Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaffke Jarosław | Brzyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | --- BRZYNO TEAM --- | opłacono on-line |
2 | Kwasigroch Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
3 | Cierżnicki Zbigniew | Bydgoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
4 | Giolda Stefan | Bydgoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
5 | Fułat Karol | Cekcyn | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
6 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Korona biega | opłacono on-line |
7 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
8 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
9 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS Domatówko | opłacono on-line |
10 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
11 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
12 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
13 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | WATAHA-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
14 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | WATAHA-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
15 | Krzysztof Gajewski | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
16 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Wataha - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
17 | Redzimski Piotr | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
18 | Stacherski Łukasz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Mamy To | opłacono on-line |
19 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
20 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
21 | CIUNEL Łukasz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Mamy To | opłacono on-line |
22 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
23 | Wittmann Marcin | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
24 | Baranowska Sandra | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
25 | Zbrzeska Adriana | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
26 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
27 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
28 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
29 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
30 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
31 | Orzoł Kamil | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Party Animals Wilimy | opłacono on-line |
32 | Bruszewska - Głombiowska Monika | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
33 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Deaf | opłacono on-line |
34 | Sadłowski Damian | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
35 | GAJDA ANNA | GDYNIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
36 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
37 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Mamy To - Biega i pomaga | opłacono on-line |
38 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
39 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS/OSP Gnieżdżewo | opłacono on-line |
40 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line |
41 | Dettlaff Dawid | Gnieżdżewo | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS/OSP Gnieżdżewo | opłacono on-line | |
42 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
43 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
44 | KLEIN KRZYSZTOF | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | 18 WOG | opłacono on-line |
45 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacz Portowy Hel | opłacono on-line |
46 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line |
47 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Helski Zefirek | opłacono on-line |
48 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
49 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
50 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line |
51 | Durzyński Tomasz | Lębork | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line |
52 | Rybarz Artur | Minkowice | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
53 | Laskiewicz Dariusz | Oliwa | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
54 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
55 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | ISKRA Połczyno | opłacono on-line |
56 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | UM Władysławowo | opłacono on-line |
57 | Grubba Igor | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
58 | ŁYSAKOWSKI Adam | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
59 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
60 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
61 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line |
62 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
63 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
64 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Runeda/Runnerfromreda | opłacono on-line |
65 | Ostaszewski Kamil | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
66 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
67 | Wilk Aleksandra | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
68 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
69 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Motywatornia Team | opłacono on-line |
70 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
71 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
72 | KACZOROWSKI Grzegorz | RUMIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Dla żony :-) | opłacono on-line |
73 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | ParkRun Rumia | opłacono on-line |
74 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | WieWiór Team | opłacono on-line |
75 | Bajraszewski Dżafar | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Great Smog Rumia | opłacono on-line |
76 | Minko Bartosz | Słupsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
77 | Czylkowski Arkadiusz | Strzelno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | S T R Z E L N O | opłacono on-line |
78 | Szweda Mieczysław | Swarzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Turystyczne Swarzewo | opłacono on-line |
79 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
80 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
81 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | PGB sportowa paczka | opłacono on-line |
82 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
83 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
84 | Milka Adam | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
85 | Kroll Rafal | Wladyslawowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Korona biega | opłacono on-line |
86 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
87 | Kollek-Wittbrodt Lidia | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
88 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
89 | Skarżyńska Alina | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy razem Władysławowo | opłacono on-line |
90 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
91 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Greif Team Władyaławowo | opłacono on-line |
92 | Konkel Edyta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
93 | Rolewski Kuba | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
94 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono on-line |
95 | Ciskowska Elżbieta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
96 | Ciskowski Krystian | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
97 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Korona Biega | opłacono on-line |
98 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | opłacono on-line | |
99 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | - | opłacono on-line |
100 | Błażko Maciej | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Przyszłość zaczyna się dziś! | minął termin płatności |
Wyświetleń: 26718