Bieg Niepodległej

Wyniki Bieg Niepodległej 4,5km + NETTO

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS NETTO
1 187 KĄKOL KACPER M 1 M OPEN 1 GDYNIA BIEGOWY ŚWIR 4,5km 0:15:06 17.88 [km/h] 0:15:06
2 488 TRZASKALSKI KAMIL M 2 M OPEN 2 GDAŃSK LPP TEAM 4,5km 0:15:20 17.61 [km/h] 0:15:16
3 509 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 3 M OPEN 3 LIPNO 4,5km 0:15:30 17.42 [km/h] 0:15:30
4 496 WALCZAK JĘDRZEJ M 4 M OPEN 4 GDAŃSK 4,5km 0:15:44 17.16 [km/h] 0:15:44
5 319 NARLOCH DAMIAN M 5 M OPEN 5 KOCIERZYNA REMUS KOŚCIERZYNA 4,5km 0:15:46 17.12 [km/h] 0:15:46
6 265 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 6 M OPEN 6 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 4,5km 0:15:48 17.09 [km/h] 0:15:48
7 8 BABICKI MACIEJ M 7 M OPEN 7 ŁÓDŹ I LO ŁÓDŹ 4,5km 0:16:03 16.82 [km/h] 0:16:03
8 156 HATŁAS ADAM M 8 M OPEN 8 GDYNIA 4,5km 0:16:03 16.82 [km/h] 0:16:02
9 547 ZAJĄC ŁUKASZ M 9 M OPEN 9 BYDGOSZCZ 4,5km 0:16:06 16.77 [km/h] 0:16:06
10 320 NARLOCH WOJCIECH M 10 M OPEN 10 PAWŁÓWKO FLORIAN CHOJNICE 4,5km 0:16:45 16.12 [km/h] 0:16:08
11 223 KOZA DAMIAN M 11 M OPEN 11 GDAŃSK 4,5km 0:16:48 16.07 [km/h] 0:16:46
12 311 MOKŁOWICZ PIOTR M 12 M OPEN 12 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY 4,5km 0:17:02 15.85 [km/h] 0:17:02
13 80 DAMPS PATRYK M 13 M OPEN 13 SKRZESZEWO RUN BEACH MORNING 4,5km 0:17:03 15.84 [km/h] 0:16:50
14 2 ANGEL ANDRZEJ M 14 M OPEN 14 GDYNIA 4,5km 0:17:05 15.80 [km/h] 0:17:05
15 126 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 K OPEN 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 4,5km 0:17:06 15.79 [km/h] 0:17:06
16 580 MODRZELEWSKI MOKOŁAJ M 15 M OPEN 15 4,5km 0:17:08 15.76 [km/h] 0:17:04
17 360 PAWŁOWSKI TOMASZ M 16 M OPEN 16 DĄBROWA GÓRNICZA ALLFORCAMP.PL 4,5km 0:17:09 15.74 [km/h] 0:17:09
18 256 LISICKI WALDEMAR M 17 M OPEN 17 GDYNIA 4,5km 0:17:10 15.73 [km/h] 0:17:08
19 417 SCHOENROCK TOMASZ M 18 M OPEN 18 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 4,5km 0:17:18 15.61 [km/h] 0:17:18
20 229 KRZEBIETKE PIOTR M 19 M OPEN 19 MIECHUCINO 4,5km 0:17:20 15.58 [km/h] 0:17:19
21 497 WALDOWSKI ROMAN M 20 M OPEN 20 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 4,5km 0:17:26 15.49 [km/h] 0:17:26
22 217 KOT ŁUKASZ M 21 M OPEN 21 GDYNIA FIZJOIDEA 4,5km 0:17:27 15.47 [km/h] 0:17:27
23 458 SZKOLNIAK PATRYK M 22 M OPEN 22 GDYNIA WOJSKO POLSKIE 4,5km 0:17:27 15.47 [km/h] 0:17:27
24 3 ANGEL PATRYCJA K 2 K OPEN 2 GDYNIA 4,5km 0:17:30 15.43 [km/h] 0:17:30
25 356 PAWLAK BARTOSZ M 23 M OPEN 23 GDANSK 4,5km 0:17:31 15.41 [km/h] 0:17:29
26 470 SZWEDA MAREK M 24 M OPEN 24 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 4,5km 0:17:42 15.25 [km/h] 0:17:41
27 548 ZAKRZEWSKI JAKUB M 25 M OPEN 25 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 4,5km 0:17:42 15.25 [km/h] 0:17:38
28 159 HENDRICH TOMASZ M 26 M OPEN 26 BANINO 4,5km 0:17:47 15.18 [km/h] 0:17:14
29 582 GLEINERT SZYMON M 27 M OPEN 27 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 4,5km 0:17:50 15.14 [km/h] 0:17:35
30 228 KRUK GRZEGORZ M 28 M OPEN 28 CZESTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 4,5km 0:17:51 15.13 [km/h] 0:17:49
31 324 NIEMIEC MAREK M 29 M OPEN 29 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 4,5km 0:18:12 14.84 [km/h] 0:18:09
32 355 PAWEŁCZAK KAROLINA K 3 K OPEN 3 GDYNIA JATRENUJE 4,5km 0:18:15 14.79 [km/h] 0:18:14
33 378 POGORZELSKI PAWEŁ M 30 M OPEN 30 GDYNIA 4,5km 0:18:17 14.77 [km/h] 0:18:16
34 257 LISZEWSKI MAREK M 31 M OPEN 31 CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO 4,5km 0:18:19 14.74 [km/h] 0:18:17
35 9 BANACH JAKUB M 32 M OPEN 32 GDAŃSK V LO GDAŃSK 4,5km 0:18:20 14.73 [km/h] 0:17:56
36 511 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 33 M OPEN 33 GDAŃSK 4,5km 0:18:24 14.67 [km/h] 0:17:46
37 34 BONDAR MAKSYM M 34 M OPEN 34 GDANSK FORFIT 4,5km 0:18:26 14.65 [km/h] 0:17:48
38 474 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 35 M OPEN 35 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 4,5km 0:18:32 14.57 [km/h] 0:18:26
39 48 BUKOWSKI DARIUSZ M 36 M OPEN 36 SOPOT 4,5km 0:18:34 14.54 [km/h] 0:18:31
40 459 SZLAS RADOSŁAW M 37 M OPEN 37 TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS 4,5km 0:18:43 14.43 [km/h] 0:18:39
41 387 PRZYBYSZEWSKI KAMIL M 38 M OPEN 38 MŁAWA AKADEMIA SZTUK WALK SENSHI 4,5km 0:18:49 14.35 [km/h] 0:18:46
42 584 TOMTAŁA MIKOŁĄJ M 39 M OPEN 39 4,5km 0:18:50 14.34 [km/h] 0:18:45
43 5 ARABIYENKA TATSIANA K 4 K OPEN 4 BELARUS, MINSK MINSK 4,5km 0:18:51 14.32 [km/h] 0:18:28
44 382 PROKOPIUK JAROSŁAW M 40 M OPEN 40 GDYNIA PROCAR GDYNIA 4,5km 0:18:53 14.30 [km/h] 0:18:42
45 105 DZIOBA MICHAŁ M 41 M OPEN 41 SOPOT 4,5km 0:18:55 14.27 [km/h] 0:18:32
46 52 BUTOWSKA KATARZYNA K 5 K OPEN 5 STAROGARD GDAŃSKI 4,5km 0:18:55 14.27 [km/h] 0:18:49
47 216 KOŚKA TOMASZ M 42 M OPEN 42 SOPOT POMORZE BIEGA I POMAGA 4,5km 0:18:59 14.22 [km/h] 0:18:45
48 169 JAKUBOWSKI ŁUKASZ M 43 M OPEN 43 GDAŃSK 4,5km 0:18:59 14.22 [km/h] 0:18:54
49 233 KÜCHLER PAWEŁ M 44 M OPEN 44 GDYNIA BBKTS 4,5km 0:19:08 14.11 [km/h] 0:18:54
50 465 SZTYGIEL MACIEJ M 45 M OPEN 45 WEJHEROWO DEKORADO 4,5km 0:19:09 14.10 [km/h] 0:18:28
51 336 OLEJNIK ADRIANA K 6 K OPEN 6 GOWIDLINO 4,5km 0:19:11 14.07 [km/h] 0:19:09
52 544 WYCICHOWSKI TOMASZ M 46 M OPEN 46 GDAŃSK XXIII LO GDAŃSK 4,5km 0:19:13 14.05 [km/h] 0:18:52
53 495 URBANIAK MAREK M 47 M OPEN 47 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W GDAŃSKU 4,5km 0:19:15 14.03 [km/h] 0:18:58
54 104 DZIOBA MATEUSZ M 48 M OPEN 48 SOPOT IX LO GDAŃSK 4,5km 0:19:23 13.93 [km/h] 0:18:59
55 258 LISZEWSKI SZYMON M 49 M OPEN 49 CHWASZCZYNO LKS ZORZA GDYNIA 4,5km 0:19:24 13.92 [km/h] 0:19:22
56 152 GRZEGOCKI PIOTR M 50 M OPEN 50 STRZELNO 4,5km 0:19:28 13.87 [km/h] 0:19:18
57 161 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 51 M OPEN 51 TORUŃ NB TEAM 4,5km 0:19:36 13.78 [km/h] 0:19:00
58 575 ŁAGIEWKA DANIEL M 52 M OPEN 52 4,5km 0:19:38 13.75 [km/h] 0:19:35
59 251 LEWANDOWSKI ZBIGNIEW M 53 M OPEN 53 GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ STADION ENERGA 4,5km 0:19:45 13.67 [km/h] 0:19:32
60 261 LULIS ZBIGNIEW M 54 M OPEN 54 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 4,5km 0:19:49 13.62 [km/h] 0:19:33
61 579 NALAK MARCIN M 55 M OPEN 55 4,5km 0:19:53 13.58 [km/h] 0:19:14
62 322 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ M 56 M OPEN 56 GDYNIA MORSKA BAZA SZKOLENIOWA 4,5km 0:19:54 13.57 [km/h] 0:19:43
63 567 BOJAN ANDRZEJ M 57 M OPEN 57 4,5km 0:19:57 13.53 [km/h] 0:19:51
64 568 BARZOWSKI KAMIL M 58 M OPEN 58 4,5km 0:19:59 13.51 [km/h] 0:19:30
65 59 CEYNOWA IZABELA K 7 K OPEN 7 REDA 4,5km 0:20:08 13.41 [km/h] 0:20:07
66 563 RYLLMAN ROBERT M 59 M OPEN 59 SOPOT 4,5km 0:20:09 13.40 [km/h] 0:19:43
67 174 JASIŃSKI STANISŁAW M 60 M OPEN 60 GDAŃSK 4,5km 0:20:16 13.32 [km/h] 0:20:09
68 82 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 8 K OPEN 8 GDAŃSK TAKA RYBA 4,5km 0:20:16 13.32 [km/h] 0:20:12
69 538 WÓJCIK MACIEJ M 61 M OPEN 61 GDAŃSK 4,5km 0:20:17 13.31 [km/h] 0:20:10
70 578 WÓJCIK NIKODEM M 62 M OPEN 62 4,5km 0:20:18 13.30 [km/h] 0:20:12
71 551 ZDUNEK MIREK M 63 M OPEN 63 GDAŃSK 4,5km 0:20:19 13.29 [km/h] 0:20:04
72 391 RADŁOWSKI MARIUSZ M 64 M OPEN 64 PUCK 4,5km 0:20:19 13.29 [km/h] 0:19:53
73 315 MROSKE MIŁOSZ M 65 M OPEN 65 WEJHEROWO 4,5km 0:20:22 13.26 [km/h] 0:20:18
74 74 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 66 M OPEN 66 GDYNIA 4,5km 0:20:28 13.19 [km/h] 0:20:13
75 15 BERNACKI JACEK M 67 M OPEN 67 POŁCHOWO KRS FORMOZA 4,5km 0:20:29 13.18 [km/h] 0:20:27
76 151 GRZEGOCKI MATEUSZ M 68 M OPEN 68 STRZELNO 4,5km 0:20:29 13.18 [km/h] 0:20:19
77 186 KAWUCHA MIROSŁAW M 69 M OPEN 69 GDYNIA KRS FORMOZA 4,5km 0:20:31 13.16 [km/h] 0:20:29
78 516 WICEK ANETA K 9 K OPEN 9 STAROGARD GDAŃSKI 4,5km 0:20:33 13.14 [km/h] 0:20:30
79 331 OKOŃSKI MARCIN M 70 M OPEN 70 GDAŃSK 4,5km 0:20:39 13.08 [km/h] 0:20:36
80 363 PĘŚKO MICHAŁ M 71 M OPEN 71 GDAŃSK 4,5km 0:20:44 13.02 [km/h] 0:20:25
81 18 BIAŁA BEATA K 10 K OPEN 10 GDAŃSK 4,5km 0:20:48 12.98 [km/h] 0:20:43
82 475 ŚLUSAREK MARCIN M 72 M OPEN 72 GDAŃSK SHERATON SOPOT HOTEL 4,5km 0:20:49 12.97 [km/h] 0:20:35
83 154 GRZYWACZ MAGDALENA K 11 K OPEN 11 GDAŃSK NIEZRZESZONA 4,5km 0:20:52 12.94 [km/h] 0:20:32
84 14 BENDERSKI GRZEGORZ M 73 M OPEN 73 KWIDZYN 4,5km 0:20:52 12.94 [km/h] 0:20:43
85 164 IEFYMENKO OLEKSANDR M 74 M OPEN 74 SOPOT 4,5km 0:20:56 12.90 [km/h] 0:20:10
86 412 SABINAIRZ MARCELINA K 12 K OPEN 12 PINCZYN MORSY ZBLEWO 4,5km 0:20:56 12.90 [km/h] 0:20:35
87 225 KRAUSE JOANNA K 13 K OPEN 13 TOKARY 4,5km 0:20:58 12.88 [km/h] 0:20:53
88 406 ROŻNIAK DAWID M 75 M OPEN 75 GDYNIA 4,5km 0:21:01 12.85 [km/h] 0:20:56
89 394 REGLIŃSKI JAKUB M 76 M OPEN 76 ŻUKOWO 4,5km 0:21:08 12.78 [km/h] 0:20:34
90 494 ULIASZ JACEK M 77 M OPEN 77 KORCZYNA N/Z 4,5km 0:21:17 12.69 [km/h] 0:20:37
91 255 LIS ILONA K 14 K OPEN 14 GDAŃSK LEKKITYDZIEN.PL 4,5km 0:21:19 12.67 [km/h] 0:20:44
92 332 OKROJ MARTA K 15 K OPEN 15 RUMIA 4,5km 0:21:22 12.64 [km/h] 0:21:15
93 92 DOMIŃCZAK DARIUSZ M 78 M OPEN 78 GDYNIA 4,5km 0:21:27 12.59 [km/h] 0:21:20
94 565 LAMKOWSKI KRZYSZTOF M 79 M OPEN 79 4,5km 0:21:30 12.56 [km/h] 0:21:17
95 454 SZCZESNY DAMIAN M 80 M OPEN 80 BABI DÓŁ 4,5km 0:21:32 12.54 [km/h] 0:21:03
96 399 ROLBIECKI ROBERT M 81 M OPEN 81 GDAŃSK 4,5km 0:21:36 12.50 [km/h] 0:21:29
97 415 SAULEWICZ ROBERT M 82 M OPEN 82 SKOWARCZ 4,5km 0:21:36 12.50 [km/h] 0:21:15
98 514 WERYSZKO MAREK M 83 M OPEN 83 BANINO 4,5km 0:21:36 12.50 [km/h] 0:21:32
99 566 CIELUCH DORIAN M 84 M OPEN 84 4,5km 0:21:37 12.49 [km/h] 0:21:06
100 396 REWIŃSKI JAKUB M 85 M OPEN 85 GDAŃSK AS-PL TEAM 4,5km 0:21:37 12.49 [km/h] 0:21:32
101 430 SKRZYŃSKA EMILIA K 16 K OPEN 16 GNIEWINO 4,5km 0:21:38 12.48 [km/h] 0:21:34
102 248 LECH JACEK M 86 M OPEN 86 SOPOT 4,5km 0:21:40 12.46 [km/h] 0:21:14
103 317 MULLER TADEUSZ M 87 M OPEN 87 WEJHEROWO 4,5km 0:21:40 12.46 [km/h] 0:21:15
104 12 BARCA EMILIA K 17 K OPEN 17 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 4,5km 0:21:40 12.46 [km/h] 0:21:39
105 153 GRZESIK WOJCIECH M 88 M OPEN 88 BANINO 4,5km 0:21:44 12.42 [km/h] 0:21:20
106 162 HINC IWONA K 18 K OPEN 18 ŻUKOWO-BORKOWO KUJAWSCY RUNNERS 4,5km 0:21:45 12.41 [km/h] 0:21:36
107 114 FRYMUS AGNIESZKA K 19 K OPEN 19 GDAŃSK 4,5km 0:21:48 12.39 [km/h] 0:21:06
108 231 KUCHARSKI PATRYK M 89 M OPEN 89 ELBLĄG 4,5km 0:21:50 12.37 [km/h] 0:21:29
109 206 KONTEK PATRYCJA K 20 K OPEN 20 GDANSK 4,5km 0:21:52 12.35 [km/h] 0:21:49
110 333 OLEJARCZYK PIOTR M 90 M OPEN 90 ELBLĄG 4,5km 0:21:52 12.35 [km/h] 0:21:22
111 94 DOMŻALSKI MAREK M 91 M OPEN 91 GDYNIA 4,5km 0:21:55 12.32 [km/h] 0:21:14
112 515 WESOŁOWSKI MACIEJ M 92 M OPEN 92 GDYNIA 4,5km 0:21:55 12.32 [km/h] 0:21:13
113 534 WOJEWSKI KRYSTIAN M 93 M OPEN 93 SOPOT 4,5km 0:21:59 12.28 [km/h] 0:21:18
114 103 DZIELYNSKI BARTEK M 94 M OPEN 94 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4,5km 0:22:03 12.24 [km/h] 0:21:29
115 119 GAJGER ANETA K 21 K OPEN 21 GDAŃSK 4,5km 0:22:04 12.24 [km/h] 0:22:01
116 147 GRABOWSKI GRZEGORZ M 95 M OPEN 95 GDYNIA 4,5km 0:22:06 12.22 [km/h] 0:21:40
117 291 MAZUR MAGDA K 22 K OPEN 22 STAROGARD GDAŃSKI 4,5km 0:22:09 12.19 [km/h] 0:22:04
118 168 JAKUBOWSKA-HANDALL NATALII M 96 M OPEN 96 GDAŃSK 4,5km 0:22:10 12.18 [km/h] 0:22:04
119 559 ZMARZLY DAREK M 97 M OPEN 97 SOPOT 4,5km 0:22:11 12.17 [km/h] 0:22:06
120 263 ŁAPIŃSKI PAWEŁ M 98 M OPEN 98 GDAŃSK VEGE RUNNERS 4,5km 0:22:21 12.08 [km/h] 0:22:09
121 366 PIERON ZBIGNIEW M 99 M OPEN 99 ZABRZE 4,5km 0:22:22 12.07 [km/h] 0:22:18
122 31 BOGALECKI MAREK M 100 M OPEN 100 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 4,5km 0:22:24 12.05 [km/h] 0:22:09
123 110 FILIPOWICZ TOMASZ M 101 M OPEN 101 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA GDAŃSKIE CENTRUM KONTAKTU 4,5km 0:22:24 12.05 [km/h] 0:21:52
124 306 MIKOŁAJCZYK ANNA K 23 K OPEN 23 ROTMANKA 4,5km 0:22:25 12.04 [km/h] 0:22:00
125 200 KOFEL-DUDZIAK MONIKA K 24 K OPEN 24 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 4,5km 0:22:28 12.02 [km/h] 0:22:10
126 100 DUDZIAK DANIEL M 102 M OPEN 102 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 4,5km 0:22:29 12.01 [km/h] 0:22:11
127 539 WRONIECKA ANNA K 25 K OPEN 25 SOPOT 4,5km 0:22:34 11.96 [km/h] 0:22:31
128 343 OSSOWSKA EWA K 26 K OPEN 26 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 4,5km 0:22:36 11.95 [km/h] 0:22:35
129 69 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 103 M OPEN 103 GDYNIA 4,5km 0:22:38 11.93 [km/h] 0:22:06
130 426 SIKORA KATARZYNA K 27 K OPEN 27 GDAŃSK UNITED RUNNERS 4,5km 0:22:44 11.88 [km/h] 0:22:07
131 183 KAMIŃSKI PIOTR M 104 M OPEN 104 MALBORK EUROFINS 4,5km 0:22:44 11.88 [km/h] 0:22:08
132 525 WITKOWSKA MONIKA K 28 K OPEN 28 SOPOT 4,5km 0:22:47 11.85 [km/h] 0:22:05
133 537 WÓJCIK IZABELA K 29 K OPEN 29 GDAŃSK 4,5km 0:22:49 11.83 [km/h] 0:22:41
134 359 PAWŁOWSKA JULIA K 30 K OPEN 30 BIAŁYSTOK 4,5km 0:22:49 11.83 [km/h] 0:22:36
135 427 SIKORSKI JAKUB M 105 M OPEN 105 SOPOT 4,5km 0:22:52 11.81 [km/h] 0:22:45
136 428 SKIBIŃSKI MATEUSZ M 106 M OPEN 106 SOPOT 4,5km 0:22:53 11.80 [km/h] 0:22:46
137 379 POLIKOWSKI PATRYK M 107 M OPEN 107 SOPOT 4,5km 0:22:54 11.79 [km/h] 0:22:47
138 218 KOTOWSKI KACPER M 108 M OPEN 108 SOPOT 4,5km 0:22:54 11.79 [km/h] 0:22:47
139 260 LOOSE ANNA K 31 K OPEN 31 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 4,5km 0:22:56 11.77 [km/h] 0:22:55
140 109 FILIPOWICZ PIOTR M 109 M OPEN 109 GDAŃSK 4,5km 0:22:57 11.76 [km/h] 0:22:57
141 111 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 110 M OPEN 110 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 4,5km 0:23:00 11.74 [km/h] 0:22:34
142 16 BERNECKI GNIEWKO M 111 M OPEN 111 BYDGOSZCZ ZESRAM SIĘ A DOBIEGNĘ 4,5km 0:23:00 11.74 [km/h] 0:22:29
143 6 AUGUSTYN JACEK M 112 M OPEN 112 PRUSZCZ GDAŃSKI 4,5km 0:23:00 11.74 [km/h] 0:22:38
144 357 PAWLAK KRYSTYNA K 32 K OPEN 32 GDAŃSK 4,5km 0:23:03 11.71 [km/h] 0:23:01
145 7 AUGUSTYN EWELINA K 33 K OPEN 33 PRUSZCZ GDAŃSKI 4,5km 0:23:07 11.68 [km/h] 0:22:47
146 411 RZEZAK ALEKSANDRA K 34 K OPEN 34 REDA 4,5km 0:23:10 11.65 [km/h] 0:22:46
147 208 KOPAL KAZIMIERZ M 113 M OPEN 113 NOWY DWÓR GDAŃSKI KS PRZYGODA 4,5km 0:23:12 11.64 [km/h] 0:22:40
148 536 WOLSKA ALEKSANDRA K 35 K OPEN 35 MOSTY 4,5km 0:23:12 11.64 [km/h] 0:23:04
149 312 MOLTZAN AGNIESZKA K 36 K OPEN 36 GMINA NOWA KARCZMA 4,5km 0:23:12 11.64 [km/h] 0:22:50
150 506 WASILEWSKI MARCIN M 114 M OPEN 114 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4,5km 0:23:17 11.60 [km/h] 0:22:56
151 222 KOWNACKA MARTA K 37 K OPEN 37 MALBORK 4,5km 0:23:18 11.59 [km/h] 0:23:07
152 393 RASZEWSKI MARCIN M 115 M OPEN 115 OLSZTYN 4,5km 0:23:19 11.58 [km/h] 0:23:05
153 445 STRUK JOANNA K 38 K OPEN 38 BRZYNO 4,5km 0:23:22 11.55 [km/h] 0:22:54
154 571 KOWALCZYK MACIEJ M 116 M OPEN 116 4,5km 0:23:23 11.55 [km/h] 0:23:15
155 50 BUSŁOWICZ KATARZYNA K 39 K OPEN 39 CHOCZEWO 4,5km 0:23:23 11.55 [km/h] 0:22:56
156 451 SURKONT WIOLETTA K 40 K OPEN 40 BANINO 4,5km 0:23:24 11.54 [km/h] 0:23:20
157 165 JABŁOŃSKA ANTONINA K 41 K OPEN 41 SOPOT 4,5km 0:23:24 11.54 [km/h] 0:23:17
158 560 ZWALIŃSKA KATARZYNA K 42 K OPEN 42 GDAŃSK 4,5km 0:23:25 11.53 [km/h] 0:23:19
159 473 SZYMONIAK JACEK M 117 M OPEN 117 GDAŃSK NIEZRZESZONY 4,5km 0:23:31 11.48 [km/h] 0:22:47
160 47 BUJAKOWSKI JACEK M 118 M OPEN 118 KATOWICE 4,5km 0:23:31 11.48 [km/h] 0:22:48
161 167 JACHIMSTAL MATEUSZ M 119 M OPEN 119 GDYNIA 4,5km 0:23:31 11.48 [km/h] 0:23:19
162 420 SERKOWSKA ANNA K 43 K OPEN 43 KARTUZY 4,5km 0:23:32 11.47 [km/h] 0:23:22
163 158 HEJKA WLADYSLAW M 120 M OPEN 120 KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:23:33 11.46 [km/h] 0:23:24
164 577 SZUBARTOWICZ MAREK M 121 M OPEN 121 GDYNIA 4,5km 0:23:33 11.46 [km/h] 0:22:56
165 510 WAWRYKIEWICZ JAN M 122 M OPEN 122 BĄKOWO 4,5km 0:23:34 11.46 [km/h] 0:23:19
166 13 BEJSTER PAWEŁ M 123 M OPEN 123 GDAŃSK 4,5km 0:23:41 11.40 [km/h] 0:23:08
167 46 BUDZKI KRZYSIEK M 124 M OPEN 124 JUSZKOWO 4,5km 0:23:43 11.38 [km/h] 0:23:05
168 456 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 44 K OPEN 44 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 4,5km 0:23:43 11.38 [km/h] 0:23:41
169 286 MARSZAŁEK MATEUSZ M 125 M OPEN 125 DZIERZGOŃ 4,5km 0:23:44 11.38 [km/h] 0:23:06
170 480 TOCHA MICHAŁ M 126 M OPEN 126 REDA 4,5km 0:23:46 11.36 [km/h] 0:23:09
171 462 SZREDER BOŻENA K 45 K OPEN 45 RUMIA 4,5km 0:23:46 11.36 [km/h] 0:23:09
172 530 WŁASÓW OLGA K 46 K OPEN 46 SOPOT 4,5km 0:23:49 11.34 [km/h] 0:23:16
173 409 RYCHTER MAGDALENA K 47 K OPEN 47 SOPOT 4,5km 0:23:49 11.34 [km/h] 0:23:10
174 142 GOZDEK ALEKSANDRA K 48 K OPEN 48 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 4,5km 0:23:49 11.34 [km/h] 0:23:33
175 237 KUŁAKOWSKI PIOTR M 127 M OPEN 127 KONSTANCIN-JEZIORNA CZŁAPACZE 4,5km 0:23:50 11.33 [km/h] 0:23:10
176 482 TOCZEK DOMINIKA K 49 K OPEN 49 GDYNIA UKS GROMIK GDYNIA 4,5km 0:23:50 11.33 [km/h] 0:23:22
177 40 BOROWSKA MONIKA K 50 K OPEN 50 GDAŃSK 4,5km 0:23:56 11.28 [km/h] 0:23:42
178 569 TROKA SYLWIA K 51 K OPEN 51 4,5km 0:24:00 11.25 [km/h] 0:23:39
179 145 GRABOWSKA EDYTA K 52 K OPEN 52 NOWE GULCZEWO 4,5km 0:24:04 11.22 [km/h] 0:23:36
180 148 GRABOWSKI ZBIGNIEW M 128 M OPEN 128 NOWE GULCZEWO 4,5km 0:24:04 11.22 [km/h] 0:23:36
181 369 PIOTROWSKA DOMINIKA K 53 K OPEN 53 PINCZYN DRUŻYNA SZPIKU 4,5km 0:24:06 11.20 [km/h] 0:23:58
182 210 KOPCYCH ANNA K 54 K OPEN 54 BORKOWO BIEG RODZINNY 4,5km 0:24:09 11.18 [km/h] 0:23:57
183 113 FRANKIEWICZ ŻANETA K 55 K OPEN 55 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 4,5km 0:24:10 11.17 [km/h] 0:23:44
184 581 KAPAŁA PAWEŁ M 129 M OPEN 129 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 4,5km 0:24:15 11.13 [km/h] 0:24:11
185 215 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 56 K OPEN 56 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 4,5km 0:24:15 11.13 [km/h] 0:23:51
186 318 NABAKOWSKA BARBARA K 57 K OPEN 57 GDAŃSK MARTATONKA 4,5km 0:24:18 11.11 [km/h] 0:23:53
187 284 MARCINIAK BARBARA K 58 K OPEN 58 GDYNIA SP12 4,5km 0:24:18 11.11 [km/h] 0:24:18
188 235 KUKLIS TOMASZ M 130 M OPEN 130 GDAŃSK 4,5km 0:24:21 11.09 [km/h] 0:23:56
189 65 CIEŚLIK MAGDALENA K 59 K OPEN 59 GDAŃSK 4,5km 0:24:22 11.08 [km/h] 0:24:03
190 466 SZTYGIEL JOANNA K 60 K OPEN 60 WEJHEROWO DEKORADO 4,5km 0:24:23 11.07 [km/h] 0:23:42
191 583 TURZYŃSKI WACŁAW M 131 M OPEN 131 4,5km 0:24:23 11.07 [km/h] 0:24:05
192 45 BUDZKI JOANNA K 61 K OPEN 61 JUSZKOWO 4,5km 0:24:25 11.06 [km/h] 0:23:47
193 88 DMOWSKI ROBERT M 132 M OPEN 132 WEJHEROWO 4,5km 0:24:27 11.04 [km/h] 0:24:02
194 146 GRABOWSKA-SORENSEN URSZULA K 62 K OPEN 62 GDAŃSK 4,5km 0:24:29 11.03 [km/h] 0:24:11
195 523 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 63 K OPEN 63 GDYNIA 4,5km 0:24:30 11.02 [km/h] 0:24:25
196 484 TOMASZEWSKI PIOTR M 133 M OPEN 133 RUMIA 4,5km 0:24:30 11.02 [km/h] 0:24:03
197 483 TOMASZEWSKA PAULINA K 64 K OPEN 64 RUMIA 4,5km 0:24:30 11.02 [km/h] 0:24:03
198 338 ORDYSZEWSKA ANNA K 65 K OPEN 65 GDAŃSK 4,5km 0:24:32 11.01 [km/h] 0:24:23
199 313 MOSIEJCZYK JAKUB M 134 M OPEN 134 PRABUTY 4,5km 0:24:33 11.00 [km/h] 0:24:04
200 130 GŁOWIŃSKA EWA K 66 K OPEN 66 GDAŃSK 4,5km 0:24:34 10.99 [km/h] 0:24:24
201 586 TADEUSIAK PAWEŁ M 135 M OPEN 135 4,5km 0:24:38 10.96 [km/h] 0:23:52
202 140 GORALEWSKA SYLWIA K 67 K OPEN 67 GRUDZIĄDZ 4,5km 0:24:38 10.96 [km/h] 0:24:36
203 289 MATYSKIEL ANITA K 68 K OPEN 68 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 4,5km 0:24:38 10.96 [km/h] 0:24:21
204 585 KOSTRZEWA ŁUKASZ M 136 M OPEN 136 4,5km 0:24:39 10.95 [km/h] 0:23:53
205 4 ANTCZAK KLAUDIA K 69 K OPEN 69 GDAŃSK 4,5km 0:24:40 10.95 [km/h] 0:24:20
206 337 OLSZEWSKA KLAUDIA K 70 K OPEN 70 SOPOT 4,5km 0:24:41 10.94 [km/h] 0:24:22
207 422 SHTONDA VIKTORIIA K 71 K OPEN 71 GDAŃSK 4,5km 0:24:42 10.93 [km/h] 0:24:24
208 282 MANIA BARBARA K 72 K OPEN 72 BORĘTY 4,5km 0:24:44 10.92 [km/h] 0:24:12
209 294 MĄCZKOWSKA WIOLETTA K 73 K OPEN 73 REDA 4,5km 0:24:45 10.91 [km/h] 0:24:20
210 175 JASKULSKI JANUSZ M 137 M OPEN 137 GDAŃSK 4,5km 0:24:46 10.90 [km/h] 0:24:42
211 97 DROZD ANNA K 74 K OPEN 74 KOSAKOWO 4,5km 0:24:46 10.90 [km/h] 0:24:26
212 345 OTT MAŁGORZATA K 75 K OPEN 75 RACIĄŻ 4,5km 0:24:47 10.89 [km/h] 0:24:29
213 370 PIOTROWSKA MIRKA K 76 K OPEN 76 GDAŃSK 4,5km 0:24:49 10.88 [km/h] 0:24:27
214 182 KAMIŃSKA JOANNA K 77 K OPEN 77 MALBORK 7 PBOT 4,5km 0:24:49 10.88 [km/h] 0:24:12
215 374 PLATA KAROLINA K 78 K OPEN 78 GDYNIA 4,5km 0:24:49 10.88 [km/h] 0:24:33
216 188 KĘDZIA EDYTA K 79 K OPEN 79 GDAŃSK 4,5km 0:24:50 10.87 [km/h] 0:24:16
217 266 ŁOŚ KAROLINA K 80 K OPEN 80 GDAŃSK 4,5km 0:24:53 10.85 [km/h] 0:24:34
218 329 NOWAK KATARZYNA K 81 K OPEN 81 GDAŃSK 4,5km 0:24:54 10.84 [km/h] 0:24:52
219 520 WIĘCKOWSKI TOMEK M 138 M OPEN 138 GDYNIA 4,5km 0:24:56 10.83 [km/h] 0:24:44
220 524 WITEK DAWID M 139 M OPEN 139 DZIERZGOŃ 4,5km 0:24:58 10.81 [km/h] 0:24:32
221 554 ZIELIŃSKA MAŁGORZATA K 82 K OPEN 82 ELBLĄG 4,5km 0:24:58 10.81 [km/h] 0:24:58
222 279 MAŁEK ALEKSANDRA K 83 K OPEN 83 KĄPINO RUN BABYS 4,5km 0:24:58 10.81 [km/h] 0:24:27
223 214 KOSECKA EWELINA K 84 K OPEN 84 BORĘTY 4,5km 0:24:58 10.81 [km/h] 0:24:43
224 61 CHODNICKI DARIUSZ M 140 M OPEN 140 OLSZTYN 4,5km 0:24:58 10.81 [km/h] 0:24:43
225 491 ULATOWSKA WERONIKA K 85 K OPEN 85 MALBORK 4,5km 0:24:59 10.81 [km/h] 0:24:42
226 133 GNIAZDOWSKI WOJCIECH M 141 M OPEN 141 ELBLĄG 4,5km 0:25:03 10.78 [km/h] 0:24:42
227 395 RENUSZ MIKOŁAJ M 142 M OPEN 142 WEJHEROWO 4,5km 0:25:04 10.77 [km/h] 0:24:24
228 405 ROWIŃSKI RAFAŁ M 143 M OPEN 143 LUZINO 4,5km 0:25:04 10.77 [km/h] 0:24:24
229 106 DZIONK ŁUKASZ M 144 M OPEN 144 SOPIESZYNO 4,5km 0:25:05 10.76 [km/h] 0:24:25
230 353 PASIEKA KAMIL M 145 M OPEN 145 RYTEL 4,5km 0:25:06 10.76 [km/h] 0:24:44
231 234 KUCZMARSKI PATRYK M 146 M OPEN 146 GDAŃSK 4,5km 0:25:07 10.75 [km/h] 0:24:26
232 250 LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW M 147 M OPEN 147 SOPOT 4,5km 0:25:08 10.74 [km/h] 0:24:57
233 508 WAŚ DOMINIKA K 86 K OPEN 86 ELBLĄG 4,5km 0:25:09 10.74 [km/h] 0:24:46
234 53 BYCZKOWSKI KRYSTIAN M 148 M OPEN 148 KIEŁPINO 4,5km 0:25:09 10.74 [km/h] 0:24:30
235 440 STANISZEWSKI JACEK M 149 M OPEN 149 GDYNIA 4,5km 0:25:13 10.71 [km/h] 0:24:35
236 230 KUCHARSKI ALEX M 150 M OPEN 150 ELBLĄG 4,5km 0:25:13 10.71 [km/h] 0:24:52
237 533 WOJDA SYLWIA K 87 K OPEN 87 GDYNIA 4,5km 0:25:15 10.69 [km/h] 0:24:42
238 285 MARKISZ DANUTA K 88 K OPEN 88 GDAŃSK 4,5km 0:25:15 10.69 [km/h] 0:24:42
239 518 WIECZORKIEWICZ IWONA K 89 K OPEN 89 GDAŃSK BRZEŹNO 4,5km 0:25:16 10.69 [km/h] 0:24:38
240 181 KACZMAREK MAGDA K 90 K OPEN 90 GDAŃSK RUSZ DUPKĘ 4,5km 0:25:17 10.68 [km/h] 0:25:09
241 576 RUDZIŃSKA EWA K 91 K OPEN 91 4,5km 0:25:20 10.66 [km/h] 0:25:15
242 124 GEMBA MAGDALENA EWA K 92 K OPEN 92 GDAŃSK 4,5km 0:25:20 10.66 [km/h] 0:25:18
243 342 OSIPOWICZ KRZYSZTOF M 151 M OPEN 151 GDYNIA 4,5km 0:25:21 10.65 [km/h] 0:25:11
244 321 NAWROCKA JUSTYNA K 93 K OPEN 93 GDAŃSK 4,5km 0:25:23 10.64 [km/h] 0:25:08
245 275 MALINOWSKA AGNIESZKA K 94 K OPEN 94 GDAŃSK 4,5km 0:25:23 10.64 [km/h] 0:25:08
246 490 TYMINSKI KRZYSZTOF M 152 M OPEN 152 GDAŃSK 4,5km 0:25:23 10.64 [km/h] 0:24:54
247 352 PANEK ANETA K 95 K OPEN 95 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:25:24 10.63 [km/h] 0:25:09
248 172 JANKOWSKI MATEUSZ M 153 M OPEN 153 GDAŃSK 4,5km 0:25:24 10.63 [km/h] 0:25:07
249 85 DĄBROWSKA MAGDALENA K 96 K OPEN 96 GDAŃSK 4,5km 0:25:27 10.61 [km/h] 0:25:08
250 122 GARUS WIKTOR M 154 M OPEN 154 WEJHEROWO 4,5km 0:25:30 10.59 [km/h] 0:25:04
251 549 ZAWORSKI DANIEL M 155 M OPEN 155 ŻELISTRZEWO 4,5km 0:25:30 10.59 [km/h] 0:24:56
252 171 JANICKA ILONA K 97 K OPEN 97 GDYNIA 4,5km 0:25:34 10.56 [km/h] 0:25:33
253 67 CYPLIK ANITA K 98 K OPEN 98 KIEŁPINO 4,5km 0:25:38 10.53 [km/h] 0:25:12
254 570 GULGOWSKA MARIA K 99 K OPEN 99 4,5km 0:25:40 10.52 [km/h] 0:25:39
255 43 BRYŁKA KATARZYNA K 100 K OPEN 100 GDAŃSK 4,5km 0:25:43 10.50 [km/h] 0:25:05
256 341 OSIPIAK MAGDALENA K 101 K OPEN 101 GDYNIA 4,5km 0:25:44 10.49 [km/h] 0:25:30
257 20 BIANGA DOROTA K 102 K OPEN 102 OSIEKI LĘBORSKIE KREATYWNE ANIMACJE 4,5km 0:25:45 10.49 [km/h] 0:25:17
258 423 SIARHEYENKA ALENA K 103 K OPEN 103 MINSK MINSK 4,5km 0:25:47 10.47 [km/h] 0:25:23
259 101 DYBOWSKI MATEUSZ M 156 M OPEN 156 RUMIA KOMANDO FLAKI 4,5km 0:25:55 10.42 [km/h] 0:25:24
260 70 CZE-GA SYLWIA K 104 K OPEN 104 DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI 4,5km 0:25:55 10.42 [km/h] 0:25:24
261 434 SORENSEN ANTON M 157 M OPEN 157 GDAŃSK 4,5km 0:25:55 10.42 [km/h] 0:25:36
262 407 RUDEK MAŁGORZATA K 105 K OPEN 105 RUMIA 4,5km 0:25:56 10.41 [km/h] 0:25:29
263 1 ABRAMIK MARIA K 106 K OPEN 106 GDAŃSK 4,5km 0:26:02 10.37 [km/h] 0:25:50
264 253 LIDER RADŁOWSKA MAŁGORZATA K 107 K OPEN 107 PUCK 4,5km 0:26:02 10.37 [km/h] 0:25:26
265 207 KOPAL ELŻBIETA K 108 K OPEN 108 NOWY DWÓR GDAŃSKI 4,5km 0:26:03 10.36 [km/h] 0:25:30
266 408 RUMKOWSKA BEATA K 109 K OPEN 109 GDYNIA 4,5km 0:26:06 10.34 [km/h] 0:26:00
267 221 KOWALSKI JAROSŁAW M 158 M OPEN 158 OLKUSZ SAINT-GOBAIN SQUAD 4,5km 0:26:07 10.34 [km/h] 0:25:20
268 414 SARWIŃSKA DOROTA K 110 K OPEN 110 GDAŃSK 4,5km 0:26:07 10.34 [km/h] 0:25:24
269 259 LITEWSKA JOANNA K 111 K OPEN 111 JUSZKOWO DEAF TEAM 4,5km 0:26:07 10.34 [km/h] 0:25:39
270 204 KOMOROWSKI SZYMON M 159 M OPEN 159 GDAŃSK 4,5km 0:26:07 10.34 [km/h] 0:25:24
271 502 WARACHEWICZ ANNA K 112 K OPEN 112 MALBORK 4,5km 0:26:10 10.32 [km/h] 0:26:00
272 254 LIPSKI TOMASZ M 160 M OPEN 160 DĄBROWA GÓRNICZA SAINT-GOBAIN SQUAD 4,5km 0:26:15 10.29 [km/h] 0:25:30
273 196 KŁAPYTA KLAUDIA K 113 K OPEN 113 KATOWICE 4,5km 0:26:16 10.28 [km/h] 0:25:34
274 112 FRANKIEWICZ DAGMARA K 114 K OPEN 114 GDYNIA DTEAM 4,5km 0:26:17 10.27 [km/h] 0:25:38
275 127 GLEINERT MAGDA K 115 K OPEN 115 ŻUKOWO 4,5km 0:26:21 10.25 [km/h] 0:25:45
276 436 SOSZYNSKA GOSIA K 116 K OPEN 116 WARSZAWA 4,5km 0:26:23 10.23 [km/h] 0:25:45
277 87 DMOWSKA AGNIESZKA K 117 K OPEN 117 WEJHEROWO 4,5km 0:26:24 10.23 [km/h] 0:25:59
278 455 SZCZUKIEWICZ KRZYSZTOF M 161 M OPEN 161 GDAŃSK 4,5km 0:26:25 10.22 [km/h] 0:26:23
279 365 PIECZULIS MAGDALENA K 118 K OPEN 118 STRASZYN POLBRUK RUN TEAM 4,5km 0:26:26 10.21 [km/h] 0:26:25
280 521 WILKUS NORBERT M 162 M OPEN 162 GDANSK 4,5km 0:26:26 10.21 [km/h] 0:25:57
281 290 MAZUR BEATA K 119 K OPEN 119 GDAŃSK WP 4,5km 0:26:27 10.21 [km/h] 0:26:09
282 463 SZTURO MACIEJ M 163 M OPEN 163 GDAŃSK 4,5km 0:26:27 10.21 [km/h] 0:25:49
283 441 STANKIEWICZ KAROLINA K 120 K OPEN 120 BARTOSZYCE HUSARIA RACE TEAM 4,5km 0:26:28 10.20 [km/h] 0:26:03
284 273 MADZIĄG NATALIA K 121 K OPEN 121 GDAŃSK 4,5km 0:26:28 10.20 [km/h] 0:25:49
285 410 RZEPPA ALEKSANDRA K 122 K OPEN 122 LUZINO BIEG RODZINNY 4,5km 0:26:28 10.20 [km/h] 0:26:16
286 292 MAZUR TOMASZ M 164 M OPEN 164 GDAŃSK 4,5km 0:26:30 10.19 [km/h] 0:26:12
287 83 DĄBKOWSKA ANNA K 123 K OPEN 123 SOPOT 4,5km 0:26:30 10.19 [km/h] 0:26:04
288 433 SOŁTYS URSZULA K 124 K OPEN 124 GDANSK 4,5km 0:26:30 10.19 [km/h] 0:25:53
289 389 PYTLIK DARIUSZ M 165 M OPEN 165 DĄBROWA GÓRNICZA SG SQUAD 4,5km 0:26:31 10.18 [km/h] 0:25:48
290 297 MICHALCZYK MIROSŁAWA K 125 K OPEN 125 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU 4,5km 0:26:33 10.17 [km/h] 0:26:27
291 574 OŁOWSKA AGNIESZKA K 126 K OPEN 126 4,5km 0:26:34 10.16 [km/h] 0:26:02
292 485 TOPOREK ALEKSANDRA K 127 K OPEN 127 GDYNIA ELITE TEAM 4,5km 0:26:35 10.16 [km/h] 0:26:08
293 526 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M 166 M OPEN 166 MALBORK 4,5km 0:26:36 10.15 [km/h] 0:26:20
294 107 DZIUBA MONIKA K 128 K OPEN 128 GDYNIA 4,5km 0:26:36 10.15 [km/h] 0:26:30
295 123 GAWIN MARTA K 129 K OPEN 129 GDYNIA 4,5km 0:26:45 10.09 [km/h] 0:26:32
296 243 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 167 M OPEN 167 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:26:45 10.09 [km/h] 0:26:28
297 144 GÓRNIAK JAROSŁAW M 168 M OPEN 168 POGÓRZE 4,5km 0:26:49 10.07 [km/h] 0:26:35
298 350 PALIWODA ILONA K 130 K OPEN 130 WOCŁAWY WOCŁAWIANKI 4,5km 0:26:53 10.04 [km/h] 0:26:14
299 507 WASZCZYK MICHAŁ M 169 M OPEN 169 GDAŃSK 4,5km 0:26:57 10.02 [km/h] 0:26:28
300 442 STOJ NATALIA K 131 K OPEN 131 MALBORK 4,5km 0:27:03 9.98 [km/h] 0:26:41
301 184 KARASIEWICZ MAGDA K 132 K OPEN 132 PRZEJAZDOWO KS PRZYGODA 4,5km 0:27:05 9.97 [km/h] 0:26:29
302 373 PISKULSKA NIKOLA K 133 K OPEN 133 GDYNIA 4,5km 0:27:09 9.94 [km/h] 0:26:51
303 461 SZPEJEWSKI PAWEŁ M 170 M OPEN 170 DZIERZGOŃ 4,5km 0:27:09 9.94 [km/h] 0:26:43
304 377 POCIASK KRZYSZTOF M 171 M OPEN 171 RUMIA KONTENER FORMY 4,5km 0:27:09 9.94 [km/h] 0:26:48
305 178 JOACHIMIAK EMILIA K 134 K OPEN 134 GDANSK 4,5km 0:27:10 9.94 [km/h] 0:26:47
306 522 WINIARSKA ANITA K 135 K OPEN 135 GDAŃSK 4,5km 0:27:13 9.92 [km/h] 0:26:52
307 269 ŁUCZKOWSKI RAFAŁ M 172 M OPEN 172 BYDGOSZCZ ZESRAM SIĘ A DOBIEGNĘ 4,5km 0:27:13 9.92 [km/h] 0:26:43
308 240 KURKIEWICZ MONIKA K 136 K OPEN 136 GDAŃSK 4,5km 0:27:14 9.91 [km/h] 0:27:13
309 453 SZAROWSKA KATARZYNA K 137 K OPEN 137 GDYNIA 4,5km 0:27:16 9.90 [km/h] 0:27:03
310 425 SIKORA EWELINA K 138 K OPEN 138 GDYNIA 4,5km 0:27:17 9.90 [km/h] 0:27:04
311 177 JENEROWICZ JAROSŁAW M 173 M OPEN 173 GDYNIA 4,5km 0:27:19 9.88 [km/h] 0:27:06
312 429 SKOWYRSKA JOLANTA K 139 K OPEN 139 GDANSK 4,5km 0:27:22 9.87 [km/h] 0:27:16
313 141 GORLAK AGNIESZKA K 140 K OPEN 140 GDAŃSK 4,5km 0:27:22 9.87 [km/h] 0:27:12
314 448 STYK EDWARD M 174 M OPEN 174 GDYNIA 4,5km 0:27:24 9.85 [km/h] 0:26:51
315 572 KACZAŁA KRZYSZTOF M 175 M OPEN 175 4,5km 0:27:33 9.80 [km/h] 0:26:53
316 334 OLEJNICZAK JOANNA K 141 K OPEN 141 GDAŃSK 4,5km 0:27:35 9.79 [km/h] 0:27:03
317 528 WITTKE MALGOSIA K 142 K OPEN 142 GDYNIA 4,5km 0:27:39 9.76 [km/h] 0:27:28
318 489 TYMINSKA EWA K 143 K OPEN 143 GDAŃSK 4,5km 0:27:41 9.75 [km/h] 0:27:16
319 185 KARBOWSKA KINGA K 144 K OPEN 144 GDAŃSK 4,5km 0:27:42 9.75 [km/h] 0:27:17
320 136 GODZIEBA MAREK M 176 M OPEN 176 BARCZEWO 4,5km 0:27:46 9.72 [km/h] 0:27:09
321 135 GODZIEBA ANNA K 145 K OPEN 145 BARCZEWO 4,5km 0:27:46 9.72 [km/h] 0:27:09
322 42 BRASZKA JAROSŁAW M 177 M OPEN 177 GDAŃSK 4,5km 0:27:46 9.72 [km/h] 0:27:10
323 99 DROZD MAGDALENA K 146 K OPEN 146 GDAŃSK 4,5km 0:27:46 9.72 [km/h] 0:27:34
324 339 ORLAŃSKA MAGDALENA K 147 K OPEN 147 GDANSK KS PRZYGODA 4,5km 0:27:48 9.71 [km/h] 0:27:13
325 132 GNIAZDOWSKI ŁUKASZ M 178 M OPEN 178 ELBLĄG 4,5km 0:27:48 9.71 [km/h] 0:27:25
326 170 JANCZAK AGATA K 148 K OPEN 148 GDAŃSK PADŁ NA RYJ TEAM 4,5km 0:27:49 9.71 [km/h] 0:27:14
327 131 GNIAZDOWSKA ZUZANNA K 149 K OPEN 149 ELBLĄG 4,5km 0:27:49 9.71 [km/h] 0:27:26
328 540 WROTKOWSKA MARIA K 150 K OPEN 150 GDAŃSK PADŁ NA RYJ TEAM 4,5km 0:27:50 9.70 [km/h] 0:27:15
329 56 CABAJ KAROLINA K 151 K OPEN 151 KARTUZY 4,5km 0:27:51 9.69 [km/h] 0:27:45
330 304 MIKIELSKA MARTA K 152 K OPEN 152 WOCŁAWY 4,5km 0:27:55 9.67 [km/h] 0:27:16
331 500 WALKUSZ-MINKO EWELINA K 153 K OPEN 153 GDAŃSK 4,5km 0:27:57 9.66 [km/h] 0:27:34
332 309 MINKO DARIUSZ M 179 M OPEN 179 GDAŃSK 4,5km 0:27:57 9.66 [km/h] 0:27:34
333 264 ŁOBOCKA MONIKA K 154 K OPEN 154 MEZOWO 4,5km 0:28:02 9.63 [km/h] 0:27:36
334 245 LAS KONSTANCJA K 155 K OPEN 155 PARCHOWO 4,5km 0:28:03 9.63 [km/h] 0:27:28
335 190 KLASS MARTA K 156 K OPEN 156 GOŚCICINO 4,5km 0:28:03 9.63 [km/h] 0:27:49
336 66 CISOWSKA ALEKSANDRA K 157 K OPEN 157 RUMIA 4,5km 0:28:08 9.60 [km/h] 0:27:32
337 224 KOZACZUK JAROSŁAW M 180 M OPEN 180 SŁUPSK 4,5km 0:28:11 9.58 [km/h] 0:27:34
338 368 PIETREWICZ-KUCIARA TAMARA K 158 K OPEN 158 SOPOT 4,5km 0:28:17 9.55 [km/h] 0:27:32
339 189 KIEŁTYKA BOŻENA K 159 K OPEN 159 PINCZYN MORSY ZBLEWO 4,5km 0:28:24 9.51 [km/h] 0:28:03
340 450 SURKONT PAWEŁ M 181 M OPEN 181 BANINO 4,5km 0:28:30 9.47 [km/h] 0:28:25
341 413 SABINARZ BEATA K 160 K OPEN 160 PINCZYN MORSY ZBLEWO 4,5km 0:28:33 9.46 [km/h] 0:28:12
342 486 TOWARNICKA IZABELA K 161 K OPEN 161 GDYNIA TEAM DEAF 4,5km 0:28:34 9.45 [km/h] 0:28:07
343 469 SZWEDA GRAŻYNA K 162 K OPEN 162 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 4,5km 0:28:34 9.45 [km/h] 0:28:13
344 236 KULIK-CZERWIEC KSENIA K 163 K OPEN 163 RUMIA 4,5km 0:28:35 9.45 [km/h] 0:28:10
345 49 BURCHART MONIKA K 164 K OPEN 164 WEJHEROWO DEAF TEAM 4,5km 0:28:35 9.45 [km/h] 0:28:07
346 349 PAJKERT LESZEK M 182 M OPEN 182 GDYNIA ZSET GDYNIA 4,5km 0:28:38 9.43 [km/h] 0:28:15
347 173 JASICZEK PAULINA K 165 K OPEN 165 GDANSK 4,5km 0:28:44 9.40 [km/h] 0:28:15
348 19 BIAŁAS RAFAŁ M 183 M OPEN 183 REDA KONTENER FORMY 4,5km 0:28:45 9.39 [km/h] 0:28:25
349 134 GODLEWSKI MAREK M 184 M OPEN 184 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 4,5km 0:28:48 9.38 [km/h] 0:28:24
350 213 KORZENIOWSKA ALEKSANDRA K 166 K OPEN 166 SOPOT 4,5km 0:28:48 9.38 [km/h] 0:28:29
351 555 ZIELIŃSKA ROZA K 167 K OPEN 167 GDANSK 4,5km 0:28:50 9.36 [km/h] 0:28:20
352 364 PIATKOWSKI TOMASZ M 185 M OPEN 185 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4,5km 0:28:54 9.34 [km/h] 0:28:20
353 419 SCHWANN MIROSŁAW M 186 M OPEN 186 WEJHEROWO 4,5km 0:28:58 9.32 [km/h] 0:28:28
354 62 CHOJKA EMILIA K 168 K OPEN 168 RUMIA 4,5km 0:29:04 9.29 [km/h] 0:28:27
355 479 TEMPSKA JULIA K 169 K OPEN 169 GDYNIA DZIESIĄTKA 4,5km 0:29:05 9.28 [km/h] 0:28:30
356 404 ROSIŃSKA PATRYCJA K 170 K OPEN 170 RUMIA MAMA LEONA :) 4,5km 0:29:05 9.28 [km/h] 0:28:29
357 239 KURKIEWICZ KAMILA K 171 K OPEN 171 GDAŃSK 4,5km 0:29:10 9.26 [km/h] 0:29:10
358 247 LASZEWSKA DARIA K 172 K OPEN 172 GDYNIA RUNNING GIRLS 4,5km 0:29:12 9.25 [km/h] 0:28:45
359 437 SPECHT MAGDALENA K 173 K OPEN 173 RUMIA 4,5km 0:29:12 9.25 [km/h] 0:28:48
360 270 ŁUSZCZ DOMINIKA K 174 K OPEN 174 GDYNIA 4,5km 0:29:13 9.24 [km/h] 0:29:07
361 386 PRZYBYSZ MONIKA K 175 K OPEN 175 GDAŃSK RUSZ DUPKĘ 4,5km 0:29:13 9.24 [km/h] 0:29:04
362 77 CZYŻEWSKA KATARZYNA K 176 K OPEN 176 GDAŃSK 4,5km 0:29:16 9.23 [km/h] 0:28:41
363 78 CZYŻEWSKI WOJCIECH M 187 M OPEN 187 GDAŃSK 4,5km 0:29:17 9.22 [km/h] 0:28:44
364 452 SUTKOWSKA ELŻBIETA K 177 K OPEN 177 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 4,5km 0:29:19 9.21 [km/h] 0:29:12
365 348 PAJKERT DOROTA K 178 K OPEN 178 GDYNIA ZSET GDYNIA 4,5km 0:29:24 9.18 [km/h] 0:29:04
366 276 MALINOWSKA EWELINA K 179 K OPEN 179 PRUSZCZ GDAŃSKI 4,5km 0:29:28 9.16 [km/h] 0:29:20
367 241 KURKIEWICZ PIOTR M 188 M OPEN 188 GDAŃSK 4,5km 0:29:30 9.15 [km/h] 0:29:28
368 418 SCHULZ MONIKA K 180 K OPEN 180 KOWALE EURO STYL 4,5km 0:29:32 9.14 [km/h] 0:29:31
369 532 WNUK KATARZYNA K 181 K OPEN 181 WARSZAWA (",) 4,5km 0:29:32 9.14 [km/h] 0:29:23
370 531 WNUK EMILIA K 182 K OPEN 182 GDYNIA 4,5km 0:29:32 9.14 [km/h] 0:29:23
371 72 CZERWIŃSKA DOROTA K 183 K OPEN 183 GDAŃSK 4,5km 0:29:39 9.11 [km/h] 0:29:38
372 431 SKWIOT AGNIESZKA K 184 K OPEN 184 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 4,5km 0:29:44 9.08 [km/h] 0:29:18
373 281 MAŁKOWSKA MARZENA K 185 K OPEN 185 TCZEW BIEGAJACY TCZEW 4,5km 0:29:45 9.08 [km/h] 0:29:16
374 226 KRETSCHMANN RENATA K 186 K OPEN 186 GDAŃSK 4,5km 0:29:53 9.04 [km/h] 0:29:20
375 347 PACYNO INGA K 187 K OPEN 187 GDAŃSK 4,5km 0:29:55 9.03 [km/h] 0:29:26
376 314 MOSTYŁOWICZ MARIUSZ M 189 M OPEN 189 SOPOT 4,5km 0:29:56 9.02 [km/h] 0:29:51
377 120 GARLEJ PAULINA K 188 K OPEN 188 SOPOT 4,5km 0:29:57 9.02 [km/h] 0:29:50
378 424 SIENIAWSKI ADAM M 190 M OPEN 190 GDAŃSK 4,5km 0:29:58 9.01 [km/h] 0:29:16
379 199 KOBUS ZBIGNIEW M 191 M OPEN 191 GDAŃSK 4,5km 0:30:12 8.94 [km/h] 0:29:40
380 432 SOBIERAJ MAGDALENA K 189 K OPEN 189 GRUDZIĄDZ 4,5km 0:30:12 8.94 [km/h] 0:30:09
381 176 JEGIERSKA ANNA K 190 K OPEN 190 GRUDZIĄDZ 4,5km 0:30:13 8.94 [km/h] 0:30:10
382 400 ROMANKIEWICZ ADAM M 192 M OPEN 192 GDYNIA 4,5km 0:30:14 8.93 [km/h] 0:29:47
383 403 ROMPA MARTA K 191 K OPEN 191 GDYNIA RUNNING GIRLS 4,5km 0:30:22 8.89 [km/h] 0:30:10
384 401 ROMANKIEWICZ JUSTYNA K 192 K OPEN 192 GDYNIA RUNNING GIRLS 4,5km 0:30:22 8.89 [km/h] 0:30:10
385 302 MIELNIKIEWICZ EWELINA K 193 K OPEN 193 BĄKOWO 4,5km 0:30:26 8.87 [km/h] 0:30:14
386 303 MIELNIKIEWICZ TOMASZ M 193 M OPEN 193 BĄKOWO 4,5km 0:30:26 8.87 [km/h] 0:30:14
387 115 FUNDOWICZ KATARZYNA K 194 K OPEN 194 PRUSZCZ GDAŃSKI 4,5km 0:30:27 8.87 [km/h] 0:30:23
388 519 WIELGAT SŁAWOMIR M 194 M OPEN 194 GDAŃSK 4,5km 0:30:29 8.86 [km/h] 0:30:11
389 51 BUTKIEWICZ ANNA K 195 K OPEN 195 SOPOT 4,5km 0:30:32 8.84 [km/h] 0:30:18
390 372 PISKORZ PAULINA K 196 K OPEN 196 GDAŃSK 4,5km 0:30:33 8.84 [km/h] 0:29:59
391 299 MIECZAN KAROLINA K 197 K OPEN 197 GDYNIA 4,5km 0:30:34 8.83 [km/h] 0:29:52
392 86 DEAKI OKTAWIUSZ M 195 M OPEN 195 ZABRZE 4,5km 0:30:34 8.83 [km/h] 0:30:00
393 300 MIECZAN PIOTR M 196 M OPEN 196 GDYNIA 4,5km 0:30:36 8.82 [km/h] 0:29:55
394 57 CABAJ WŁADYSŁAW M 197 M OPEN 197 KARTUZY 4,5km 0:30:37 8.82 [km/h] 0:30:30
395 220 KOWALSKI ANDRZEJ M 198 M OPEN 198 SOPOT 4,5km 0:30:42 8.79 [km/h] 0:30:01
396 137 GOLUCH ADAM M 199 M OPEN 199 GDAŃSK 4,5km 0:30:44 8.79 [km/h] 0:30:23
397 138 GOLUCH JOANNA K 198 K OPEN 198 GDAŃSK 4,5km 0:30:45 8.78 [km/h] 0:30:25
398 271 ŁYPEK DANIEL M 200 M OPEN 200 GDYNIA 4,5km 0:30:55 8.73 [km/h] 0:30:48
399 272 ŁYPEK EMILIA K 199 K OPEN 199 GDYNIA 4,5km 0:30:56 8.73 [km/h] 0:30:50
400 75 CZYŻ EMILIA K 200 K OPEN 200 SOPOT 4,5km 0:30:56 8.73 [km/h] 0:30:36
401 76 CZYŻ KAROL M 201 M OPEN 201 SOPOT 4,5km 0:30:57 8.72 [km/h] 0:30:36
402 388 PUCKOWSKA - POCIASK ILONA K 201 K OPEN 201 RUMIA KONTENER FORMY 4,5km 0:30:57 8.72 [km/h] 0:30:37
403 60 CHAŁUBINSKI KAROL M 202 M OPEN 202 SŁUPSK 4,5km 0:31:00 8.71 [km/h] 0:30:24
404 344 OTT ANNA K 202 K OPEN 202 RACIĄŻ 4,5km 0:31:00 8.71 [km/h] 0:30:42
405 32 BOHDANOWICZ KAROLINA K 203 K OPEN 203 GDAŃSK 4,5km 0:31:01 8.70 [km/h] 0:30:28
406 535 WOJOWSKA MAGDALENA K 204 K OPEN 204 ŻUKOWO 4,5km 0:31:01 8.70 [km/h] 0:30:28
407 163 HUTEK ANNA K 205 K OPEN 205 RUMIA 4,5km 0:31:01 8.70 [km/h] 0:30:45
408 232 KÜCHLER MAŁGORZATA K 206 K OPEN 206 GDYNIA 4,5km 0:31:06 8.68 [km/h] 0:30:50
409 17 BETLEJ KAROLINA K 207 K OPEN 207 BYDGOSZCZ 4,5km 0:31:06 8.68 [km/h] 0:30:31
410 512 WEBER SYLWIA K 208 K OPEN 208 GDYNIA 4,5km 0:31:07 8.68 [km/h] 0:30:35
411 73 CZOSKA ANNA K 209 K OPEN 209 GDYNIA 4,5km 0:31:07 8.68 [km/h] 0:30:51
412 252 LEWNA KINGA K 210 K OPEN 210 KARTUZY 4,5km 0:31:07 8.68 [km/h] 0:30:33
413 371 PIOTROWSKI MAREK M 203 M OPEN 203 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAM 4,5km 0:31:10 8.66 [km/h] 0:30:47
414 439 STACHYRA ALFRED M 204 M OPEN 204 77-100 BYTÓW GBY 1943 4,5km 0:31:14 8.64 [km/h] 0:31:13
415 30 BOBERSKI ARTUR M 205 M OPEN 205 GDAŃSK 4,5km 0:31:19 8.62 [km/h] 0:30:46
416 23 BIELSKA-TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA K 211 K OPEN 211 GDAŃSK RUNNING GIRLS 4,5km 0:31:19 8.62 [km/h] 0:31:07
417 29 BOBERSKA KAROLINA K 212 K OPEN 212 GDAŃSK 4,5km 0:31:20 8.62 [km/h] 0:30:48
418 71 CZERWIŃSKA PAULINA K 213 K OPEN 213 GDAŃSK RBM 4,5km 0:31:31 8.57 [km/h] 0:31:17
419 277 MALINOWSKA MONIKA K 214 K OPEN 214 GDAŃSK 4,5km 0:31:31 8.57 [km/h] 0:31:17
420 545 WYSOCKA NATALIA K 215 K OPEN 215 GDAŃSK RBM 4,5km 0:31:43 8.51 [km/h] 0:31:20
421 166 JACHIMEK EWELINA K 216 K OPEN 216 GDAŃSK RBM 4,5km 0:31:44 8.51 [km/h] 0:31:22
422 543 WSZEBOROWSKA WIOLETA K 217 K OPEN 217 GDAŃSK 4,5km 0:31:50 8.48 [km/h] 0:31:31
423 542 WSZEBOROWSKA SYLWIA K 218 K OPEN 218 SZCZUCZYN 4,5km 0:31:51 8.48 [km/h] 0:31:33
424 529 WITTKE MARIOLA K 219 K OPEN 219 GDYNIA 4,5km 0:31:59 8.44 [km/h] 0:31:48
425 84 DĄBROWICZ AGNIESZKA K 220 K OPEN 220 GDAŃSK 4,5km 0:32:21 8.35 [km/h] 0:31:42
426 402 ROMANOWSKA MARIA K 221 K OPEN 221 REDA 4,5km 0:32:31 8.30 [km/h] 0:32:30
427 211 KOPCZYŃSKA IRENA K 222 K OPEN 222 BORKOWO ELITE TEAM 4,5km 0:32:45 8.24 [km/h] 0:32:28
428 305 MIKOŁAJCZYK PAWEŁ M 206 M OPEN 206 ROTMANKA 4,5km 0:33:13 8.13 [km/h] 0:33:07
429 381 POLNA ANGELIKA K 223 K OPEN 223 ROTMANKA 4,5km 0:33:14 8.12 [km/h] 0:33:09
430 449 SULEK KAROLINA K 224 K OPEN 224 RUMIA 4,5km 0:33:15 8.12 [km/h] 0:33:05
431 219 KOWALEWSKA ALEKSANDRA K 225 K OPEN 225 RUMIA 4,5km 0:33:23 8.09 [km/h] 0:33:15
432 10 BAŃDO WERONIKA K 226 K OPEN 226 REDA 4,5km 0:33:24 8.08 [km/h] 0:33:17
433 390 RADECKA ILONA K 227 K OPEN 227 GDAŃSK 4,5km 0:33:28 8.07 [km/h] 0:32:55
434 155 GWIZDAŁA ALEKSANDRA K 228 K OPEN 228 GDYNIA 4,5km 0:33:31 8.06 [km/h] 0:33:00
435 121 GARSKA SYLWIA K 229 K OPEN 229 CHOCZEWO 4,5km 0:33:41 8.02 [km/h] 0:33:14
436 541 WRZESIŃSKA ADRIANNA K 230 K OPEN 230 SOPOT 4,5km 0:34:09 7.91 [km/h] 0:33:57
437 558 ZIĘBA OLGA K 231 K OPEN 231 SOPOT 4,5km 0:34:09 7.91 [km/h] 0:33:58
438 564 RUTKOWSKA EWA K 232 K OPEN 232 4,5km 0:34:18 7.87 [km/h] 0:33:47
439 280 MAŁEK ANDRZEJ M 207 M OPEN 207 KĄPINO 4,5km 0:34:23 7.85 [km/h] 0:33:48
440 11 BARC ZOFIA K 233 K OPEN 233 SOPOT 4,5km 0:34:40 7.79 [km/h] 0:34:28
441 561 ZYGARŁOWSKI JAN M 208 M OPEN 208 SOPOT 4,5km 0:34:40 7.79 [km/h] 0:34:28
442 398 ROKOSZ ROBERT M 209 M OPEN 209 GŁOWNO STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:34:40 7.79 [km/h] 0:34:17
443 573 ARENT URSZULA K 234 K OPEN 234 4,5km 0:34:42 7.78 [km/h] 0:34:30
444 267 ŁUCZAK ASIA K 235 K OPEN 235 GDYNIA 4,5km 0:35:04 7.70 [km/h] 0:34:53
445 527 WITT HENRYK M 210 M OPEN 210 SOPOT NORBSOFT.PL 4,5km 0:35:06 7.69 [km/h] 0:35:03
446 330 OKOŃ MARZENA K 236 K OPEN 236 GDAŃSK 4,5km 0:35:15 7.66 [km/h] 0:34:44
447 22 BIEGAŃSKI BOGUMIŁ M 211 M OPEN 211 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAM 4,5km 0:35:16 7.66 [km/h] 0:34:46
448 202 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 237 K OPEN 237 POGÓRZE STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:35:18 7.65 [km/h] 0:35:09
449 392 RADOMSKA JOANNA K 238 K OPEN 238 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:35:21 7.64 [km/h] 0:35:03
450 380 POLIS MARZENA K 239 K OPEN 239 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:35:21 7.64 [km/h] 0:35:04
451 308 MIŁKOWSKA JOLANTA K 240 K OPEN 240 GDYNIA 4,5km 0:35:23 7.63 [km/h] 0:34:53
452 139 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 241 K OPEN 241 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:35:36 7.58 [km/h] 0:35:20
453 143 GÓRA BEATA K 242 K OPEN 242 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:35:40 7.57 [km/h] 0:35:21
454 328 NOWAK BEATA K 243 K OPEN 243 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,5km 0:35:42 7.56 [km/h] 0:35:26
455 44 BUDZISZ JOANNA K 244 K OPEN 244 KUŹNICA 4,5km 0:36:32 7.39 [km/h] 0:35:47
456 96 DRĄŻKIEWICZ ZUZANNA K 245 K OPEN 245 GDYNIA 4,5km 0:36:56 7.31 [km/h] 0:36:46
457 95 DRĄŻKIEWICZ ANDRZEJ M 212 M OPEN 212 GDYNIA 4,5km 0:37:01 7.29 [km/h] 0:36:51
458 91 DOŁGOPOŁOW ANDRZEJ M 213 M OPEN 213 SZCZECIN UMS GT "SZTORM" 4,5km 0:37:39 7.17 [km/h] 0:37:08
459 81 DANKIEWICZ MONIKA K 246 K OPEN 246 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4,5km 0:37:46 7.15 [km/h] 0:37:13
460 35 BORK DOROTA K 247 K OPEN 247 GDAŃSK 4,5km 0:37:51 7.13 [km/h] 0:37:18
461 41 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 248 K OPEN 248 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 4,5km 0:38:50 6.95 [km/h] 0:38:05
462 288 MAŚLANA ELŻBIETA K 249 K OPEN 249 GDAŃSK 4,5km 0:43:15 6.24 [km/h] 0:42:44

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ