Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ambroziak Anna | Nowa Wieś Wschodnia | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
2 | Andrzejewski Mateusz | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | III Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce | opłacono |
3 | Andrzejewski Wojciech | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. Aleksandra Bednarczyka "Adama" | opłacono |
4 | Baczewska Klaudia | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
5 | Bakuła Jerzy | Laskowiec | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
6 | Bakuła Sandra | Lelis | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
7 | Balazy Ines | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
8 | Balcerak Adam | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
9 | Balcerzak Adam | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Morsy Ostrołęka | opłacono |
10 | Bandowrowicz Paweł | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
11 | Bandzul Miłosz | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
12 | Barca Henryk | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Fc Barcelona | opłacono |
13 | Bastek Patrycja | Czarnotrzew | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
14 | Bałazy Agnieszka | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
15 | Bałdyga Matthew | Czarnowiec | Polska | 1963m (do 2003r.) | Gimnazjum w Rzekuniu | opłacono |
16 | Bednarczyk Jakub | Drwęcz | Polska | 1963m+5km | Rzucam hantlami | opłacono |
17 | Bednarczyk Roksana | Żebry-Chudek | Polska | 1963m (do 2003r.) | opłacono | |
18 | Białczak Arkadiusz | Ziomek | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
19 | Białczak Marcin | Piaseczno | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
20 | Białczak Michał | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
21 | Białoszewski Maciek | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
22 | Bloch Artur | Rzekuń | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
23 | Bloch Kacper | Rzekuń | Polska | 1963m (do 2003r.) | opłacono | |
24 | Bobek Monika | Baranowo | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
25 | Bobek Wiktor | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | opłacono |
26 | Bobek Wojciech | Baranowo | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
27 | Bocianiak Anna | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce | opłacono |
28 | Bocianiak Robert | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | UKS ATLETA Ostrołęka | opłacono |
29 | Bogdanowski Tomasz | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie | opłacono |
30 | Bogdańska Klaudia | Chudek | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | UKS Biedronka Chudek | opłacono |
31 | Borecka Daria | Łazy | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | MDK Szymanów | opłacono |
32 | Boruch Aleksandra | Nowa Wieś | Polska | 1963m (do 2003r.) | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
33 | Boruch Kacper | Nowa Wieś | Polska | 1963m (do 2003r.) | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
34 | Boruch Renata | Nowa Wieś | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
35 | Bożomańska Alicja | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5 | opłacono |
36 | Bożomańska Julia | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce | opłacono |
37 | Bożomański Tomasz | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
38 | Brodacki Michał | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ UKS CLAN Ostrołęka | opłacono |
39 | Bruszewska Iwona | Baranowo | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
40 | Bruszewska Laura | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
41 | Bruszewska Sara | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
42 | Brzostek Weronika | Seroczyn | Polska | 1963m (do 2003r.) | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | opłacono |
43 | Brzuzy Aleksandra | Zabiele Wielkie | Polska | 1963m (do 2003r.) | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
44 | Brzuzy Artur | Zabiele Wielkie | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
45 | Brzuzy Blanka | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | opłacono | |
46 | Brzuzy Miłosz | Zabiele Wielkie | Polska | 1963m (do 2003r.) | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
47 | Brzuzy Paweł | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
48 | Brzuzy Renata | Zabiele Wielkie | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
49 | Brzuzy Szymon | Zabiele Wielkie | Polska | 1963m (do 2003r.) | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
50 | Brzuzy Urszula | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
51 | Buciński Bartosz | Ławy | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
52 | Budek Kazimierz | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
53 | Budniak Łukasz | Siemnocha | Polska | 1963m+5km | Siemnocha | opłacono |
54 | Budniak Marysia | Siemnocha | Polska | 1963m+5km | Siemnocha | opłacono |
55 | Budziszewski Adam | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
56 | Budziszewski Tomasz | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
57 | Budziszewski Wiktor | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce | opłacono |
58 | Bukowski Michał | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
59 | Burlińska Aleksandra | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
60 | Charawicz Oliwia | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce | opłacono |
61 | Chmielewska Zuzanna | Rzekuń | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
62 | Chojnowska Natalia | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
63 | Chojnowska Sylwia | Szafranki | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Uśmiech Dzieci | opłacono |
64 | Chojnowski Arkadiusz | Rzekuń | Polska | 1963m+5km | Morsy Ostrołęka | opłacono |
65 | Chojnowski Piotr | Szafranki | Polska | 1963m (do 2003r.) | Uśmiech Dzieci | opłacono |
66 | Chrzanowska Monika | Nowa Wieś Wschodnia | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
67 | Czartoryjska Justyna | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono |
68 | Czekalski Mariusz | Białobiel | Polska | 1963m+5km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
69 | Czekalski Mateusz | Białobiel | Polska | 1963m (do 2003r.) | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
70 | Dąbrowski Przemysław | Rzekuń | Polska | 1963m+5km | AGRO-METAL Ostrołęka/Decathlon Ostrołęka | opłacono |
71 | Darkowska Zuzanna | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
72 | Darkowski Daniel | Baranowo | Polska | 1963m+5km | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
73 | Dawidowski Adrian | Kadzidło | Polska | 1963m (do 2003r.) | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
74 | Dawidowski Paweł | Kadzidło | Polska | 1963m+5km | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
75 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | 1963m+5km | H+H Polska | opłacono |
76 | Demby Łukasz | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | UKS Clan Ostrołęka | opłacono |
77 | Denkiewicz Wiktoria | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce | opłacono |
78 | Deptuła Julia | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
79 | Dobkowski Kornel | Drężewo | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Gladiator Ostrołęka | opłacono |
80 | Dobkowski Maciej | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
81 | Doda Jakub | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
82 | Dorobiński Wojciech | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono | |
83 | Dovgosheya Adam | Rzekuń | Polska | 1963m (do 2003r.) | APN/STO | opłacono |
84 | Drabot Kamil | Ostrołęka | Polska | 1963m (do 2003r.) | UKS Siódemka Ostrołęka | opłacono |
85 | Drabot Michał | Goworowo | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
86 | Drabot Rafał | Kobylin | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
87 | Drężek Artur | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Narew Ostrołęka | opłacono |
88 | Dudzic Mirosław | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
89 | Duszak Adam | Kierzek | Polska | 1963m+5km | UKS Biedronka Chudek | opłacono |
90 | Duszak Marysia | Olszewka | Polska | 1963m (do 2003r.) | SP 1 Ostrołęka | opłacono |
91 | Dzbeńska Sylwia | Jarnuty | Polska | 1963m (do 2003r.) | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | opłacono |
92 | Dziedzic Izabela | Łyse | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Uśmiech Dzieci | opłacono |
93 | Dziekoński Michał | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
94 | Długołęcki Kamil | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | Daleko jeszcze ? | opłacono |
95 | Figura Olga | Ostrołęka | Polska | 1963m+5km | MKKK OSTROŁĘKA | opłacono |
96 | Filipkowski Grzegorz | Stawiski | Polska | 1963m+5km | opłacono | |
97 | Filipowicz Dariusz | Baranowo | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
98 | Filipowicz Edyta | Baranowo | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
99 | Filipowicz Martyna | Baranowo | Polska | 1963m (do 2003r.) | Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai | opłacono |
100 | Filochowska Kinga | Rzekuń | Polska | 1963m (2002r. i starsi) | opłacono |
Wyświetleń: 24346