Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soczewka Mariusz | Nowe Iganie | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
2 | Świtalska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | |
3 | Sadowski Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
4 | Czechowicz Grzesiek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | TSC | opłacono |
5 | Okniński Tomasz | Wisniew | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
6 | Wakuła Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | |
7 | Zawadzka Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
8 | Buczek Robert | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
9 | Paszkowiak remigiusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
10 | DYĆ IRENEUSZ | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
11 | Paszkowiak Dagmara | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
12 | Frankowski Jacek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team | |
13 | Kuźma Zuzanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Sp11 | opłacono |
14 | Kuźma Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
15 | Skolimowski Piotr | Węgrów | Polska | Bieg główny - 5 km | AKTYWNI WĘGRÓW | opłacono |
16 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
17 | Podgajna Joanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
18 | Bodnar Adam | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
19 | Bodnar Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
20 | Gadomska Marta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
21 | Gadomski Sławomir | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
22 | Nasiłowska Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
23 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
24 | Gruda Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
25 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Pędzące Ślimaki wokół zalewu | |
26 | Kulik Olwier | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
27 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
28 | Niedziółķa Artur | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
29 | Czerko Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
30 | Nowosad Julia | Nowe Iganie | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | |
31 | KALACIŃSKI RYSZARD | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | DWÓJKA SIEDLCE | opłacono |
32 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team | |
33 | Skrzypińska Agnieszka Skrzypińska | Konstancin - Jeziorna | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
34 | Mikiciuk Dariusz Mikiciuk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Nadleśnictwo Siedlce | |
35 | Łukasiak Mateusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny - 5 km | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono |
36 | Wakuła Marek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
37 | Kopówka Mateusz | Liszki | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
38 | Buczek Natalia | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
39 | Buczek Tomasz | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
40 | Kuźma Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Csp Legionowo | opłacono |
41 | Podgórzak Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | G4 | opłacono |
42 | Ruciński Marcin | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
43 | Maciejewski Janusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | |
44 | Mruz Michał | Zbuczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
45 | Kuźma Maciej | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
46 | Pieczykolan Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
47 | Kozłowski Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
48 | Ciszewska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
49 | Danielak Joanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
50 | Marcinkiewicz Adrian | Lipsk | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
51 | Okniński Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Politechnika Lubelska | opłacono |
52 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
53 | Montewka De Valle Jowita | chodów | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
54 | Sikorski Krzysiek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | |
55 | Grochowski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
56 | Sisik Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
57 | Artych Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
58 | Petz Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
59 | Kwiatek Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Nadleśnictwo Siedlce | |
60 | Piwko Sylwester | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
61 | Karasińska Alicja | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce | opłacono |
62 | Krasuski Mirosław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Leniwce/TSC | opłacono |
63 | Kasprowicz Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
64 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Slow Jogging Siedlce | |
65 | STAŃCZUK LESZEK | CHODÓW | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |
66 | Gatarczyk Aneta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Dzikie Grubasy Szatana | opłacono |
67 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
68 | Kozlow Maxymilian | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
69 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Polska | Bieg główny - 5 km | WLKS Siedlce | opłacono |
70 | Prokurat Kacper | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
71 | Gębicki Kacper | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
72 | Kulik Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | LENIWCE. Pl | |
73 | Kapuściński Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
74 | Pióro Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
75 | Królikowski Juliusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
76 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
77 | Bareja Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach | opłacono |
78 | selwanowicz aleksander | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
79 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg główny - 5 km | Harpagan Runners | opłacono |
80 | Obercich Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 11 w Siedlcach / Siedlecki Klub Karate ARIGATO | opłacono |
81 | Kowieska Matylda | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
82 | Safiańczuk Patrycja | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
83 | Safiańczuk Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
84 | PRZYGODZKI TOMASZ | SUCHOZEBRY | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
85 | Łubianka Julita | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | KSPZ GREY | opłacono |
86 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg główny - 5 km | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
87 | Żmudzińska Emila | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
88 | Rudnicka Hanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
89 | Niedziółka Matylda | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
90 | Kołtuniak Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
91 | Chomicz Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
92 | Kalinowski Antoni | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
93 | Zagalska Aldona | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce | |
94 | Wiktoria Kiełczykowska | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
95 | Komar Kacper | Kownaciska | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa w Krześlinie | opłacono |
96 | KLIMCZYK RENATA | Warszawa | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
97 | Stefaniuk Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP1 | |
98 | HOŁUBIUK SYLWIA | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
99 | Klimek KLAUDIA | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
100 | Klimek PATRYK | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SEMP POGOŃ SIEDLCE | opłacono |
Wyświetleń: 23129