Bieg Niepodległej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Warzecha Michał Gdynia strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
2 Warzecha Michał Gdynia strefa biała (start w białym stroju) Wojsko Polskie
3 Kunz Dominik Kunz Luzino strefa biała (start w białym stroju) Wojsko Polskie opłacono BM
4 Miąskowski Jacek Banino strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Dynamic Event opłacono BM
5 Chorąży Piotr Gdynia strefa biała (start w białym stroju) Wojsko Polskie opłacono BM
6 Kortas Jan Gdynia strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
7 Pasieka Kamil Rytel strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
8 Olejnik Adriana Gowidlino strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
9 Wojowska Magdalena Żukowo strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
10 Leszczyńska Wioletta Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 30.00 PLN
11 Ryllman Robert Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju)
12 Weryszko Marek Banino strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
13 Kontek Patrycja Gdansk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
14 Lewandowski Zbigniew Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) Biegam Bo Lubię Stadion Energa opłacono BM
15 Babicki Maciej Łódź strefa biała (start w białym stroju) I LO Łódź opłacono BM
16 Witek Dawid Witek Dzierzgoń strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
17 Benderski Grzegorz Kwidzyn strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
18 Mączkowska Wioletta REDA strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono
19 Szkolniak Patryk Gdynia strefa biała (start w białym stroju) Wojsko Polskie opłacono BM
20 Fukiet Mateusz Brzeg strefa mieszana (start w dowolnym stroju)
21 Renusz Mikołaj Wejherowo strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono
22 Kędzia Edyta Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
23 Kretschmann Renata Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
24 Bohdanowicz Karolina Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
25 Rożniak Dawid Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
26 sołtys urszula gdansk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
27 Wawrykiewicz Jan Bąkowo strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
28 Borowska Monika Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
29 Pawełczak Karolina Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) JAtrenuje opłacono
30 Stasiak Anna Gdynia strefa biała (start w białym stroju)
31 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono BM
32 Gorlak Agnieszka Gorlak Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
33 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
34 Dziudziel Maciej WRONKI strefa biała (start w białym stroju)
35 Bicki Dawid Kamesznica strefa mieszana (start w dowolnym stroju) Husaria Race Team
36 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański strefa biała (start w białym stroju) CrossElite opłacono BM
37 Tyminska Ewa GDAŃSK strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
38 Stramek Łukasz Torun strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
39 Tyminski Krzysztof GDAŃSK strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
40 Bork Dorota Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
41 Szpejewski Paweł Dzierzgoń strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
42 Filipowicz Tomasz Gdańsk Wyspa Sobieszewska strefa mieszana (start w dowolnym stroju) Gdańskie Centrum Kontaktu opłacono BM
43 Dzioba Mateusz Sopot strefa biała (start w białym stroju) IX LO Gdańsk opłacono BM
44 Dzioba Michał Sopot strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
45 Zając Łukasz Bydgoszcz strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
46 Małek Aleksandra Kąpino strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Run Babys opłacono BM
47 Małek Andrzej Kąpino strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
48 Sorensen Flemming Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
49 Narloch Damian Kocierzyna strefa biała (start w białym stroju) REMUS KOŚCIERZYNA opłacono BM
50 Pawlak Bartosz GDANSK strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
51 Kapała Paweł częstochowa strefa biała (start w białym stroju) PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
52 Kot Łukasz Gdynia strefa biała (start w białym stroju) Fizjoidea opłacono BM
53 Drążkiewicz Andrzej GDYNIA strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
54 Dzionk Łukasz Sopieszyno strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
55 Zwalińska katarzyna Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
56 Drozd Magdalena gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
57 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
58 Pietrzak Lucyna Reda strefa mieszana (start w dowolnym stroju)
59 Lisicki Waldemar Gdynia strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
60 Schulz Monika Kowale strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Euro Styl opłacono BM
61 Czerwińska Dorota Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
62 Rowiński Rafał Luzino strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
63 Kuczmarski Patryk Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
64 Byczkowski Krystian Kiełpino strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
65 Pieczulis Magdalena Straszyn strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Polbruk Run Team opłacono BM
66 Pęśko Michał Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
67 Gitner Marcin Gdynia strefa biała (start w białym stroju) Piękni i Bestie opłacono BM
68 Banach Jakub Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) V LO Gdańsk opłacono BM
69 Trzaskalski Kamil Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) LPP Team opłacono BM
70 Kruk Grzegorz czestochowa strefa biała (start w białym stroju) Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono BM
71 Mroske Miłosz Wejherowo strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono
72 Kłapyta Klaudia Katowice strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
73 Bujakowski Jacek Katowice strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
74 Łabiak Dawid Sopot strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
75 Ciemka Sławomir Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju)
76 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko strefa mieszana (start w dowolnym stroju) Florian Chojnice opłacono BM
77 Muller Tadeusz Wejherowo strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
78 Grązka Ewa Bydgoszcz strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
79 Bogalecki Marek Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Safe Sport Team opłacono BM
80 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
81 Mosiejczyk Jakub Prabuty strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
82 Waszczyk Michał Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
83 Jabłońska Antonina Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
84 Zygarłowski Jan Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
85 Wysocki Dariusz Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono BM
86 Prokopiuk Jarosław Gdynia strefa czerwona (start w czerwonym stroju) PROCAR Gdynia opłacono BM
87 Wawrzonkoska Joanna Gdynia strefa biała (start w białym stroju)
88 Gozdek Aleksandra Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) O-SOWA BIEGA opłacono BM
89 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
90 soszynska gosia soszynska warszawa strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
91 Kułakowski Piotr Konstancin-Jeziorna strefa mieszana (start w dowolnym stroju) Człapacze opłacono BM
92 Madziąg Natalia Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
93 Szturo Maciej Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
94 Szerszenowicz Jarosław Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
95 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
96 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
97 Buczek Mateusz Sopot strefa biała (start w białym stroju)
98 Kownacka Marta Malbork strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
99 Witkowski Przemysław Malbork strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
100 Maślana Elżbieta Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM


Wyświetleń: 11876

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ