13,4 km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 15 SIKORA MARCIN M 1 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 0:57:21
2 12 OŁOWSKI KAMIL M 2 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 0:57:21
3 8 MAJEWSKI RYSZARD M 3 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 13,4km Bieg 0:58:45
4 9 MAJEWSKI WOJCIECH M 4 DZIERZGON DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Bieg 0:59:27
5 27 CHĘTNIK RAFAŁ M 5 SZTUM - 13,4km Bieg 1:00:10
6 10 MELKA TOMEK M 6 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 13,4km Bieg 1:00:52
7 1 CHABOWSKI TOMASZ M 7 SZTUM SZTUM BIEGA 13,4km Bieg 1:01:01
8 13 PARTYKA ROBERT M 8 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 13,4km Bieg 1:04:01
9 14 REDLIN MATEUSZ M 9 MALBORK MALBORK BIEGA 13,4km Bieg 1:04:29
10 22 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 10 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 13,4km Bieg 1:04:43
11 39 CHAMERSKI BARTOSZ M 11 STARY DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Bieg 1:04:43
12 26 MATEJUK ARKADIUSZ M 12 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13,4km Bieg 1:05:25
13 20 TOŁKACZ WOJCIECH M 13 MALBORK MALBORK BIEGA 13,4km Bieg 1:07:07
14 28 URBANOWICZ KAROLINA K 1 STARY TARG 13,4km Bieg 1:07:17
15 25 PŁAWSKI MARCIN M 14 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:08:08
16 40 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW M 15 PASŁĘK KRAM-TEAM 13,4km Bieg 1:08:52
17 90 GOLIŃSKI KRZYSZTOF M 16 DZIERZGOŃ - 13,4km Bieg 1:08:53
18 33 KULIK GRZEGORZ M 17 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13,4km Bieg 1:09:21
19 24 ŚWIDER MAŁGORZATA K 2 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:10:49
20 4 KRYSZCZUK PIOTR M 18 PASŁĘK 13,4km Bieg 1:11:00
21 32 KLAWIKOWSKI JAKUB M 19 MALBORK - 13,4km Bieg 1:12:29
22 16 SZEWCZUN ANNA K 3 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:12:29
23 34 TRYBA ZDZISŁAW M 20 SZTUM ZANTYR SZTUM 13,4km Bieg 1:13:51
24 23 SZEWCZUN JOLANTA K 4 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:14:37
25 11 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 21 MALBORK 13,4km Bieg 1:14:37
26 7 LEONIAK EWA K 5 GDYNIA DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Bieg 1:14:57
27 18 ŚLIWKA WIOLETTA K 6 GDANSK 13,4km Bieg 1:15:20
28 6 LEONIAK ADAM M 22 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Bieg 1:18:25
29 38 HAJDUKIEWICZ MICHAŁ M 23 STARE MIASTO - 13,4km Bieg 1:21:07
30 37 KRYSIAK PIOTR M 24 STARY DZIERZGOŃ - 13,4km Bieg 1:21:24
31 5 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 25 BĄDKI 13,4km Bieg 1:25:30
32 21 WOLSKA AGNIESZKA K 7 GDAŃSK 13,4km Bieg 1:28:38
33 163 OKULSKA JOANNA M 26 DZIERZGOŃ - 13,4km Bieg 1:29:57
34 19 ŚWIERCZYŃSKA MARTA K 8 DZIERZGOŃ 13,4km Bieg 1:33:46
35 31 ŚWIERCZYŃSKA MONIKA K 9 DZIERZGOŃ - 13,4km Bieg 1:33:47

5 km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 101 JĘDRZEJAK JAKUB M 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:24:06
2 83 KACPERSKI BARTOSZ M 2 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:24:53
3 98 WITKOWSKI JAKUB M 3 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:25:32
4 100 SOKALSKI MIŁOSZ M 4 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:26:34
5 84 KACPERSKI MATEUSZ M 5 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:26:56
6 85 KRÓLIKOWSKI WIKTOR M 6 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:27:49
7 86 MAŃKA ERYK M 7 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:27:50
8 88 ROSZKOWSKI PAWEŁ M 8 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:28:47
9 119 MURAWSKI MARCIN M 9 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:30:30
10 81 CZWERENKO PAULINA K 1 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:30:34
11 103 PRYCZKOWSKI TOBIASZ M 10 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:30:46
12 87 MAŃKA SANDRA K 2 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:30:57
13 92 KARABIN ANETTA K 3 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:30:57
14 120 WIĘCKOWSKI MIKOŁAJ M 11 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:33:25
15 112 WEJ JAKUB M 12 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:33:31
16 160 KOPACZ EWA K 4 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:33:32
17 111 CIERLICKI MAKSYMILIAN M 13 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:33:37
18 108 CIERLICKI SEBASTIAN M 14 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:33:38
19 99 IWANUS DAMIAN M 15 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:35:08
20 102 SÓRAK KACPER M 16 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:35:09
21 96 GRZYBOWSKI SŁAWOMIR M 17 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:35:22
22 89 TOPÓR KRZYSZTOF M 18 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km Bieg 0:36:43
23 109 KRYSIAK FABIAN M 19 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:37:04
24 106 BORKOWSKI WIKTOR M 20 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:37:06
25 158 RAC-KILISZEWSKA JOANNA K 5 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:37:13
26 164 BRAK DANYCH M 21 0 0 5km Bieg 0:37:30
27 114 TOMCZAK HUBERT M 22 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:37:31
28 165 BRAK DANYCH M 23 0 0 5km Bieg 0:37:43
29 95 PERESZCZAK ELIZA ANNA K 6 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:38:36
30 93 BRAK DANYCH M 24 0 0 5km Bieg 0:39:25
31 94 ZDUNEK NATALIA K 7 DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:39:33
32 150 JABŁOŃSKA LAURA K 8 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:40:00
33 116 GAMUŁA AGNIESZKA K 9 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:41:49
34 117 GAMUŁA WOJCIECH M 25 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:41:51
35 118 WASZCZYSZYN MONIKA K 10 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:41:57
36 35 KAKOWSKA KAMILA K 11 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:41:59
37 107 KEŃSKI NIKODEM M 26 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:42:21
38 110 KRYSIAK NATANIEL M 27 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:42:22
39 104 GRZYBOWSKI WOJCIECH M 28 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:42:23
40 105 KRAKOWSKI OLIWIER M 29 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:43:25
41 115 TUTAJ JAKUB M 30 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:43:27
42 97 TUTAJ KACPER M 31 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km Bieg 0:46:47
43 113 JĘDRZEJAK ALAN M 32 POWODOWO RYCHLIKI/DKS POWIŚLE 5km Bieg 0:46:49
44 36 PODPIRKO MICHAŁ M 33 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:48:07
45 166 BOROWIECKA ANNA M 34 - - 5km Bieg 0:48:15
46 80 LIPIŃSKI RYSZARD M 35 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:54:20
47 91 BRUŻDZIŃSKA BOŻENA K 12 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 0:59:44
48 71 ŚWIGÓRSKA MONIKA M 36 DZIERZGOŃ - 5km Bieg 1:00:30

5 km NORDIC WALKING

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 152 LEONIAK MACIEJ M 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km NW 0:45:32
2 55 SOKOŁOWSKA EWA K 1 JASNA 5km NW 0:46:25
3 73 ŚWIGÓRSKI PAWEŁ M 2 DZIERZGOŃ - 5km NW 0:46:25
4 49 LEONIAK RENATA K 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km NW 0:46:26
5 69 KALINOWSKA DARIA K 3 DZIERZGOŃ - 5km NW 0:47:42
6 70 KALINOWSKA NINA K 4 DZIERZGOŃ - 5km NW 0:47:59
7 43 BRANECKA EMILIA K 5 JASNA 44 5km NW 0:50:22
8 44 CHABOWSKA GRAŻYNA K 6 SZTUM SZTUM BIEGA 5km NW 0:51:22
9 77 KASPRZYK TERESA K 7 DZIERZGOŃ 5km NW 0:53:36
10 59 PŁAWSKA JUSTYNA K 8 DZIERZGOŃ 5km NW 0:54:06
11 60 ZDUNEK JOANNA K 9 DZIERZGOŃ 5km NW 0:54:06
12 54 PILECKA TERESA K 10 GDAŃSK AGAPILECKA.PL 5km NW 0:54:36
13 53 PILECKA AGNIESZKA K 11 GDAŃSK AGAPILECKA.PL 5km NW 0:54:36
14 52 PAWELLA ERIKA K 12 DZIERZGOŃ 5km NW 0:56:32
15 56 SZULGA IWONA K 13 JASNA 5km NW 0:57:42
16 76 SIKORA LEOKADIA K 14 DZIERZGOŃ 5km NW 1:00:17
17 61 KUN ALEKSANDRA K 15 NOWIEC 5km NW 1:02:16
18 162 JASZEWSKI IGNACY M 3 - - 5km NW 1:05:06
19 161 LIP-JASZEWSKA PAULINA K 16 - - 5km NW 1:05:07
20 48 KRUPA DANUTA K 17 DZIERZGOŃ 5km NW 1:11:20
21 42 BLEJWAS KATARZYNA K 18 DZIERZGOŃ 5km NW 1:11:20
22 50 MELLER TERESA K 19 DZIERZGOŃ 5km NW 1:11:29
23 75 GAJOS KRYSTYNA K 20 DZIERZGOŃ 5km NW 1:14:42
24 46 DRWIĘGA ZUZANNA K 21 DZIERZGOŃ 5km NW 1:18:24
25 47 JACASZEK BARBARA K 22 DZIERZGOŃ 5km NW 1:18:28
26 51 MULLER STANISŁAWA K 23 DZIERZGOŃ 5km NW 1:19:31
27 41 BAKUŁA TERESA K 24 DZIERZGOŃ 5km NW 1:19:59

13,4 km NORDIC WALKING

M-ce Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 157 CZOPEK JAROSLAW EŁK 13,4km Rowery 0:30:04
2 155 ŻEMOJDZIN MICHAŁ DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rowery 0:30:34
3 151 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF DZIERZGOŃ 13,4km Rowery 0:32:10
4 154 TOMASZEWSKI JAKUB DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rowery 0:34:30
5 153 OŁOWSKA KATARZYNA DZIERZGOŃ 13,4km Rowery 0:44:48
6 156 KWOLEK SEBASTIAN DZIERZGOŃ - 13,4km Rowery 0:59:47

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ