Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czechowicz Grzesiek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | TSC | opłacono |
2 | Okniński Tomasz | Wisniew | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
3 | Zawadzka Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
4 | Buczek Robert | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
5 | Kuźma Zuzanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Sp11 | opłacono |
6 | Kuźma Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
7 | Skolimowski Piotr | Węgrów | Polska | Bieg główny - 5 km | AKTYWNI WĘGRÓW | opłacono |
8 | Bodnar Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Przedszkole nr 26 | opłacono |
9 | Podgajna Joanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
10 | Bodnar Ilonka | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 8 | opłacono |
11 | Bodnar Adam | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
12 | Gadomski Florian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
13 | Bodnar Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
14 | Gadomski Fryderyk | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
15 | Gadomska Marta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
16 | Gadomski Sławomir | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
17 | Gruda Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
18 | Kulik Nina | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
19 | Lech Wiktoria | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 11 Siedlce | opłacono |
20 | Kulik Olwier | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
21 | Staszewska Anna | Wola Suchożebrska | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła w Suchożebrach | opłacono |
22 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
23 | Pierzyńska Aleksandra | Wola Suchożebrska | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła w Suchożebrach | opłacono |
24 | Trojanek Szymon | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
25 | Antoniak Alicja | Przygody | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła w Suchożebrach | opłacono |
26 | Antoniak Aleksandra | Przygody | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła w Suchożebrach | opłacono |
27 | Kocoń Wiktor | Gołąbek | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
28 | Kocoń Kacper | Gołąbek | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Masovia | opłacono |
29 | Dybciak Kornelia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
30 | KALACIŃSKI RYSZARD | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | DWÓJKA SIEDLCE | opłacono |
31 | Skrzypińska Agnieszka Skrzypińska | Konstancin - Jeziorna | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
32 | Łukasiak Mateusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny - 5 km | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono |
33 | Wakuła Marek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
34 | Kaniewski Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
35 | Kopówka Mateusz | Liszki | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
36 | Buczek Natalia | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
37 | Buczek Tomasz | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
38 | Kuźma Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Csp Legionowo | opłacono |
39 | Kuźma Lena | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 8 | opłacono |
40 | Mućko Maja | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach | opłacono |
41 | Podgórzak Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | G4 | opłacono |
42 | Ruciński Marcin | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
43 | Mruz Michał | Zbuczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
44 | Kuźma Maciej | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
45 | Pieczykolan Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
46 | Kozłowski Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
47 | Ciszewska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
48 | Danielak Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach | opłacono |
49 | Danielak Joanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
50 | Prachnio Kacper | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 11 Siedlce | opłacono |
51 | Marcinkiewicz Adrian | Lipsk | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
52 | Prachnio Patryk | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
53 | Okniński Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Politechnika Lubelska | opłacono |
54 | Borkowski Patryk | SIEDLCE | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach | opłacono |
55 | De Valle Montewka Jazmin | Chodów | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
56 | De Valle Montewka Samuel | Chodów | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
57 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
58 | Montewka De Valle Jowita | chodów | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
59 | Grochowski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
60 | Grochowska Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła podstawowa nr.5 w Siedlcach | opłacono |
61 | Kurowski Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach | opłacono |
62 | Sisik Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
63 | Artych Wiktor | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
64 | Artych Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
65 | Artych Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
66 | Petz Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
67 | Piwko Sylwester | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
68 | Karasińska Alicja | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce | opłacono |
69 | Krasuski Mirosław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Leniwce/TSC | opłacono |
70 | Trojanowski Maciej | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Sp6 Siedlce | opłacono |
71 | Kasprowicz Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
72 | Gatarczyk Aneta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Dzikie Grubasy Szatana | opłacono |
73 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
74 | Becher Maksymilian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP nr 6 | opłacono |
75 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Polska | Bieg główny - 5 km | WLKS Siedlce | opłacono |
76 | Kaniewski Błażej | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach | opłacono |
77 | Twarowska Zuzanna | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach | opłacono |
78 | Kapuściński Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
79 | Pilich Michał | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP8 | opłacono |
80 | Bareja Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach | opłacono |
81 | WOŁOSIEWICZ Piotr | WOLA SUCHOŻEBRSKA | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa Suchożebry | opłacono |
82 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg główny - 5 km | Harpagan Runners | opłacono |
83 | Obercich Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 11 w Siedlcach / Siedlecki Klub Karate ARIGATO | opłacono |
84 | Przygodzki Bartosz | Suchożebry | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa Suchożebry | opłacono |
85 | PRZYGODZKI TOMASZ | SUCHOZEBRY | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
86 | Łubianka Julita | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | KSPZ GREY | opłacono |
87 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
88 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
89 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg główny - 5 km | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
90 | Myśkiewicz Oliwia | siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach | opłacono |
91 | Żmudzińska Emila | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
92 | Rudnicka Hanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
93 | Niedziółka Matylda | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
94 | Kołtuniak Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
95 | Chomicz Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
96 | Kalinowski Antoni | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
97 | Wiktoria Kiełczykowska | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
98 | Babicz Antonina | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach | opłacono |
99 | Komar Kacper | Kownaciska | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa w Krześlinie | opłacono |
100 | KLIMCZYK RENATA | Warszawa | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 23130