Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hikiert Dominik Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów opłacono
2 Rachocki Jarek Płońsk Bieg 10km opłacono
3 Przybyszewski Łukasz Płońsk Bieg 10km opłacono
4 Szot Maria Ujazd Bieg 10km Brak opłacono
5 Bińczycki Mariusz Podsmardzewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU opłacono
6 Kornatowski Mateusz Płońsk Bieg 10km AGR PŁOŃSK opłacono
7 Lisowska Magdalena Warszawa Bieg 10km opłacono
8 Szarmach Andrzej Płock Bieg 10km PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT opłacono
9 Słupecka Liwia Zakroczym Bieg 10km Klub Bokserski Huragan opłacono
10 Banaszewski Kamil Kuchary Królewskie Bieg 10km opłacono
11 Opałka Julita Płońsk Bieg 10km J@K Team opłacono
12 Pokwicka Janina Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING opłacono
13 Kamińska Maria Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING opłacono
14 Rȯżańska Helena Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING opłacono
15 Malicka Monika Malicka Płońsk Bieg 10km opłacono
16 Zarako-Zarakowska Jadwiga PŁOŃSK Bieg 10km NORDIC WALKING opłacono
17 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg 10km NORDIC WALKING opłacono
18 Piórkowski Marek Piórkowski Płońsk Bieg 10km opłacono
19 KUREK KRZYSZTOF Płock Bieg 10km opłacono
20 Brzeszkiewicz Damian Płońsk Bieg 10km opłacono
21 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg 10km Nasielsk Baszta Team opłacono
22 Kaniewski Grzegorz Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów opłacono
23 Woliński Michał Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów opłacono
24 Saganek Michał Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów opłacono
25 Saganek Radosław Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów opłacono
26 Opałka Jan Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
27 Milczarek Agnieszka Płońsk Bieg 10km
28 Śliwiak Justyna Ciechanów Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
29 Karwowski Daniel Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
30 Kociński Adrian Płońsk Bieg 10km opłacono
31 Kozłowski Marcin Pułtusk Bieg 10km Lider Winnica
32 Maraszek Edyta Staroźreby Bieg 10km
33 Ferski Andrzej Płońsk Bieg 10km Amatorska Grupa Rowerowa. opłacono
34 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg 10km opłacono
35 obrębska Elżbieta płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING CZŁAPSKI TEAM opłacono
36 Dzwonkowski Stanisław Warszawa Bieg 10km opłacono
37 Słupski Damian Warszawa Bieg 10km opłacono
38 Gajek Ireneusz Ciechanów Bieg 10km opłacono
39 Dłużniewski Sławomir Ciechanów Bieg 10km opłacono
40 Pazdrąg Karolina Ciechanów Bieg 10km TKKF PROMYK CIECHANÓW opłacono
41 Balcerowski Rafał Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki Team opłacono
42 Szymczak Jacek Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM opłacono
43 Zalewska Małgorzata Ząbki Bieg 10km opłacono
44 Trojanowski Rafał Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM opłacono
45 Jeziak Przemysław Jeżewo Bieg 10km opłacono
46 Raczkowski Łukasz Płońsk Bieg 10km opłacono
47 Małgorzata Zakrzewska Warszawa Bieg 10km opłacono
48 Michalik Maksymilian Warszawa Bieg 10km opłacono
49 Krzemińska Monika Krzemińska Joniec Bieg 10km opłacono
50 Zakrzewski Marcin Warszawa Bieg 10km opłacono
51 Pierzynowski Artur Płońsk Bieg 10km opłacono
52 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg 10km Nowe Miasto biega opłacono
53 Michalak Jerzy Plonsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
54 Mielczarski Bartosz Warszawa Bieg 10km Pomijalni opłacono
55 Zimowski Maciej Ciechanów Bieg 10km opłacono
56 Brauliński Michał Płońsk Bieg 10km Power of Science Training Centre
57 Wiśniewska Katarzyna Warszawa Bieg 10km Indywidualistka
58 Żerek Dariusz CiechanóW Bieg 10km opłacono
59 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
60 Paprota Przemysław Płońsk Bieg 10km AGR PŁOŃSK opłacono
61 Paczuski Mariusz Słupno Bieg 10km Słupno Biega opłacono
62 Szabrański Piotr Słupno Bieg 10km TKKF WIŚLANIE SŁUPNO opłacono
63 Gromek Mariusz Warszawa Bieg 10km opłacono
64 Michalik Julia WARSZAWA Bieg 10km opłacono
65 Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
66 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
67 Niemirska Katarzyna Plonsk Bieg 10km opłacono
68 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10km opłacono
69 MARCZAK Grażyna Warszawa Bieg 10km Leczo Team opłacono
70 Krajewski Przemysław Warszawa Bieg 10km LECZO TEAM opłacono
71 Turczyńska Monika Warszawa Bieg 10km LECZO TEAM opłacono
72 Chowaniec Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 10km opłacono
73 Popławska Urszula Płock Bieg 10km opłacono
74 Krajewski Piotr Słupno Bieg 10km Gąbin Biega
75 Osiecka Judyta Ciechanów Bieg 10km opłacono
76 Długołęcki Mariusz Ciechanów Bieg 10km opłacono
77 Sobieraj Małgorzata Płońsk Bieg 10km
78 Karpińska Agnieszka Sochocin Bieg 10km opłacono
79 Maranowska Jolanta Radzanowo Bieg 10km opłacono
80 Kuchta Bogumiła Słupno Bieg 10km opłacono
81 Anowski Adrian Drochowo Bieg 10km opłacono
82 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10km
83 Mariańska Patrycja Płońsk Bieg 10km
84 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 10km
85 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 10km
86 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
87 Majkowski Łukasz Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
88 Pawełas Marta Warszawa Bieg 10km opłacono
89 Krawczyk Paweł Winnica Bieg 10km Lider Winnica opłacono
90 Zaborowski Łukasz Płock Bieg 10km Active Runners Płock opłacono
91 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg 10km opłacono
92 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk Bieg 10km Lider Winnica opłacono
93 Czeremański Rafał Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
94 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
95 Idzikowski Robert Plonsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
96 Piekut Andrzej Nowy Dwór Maz. Bieg 10km KB JOGGER opłacono
97 Pluta Marek Warszawa Bieg 10km opłacono
98 Golacik Adrian Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
99 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg 10km Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
100 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono


Wyświetleń: 3288

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ