Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Topór Krzysztof Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
2 Topór Karol Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
3 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
4 Partyka Robert Malbork Bieg 13,4km Muzeum Zamkowe Malbork opłacono
5 Zdunek Joanna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
6 Pławska Justyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
7 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg 13,4km
8 Pławski Marcin Dzierzgoń Bieg 13,4km
9 Romańska Grażyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
10 Górna Stanisława Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
11 Markowicz Barbara Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
12 Gajos Krystyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
13 Sikora Leokadia Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
14 Kasprzyk Teresa Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
15 Lipińska Janina Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
16 Rucińska Elżbieta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
17 Panewasz Jolanta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
18 Subocz Tymoteusz Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m
19 Łęgowska Ewelina Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
20 Budzińska Pola Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m
21 Budzińska Marta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km
22 Meller Teresa Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
23 Jacaszek Barbara Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
24 Pawella Erika Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
25 Drwięga Zuzanna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
26 Bakuła Teresa Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
27 Muller Stanisława Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
28 Krupa Danuta Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
29 Blejwas Katarzyna Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
30 Kun Aleksandra Nowiec Marsz Nordic Walking 5 km
31 Roszkowski Paweł Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
32 Czopek Jaroslaw EŁK Rajd rowerowy 13,4km
33 Śliwka Wioletta Gdansk Bieg 13,4km opłacono
34 Wolska Agnieszka Gdańsk Bieg 13,4km opłacono
35 SZULGA IWONA JASNA Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
36 BRANECKA EMILIA JASNA 44 Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
37 Sokołowska Ewa Jasna Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
38 Czwerenko Michalina Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
39 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
40 Leoniak Renata Dzierzgoń Marsz Nordic Walking 5 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
41 Leoniak Maciej Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
42 Leoniak Ewa Gdynia Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
43 Pilecka Teresa Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono
44 Pilecka Agnieszka Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono
45 Zakrzewski Andrzej Subkowy Bieg 13,4km Biegający Tczew opłacono
46 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
47 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
48 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
49 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
50 Bieszke Artur Malbork Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
51 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
52 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 13,4km opłacono
53 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg 13,4km opłacono
54 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
55 Świerczyńska Marta Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
56 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM
57 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg 13,4km
58 Królikowski Wiktor Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km opłacono
59 Ołowska Katarzyna Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km opłacono
60 Leoniak Adam Dzierzgoń Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
61 Chabowska Grażyna sztum Marsz Nordic Walking 5 km Sztum Biega opłacono
62 Kmieć Jacek Malbork Bieg 13,4km Grupa Malbork
63 Zdunek Natalia Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km
64 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
65 Grzegowska Joanna Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
66 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
67 Majewska Marcelina Dzierzgon Bieg dla dzieci 500m
68 Dzik Kacper Elblag Bieg dla dzieci 500m
69 Dzik Szymon Krupin Bieg dla dzieci 500m
70 Motylewski Dominik Malbork Bieg dla dzieci 500m
71 Motylewska Iga Malbork Bieg dla dzieci 500m SP 8
72 Motylewski Radosław MALBORK Bieg 13,4km opłacono
73 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Rajd rowerowy 13,4km GK MALBORK
74 Chabowski Tomasz sztum Bieg 13,4km Sztum Biega opłacono
75 Ksawery Dzik Elbląg Bieg rekreacyjny 5km
76 Dzik Cezary Elblag Bieg rekreacyjny 5km
77 Rzepecka Aleksandra Elblag Bieg rekreacyjny 5km
78 Dzik Ksawery Elbląg Bieg dla dzieci 500m Olimpia judo Elbląg
79 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 13,4km opłacono
80 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono
81 Tur Marcin Malbork Bieg 13,4km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem
82 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
83 Świder Małgorzata Dzierzgoń Bieg 13,4km
84 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
85 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg 13,4km opłacono
86 Melka tomek Dzierzgoń Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
87 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
88 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4km opłacono
89 Boguszewski Szymon Dzierzgoń Bieg dla dzieci 500m opłacono
90 Redlin Mateusz Malbork Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono


Wyświetleń: 2602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ