Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czwerenko Michalina | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
2 | Królikowski Wiktor | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |
3 | Subocz Tymoteusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci 500m | ||
4 | Świerczyńska Marta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
5 | Łęgowska Ewelina | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
6 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
7 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
8 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |
9 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |
10 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |
11 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |
12 | Budzińska Pola | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci 500m | ||
13 | Budzińska Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
14 | Meller Teresa | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
15 | Jacaszek Barbara | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
16 | Czwerenko Paulina | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |
17 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | ||
18 | Sokołowska Ewa | Jasna | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
19 | BRANECKA EMILIA | JASNA 44 | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
20 | SZULGA IWONA | JASNA | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
21 | Wolska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
22 | Śliwka Wioletta | Gdansk | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
23 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Rajd rowerowy 13,4km | ||
24 | Roszkowski Paweł | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | opłacono | |
25 | Kun Aleksandra | Nowiec | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
26 | Blejwas Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
27 | Krupa Danuta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
28 | Muller Stanisława | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
29 | Bakuła Teresa | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
30 | Drwięga Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
31 | Pawella Erika | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
32 | Urbanowicz Karolina | Stary Targ | Polska | Bieg 13,4km | ||
33 | Markowicz Barbara | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
34 | Górna Stanisława | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
35 | Ksawery Dzik | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | ||
36 | Dzik Cezary | Elblag | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | ||
37 | Rzepecka Aleksandra | Elblag | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | ||
38 | Romańska Grażyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
39 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
40 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | ||
41 | Motylewski Radosław | MALBORK | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
42 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
43 | Świder Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | ||
44 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
45 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
46 | Pławska Justyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
47 | Zdunek Joanna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
48 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Rajd rowerowy 13,4km | opłacono | |
49 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci 500m | opłacono | |
50 | Gajos Krystyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
51 | Panewasz Jolanta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
52 | Rucińska Elżbieta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
53 | Lipińska Janina | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
54 | Zdunek Natalia | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | ||
55 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | opłacono | |
56 | Kasprzyk Teresa | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
57 | Sikora Leokadia | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
58 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | Bieg dla dzieci 500m | ||
59 | Dzik Kacper | Elblag | Polska | Bieg dla dzieci 500m | ||
60 | Dzik Szymon | Krupin | Polska | Bieg dla dzieci 500m | ||
61 | Motylewski Dominik | Malbork | Polska | Bieg dla dzieci 500m | ||
62 | Ołowska Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Rajd rowerowy 13,4km | opłacono | |
63 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | agapilecka.pl | opłacono |
64 | Pilecka Teresa | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | agapilecka.pl | opłacono |
65 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | Bieg 13,4km | BEZTLENOWI MALBORK | |
66 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg 13,4km | BEZTLENOWI MALBORK | |
67 | Zakrzewski Andrzej | Subkowy | Polska | Bieg 13,4km | Biegający Tczew | opłacono |
68 | Leoniak Maciej | Dzierzgoń | Polska | Rajd rowerowy 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
69 | Topór Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
70 | Topór Karol | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci 500m | DZIERZGOŃ TEAM | |
71 | Wąsiewski Sebastian | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci 500m | DZIERZGOŃ TEAM | |
72 | Tomaszewski Jakub | Dzierzgoń | Polska | Rajd rowerowy 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
73 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
74 | Grzegowska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Bieg rekreacyjny 5km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
75 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
76 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Polska | Rajd rowerowy 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | |
77 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | Bieg 13,4km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
78 | Leoniak Renata | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
79 | Melka tomek | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | DzierzgońTeam | opłacono |
80 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Bieg 13,4km | DzierzgońTeam | opłacono |
81 | JONATOWSKI Zygmunt | Malbork | Polska | Rajd rowerowy 13,4km | GK MALBORK | |
82 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | Bieg 13,4km | Grupa Malbork | |
83 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Bieg 13,4km | Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | |
84 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Bieg 13,4km | Malbork Biega | opłacono |
85 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | Bieg 13,4km | Malbork Biega | opłacono |
86 | Partyka Robert | Malbork | Polska | Bieg 13,4km | Muzeum Zamkowe Malbork | opłacono |
87 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci 500m | Olimpia judo Elbląg | |
88 | Motylewska Iga | Malbork | Polska | Bieg dla dzieci 500m | SP 8 | |
89 | Chabowska Grażyna | sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Sztum Biega | opłacono |
90 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg 13,4km | Sztum Biega | opłacono |
Wyświetleń: 8892