V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andryskowski Zdzislaw Lębork Start - druga tura zapisanych Kolarz-Pol opłacono on-line
2 Augustyniak Anna Reda Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
3 Bagiński Krzysztof Rumia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
4 Bałdyga Radosław Elbląg Start - druga tura zapisanych JBB opłacono on-line
5 Boza Beata Gdynia Start - druga tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
6 Brokos Tomasz Gdańsk Start - druga tura zapisanych DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
7 Buczek Robert Warszawa Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
8 Budnik Bartosz Łebcz Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
9 Budzisz Rafał Chałupy Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
10 Bystram Aleksandra Puck Start - druga tura zapisanych Tri Sea Władysławowo opłacono on-line
11 Ceynowa Jozefina Władysławowo Start - druga tura zapisanych EPRO Wave opłacono on-line
12 Ciba Michał Wejherowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
13 Cieszyński Piotr Rumia Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
14 Czerski Krzysztof Chłapowo Start - druga tura zapisanych Greif Team Władysławowo opłacono on-line
15 DERC Arkadiusz PUCK Start - druga tura zapisanych 33 drOP opłacono on-line
16 Derc Iwona Swarzewo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
17 Dettlaff Krysia Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
18 Dettlaff Włodek Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
19 Domżalska Wioletta Rumia Start - druga tura zapisanych Parkrun Rumia opłacono on-line
20 Felkner Danuta Chłapowo Start - druga tura zapisanych KLIF Team opłacono on-line
21 Felkner Ryszard Chłapowo Start - druga tura zapisanych KLIF Team opłacono on-line
22 Gajda Mariusz Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
23 Grande Piotr Gdynia Start - druga tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
24 Grzenkowicz Jacek Gdynia Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
25 Hapke Tomasz Wilkowo Start - druga tura zapisanych Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
26 Heyka Jarosław Lębork Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
27 Hinz Anna Rumia Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE PARKRUN RUMIA opłacono on-line
28 Hubert Jakub Pogórze Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
29 Jagmin Izabela Mosty Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
30 Janowicz Anna Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
31 Jantowska Małgorzata Reda Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
32 Jantowski Zbigniew Reda Start - druga tura zapisanych Motywatornia Team opłacono on-line
33 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Start - druga tura zapisanych Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
34 Kamiński Bartosz Rumia Start - druga tura zapisanych @Ultravege opłacono on-line
35 Kamola Sławomir Stasi Las Start - druga tura zapisanych FMW RUNERS opłacono on-line
36 Kania Jarek Gdynia Start - druga tura zapisanych OjcowskaStronaMocy.pl opłacono on-line
37 Kańtoch Weronika Reda Start - druga tura zapisanych Runeda/Team Kreft opłacono on-line
38 Kohnke Joanna Jastarnia Start - druga tura zapisanych Aktywna Jastarnia opłacono on-line
39 Kohnke Piotr Jastarnia Start - druga tura zapisanych Aktywna Jastarnia opłacono on-line
40 Konieczna Monika Jastarnia Start - druga tura zapisanych Aktywna Jastarnia opłacono on-line
41 Kopeć Katarzyna Gdynia Start - druga tura zapisanych In Running Shoes opłacono on-line
42 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start - druga tura zapisanych KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
43 Kowalska Anna Kwidzyn Start - druga tura zapisanych KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
44 Kożyczkowski Edward Bolszewo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
45 Kreft Maciej Puck Start - druga tura zapisanych Tri Sea Władysławowo opłacono on-line
46 Król Michał Sopot Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
47 Kujawski Grzegorz Puck Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
48 Kur Daniel Gdynia Start - druga tura zapisanych Arka Gdynia opłacono on-line
49 Laskowski Łukasz Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
50 Lewińska Dominika Władysławowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
51 Lisowiec Robert Gdańsk Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
52 Lunk Krzysztof Puck Start - druga tura zapisanych LIVESTRONG opłacono on-line
53 Markiewicz Paweł Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
54 Melzer Arkadiusz Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
55 Melzer Hanna Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
56 MILER ANDRZEJ PUCK Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
57 Mrówka Michał GDAŃSK Start - druga tura zapisanych MajaTeam opłacono on-line
58 Mroziński Leszek Reda Start - druga tura zapisanych Runeda opłacono on-line
59 Nalewajko Tomasz Rumia Start - druga tura zapisanych Goffice.pl opłacono on-line
60 Nowak Artur Gdynia Start - druga tura zapisanych A&G CARP TEAM opłacono on-line
61 okpis wojciech Gdynua Start - druga tura zapisanych 7bot opłacono on-line
62 Ostojska Ewa Reda Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
63 Owczarek Jacek Kosakowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
64 Owczarek Katarzyna Kosakowo Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
65 Pawelski Marek Dębogórze Start - druga tura zapisanych OSNiP WP opłacono on-line
66 Przerwa Adrian Lublin Start - druga tura zapisanych Lubelskie Morsy opłacono on-line
67 Pytlos Marcin Warszawa Start - druga tura zapisanych Naprzód Młociny opłacono on-line
68 Ruczyński Maciej Rumia Start - druga tura zapisanych MR_team opłacono on-line
69 rygalski maciej Warszawa Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
70 Simon Łukasz Puck Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
71 Skowron Dariusz Połchowo Start - druga tura zapisanych Korona biega opłacono on-line
72 Śliwiński Andrzej Kosakowo Start - druga tura zapisanych Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK opłacono on-line
73 Sokalska Anna Sopot Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
74 Stefaniak Piotr Lębork Start - druga tura zapisanych Łeba Mors Poland opłacono on-line
75 Szczepkowska Paulina Krokowa Start - druga tura zapisanych Krokowa Biega opłacono on-line
76 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
77 Szymański Adam Lębork Start - druga tura zapisanych Lębork Biegacze opłacono on-line
78 Słowińska Aneta Władysławowo Start - druga tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
79 Tobis Marcin Tobis Słupsk Start - druga tura zapisanych Best Beasts opłacono on-line
80 Tocha Zbigniew Skórcz Start - druga tura zapisanych Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
81 Tomeczkowski Paweł Rumia Start - druga tura zapisanych Agata Team opłacono on-line
82 Urbaniak Daniel Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
83 Wasylka Łukasz Luzino Start - druga tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
84 Więcielewska Joanna Gdynia Start - druga tura zapisanych BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
85 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
86 Wójcik Piotr Gdynia Start - druga tura zapisanych morsik weteran opłacono on-line
87 Wojnowski Michał Gdańsk Start - druga tura zapisanych Dream Tri Team opłacono on-line
88 Wolszon Sławomir Połczyno Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
89 Wysocka Anna Gdynia Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
90 Wysocki Paweł Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
91 Zalewski Daniel Susz Start - druga tura zapisanych TRI NEGU opłacono on-line
92 Zasada Joanna Mosty Start - druga tura zapisanych WYMIATACZE opłacono on-line
93 Ziemianin Kasia Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
94 Ziemianin Przemek Gdynia Start - druga tura zapisanych opłacono on-line
95 Jagmin Jarosław Mosty Start - druga tura zapisanych minął termin płatności
96 Jankowski Grzegorz BYTÓW Start - druga tura zapisanych Świat płytek u Kryspina minął termin płatności
97 Klimaszewska Lucyna Braniewo Start - druga tura zapisanych minął termin płatności
98 Mazurkiewicz Mariusz Gdynia Start - druga tura zapisanych minął termin płatności
99 Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa Grudziądz Start - druga tura zapisanych minął termin płatności
100 Trzepałkowski Rafał Grudziądz Start - druga tura zapisanych minął termin płatności


Wyświetleń: 17558

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ