Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Piotrowska Weronika Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 4 opłacono
302 Jóźwiak Alicja Siedlce Bieg główny - 5 km WLKS Siedlce opłacono
303 Stefaniuk Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km SP1
304 Zawadzka Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
305 Świtalska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club
306 Skorupka Leszek Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
307 Jóźwiak Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
308 Mitrofaniuk Agata Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team
309 Kalicka Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
310 Piwko Sylwester Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
311 Kryszczuk Kacper Siedlce Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce opłacono
312 Żmudziński Aleksander Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
313 KALACIŃSKI RYSZARD SIEDLCE Bieg główny - 5 km DWÓJKA SIEDLCE opłacono
314 Sandurska Mariola Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
315 Król Dariusz Siedlce Bieg główny - 5 km Policja Siedlce opłacono
316 Babicz Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
317 Dybciak Kornelia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
318 Okniński Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce opłacono
319 Cichy Andrzej Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
320 Jóźwiak Hanna Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 5 opłacono
321 Kukawski Nataniel Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Przedszkole nr 25 Siedlce/Pogoń Siedlce opłacono
322 Król Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 5 opłacono
323 Turyk Rafał Siedlce Bieg główny - 5 km
324 Kukawski Nikodem Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach/Pogoń Siedlce opłacono
325 Skup Maciej Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Sp11
326 Jóźwiak Marta Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 5 opłacono
327 Replinska Blanka Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach opłacono
328 Suchodolski Jan Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 3/ SEMP POGOŃ SIEDLCE opłacono
329 Żurawska Maria Siedlce Bieg główny - 5 km
330 Sandurska Natalia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 11 opłacono
331 Jastrzębski Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
332 Mroczkowska Ilona Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
333 Bal Mateusz Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
334 Magdziak Igor Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 11 Siedlce opłacono
335 Cześnik Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
336 Kasprzykowski Zbigniew Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
337 GWIAZDECKA ANETA SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
338 GWIAZDECKA WIKTORIA SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Kawashi Team opłacono
339 Strzaliński Daniel Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła STO Siedlce opłacono
340 Hołubiec Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
341 Bartosik-Strzalińska Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła STO Siedlce opłacono
342 GWIAZDECKi BARTOSZ SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Kawashi opłacono
343 Czerko Monika Siedlce Bieg główny - 5 km
344 Hołubiec Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
345 Chybowski Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
346 Niedziółķa Artur Siedlce Bieg główny - 5 km
347 Kisieliński Marek Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
348 Hołubiec Igor Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 6 opłacono
349 Kisielińska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
350 Strzalińska Oliwia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła STO Siedlce opłacono
351 Babicz Antonina Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach opłacono
352 Niedziółķa Szymon Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m
353 Czarnocka Amelka Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach
354 Hołubiec Oskar Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 3 opłacono
355 Kowalczuk Adam Siedlce Bieg główny - 5 km MOPR opłacono
356 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
357 Radzikowska Martyna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
358 Kosmalska Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
359 Kosmalski Mariusz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
360 Trojanek Szymon Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach opłacono
361 Bosek Klaudia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
362 Kujawiński Mikołaj Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Sp6 Siedlce
363 Kwiatek Karol Siedlce Bieg główny - 5 km Nadleśnictwo Siedlce
364 Petz Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
365 Litwiński Robert Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
366 Artych Katarzyna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
367 Artych Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
368 Markiewicz Jaś Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Miejskie przedszkole nr 3 Siedlce opłacono
369 Artych Wiktor Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
370 Prusińska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
371 Sisik Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
372 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg główny - 5 km
373 marchel Nikola Skorzec Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m
374 marchel Szymon Skorzec Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m
375 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
376 Turek Katarzyna Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
377 Turek Malwina Skórzec Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
378 Kuźma Dorota Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórrzec Biega opłacono
379 Kuźma Krzysiek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórrzec Biega opłacono
380 Solnica Alicja Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
381 Solnica Jan Skórzec Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
382 Skóra Tomek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
383 Soszyński Hubert Stara Wieś Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
384 Soszyński Filip Stara Wieś Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
385 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY Bieg główny - 5 km opłacono
386 Księżopolska Julia Suchożebry Bieg główny - 5 km WLKS Siedlce opłacono
387 Przygodzki Bartosz Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa Suchożebry opłacono
388 Sarnowska Monika Suchożebry Bieg główny - 5 km opłacono
389 Sarnowski Adam Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
390 Jagodzińska Edyta Suchożebry Bieg główny - 5 km opłacono
391 Jagodziński Filip Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
392 Jagodziński Szymon Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
393 Hapunowicz Asia Tęczki Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce
394 Ring Urszula Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono
395 Woźny Błażej Warszawa Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP204 opłacono
396 KLIMCZYK RENATA Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono
397 Wojciechowska Olga Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono
398 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Bieg główny - 5 km Aktywni Węgrów, Wkurw_Team opłacono
399 Pietruczanis Paweł Węgrów Bieg główny - 5 km Aktywni Węgrów/ Wkurw_Team opłacono
400 Skolimowski Piotr Węgrów Bieg główny - 5 km AKTYWNI WĘGRÓW opłacono


Wyświetleń: 14795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ