Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
2 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
3 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
4 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
5 | Karpus Michalina | Żukowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
6 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
7 | Ellwart Anna | Żelistrzewo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
8 | Ellwart Karol | Żelistrzewo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
9 | Zaworski DANIEL | Żelistrzewo | Polska | Start honorowy na 1963 m | Daniel | opłacono on-line |
10 | Konieczki Sylwia | Wejherowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | Sylwin Ka | opłacono on-line |
11 | Sychowski Bartosz | Wejherowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
12 | Byszof Adam | Wejherowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
13 | Mroske Oliwia | Wejherowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | limit osiągnięty | |
14 | Roszczyk Anna | Warszawa | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
15 | Łączyński Mikołaj | Warszawa | Polska | Start honorowy na 1963 m | UNTS Warszawa | opłacono on-line |
16 | Mielczarska Monika | Warszawa | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
17 | Gołowienko Marek | Ustka | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
18 | Sas Martyna | Tychy | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
19 | Kwiatkowski Jacek | Toruń | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
20 | Papis Martyna | Tczew | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
21 | Jenczelewska Zosia | Suchy Dwór | Polska | Start honorowy na 1963 m | Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni | limit osiągnięty |
22 | Szreder Beata | Studzienice | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
23 | Dziekan Grzegorz | Strzebielino | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
24 | Radecka Ilona | Straszyn | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
25 | Szyca Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
26 | Szyca Szymon | Starogard Gdański | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
27 | Trzosowski Robert | Starogard Gdański | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
28 | Trzosowski Jacek | Starogard Gdański | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
29 | Sadłowska Katarzyna Sadłowska | Sopot | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
30 | Karczewski Krzysztof | Sopot | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono | |
31 | Piotrowski Gracjan | Sopot | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono | |
32 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Start honorowy na 1963 m | limit osiągnięty | |
33 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
34 | Krueger Wiesław | Somonino | Polska | Start honorowy na 1963 m | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | opłacono on-line |
35 | Krueger Alicja | Somonino | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
36 | Krueger Kamila | Somonino | Polska | Start honorowy na 1963 m | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | opłacono on-line |
37 | Minko Bartosz | Słupsk | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
38 | Kania Aleksandra | Słupsk | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
39 | Piepiórka Krzysztof | Sierakowice | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
40 | Złotucha Marek | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
41 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | Start honorowy na 1963 m | limit osiągnięty | |
42 | Sułek Karolina | Rumia | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
43 | Sitny Nikodem | Rumia | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
44 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | Start honorowy na 1963 m | BigYellowFoot Adventure Team | limit osiągnięty |
45 | Dombrowska Karolina Dombrowska | Rumia | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
46 | Mroczkowski Paweł | RUMIA | Polska | Start honorowy na 1963 m | limit osiągnięty | |
47 | Cerk Łukasz | Reda | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
48 | Pasecki Robert | Reda | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
49 | Pasecki Jędrzej | Reda | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
50 | Nieżurawski Sławomir | Reda | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
51 | Pouch MARTYNA | REda | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
52 | Chojnacki Krzysztof | Reda | Polska | Start honorowy na 1963 m | IBIZIAK | opłacono on-line |
53 | Bajda Bartosz | Puck | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
54 | Ścirko Iwona | Pruszcz Gdański | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
55 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Start honorowy na 1963 m | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
56 | Grzesiukiewicz Emilia | Pogórze | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
57 | M Małgorzata | Pogórze | Polska | Start honorowy na 1963 m | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
58 | Rajski-Miąsko Szymon | Pogórze | Polska | Start honorowy na 1963 m | Gimnajum Katolickie im.sw. Jana Pawła II | opłacono on-line |
59 | Jaskulska Paulina Jaskulska | Pogórze | Polska | Start honorowy na 1963 m | Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni | opłacono on-line |
60 | Badaj Oliwier | Pogórze | Polska | Start honorowy na 1963 m | Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni | opłacono on-line |
61 | Badaj Elżbieta | Pogórze | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
62 | Grądzka Justyna | Piaseczno | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
63 | Ponto Kasia | Pępowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | Moniateam | opłacono on-line |
64 | Sieger Maciej | Mrzezino | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
65 | Pliszko Marta | Mosty | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
66 | Michaś Julian | Mosty | Polska | Start honorowy na 1963 m | Związek Piłsudczyków RP Okręg Pomorski w Gdyni | opłacono on-line |
67 | Przybyszewski Kamil | Mława | Polska | Start honorowy na 1963 m | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono |
68 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Start honorowy na 1963 m | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
69 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Start honorowy na 1963 m | 7 PBOT | opłacono on-line |
70 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
71 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
72 | Dądelewska Oliwia | Malbork | Polska | Start honorowy na 1963 m | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
73 | Dądelewska Joanna | Malbork | Polska | Start honorowy na 1963 m | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
74 | Mathea Barbara | Luzino | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
75 | Wysiecki Arkadiusz | Lubań | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
76 | Lis Grzegorz | Lębork | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
77 | Szenk Agnieszka | Kosakowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
78 | Gruszczyński Ariel | Kobylnica | Polska | Start honorowy na 1963 m | TH1RT3EN | opłacono on-line |
79 | Węsierska Martyna | Kobylnica | Polska | Start honorowy na 1963 m | TH1RT3EN | opłacono on-line |
80 | Gulatowska Klaudia | Klukowa huta | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
81 | Gulatowska Faustyna | Klukowa huta | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
82 | Gulatowska Rafal | Klukowa huta | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
83 | Gulatowska Kornelia | Klukowa huta | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
84 | Gulatowski Nikodem | Klukowa huta | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
85 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
86 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | Start honorowy na 1963 m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
87 | Kowalak Katarzyna | Kartuzy | Polska | Start honorowy na 1963 m | FORMA FITNESS CLUB | opłacono on-line |
88 | Szmigiel Karolina | Juszkowo | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
89 | Budzisz Adrian | Jastrzębia Góra | Polska | Start honorowy na 1963 m | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
90 | Burkiewicz Olena | Iława | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
91 | Woś Krzysztof | Grodków | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
92 | Grądzki Waldemar | Gołków | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
93 | Dzierżak Lechosław | Gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | Stowarzyszenie KrewAktywni | opłacono on-line |
94 | Warzała Joanna | Gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
95 | Warzała Nikodem | Gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
96 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
97 | Konkiel Joanna Konkiel | Gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
98 | janczyk marta | gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | opłacono on-line | |
99 | Janczyk Oliwia | gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | UKS Gromik | opłacono on-line |
100 | Janczyk Maja | gdynia | Polska | Start honorowy na 1963 m | UKS Gromik | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16346