Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Lizak Oskar | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP nr 9 | opłacono |
202 | Maciejewski Janusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | |
203 | Magdziak Igor | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 11 Siedlce | opłacono |
204 | marchel justyna | Żelków | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
205 | marchel Nikola | Skorzec | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | ||
206 | marchel Szymon | Skorzec | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | ||
207 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP nr 3 / MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
208 | MARCINIUK AGATA | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
209 | Marciniuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
210 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
211 | Marciniuk Ewa | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
212 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
213 | Marcinkiewicz Adrian | Lipsk | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
214 | Marczak Dominik | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP nr 6 | opłacono |
215 | Markiewicz Jaś | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Miejskie przedszkole nr 3 Siedlce | opłacono |
216 | Mazurek Ilona | Golice | Polska | Bieg główny - 5 km | Golice Team | opłacono |
217 | Michalak Natalia | Wiśniew | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
218 | Mielczarek Antonina | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP nr 6 | |
219 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
220 | Mikiciuk Dariusz Mikiciuk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Nadleśnictwo Siedlce | |
221 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
222 | Misiak Patrycja | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
223 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team | |
224 | Montewka De Valle Jowita | chodów | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
225 | Mroczek Marta | Chodów | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
226 | Mroczkowska Ilona | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
227 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | Bieg główny - 5 km | Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | opłacono |
228 | Mruz Michał | Zbuczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
229 | Mućko Maja | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach | opłacono |
230 | Musiatowicz Lena | Podnieśno | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | ||
231 | Musiatowicz Olga | Podnieśno | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | ||
232 | Myśkiewicz Oliwia | siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach | opłacono |
233 | Nasiłowska Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
234 | Niedziółķa Artur | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
235 | Niedziółka Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Miejskie Przedszkole nr 4 | |
236 | Niedziółka Matylda | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | opłacono |
237 | Niedziółķa Szymon | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | ||
238 | Niepogoda Damian | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP 11 Siedlce | opłacono |
239 | Niepogoda Klaudia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 11 Siedlce | opłacono |
240 | Nowak Iwona | Otwock | Polska | Bieg główny - 5 km | #drużyna | opłacono |
241 | Nowocień Izabela | Kotuń | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
242 | Nowocień Kamil | Kotuń | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
243 | Nowosad Julia | Nowe Iganie | Polska | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | |
244 | Obercich Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 11 w Siedlcach / Siedlecki Klub Karate ARIGATO | opłacono |
245 | Okniński Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce | opłacono |
246 | Okniński Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Politechnika Lubelska | opłacono |
247 | Okniński Tomasz | Wisniew | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
248 | Ostas Kacper | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach | |
249 | Osłowski Jakub | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
250 | pasko robert pasko | miedzyrzec podlaski | Polska | Bieg główny - 5 km | mosir miedzyrzec podlaski | opłacono |
251 | Paszkowiak Dagmara | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
252 | Paszkowiak Eryk | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Miejskie przedszkole nr 6 Siedlce | |
253 | Paszkowiak Liliana | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP11, Siedlecki Klub Karate | |
254 | Paszkowiak remigiusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
255 | Petz Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
256 | Piątek KRZYSZTOF | Komarówka Podlaska | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
257 | Pieczykolan Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
258 | Piekart Jacek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | INV MEDIA | |
259 | Pierzyńska Aleksandra | Wola Suchożebrska | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła w Suchożebrach | opłacono |
260 | Pietrasik Alicja | Żelków | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP Żelków-Kolonia | opłacono |
261 | Pietrasik Marcin | Żelków | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP Żelków-Kolonia | opłacono |
262 | Pietruczanis Paweł | Węgrów | Polska | Bieg główny - 5 km | Aktywni Węgrów/ Wkurw_Team | opłacono |
263 | Pietrusiak Laura | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła podstawowa nr. 12 w Siedlcach | opłacono |
264 | Pilich Michał | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP8 | opłacono |
265 | Pióro Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
266 | Piotrowska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
267 | Piotrowska Weronika | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 4 | opłacono |
268 | Piwko Sylwester | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
269 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg główny - 5 km | Bsac Mokobody | opłacono |
270 | Pliszka Amelia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
271 | Pliszka Zuzanna Ewa | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
272 | Pniewska Ewa | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
273 | Pniewski Jarek | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | ||
274 | Podgajna Joanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
275 | Podgórzak Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | G4 | opłacono |
276 | Polkowska Katarzyna Polkowska | Siedlcach | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
277 | Prachnio Kacper | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 11 Siedlce | opłacono |
278 | Prachnio Patryk | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
279 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | NoWi SIEDLCE | opłacono |
280 | Prokurat Kacper | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Manta Siedlce | |
281 | Prusińska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
282 | Przestrzelska Katarzyna | Wólka Leśna | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Miejskie Przedszkole nr 4 | opłacono |
283 | Przestrzelska Natasza | Wólka Leśna | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 11 | opłacono |
284 | Przestrzelski Ernest | Wólka Leśna | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | SP 11 | opłacono |
285 | Przestrzelski Kajetan | Wólka Leśna | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
286 | Przygodzki Bartosz | Suchożebry | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa Suchożebry | opłacono |
287 | PRZYGODZKI TOMASZ | SUCHOZEBRY | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
288 | Pszczółkowski Maciej | Borki Kosiorki | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
289 | Pszczółkowski Szymon | Borki Kosiorki | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
290 | pytel waldek | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |
291 | Raczuk Amelia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | opłacono | |
292 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
293 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
294 | Radzka Amelia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
295 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
296 | Radzki Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | I Lo w Siedlcach | opłacono |
297 | Radzki Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
298 | Replinska Blanka | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
299 | Replinski Michał | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci do lat 12 - ok. 300 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
300 | Ring Urszula | Warszawa | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 23154