Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
2 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
3 | Barganska Justyna | Bytów | Polska | Bieg 4km + morsowanie | RUNtastyczni Team Bytów | |
4 | Bobkowska Gabriela | Przejazdowo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
5 | Bobkowski Krzysztof | Przejazdowo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
6 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | KS Sokół Zblewo/Morsy Zblewo | opłacono on-line |
7 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
8 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Malbork | opłacono on-line |
9 | Cherek Tomasz | Kaliska | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono |
10 | Chruściński Bartłomiej | Straszyn | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
11 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg 4km + morsowanie | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
12 | Czapiewski Łukasz | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
13 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
14 | Dziwnik Jolanta | Gdansk | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
15 | Eliasz Michał | Starogard Gdanski | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
16 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Tumboteam | |
17 | Flisikowski Paweł | Zblewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
18 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono on-line |
19 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
20 | gaczol malgorzata | gdansk | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
21 | Gaweł Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
22 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
23 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
24 | Grygiel Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono |
25 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
26 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
27 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
28 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
29 | Hołub Tomasz | Malbork | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mrożonki Malbork | opłacono on-line |
30 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
31 | Janas Anna | Tczew | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Tczewski Klub Morsa Przerębel | opłacono on-line |
32 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg 4km + morsowanie | ||
33 | Janusz-Wejer Monika | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy - Skarszewy Cycle Team | opłacono on-line |
34 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
35 | Jedynowicz Robert | Tczew | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Tczew | opłacono on-line |
36 | Jutrosińska Joanna | Starogard gd | Polska | Bieg 4km + morsowanie | ||
37 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
38 | Kamiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
39 | Kazimierczak Daniela | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | |
40 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
41 | Klamann Sławomir | Kaliska | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono |
42 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | KS Sokół Zblewo/Morsy Zblewo | opłacono on-line |
43 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
44 | Kluk Sylwia | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
45 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
46 | Koska-Czapiewska Emilia | Zabagno | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Tczewski Klub Morsow Przerębel | opłacono on-line |
47 | Kozub Magda | Zblewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
48 | Kozłowska Joanna | Śliwice | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Śliwice | opłacono on-line |
49 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Śliwice | opłacono on-line |
50 | Kulla Marcin | Pinczyn | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
51 | Lerke Arkadiusz | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
52 | Lerke Kuba | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | MORSY Skarszewy | opłacono on-line |
53 | Lerke Przemek | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
54 | Lis Ewelina | SKARSZEWY | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
55 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
56 | Mac Anna | Elbląg | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
57 | Mac Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
58 | Mac Paweł | Elbląg | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
59 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
60 | Mateja Józef | Janowo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
61 | Mazur Magda | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | ||
62 | Mazur Michał | Demlin | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
63 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | ||
64 | Ossowski Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | |
65 | Parandyk Adam | Juszkowo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
66 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
67 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
68 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
69 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | ŚwiroMorsy Tczew---PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
70 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | BBL Starogard, SKL Filippides, Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
71 | Radkowski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono |
72 | Rekowski Dariusz | Starogard Gd. | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
73 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
74 | Rodzik Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
75 | Rodzik Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
76 | Rodzik Nikodem | Toruń | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
77 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg 4km + morsowanie | ||
78 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
79 | skibiński dawid | starogard gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | SKL Filippides | opłacono on-line |
80 | Szamocki Tomasz | Śliwice | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Śliwice | opłacono on-line |
81 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Skl filippides | opłacono on-line |
82 | Szymczak-Pastwa Magdalena | Śliwice | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Śliwice | opłacono on-line |
83 | Tolla Krzysztof | Koteże | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Bo jak nie my to...kto? :) | opłacono on-line |
84 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
85 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
86 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
87 | Wanatowski Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Mac-TEAM | opłacono on-line |
88 | Wiecka Emilia | Godziszewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
89 | Wiecki Piotr | Godziszewo | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
90 | Wierzyński Marcin | Śliwice | Polska | Bieg 4km + morsowanie | opłacono on-line | |
91 | Wolska Patrycja | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
92 | Woods Michael | Tczew | Polska | Bieg 4km + morsowanie | ||
93 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
94 | Włodarczyk Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono |
95 | Włodarczyk Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono |
96 | Zakrzewska Beata | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | STAR MORS Starogard Gdański | |
97 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4km + morsowanie | CrossElite EbroGym | opłacono on-line |
98 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg 4km + morsowanie | niezrzeszona | |
99 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg 4km + morsowanie | Straszyn Biega i Morsuje | opłacono on-line |
100 | Łącki Marcin | śliwice | Polska | Bieg 4km + morsowanie | MORSY ŚLIWICE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9768