Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pszczółkowski Maciej Borki Kosiorki Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
2 Pszczółkowski Szymon Borki Kosiorki Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
3 Domańska Ewa Siedlce Bieg główny - 5 km
4 selwanowicz aleksander siedlce Bieg główny - 5 km
5 Kulik Olwier Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
6 Nowocień Izabela Kotuń Bieg główny - 5 km opłacono
7 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
8 Gajewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
9 Grochowski Łukasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
10 Nowocień Kamil Kotuń Bieg główny - 5 km opłacono
11 Księżopolska Małgorzata Kotuń Bieg główny - 5 km opłacono
12 Biegajło Rafał Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
13 Guba Magdalena Olszanka Bieg główny - 5 km
14 BORKOWSKI MARIUSZ MROCZKI Bieg główny - 5 km opłacono
15 Sakowicz Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
16 Kapuściński Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
17 radzikowska joanna siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
18 Gajowniczek Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
19 Raczuk Amelia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
20 GRUDZIŃSKA AGNIESZKA SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
21 Wróbel Ewa Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
22 Okniński Tomasz Wisniew Bieg główny - 5 km opłacono
23 Biernacka Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
24 Kulawczuk Paulina Koszoły Bieg główny - 5 km opłacono
25 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km opłacono
26 Bierkat Daniel Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
27 Kopańska Kasia Pruszyn Bieg główny - 5 km opłacono
28 Turyk Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
29 Nasiłowska Monika Siedlce Bieg główny - 5 km
30 Świerczewska Alka Aneta SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
31 DANILUK ROBERT Siedlce Bieg główny - 5 km
32 Misiak Mariusz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
33 Gadomski Sławomir Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
34 Gadomska Marta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
35 Misiak Patrycja Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
36 Gadomski Fryderyk Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
37 Bodnar Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
38 Ring Urszula Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono
39 Gadomski Florian Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
40 Stefaniuk Roman Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
41 Danielak Joanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
42 Bodnar Adam Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
43 Podgajna Joanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
44 Ciszewska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
45 Szymańska Julia siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
46 Michalak Natalia Wiśniew Bieg główny - 5 km opłacono
47 Gochnio Beata Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
48 Gochnio Filip Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
49 Ługowski Sebastian Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
50 Osłowski Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km
51 ŚWIDER MAGDALENA Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
52 Kania Norbert Dęblin Bieg główny - 5 km opłacono
53 Pniewska Ewa Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
54 Filipczynska Jolanta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
55 Pniewski Jarek Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
56 Komor Bogdan Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
57 Marciniuk Ewa Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
58 Rzążewska Agnieszka Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
59 Kanicka Małgorzata Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m
60 Rymuza Paulina Przygody Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
61 Kaniewska Urszula Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
62 Rymuza Mateusz Przygody Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
63 Stańczuk Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
64 WOŹNY MARCIN SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
65 Jastrzębska Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
66 Marciniuk Dariusz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
67 Pieczykolan Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
68 Dybalska Agata SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
69 Skup Jakub SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m
70 Mroczek Marta Chodów Bieg główny - 5 km opłacono
71 Sadowski Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km
72 Czyżewski Krzysztof siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
73 Kuźma Karol Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
74 KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA ŻELKÓW-KOLONIA Bieg główny - 5 km opłacono
75 Kasprzykowska Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km
76 Kuźma Maciej siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
77 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY Bieg główny - 5 km opłacono
78 Mruz Michał Zbuczyn Bieg główny - 5 km opłacono
79 Kaźmierczak Robert Siedlce Bieg główny - 5 km
80 Bulanda Marcin Bielsko-Biała Bieg główny - 5 km opłacono
81 Szulhaniuk Natalia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
82 Szulhaniuk Marcin Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
83 Sarnowska Monika Suchożebry Bieg główny - 5 km opłacono
84 Soszyński Hubert Stara Wieś Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
85 Soszyńska Paulina Siedlce Bieg główny - 5 km
86 Soszyński Filip Stara Wieś Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
87 Babicz Michalina Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
88 Donacka Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km
89 Kopówka Mateusz Liszki Bieg główny - 5 km opłacono
90 Jagodzińska Edyta Suchożebry Bieg główny - 5 km opłacono
91 Paszkowiak Dagmara Siedlce Bieg główny - 5 km
92 Kaniewski Mateusz Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
93 Jagodziński Filip Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
94 KLIMEK ARTUR siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
95 Jagodziński Szymon Suchożebry Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
96 Radzki Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
97 KLIMEK BEATA siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
98 Kasprowicz Aleksandra Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
99 Klimek KLAUDIA siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
100 DYĆ IRENEUSZ SIEDLCE Bieg główny - 5 km


Wyświetleń: 14819

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ