarów | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Dawid TEAM | opłacono on-line |
10 | Boczkowska Antonina | Warszawa | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | Przedszkole nr 319 w Warszawie | opłacono on-line |
11 | Bogucka Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
12 | Borkowska Helena | Warszawa | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | ||
13 | Borkowska Zuzanna | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Mamy ruszamy | |
14 | Borkowski Jacek | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
15 | Borkowski Jan | Warszawa | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | ||
16 | Borowska Mariola | Kady | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | MCK Milanówek | opłacono on-line |
17 | Borządek Aleksandra | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Legia Run Club | opłacono on-line |
18 | Chołuj Jacek | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Jack | opłacono on-line |
19 | Ciborowski Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
20 | Cybulska Katarzyna | Leszno | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
21 | CYBULSKI ANDRZEJ | LESZNO | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
22 | Czechoski Kacper | Warszawa | Polska | Rolki 1km (roczniki 2004-2009) | Legia Warszawa | opłacono on-line |
23 | Duraj Lena | Ząbki | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | Runformers Ząbki | |
24 | Fedyna Maja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | ||
25 | GASIŃSKA halina | Ozarow Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | grupa wilki | opłacono on-line |
26 | GASIŃSKi janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | grupa wilki | opłacono on-line |
27 | Gawron Monika | Ożarów Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | GRUPA WILKI | opłacono on-line |
28 | Gnatowicz Jakub | Grodzisk mazowiecki | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
29 | Gnatowicz Szymon | Grodzisk mazowiecki | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
30 | Górna Barbara | Radonie | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
31 | Górna Katarzyna | Radonie | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
32 | Górny Jacek | Radonie | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
33 | Gronkiewicz Julia | Milanówek | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
34 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) | Przedszkole 366 Warszawa | opłacono on-line |
35 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
36 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | Przedszkole 366 Warszawa | opłacono on-line | |
37 | Hereć-Olejnik Ewa | Łomianki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa | |
38 | Jakubowski Krzysztof | Ścinawka Górna | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | ZAO | opłacono on-line |
39 | Janiszewska Ewa | Chrzanów Mały | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | ||
40 | Janiszewski Przemysław | Chrzanów Mały | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | ||
41 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
42 | Kawka Ida | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Dobrze Nam Idzie | |
43 | Kawka Paweł | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Dobrze Nam Idzie | opłacono on-line |
44 | Kawka Sara | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | Dobrze Nam Idzie | |
45 | Kiełek Julian | Szczęsne | Polska | Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) | UKS Sparta | opłacono on-line |
46 | Kiełek Przemysław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
47 | Kisiel Adrian | Grodzisk Mazowiecki | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | opłacono on-line | ||
48 | Klimas Dominika | Rawa Mazowiecka | Polska | Rolki 1km (roczniki 2004-2009) | opłacono on-line | |
49 | Klimas Emilia | Rawa Mazowiecka | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
50 | Klimas Krzysztof | Rawa Mazowiecka | Polska | Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) | opłacono on-line | |
51 | Klimas Weronika | Rawa Mazowiecka | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
52 | Klisowska Anna | Szczęsne | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | opłacono on-line | |
53 | Kornicka Aneta | pruszkow | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | ||
54 | Kornicki Robert | Pruszków | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | ||
55 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | opłacono on-line | |
56 | Kościk Jakub | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
57 | Kosiarek Edyta Kosiarek | Zyrardów | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | DAWID Team | opłacono on-line |
58 | Kostrzewa Elwira | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | PZU sport team | opłacono on-line |
59 | Kostrzewa Zygmunt | Warszawa | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | opłacono on-line | |
60 | Kozłowski Dobromir | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
61 | Kozłowski Krzesimir | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
62 | Kozłowski Sobiesław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Dream Run | opłacono on-line |
63 | Krajewska Edyta | Szczęsne | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
64 | Krajewska Liliana | Szczęsne | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
65 | Krajewski Hubert | Szczęsne | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
66 | Krajewski Jerzy | Szczęsne | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
67 | Kubiak Grzegorz | Sochaczew | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Dawid TEAM | opłacono on-line |
68 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
69 | Kupisz Konrad | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | M&J&K | opłacono on-line |
70 | KUSTRA ALEKSANDRA | WARSZAWA | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | opłacono on-line | |
71 | KŁOSIEWICZ RAFAŁ | KORYTÓW A | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
72 | Lewandowski Norbert | Błonie | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | Lks olymp Błonie | |
73 | Lissowska Hanna | Warszawa | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | SP 323 Warszawa | opłacono on-line | |
74 | Lukstaedt Marta | Ożarów Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | grupa wilki | opłacono on-line |
75 | Lutomirska Asia | Łomianki | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | ||
76 | Marciniak Kamila | Ośniki | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | Olga | opłacono on-line |
77 | Marciniak Rafał | Ośniki | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | opłacono on-line | |
78 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | opłacono on-line | |
79 | Małkowska Tita | Grodzisk Maz. | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | Promienie | opłacono on-line |
80 | Małkowska Zuzia | Grodzisk Maz. | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
81 | Michalak Helenka | Szczęsne | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | Przedszkole Tęczowe Ognisko | opłacono on-line |
82 | Michalak Sylwester Michalak | Szczęsne | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono on-line |
83 | Michałowski Daniel | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
84 | Mikołajewska Ala | Warszawa | Polska | Rolki 1km (roczniki 2004-2009) | Rollschool | |
85 | Miller Kacper | Leszno | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | AWF Warszawa | opłacono on-line |
86 | Misiak Agata | Warszawa | Polska | Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
87 | Mission August | Piastów | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
88 | MORGALLA JERZY | RUDY | Polska | Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
89 | Murzyn Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | opłacono on-line | |
90 | Musiał Maciej | Otrębusy | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | stroiciel.arct.pl | opłacono on-line |
91 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | opłacono on-line | |
92 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | opłacono on-line | |
93 | Olejnik Filip | Łomianki | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa | |
94 | Olejnik Tomasz | Łomianki-Kiełpin | Polska | Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) | RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa | |
95 | Olejnk Mikołaj | Łomianki | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa | |
96 | Owczarek Magdalena | Międzyborów | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) | opłacono on-line | |
97 | Pałka Lilianna | Żyrardów | Polska | Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) | opłacono on-line | |
98 | Pałka Natalia | Żyrardów | Polska | Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) | opłacono on-line | |
99 | Peszek Julia | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 1km (roczniki 2004-2009) | M&J&K | opłacono on-line |
100 | Petrykowski Marek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) |
Wyświetleń: 18819