TERMIN I MIEJSCE

 1. Bieg dla Gabrysi odbędzie się 08 grudnia 2018 roku (sobota) w Siedlcach na terenach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce i Błoniach Siedleckich przy ul. Jana Pawła II.
 2. Start o godz. 13:00 (bieg dla dzieci) oraz 13:15 (bieg główny na ok. 5 km).
 3. Biuro zawodów znajdować się będzie w budynku Stadionu Miejskiego, ul Jana Pawła II 6 i czynne będzie w dniu Biegu od godz. 11:00 do 12:45.  ZASADY UCZESTNICTWA
   
  1. Bieg główny odbędzie się na dystansie ok. 5 km. Trasa nieatestowana. Start i meta przy stadionie miejskim, trasa będzie prowadzić wzdłuż boisk treningowych ARMS na Błonia Siedleckie i z powrotem.
  2. W Biegu może wziąć udział każdy, kto w dniu zawodów ukończył 13 lat.
  3. Odbędzie się również bieg towarzyszący dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, na dystansie około 300 metrów. Do startu w nim zostaną dopuszczone wszystkie dzieci, których rodzice zgłoszą się do Biura Zawodów i wypełnią pisemną zgodę na udział dziecka w zawodach sportowych oraz uiszczą opłatę startową.
  4. Organizatorzy nie ustalają limitu startujących, z tym, że 300 osób, które jako pierwsze zarejestrują się i opłacą udział otrzyma numer startowy i medal na mecie.

Wyświetleń: 3112

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ