Bieg Niepodległej

Już 2 września 2019 roku będzie można zapisać się na kolejny Bieg Niepodległej w Sopocie i uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości i wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie!

Organizatorzy, czyli The North Event i MOSiR Sopot, przygotowali dla Was około 4km trasę po najbardziej reprezentatywnych terenach Sopotu, czyli po plaży i alejkach w centrum.

Startujemy 10 listopada o 11:00 spod Molo w Sopocie!


Zostaną wyróżnione trzy strefy startowe:

  • biała – dla uczestników ubranych w białe stroje*,
  • czerwona – dla uczestników ubranych w czerwone stroje*,
  • mieszana – dla uczestników ubranych dowolnie.

Zawodnicy z białej i czerwonej strefy będą startowali w dwóch liniach, równolegle do siebie, spod oddzielnych bram startowych. Zawodnicy ze strefy mieszanej wystartują na końcu. By wystartować w danej strefie, trzeba być ubranym pod kolor danej strefy – Organizator nie zapewnia odpowiednich strojów.

*przy zapisach istnieje możliwość dokupienia białej lub czerwonej bawełnianej koszulki z logo imprezy w cenie 25 zł. Zamówienia można składać ostatecznie do dnia 27.10.2019.

!!! PROMOCJA !!!

przy opłaceniu startu do 4 września koszulka w cenie 20 zł


W Sopocie pobiegniemy już 10 listopada, ten start nie będzie więc kolidował z innymi niepodległościowymi biegami ;)

Każdy z zawodników otrzyma medal na mecie, a najszybsi w open dodatkowo puchary - cel imprezy to przede wszystkim integracja mieszkańców i zwiększanie świadomości patriotycznej społeczeństwa :)

 

 

Wyświetleń: 8408

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ