Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cyman Kamil | Żukowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
2 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
3 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
4 | Mach Alicja | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
5 | Budnicki Mateusz | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
6 | Ciskowska Milena | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
7 | Skarżyńska Julia | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Klub Mewa | |
8 | Łukasik Małgosia | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
9 | Janowicz Alex | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
10 | Nadolska Karolina | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Sp2 Władysławowo | |
11 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | Polska | 1238 m dla dzieci | Krokowa Biega | |
12 | Pieniążk Katarzyna | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci | DEJA CSB | |
13 | Halmann Nicola | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
14 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Polska | 1238 m dla dzieci | WieWiór Team | |
15 | Szymerowska Amelia | Rekowo Górne | Polska | 1238 m dla dzieci | Drużyna Słonecznego Poranka | |
16 | Szczegielniak Damian | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
17 | Kobylska Lena | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia | |
18 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 3 Reda. | |
19 | Trypler Jakub | Puck | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
20 | Pawlina Jan | Puck | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
21 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | 1238 m dla dzieci | Sp nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
22 | Jagmin Martyna | Mosty | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
23 | Halman Nikola | Luzino | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
24 | Kleba Katarzyna | Lębork | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
25 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
26 | Kleba Weronika | Lębork | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
27 | Oreszke Radosław | Karwia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
28 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | Polska | 1238 m dla dzieci | Baranowski Team | |
29 | Gratowska Amelia | Grudziądz | Polska | 1238 m dla dzieci | GRATOSIE RAZEM | |
30 | Gratowska Lena | Grudziądz | Polska | 1238 m dla dzieci | GRATOSIE RAZEM | |
31 | Gratowski Kacper | Grudziądz | Polska | 1238 m dla dzieci | GRATOSIE RAZEM | |
32 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | SP 42 | |
33 | Janiak Mikołaj | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
34 | Mańczak Maksymilian | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
35 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
36 | Wlazłowska Nadia | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | SP 17 Gdynia | |
37 | Dorobczyński Nikodem | Chałupy | Polska | 1238 m dla dzieci |
Wyświetleń: 26526