Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
2 PREZES BOGUSZEWSKI RADOSŁAW Siedlce Bieg główny - 5 km Atletic GYM Siedlce opłacono
3 Antoniak Aleksandra Przygody Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
4 Antoniak Alicja Przygody Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła w Suchożebrach opłacono
5 Artych Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
6 Artych Katarzyna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
7 Artych Wiktor Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
8 Babicz Antonina Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach opłacono
9 Babicz Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
10 Babicz Michalina Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
11 Bąk Filip Brzozów Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa w Suchożebrach opłacono
12 Bąk Wiktor Brzozów Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa w Suchożebrach opłacono
13 Bal Mateusz Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
14 Balas Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km SP 11 opłacono
15 Bareja Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach opłacono
16 Bareja Wenesa Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 6 opłacono
17 Bartosik-Strzalińska Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła STO Siedlce opłacono
18 Becher Maksymilian Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP nr 6 opłacono
19 Beczek Karol Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
20 Bednarczyk Marek Mokobody Bieg główny - 5 km Bsac Mokobody opłacono
21 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
22 Biegajło Rafał Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
23 Bierkat Daniel Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
24 Biernacka Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
25 Biernacka Hanna Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr. 3 w Siedlcach opłacono
26 Bodnar Adam Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
27 Bodnar Ilonka Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 8 opłacono
28 Bodnar Łukasz Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Przedszkole nr 26 opłacono
29 Bodnar Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
30 Borkowski Leszek Grabianów Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce NW Wschód opłacono
31 BORKOWSKI MARIUSZ MROCZKI Bieg główny - 5 km opłacono
32 Borkowski Patryk SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach opłacono
33 Bosek Klaudia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
34 Bryłka Sebastian Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
35 Buczek Natalia Żelków-Kolonia Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club opłacono
36 Buczek Robert Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club opłacono
37 Buczek Tomasz Żelków-Kolonia Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club opłacono
38 Bulanda Agata Bielsko-Biała Bieg główny - 5 km opłacono
39 Bulanda Maja Bielsko-Biała Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
40 Bulanda Marcin Bielsko-Biała Bieg główny - 5 km opłacono
41 Bulanda Oliwia Bielsko-Biała Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
42 Błachnii Franek Nowe Iganie Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m TSC opłacono
43 Błachnio Antek Nowe Iganie Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m TSC opłacono
44 BŁACHNIO Stas Nowe Iganie Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Katolicka Szkoła Podstawowa opłacono
45 Cabaj Krzysztof Domanice Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
46 Celiński-Drozd Paweł Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m SP 5
47 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg główny - 5 km Harpagan Runners opłacono
48 Chomicz Przemysław Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce opłacono
49 Chrominski Marcel Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach opłacono
50 Chwedorczuk Karolina Lipno Bieg główny - 5 km opłacono
51 Chybowski Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
52 Cichy Andrzej Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
53 Ciszewska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
54 Czarnocka Amelka Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach
55 Czechowicz Grzesiek Siedlce Bieg główny - 5 km TSC opłacono
56 Czerko Monika Siedlce Bieg główny - 5 km
57 Cześnik Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
58 Czyżewska Iga Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr. 7 opłacono
59 Czyżewski Krzysztof siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
60 Czyżewski Szymon Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła Podstawowa Nr. 7 opłacono
61 Danielak Joanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
62 Danielak Łukasz Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach opłacono
63 DANILUK ROBERT Siedlce Bieg główny - 5 km
64 De Valle Montewka Jazmin Chodów Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
65 De Valle Montewka Samuel Chodów Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
66 Domańska Ewa Siedlce Bieg główny - 5 km
67 Donacka Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km
68 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg główny - 5 km
69 Duda Sebastian Siedlce Bieg główny - 5 km Pędzące Ślimaki wokół zalewu
70 Dybalska Agata SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
71 Dybciak Kornelia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
72 DYĆ IRENEUSZ SIEDLCE Bieg główny - 5 km
73 Filipczynska Jolanta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
74 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF SIEDLCE Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce opłacono
75 Frankowski Jacek Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team
76 Gadomska Marta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
77 Gadomski Florian Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
78 Gadomski Fryderyk Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
79 Gadomski Sławomir Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
80 Gajewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
81 Gajowniczek Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
82 Gatarczyk Aneta Siedlce Bieg główny - 5 km Dzikie Grubasy Szatana opłacono
83 Gębicki Kacper Siedlce Bieg główny - 5 km Manta Siedlce
84 Gochnio Beata Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
85 Gochnio Filip Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
86 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
87 Grabczak Krzysztof Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
88 Grabczak Marek Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
89 Grabczak Stanisław Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m opłacono
90 Gregorczuk Edyta Platerow Bieg główny - 5 km Dziewczyny z Platerowa Biegają
91 Grochowska Oliwia Siedlce Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Szkoła podstawowa nr.5 w Siedlcach opłacono
92 Grochowski Łukasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
93 Gruda Mariusz Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
94 GRUDZIŃSKA AGNIESZKA SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
95 Guba Magdalena Olszanka Bieg główny - 5 km
96 GWIAZDECKA ANETA SIEDLCE Bieg główny - 5 km opłacono
97 GWIAZDECKA WIKTORIA SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Kawashi Team opłacono
98 GWIAZDECKi BARTOSZ SIEDLCE Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m Kawashi opłacono
99 Hapunowicz Asia Tęczki Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce
100 Hołubiec Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono


Wyświetleń: 12888

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ