Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czechowicz Grzesiek Siedlce Bieg główny - 5 km TSC opłacono
2 Okniński Tomasz Wisniew Bieg główny - 5 km opłacono
3 Zawadzka Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
4 Buczek Robert Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club opłacono
5 Kuźma Zuzanna Siedlce Bieg główny - 5 km Sp11 opłacono
6 Kuźma Karol Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
7 Skolimowski Piotr Węgrów Bieg główny - 5 km AKTYWNI WĘGRÓW opłacono
8 Bodnar Łukasz Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Przedszkole nr 26 opłacono
9 Podgajna Joanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
10 Bodnar Ilonka Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 8 opłacono
11 Bodnar Adam Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
12 Gadomski Florian Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
13 Bodnar Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
14 Gadomski Fryderyk Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
15 Gadomska Marta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
16 Gadomski Sławomir Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
17 Gruda Mariusz Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
18 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
19 Lech Wiktoria Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 11 Siedlce opłacono
20 Kulik Olwier Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
21 Staszewska Anna Wola Suchożebrska Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
22 Skóra Tomek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
23 Pierzyńska Aleksandra Wola Suchożebrska Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
24 Trojanek Szymon Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach opłacono
25 Antoniak Alicja Przygody Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
26 Antoniak Aleksandra Przygody Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
27 Kocoń Wiktor Gołąbek Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
28 Kocoń Kacper Gołąbek Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Masovia opłacono
29 Dybciak Kornelia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
30 KALACIŃSKI RYSZARD SIEDLCE Bieg główny - 5 km DWÓJKA SIEDLCE opłacono
31 Skrzypińska Agnieszka Skrzypińska Konstancin - Jeziorna Bieg główny - 5 km opłacono
32 Łukasiak Mateusz Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km Mińska Grupa Rowerowa opłacono
33 Wakuła Marek Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
34 Kaniewski Mateusz Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
35 Kopówka Mateusz Liszki Bieg główny - 5 km opłacono
36 Buczek Natalia Żelków-Kolonia Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club opłacono
37 Buczek Tomasz Żelków-Kolonia Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club opłacono
38 Kuźma Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km Csp Legionowo opłacono
39 Kuźma Lena Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 8 opłacono
40 Mućko Maja Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach opłacono
41 Podgórzak Bartosz Siedlce Bieg główny - 5 km G4 opłacono
42 Ruciński Marcin SIEDLCE Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
43 Mruz Michał Zbuczyn Bieg główny - 5 km opłacono
44 Kuźma Maciej siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
45 Pieczykolan Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
46 Kozłowski Dariusz Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
47 Ciszewska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
48 Danielak Łukasz Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach opłacono
49 Danielak Joanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
50 Prachnio Kacper Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 11 Siedlce opłacono
51 Marcinkiewicz Adrian Lipsk Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
52 Prachnio Patryk Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
53 Okniński Mateusz Siedlce Bieg główny - 5 km Politechnika Lubelska opłacono
54 Borkowski Patryk SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach opłacono
55 De Valle Montewka Jazmin Chodów Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
56 De Valle Montewka Samuel Chodów Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
57 Ryzkowski Mariusz Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
58 Montewka De Valle Jowita chodów Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
59 Grochowski Łukasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
60 Grochowska Oliwia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła podstawowa nr.5 w Siedlcach opłacono
61 Kurowski Tomasz Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach opłacono
62 Sisik Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
63 Artych Wiktor Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
64 Artych Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
65 Artych Katarzyna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
66 Petz Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
67 Piwko Sylwester Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
68 Karasińska Alicja SIEDLCE Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce opłacono
69 Krasuski Mirosław Siedlce Bieg główny - 5 km Leniwce/TSC opłacono
70 Trojanowski Maciej Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Sp6 Siedlce opłacono
71 Kasprowicz Aleksandra Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
72 Gatarczyk Aneta Siedlce Bieg główny - 5 km Dzikie Grubasy Szatana opłacono
73 Miezianko Marek Żelków Kolonia Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
74 Becher Maksymilian Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 6 opłacono
75 Księżopolska Julia Suchożebry Bieg główny - 5 km WLKS Siedlce opłacono
76 Kaniewski Błażej Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach opłacono
77 Twarowska Zuzanna Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach opłacono
78 Kapuściński Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
79 Pilich Michał Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP8 opłacono
80 Bareja Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach opłacono
81 WOŁOSIEWICZ Piotr WOLA SUCHOŻEBRSKA Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa Suchożebry opłacono
82 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg główny - 5 km Harpagan Runners opłacono
83 Obercich Anna Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 11 w Siedlcach / Siedlecki Klub Karate ARIGATO opłacono
84 Przygodzki Bartosz Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa Suchożebry opłacono
85 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY Bieg główny - 5 km opłacono
86 Łubianka Julita Siedlce Bieg główny - 5 km KSPZ GREY opłacono
87 Znój Marysia Borki-Paduchy Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
88 Znój Igorek Borki-Paduchy Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
89 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg główny - 5 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
90 Myśkiewicz Oliwia siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach opłacono
91 Żmudzińska Emila Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
92 Rudnicka Hanna Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
93 Niedziółka Matylda Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
94 Kołtuniak Oliwia Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
95 Chomicz Przemysław Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
96 Kalinowski Antoni Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
97 Wiktoria Kiełczykowska Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
98 Babicz Antonina Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach opłacono
99 Komar Kacper Kownaciska Bieg główny - 5 km Szkoła Podstawowa w Krześlinie opłacono
100 KLIMCZYK RENATA Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono


Wyświetleń: 14820

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ