Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Polska Bieg 13,4km opłacono
2 Majewska Marcelina Dzierzgon Polska Bieg dla dzieci 500m
3 Majewski Wojciech Dzierzgon Polska Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
4 Roszkowski Paweł Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
5 Jacaszek Barbara Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
6 Pawella Erika Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
7 Drwięga Zuzanna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
8 Bakuła Teresa Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
9 Muller Stanisława Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
10 Krupa Danuta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
11 Blejwas Katarzyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
12 Meller Teresa Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
13 Czwerenko Michalina Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
14 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
15 Leoniak Renata Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
16 Leoniak Maciej Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
17 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
18 Mańka Sandra Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
19 Mańka Eryk Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
20 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
21 Gajos Krystyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
22 Topór Krzysztof Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
23 Topór Karol Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
24 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m DZIERZGOŃ TEAM
25 Zdunek Joanna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
26 Pławska Justyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
27 Pławski Marcin Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km
28 Romańska Grażyna Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
29 Górna Stanisława Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
30 Markowicz Barbara Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
31 Boguszewski Szymon Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m opłacono
32 Sikora Leokadia Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
33 Kasprzyk Teresa Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
34 Lipińska Janina Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
35 Rucińska Elżbieta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
36 Panewasz Jolanta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
37 Subocz Tymoteusz Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m
38 Łęgowska Ewelina Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
39 Budzińska Pola Dzierzgoń Polska Bieg dla dzieci 500m
40 Budzińska Marta Dzierzgoń Polska Marsz Nordic Walking 5 km
41 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM
42 Leoniak Adam Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
43 Ołowski Kamil Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
44 Melka tomek Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
45 Szewczun Anna Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
46 Zdunek Natalia Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km
47 Sikora Marcin Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
48 Ołowska Katarzyna Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km opłacono
49 Królikowski Wiktor Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km opłacono
50 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km
51 Grzegowska Joanna Dzierzgoń Polska Bieg rekreacyjny 5km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
52 Świder Małgorzata Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km
53 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
54 Świerczyńska Marta Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
55 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km DzierzgońTeam opłacono
56 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Polska Rajd rowerowy 13,4km opłacono
57 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Polska Bieg 13,4km opłacono
58 Dzik Cezary Elblag Polska Bieg rekreacyjny 5km
59 Dzik Kacper Elblag Polska Bieg dla dzieci 500m
60 Rzepecka Aleksandra Elblag Polska Bieg rekreacyjny 5km
61 Ksawery Dzik Elbląg Polska Bieg rekreacyjny 5km
62 Dzik Ksawery Elbląg Polska Bieg dla dzieci 500m Olimpia judo Elbląg
63 Czopek Jaroslaw EŁK Polska Rajd rowerowy 13,4km
64 Śliwka Wioletta Gdansk Polska Bieg 13,4km opłacono
65 Wolska Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 13,4km opłacono
66 Pilecka Teresa Gdańsk Polska Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono
67 Pilecka Agnieszka Gdańsk Polska Marsz Nordic Walking 5 km agapilecka.pl opłacono
68 Leoniak Ewa Gdynia Polska Bieg 13,4km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
69 Grabkowski Andrzej Iława Polska Bieg 13,4km opłacono
70 SZULGA IWONA JASNA Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
71 Sokołowska Ewa Jasna Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
72 BRANECKA EMILIA JASNA 44 Polska Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
73 Dzik Szymon Krupin Polska Bieg dla dzieci 500m
74 Partyka Robert Malbork Polska Bieg 13,4km Muzeum Zamkowe Malbork opłacono
75 Tur Marcin Malbork Polska Bieg 13,4km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem
76 Tołkacz Wojciech Malbork Polska Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono
77 Bieszke Artur Malbork Polska Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
78 Redlin Mateusz Malbork Polska Bieg 13,4km Malbork Biega opłacono
79 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Polska Rajd rowerowy 13,4km GK MALBORK
80 Motylewski Radosław MALBORK Polska Bieg 13,4km opłacono
81 Motylewska Iga Malbork Polska Bieg dla dzieci 500m SP 8
82 Motylewski Dominik Malbork Polska Bieg dla dzieci 500m
83 Kmieć Jacek Malbork Polska Bieg 13,4km Grupa Malbork
84 Matejuk Arkadiusz Malbork Polska Bieg 13,4km BEZTLENOWI MALBORK
85 Kun Aleksandra Nowiec Polska Marsz Nordic Walking 5 km
86 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska Bieg 13,4km opłacono
87 Urbanowicz Karolina Stary Targ Polska Bieg 13,4km
88 Zakrzewski Andrzej Subkowy Polska Bieg 13,4km Biegający Tczew opłacono
89 Chabowski Tomasz sztum Polska Bieg 13,4km Sztum Biega opłacono
90 Chabowska Grażyna sztum Polska Marsz Nordic Walking 5 km Sztum Biega opłacono


Wyświetleń: 9391

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ