Bieg Niepodległej

zapisz się

Do 7 listopada 2019 roku można zapisać się na kolejny Bieg Niepodległej w Sopocie i uczcić odzyskanie przez Polskę Niepodległości i wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie!

Organizatorzy, czyli The North Event i MOSiR Sopot, przygotowali dla Was około 4,5 km trasę po najbardziej reprezentatywnych terenach Sopotu, czyli po plaży i alejkach w centrum.

Startujemy 10 listopada o 11:00 z Placu Zdrojowego w Sopocie!

Program minutowy:

9:00 – otwarcie biura zawodów

10:40 – zamknięcie biura zawodów

11:00 – start biegu

ok. 11:30 – dekoracja, losowanie nagród i zakończenie imprezy


Zostaną wyróżnione trzy strefy startowe:

  • biała – dla uczestników ubranych w białe stroje*,
  • czerwona – dla uczestników ubranych w czerwone stroje*,
  • mieszana – dla uczestników ubranych dowolnie.

Zawodnicy z białej i czerwonej strefy będą startowali w dwóch liniach, równolegle do siebie. Zawodnicy ze strefy mieszanej wystartują na końcu. By wystartować w danej strefie, trzeba być ubranym pod kolor danej strefy – Organizator nie zapewnia odpowiednich strojów.

*przy zapisach istnieje możliwość dokupienia białej lub czerwonej bawełnianej koszulki z logo imprezy w cenie 25 zł. Zamówienia można składać ostatecznie do dnia 3.11.2019 r.

!!! PROMOCJA !!!

przy opłaceniu startu do 4 września koszulka w cenie 20 zł


W Sopocie pobiegniemy już 10 listopada, ten start nie będzie więc kolidował z innymi niepodległościowymi biegami ;)

Każdy z zawodników otrzyma medal na mecie, a najszybsi w open dodatkowo puchary - cel imprezy to przede wszystkim integracja mieszkańców i zwiększanie świadomości patriotycznej społeczeństwa :)

 

 

Wyświetleń: 15638

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ