Bieg Niepodległej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalska Ania Debrzno Wieś strefa biała (start w białym stroju) 60.00 PLN
2 Romska Karolina Żukowo strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
3 Stasinski Rafal Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) Run Beach Morning 35.00 PLN
4 Skowyrska Jolanta Gdansk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
5 Pawłowski Tomasz Dąbrowa Górnicza strefa biała (start w białym stroju) allforcamp.pl opłacono BM
6 Grabowski Zbigniew Nowe Gulczewo strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
7 Grabowska Edyta Nowe Gulczewo strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
8 Kizimiewicz Bartek Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
9 Zięba Olga Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
10 Szumigaj Lew Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
11 Pallach Oliwia Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
12 Sikorski Jakub Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
13 Kotowski Kacper Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
14 Krzewiński Miachał Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
15 Skibiński Mateusz Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
16 Kuśmierczuk Aleksander Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
17 Barc Zofia Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
18 Supiński Dawid Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
19 Laskowska Nikola Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
20 Wrzesińska Adrianna Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
21 Skrzyńska Emilia Gniewino strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
22 Hatłas Anita Gdynia strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
23 Hatłas Adam Gdynia strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
24 Łapiński Paweł Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) WegeBiegacz 35.00 PLN
25 Lewandowski Przemysław Sopot strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
26 Litewska Joanna Juszkowo strefa mieszana (start w dowolnym stroju) Deaf team opłacono BM
27 Sabinairz Marcelina Pinczyn strefa biała (start w białym stroju) MORSY ZBLEWO opłacono BM
28 Piotrowski Marek Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) BigYellowFoot AdventureTeam opłacono BM
29 Mikołajczuk Paweł Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
30 Tołoczko Magdalena Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
31 Wójcik Maciej Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
32 Wójcik Izabela Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
33 Nabakowska Barbara Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) MartatonKa opłacono BM
34 Frymus Agnieszka Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
35 Werner Karolina Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) CZACHA TEAM opłacono BM
36 Czachor Łukasz Bolszewo strefa mieszana (start w dowolnym stroju) CZACHA TEAM opłacono BM
37 Zmarzly Darek Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
38 Miłkowska Jolanta Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
39 Wycichowski Tomasz Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) XXIII LO Gdańsk opłacono BM
40 Klass Marta Gościcino strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
41 Ulczyńska Beata Gdynia strefa biała (start w białym stroju) I Akademickie Liceum Ogólnokształcące 35.00 PLN
42 Janczak Agata Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) Padł Na Ryj Team opłacono BM
43 Pawłowska Julia Białystok strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
44 Stankiewicz Karolina Bartoszyce strefa mieszana (start w dowolnym stroju) Husaria Race Team opłacono BM
45 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
46 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
47 WIECZORKIEWICZ IWONA WIECZORKIEWICZ GDAŃSK BRZEŹNO strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
48 Osipowicz Krzysztof Gdynia strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
49 Weiland Karina Sopot strefa czerwona (start w czerwonym stroju) 35.00 PLN
50 PALIWODA ILONA WOCŁAWY strefa mieszana (start w dowolnym stroju) Wocławianki opłacono BM
51 Szczesny Damian Babi Dół strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
52 Olejarczyk Piotr Elbląg strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
53 Kiełtyka Bożena Pinczyn strefa biała (start w białym stroju) Morsy Zblewo opłacono BM
54 Sabinarz Beata Pinczyn strefa biała (start w białym stroju) MORSY ZBLEWO opłacono BM
55 Grzegocki Mateusz Strzelno strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
56 Grzegocki Piotr Strzelno strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
57 Nierzwicki Piotr Janowo strefa biała (start w białym stroju) Samrun Stg opłacono BM
58 Wesołowski Maciej Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
59 Domżalski Marek Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
60 Gajewska Paulina Łódź strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
61 Pierzchała Marta Elblag strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
62 Antczak Klaudia Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
63 Uliasz Jacek Korczyna strefa mieszana (start w dowolnym stroju) N/Z opłacono BM
64 Lider Radłowska Małgorzata Puck strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
65 Sobieraj Magdalena Grudziądz strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
66 JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
67 Radłowski Mariusz Puck strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
68 Polikowski Patryk Sopot strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
69 Socha Oscar Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
70 Socha Joanna Sopot strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
71 Marszałek Mateusz Dzierzgoń strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
72 Plata Tom Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
73 Plata Karolina Gdynia strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
74 Wojda Sylwia Gdynia strefa biała (start w białym stroju) opłacono
75 Pluciński Sylwester Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
76 Weber Sylwia Gdynia strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
77 Siarheyenka Alena Minsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Minsk opłacono BM
78 Loose Anna Starogard Gdański strefa biała (start w białym stroju) Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
79 Szyca Mateusz Starogard Gdański strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
80 Ossowska Ewa Zblewo strefa biała (start w białym stroju) MORSY ZBLEWO opłacono BM
81 Barca Emilia Zblewo strefa biała (start w białym stroju) Morsy Zblewo opłacono BM
82 Arabiyenka Tatsiana Belarus, Minsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) Minsk opłacono BM
83 Zieliński Marcel Elbląg strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
84 Szlas Radosław tuchom strefa biała (start w białym stroju) KUJAWSCY RUNNERS opłacono BM
85 WOŁKOWSKA DOROTA MALBORK strefa mieszana (start w dowolnym stroju) 35.00 PLN
86 Pieron Zbigniew Zabrze strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
87 Sikora Ewelina Gdynia strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
88 Jenerowicz Jarosław Gdynia strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
89 Jankowski Mateusz Gdańsk strefa mieszana (start w dowolnym stroju) opłacono BM
90 Borzyszkowska Jolanta Puck strefa mieszana (start w dowolnym stroju) BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono BM
91 Szweda Grażyna ZBLEWO strefa biała (start w białym stroju) MORSY ZBLEWO opłacono BM
92 SZWEDA MAREK ZBLEWO strefa biała (start w białym stroju) MORSY ZBLEWO opłacono BM
93 Romanowska Maria Reda strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
94 bukowska aleksandra gdansk strefa biała (start w białym stroju) 35.00 PLN
95 Malinowska Agnieszka Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
96 Ceynowa Izabela Reda strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
97 Walkusz Mirosław Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
98 Walkusz Mariola Gdańsk strefa biała (start w białym stroju) opłacono BM
99 Minko Dariusz Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM
100 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk strefa czerwona (start w czerwonym stroju) opłacono BM


Wyświetleń: 5922

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ