Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | Polska | 1238 m dla dzieci | Baranowski Team | |
2 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
3 | Budnicki Mateusz | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
4 | Ciskowska Milena | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
5 | Cyman Kamil | Żukowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
6 | Dorobczyński Nikodem | Chałupy | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
7 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
8 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
9 | Gratowska Amelia | Grudziądz | Polska | 1238 m dla dzieci | GRATOSIE RAZEM | |
10 | Gratowska Lena | Grudziądz | Polska | 1238 m dla dzieci | GRATOSIE RAZEM | |
11 | Gratowski Kacper | Grudziądz | Polska | 1238 m dla dzieci | GRATOSIE RAZEM | |
12 | Halman Nikola | Luzino | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
13 | Halmann Nicola | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
14 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | SP 42 | |
15 | Jagmin Martyna | Mosty | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
16 | Janiak Mikołaj | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
17 | Janowicz Alex | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
18 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
19 | Kleba Katarzyna | Lębork | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
20 | Kleba Weronika | Lębork | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
21 | Kobylska Lena | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia | |
22 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | Polska | 1238 m dla dzieci | Krokowa Biega | |
23 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Polska | 1238 m dla dzieci | WieWiór Team | |
24 | Mach Alicja | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
25 | Mańczak Maksymilian | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
26 | Nadolska Karolina | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Sp2 Władysławowo | |
27 | Oreszke Radosław | Karwia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
28 | Pawlina Jan | Puck | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
29 | Pieniążk Katarzyna | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci | DEJA CSB | |
30 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 3 Reda. | |
31 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | 1238 m dla dzieci | Sp nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
32 | Skarżyńska Julia | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Klub Mewa | |
33 | Szczegielniak Damian | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
34 | Szymerowska Amelia | Rekowo Górne | Polska | 1238 m dla dzieci | Drużyna Słonecznego Poranka | |
35 | Trypler Jakub | Puck | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
36 | Wlazłowska Nadia | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | SP 17 Gdynia | |
37 | Łukasik Małgosia | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo |
Wyświetleń: 26529