Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Białobrzewski Jakub Ostrołęka Pchnięcie kulą 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
2 Waszkiewicz Wiktoria Obierwia Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
3 Bałdyga Daaid Zalas Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
4 Szulc Wiktoria Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
5 Tymiński Jakub Olszewo-Borki Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
6 Waniewski Piotr Rzekuń Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
7 Słota Maciej Rzekun Bieg na 30m 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
8 Mikulski Mateusz ostrołeka Zwis na drążku nachwytem na ugiętych RR 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
9 Pietruszewski Krzysztof Ostrołęka Zwis na drążku nachwytem na ugiętych RR 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
10 Mierzejewski Mariusz Rzekuń Bieg na 30m 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
11 Jankowski Paweł Rzekuń Bieg na 30m 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
12 Krukowska Karolina Ostrołęka Koszykówka indywidualnie
13 Kornacki Krystian Różan Bieg na 30m UKS Clan Ostrołęka/ II LO
14 Pierzchała Halina Ostrołęka Pchnięcie kulą UKS Clan Ostrołęka/ II LO
15 Borkowska Julia Rzekuń Pchnięcie kulą 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
16 Romańska Patrycja Ostrołęka Pchnięcie kulą II LO Ostrołęka
17 Korsak Zuzanna Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia UKS Clan Ostrołęka/SP2
18 Korsak Michał Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia UKS Clan Ostrołęka/SP2
19 Kopka Tomasz Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki UKS Clan Ostrołęka/ II LO
20 Kowalczyk Julia Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia UKS Clan Ostrołęka/ II LO
21 Krasiewicz Maciej Rzekuń Bieg na 30m 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
22 Różycka Weronika Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki UKS Clan Ostrołęka/SP6
23 Dasiak Łucja Ostrołęka Pchnięcie kulą UKS Clan Ostrołęka/SP6
24 Hinczewska Zuzanna Ostrołęka Koszykówka indywidualnie SP 2 Ostrołęka
25 Dzięgielewski Norbert Obierwia Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
26 Brodacki Michał Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki Biegam Bo Lubię Ostrołęka
27 Bacławski Piotr Ostrołęka Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
28 Borkowska Gabriela Ostrołęka Koszykówka indywidualnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
29 Trzcińska Paulina Ostrołęka Koszykówka indywidualnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
30 Walc Alicja Ostrołęka Koszykówka indywidualnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
31 Dziełak Antonina Ostrołęka Koszykówka indywidualnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
32 Matylda Szałkowska Ostrołęka Koszykówka indywidualnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
33 Chełchowska Julia Ostrołęka Koszykówka indywidualnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
34 Piątkowski Adam szwendrowy Most Bieg na 30m przez płotki 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
35 Czopek Jaroslaw EŁK Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia Maratonka
36 Kawa Julia Ostrołęka Koszykówka indywidualnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce
37 Szczęsna Patrycja Ostrołęka 5-skok z miejsca 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
38 Zglejc Katarzyna Ostrołęka Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
39 Grądzka Julia Ostrołęka 5-skok z miejsca 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
40 Lenda Natalia Ostrołęka Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
41 Murach Katarzyna Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki II LO Ostrołęka/UKS Clan
42 Sobocińska Natalia Ostrołęka Bieg na 30m II LO Ostrołęka
43 Trzcińska Klaudia Olszewo-Borki Pchnięcie kulą 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
44 Gadomska Izabela Olszewo-Borki Pchnięcie kulą 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
45 Rostkowski Mateusz Olszewo-Borki Bieg na 30m przez płotki 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
46 Białobrzewski Bogdan Olszewo-Borki Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
47 Kobus Kasia Zalas Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
48 Zdrodowska Łucja Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
49 Suchcicki Szymon Dzwonek Bieg na 30m UKS ,,Clan''
50 Kuśmierczy Weronika Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
51 Prusińska Kinga Ostrołęka Pchnięcie kulą Zespół Szkół Zawodowych Nr.2 / UKS Clan Ostrołęka
52 Szymczyk Kacper Ostrołęka Koszykówka indywidualnie SP 2 Ostrołęka
53 Chrzanowski Aleks Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
54 Dąbrowska Alicja Ostrołęka Koszykówka indywidualnie SP 2 Ostrołęka
55 Ciszkowska Karolina Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
56 Oleszczak Klaudia Ostrołęka 5-skok z miejsca SP 2 Ostrołęka
57 Nowociński Hubert Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
58 Zięba Mateusz Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
59 Lubiak Aleksander Ostrołęka Pchnięcie kulą SP 2 Ostrołęka
60 Makowska Gabriela Ostrołęka Koszykówka indywidualnie SP 2 Ostrołęka
61 Gut Wiktoria Ostrołęka Koszykówka indywidualnie SP 2 Ostrołęka
62 Gumkowska Michalina Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
63 Choromańska Karolina Ostrołęka Pchnięcie kulą SP 2 Ostrołęka
64 Zbiczyńska Kornelia Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki SP 2 Ostrołęka
65 Sochaj Adam Ostrołęka Pchnięcie kulą SP 2 Ostrołęka
66 Milewska Gabriela Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
67 Jędrasik Katarzyna Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
68 Zyśk Amelia Ostrołęka Bieg na 30m SP 2 Ostrołęka
69 Kiernozek Filip Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia II LO Ostrołęka
70 Niedźwiecki Damian Różan Pchnięcie kulą 2SLO Ostrołęka
71 Mroczkowksa Julia Różan Pchnięcie kulą 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
72 Szabłowska Marysia Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia UKS ,,Clan''
73 Tusińska Patrycja Ostrołęka Pchnięcie kulą UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5
74 Bożomańska Alicja Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5
75 Olbryś Wiktor Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia UKS Clan Ostrołęka/ Gim. Kl.
76 Olbryś Julia Ostrołęka Pchnięcie kulą UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5
77 Oleksiak Kacper Ostrołęka Bieg na 30m przez płotki UKS Clan Ostrołęka
78 Tomczak Kinga Ostrołęka Pchnięcie kulą UKS Clan Ostrołęka
79 Oleksiak Martyna Ostrołęka Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia UKS Clan/SP6
80 Giers Paulina Szafarnia Koszykówka indywidualnie 2 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
81 Kośnik Karolina Czerwin Bieg na 30m SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
82 Zielińska Natalia Czerwin Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
83 Twardy Kacper Czerwin Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
84 Milewski Adrian Czerwin Pchnięcie kulą SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
85 Jaworowski Piotr Czerwin Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
86 Kumińska Anna Czerwin Pchnięcie kulą SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
87 Kamień Malwina Czerwin Pchnięcie kulą SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
88 Dobkowska Oliwia Roksana Czerwin Pchnięcie kulą SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie
89 Chełstowska Patrycja Czerwin Bieg na 1000m w czapce Mikołaja przy hali A. Gołasia SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie


Wyświetleń: 899

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ